Nagrody CEEGC

Superbet najlepszym bukmacherem Europy Środkowo – Wschodniej

Na zorganizowanej 16 września w Budapeszcie konferencji CEEGC 2022, bukmacher Superbet otrzymał nagrodę dla najlepszego operatora zakładów sportowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Statuetka została przyznana przez uczestników wydarzenia. Nominację w kategorii Najlepszy Operator Europy Wschodniej, Superbet otrzymał także od kapituły SBC Awards.

Konferencja CEEGC to największe, branżowe wydarzenie w naszej części kontynentu. Jak każdego roku, uczestnicy konferencji oddali swoje głosy w kilkunastu kategoriach kasynowych, loteryjnych, gamingowych oraz dotyczących zakładów sportowych. Gala wręczenia nagród odbyła się 22 września w Barcelonie, a jedną z jej gwiazd był Gaizka Mendieta. Polski rynek na liście nominowanych reprezentowały tym razem dwie firmy: Superbet i STS. Superbet został wyróżniony w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii, czyli “najlepszy operator zakładów sportowych Europy Środkowo – Wschodniej”. Należy dodać, że bukmacher zgarnął wyróżnienie jako jedyny. Tym samym firma, która oferuje swoje rozwiązania również w kilku innych krajach naszego regionu (m.in. w Rumunii, Chorwacji, Serbii i Słowacji) pokazała, że jej ambicje sięgają wysoko.

Superbet doceniła kapituła innych nagród, które swoim zasięgiem obejmują cały rynek europejski. Bukmacher znalazł się na liście nominowanych do nagrody SBC Awards w kategorii “Najlepszy operator zakładów sportowych Europy Wschodniej”.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że praca nad rozwojem produktów Superbet jest doceniania w wielu zakątkach świata biznesu rozrywkowego. Potrafimy rywalizować z liderami i należymy już do grupy liderów w segmencie zakładów sportowych. Nagrody cieszą, są chwilą radości i motywacją do dalszej pracy dla każdego z wielu, wspaniałych pracowników grupy Superbet w Europie. Nie zatrzymujemy się, co widać po naszych ostatnich aktywnościach, takich jak uruchomienie loterii Super Strzał. Konsekwentnie podwyższamy poziom jakości oferowanej rozrywki, również tej zupełnie darmowej w grach free to play, czy społeczności Super Social, która zyskuje na popularności także w Polsce. – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Superbet Polska.

Superbet rozwija się w Europie, natomiast w Polsce doceniany jest od dłuższego czasu, zarówno przez branżowych ekspertów, partnerów oraz coraz większą rzeszę klientów. Warto wspomnieć, że firma nagradzana była już za najbardziej udany debiut na polskim rynku, najlepsze innowacje produktowe, najlepszą aplikację mobilną i najlepszy marketing. Bukmacher konsekwentnie wspina się także w rankingach bukmacherów internetowych tworzonych przez partnerów, ekspertów i samych użytkowników.