Zakłady na MMA to naprawdę świetna rozrywka!

MMA zakłady bukmacherskie

Obstawiaj walki MMA!

MMA, czyli mieszane sztuki walki od zawsze budzą ogromne emocje. Jeżeli jesteś fanem walk w oktagonie, zapraszamy Cię do zapoznania się z artykułem na temat zakładów. Sprawdź jak skutecznie obstawiać, aby nie przepuścić bankrolla!

MMA zakłady bukmacherskie 2024

Walki zawodników MMA, to z pewnością rozrywka nie dla każdego. Nie ukrywajmy, że jest to dość brutalne show i nie polecamy go tym, którzy mdleją na widok rozbitego nosa. Zawodnicy i zawodniczki MMA to profesjonaliści, a walki prowadzone w oktagonie podlegają ustalonym ograniczeniom. Jeżeli jesteś fanem MMA, zakłady bukmacherskie na takie wydarzenia mogą Cię z pewnością zainteresować. Obstawianie walk to zdecydowanie ekscytujące zajęcie. Dlatego chętnie opowiemy Ci o typach na MMA, kursach oraz skutecznym typowaniu u bukmacherów.

Gdzie najlepiej wchodzi obstawianie walk?

Poniżej umieściliśmy tabelkę, w której możesz sprawdzić gdzie możesz zawierać zakłady bukmacherskie. MMA znajdziesz u tych właśnie operatów. Dodajmy, że jeżeli interesuje Cię nieco zabawniejsza strona mieszanych sztuk walki, to zakłady na Fame MMA znajdziesz wyłącznie w Betclic.

Najlepsi bukmacherzy MMA

 1. STS

 2. BetFan

 3. Fortuna

MMA: zakłady z głową w ochraniaczu

Już wiesz gdzie możesz obstawiać MMA. Zakłady na tę dyscyplinę, tak jak widzisz, są dostępne u różnych buków. Zanim przystąpisz do typowania, warto abyś poświęcił dłuższą chwilę na poszukiwania jednego lub dwóch bukmacherów, u których chcesz założyć konto. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze swojego operatora? Po pierwsze: sprawdź jaką ofertę ma dany buk jeżeli chodzi o walki MMA. Niektórzy oferują bardzo dużo rynków oraz wysokie kursy. Pod tym względem bukmacherzy naprawdę potrafią się bardzo od siebie różnić. No i oczywiście wisienka na torcie: oferta powitalna! Każdy z nas lubi fajne bonusy i promocje. Co czyni bonus powitalny atrakcyjnym? To nie tylko wysoka kwota, ale także warunki obrotu i czas na na jego wykorzystanie. Musisz także zorientować się jakiego typu promocje najbardziej Ci odpowiadają. Czy jest to klasyczny bonus od depozytu, freebet, a może zakład ubezpieczony? Przemyśl sobie to wszystko na spokojnie, a potem załóż konto gracza i rozpocznij obstawianie walk MMA.

Zakłady bukmacherskie MMA – na co zwrócić uwagę?

Odpowiadając na pytanie postawione w tytule tego paragrafu: na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o obstawianie walk MMA? Oczywiście oprócz wyboru dobrego bukmachera z wysokimi kursami, powinieneś także porządnie przygotować się do stworzenia swoich typów. Od czego należałoby zacząć? Typerzy odnoszący sukcesy, to zazwyczaj pasjonaci jednej, ewentualnie paru, dyscyplin. Chcesz być skuteczny? W takim razie MMA nie powinno mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Analizowanie statystyk, śledzenie poszczególnych zawodników, ich kondycji, kontuzji oraz preferencji odnośnie stylu walki powinno stać się Twoim nawykiem. Warto np. obserwować wybranych mistrzów walk w mediach społecznościowych i tam również szukać informacji, które pomogą Ci przewidzieć jak potoczy się walka, którą masz ochotę obstawić.

Bonusy powitalne i bonusy z okazji walk

Wspomnieliśmy już o bonusach powitalnych u różnych bukmacherów. Czego możesz się spodziewać u operatorów? U większości z nich zostaniesz nagrodzony bonusem od pierwszego depozytu w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Niektórzy z buków pokusili się także o bonusy od drugiego, a nawet trzeciego depozytu. Wielu z nich przygotowało również  zakład ubezpieczony albo freebet. Zawsze sprawdź, czy u bukmachera, którego wybrałeś, jest dostępny kod promocyjny, który zapewni Ci jakąś ekstra promocję. No i ostatnia kwestia. Idealnym połączeniem jest atrakcyjny pakiet powitalny i jakiś super bonus na zakłady MMA. Uwierz nam, że niektórzy operatorzy bardzo upodobali sobie MMA i często w ich ofertach jest specjalnie przygotowana propozycja na obstawianie walk.

Kursy MMA

MMA zakłady

Jeżeli zainteresowały Cię zakłady bukmacherskie MMA, to naturalnie chcesz dowiedzieć się czegoś o kursach na walki w oktagonie. Czy są wysokie? To już zależy do buka. Różnice jednak nie będą kolosalne. Ale jak stare przysłowie głosi, że ziarnko do ziarnka itd. Kursy na zwycięstwo faworytów nigdy nie są szczególnie atrakcyjne. Raz na jakiś czas zdarzają się tzw. value bety, czyli błędy w szacowaniu szans zawodnika przez buka. Niektórzy typerzy doszli do perfekcji w wyszukiwaniu tego typu okazji. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku zdarza się, że bukmacherzy nie chą wypłacać wygranej, ponieważ chroni ich przed tym regulamin.

Jak nie przepuścić bankrolla na MMA? Zakłady i wskazówki

Na MMA zakłady mogą przynieść Ci sporo frajdy. Dobrze wytypowana walka, to zawsze ogromna satysfakcja. Jak w takim razie dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie MMA? O tym opowiemy Ci w kolejnych paragrafach.

Dogłębna analiza to podstawa sukcesu

Chcesz wygrywać zakłady MMA? Przygotuj się na chwilę ślęczenia przed ekranem laptopa… Rzetelna analiza to podstawa skutecznego typowania MMA. Karta walk powinna być przez Ciebie recytowana z pamięci, nawet jeżeli obudzą Cię w środku nocy. Na co należy przede wszystkim zwrócić uwagę zabierając się do tego?

 • odnotuj każdą kontuzję zawodnika 
 • bierz pod uwagę jego ogólna kondycję, wiek oraz warunki fizyczne
 • dowiedz jakiego typu walkę preferuje
 • zawsze oglądaj ceremonię ważenia zawodników
 • sprawdź czy walka odbywa się w klatce czy w ringu
 • postaraj się nie być sentymentalny

Wybierz dobrego, legalnego bukmachera

Ten punkt wydaje się być oczywisty, ale musieliśmy o tym wspomnieć. Legalny bukmacher to podstawa, jeżeli myślisz o obstawianiu MMA. Zakłady bukmacherskie, które możesz brać pod uwagę, muszą mieć licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Polsce. Nie próbuj w żadnym wypadku korzystać z usług buków, którzy takiego pozwolenia nie posiadają. 

Rozsądne zarządzanie kapitałem

No i na koniec: zamień się na chwilę w swojego księgowego. Umiejętność dobrego zarządzania środkami przeznaczonymi na zakłady, to klucz do sukcesu. Nie daj się ponieść emocjom i chęci odegrania się. Ustal sobie tzw. płaska stawkę i za wszelką cenę trzymaj się tego.

Rynki na MMA: zakłady i ich rodzaje

A teraz słów kilka o rynkach jakie można spotkać w przypadku obstawiania MMA. Zakłady te mają swoją specyfikę i każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę z typowaniem walk, powinien zapoznać się z tymi najpopularniejszymi rodzajami betów.

Zakład na zwycięzcę walki

Taki rodzaj zakładu jest zwany również dwudrogowym, a na stronach bukmacherów będzie oznaczony jako liczbami 12. Jedynka oznacza zawodnika numer 1, natomiast dwójka…Tak zgadłeś! Dwójka to zawodnik numer 2. W tym przypadku Twoim zadaniem jest po prostu wytypować zwycięzcę walki.

Zakłady under/over

Jeżeli wybrałeś rynek under/over, czyli poniżej/powyżej, musisz określić czy walka potrwa więcej czy mniej rund niż podano na zakładzie. W pojedynkach MMA są to zazwyczaj tylko 3 rundy. Z kolei jeżeli gra toczy się o pas mistrzowski, będzie to 5 rund. No oczywiście, jeśli obydwaj zawodnicy tego dotrwają.

Jak zakończy się walka

Możesz także spróbować wytypować to, w jaki sposób zakończy się dana walka. Do wyboru masz cztery opcje: wygrana na punkty, KO,TKO lub poddanie się jednego z zawodników.

Kiedy zakończy się walka

Ten rodzaj zakładu to wyzwanie dla najlepszych. Wskazanie rundy, w której może zakończyć się walka do najłatwiejszych nie należy. Jeżeli jednak czujesz, że jesteś w tej dziedzinie ekspertem, warto zwrócić uwagę na ten rynek, poniewaz kursy są w tym przypadku naprawde wysokie.

Jak NIE powinno wyglądać obstawianie walk

zakłady bukmacherskie MMA

Już wiesz jak należy obstawiać walki MMA. Zakłady bukmacherskie, to rozrywka dla osób rozsądnych i zdyscyplinowanych. Dlatego chcemy teraz wspomnieć o tym, czego absolutnie nie powinno się robić, typując walki w oktagonie.

Nie bądź sentymentalny

Tak. Sentymenty i osobiste sympatie musisz odłożyć na bok, jeżeli chcesz wygrywać jakiekolwiek zakłady. Załóżmy, że chcesz typować MMA – Polska. Zawodnicy, którzy staną do walki będą Ci z pewnością już znani. Ludzką rzeczą jest mieć swoich ulubieńców, szczególnie takich, którzy często święcili triumfy i zdobywali kolejne pasy mistrzowskie. Nie daj się jednak zwieść takiemu przywiązaniu. Spójrz na szanse zawodników chłodnym okiem.

Nie próbuj się odegrać

Spokój i opanowanie, to kolejne cechy, które posiadają wytrawni typerzy. Nie daj się ponieść emocjom, nawet jeśli przegrałeś. Tzw. odgrywanie się nikomu nie wyszło jeszcze na dobre. Ustal sobie płaska stawkę i tego się trzymaj. Pamiętaj, że racjonalne zarządzanie swoim budżetem to podstawa w wygrywaniu w zakładach.

Zrezygnuj z procentów

Na koniec mała przestroga. Podczas typowania walk, zrezygnuj z zimnego piwka. Rozumiemy, że fajnie jest je wypić w towarzystwie kumpli, oglądając galę MMA. Jednak radzimy Ci nie łączyć tych dwóch rozrywek ze sobą. Alkohol jest bardzo złym doradcą przy zawieraniu zakładów.

MMA typy

Gdzie znaleźć dobre typy na walki MMA? To pytanie pozostawimy może bez odpowiedzi. W internecie możesz znaleźć mnóstwo darmowych typów i porad. Oczywiście nikt, nie broni Ci z nich korzystać. Pamiętaj jednak, aby wybierać sprawdzone fora i typerów, którzy podpierają się rzetelną analizą.

Czy zakłady na MMA są ustawione?

Opowieści o tym, że walki MMA są ustawione, możesz spokojnie odłożyć na półkę z bajkami. Środowisko MMA to profesjonaliści i z pewnością nikt nie położyłby swojej kariery na szali. To zwyczajnie gra nie warta świeczki. Jednak w przypadku takiej dyscypliny jaką jest MMA, tego typu plotki będa się raz na jakiś czas pojawiać. My radzimy po prostu je ignorować.

Obstawianie walk musi być bezpieczne | Uzależnienie od hazardu

Jeżeli podejrzewasz, że uzależniłeś się od hazardu, jak najszybciej zacznij szukać profesjonalnej pomocy. Pamiętaj, że są osoby, które zaoferują Ci wsparcie w tym trudnym momencie.

 • telefon zaufania: 801 889 880 (codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00)
 • Anonimowi Hazardziści www.anonimowihazardzisci.org
 • Anonimowi Hazardziści numer telefonu: 881 488 990