Jak grać bez ryzyka!

Zakład bez ryzyka

Graj za darmo w STS!

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna forma promocji bukmacherskiej. Gracze, szczególnie Ci początkujący, chętnie z takiego bonusu korzystają. Sprawdź na czym polega taka oferta i jak Ty możesz skorzystać z bezpiecznego zakładu.

Jak postawić zakład bez ryzyka?

Aby postawić zakład bez ryzyka, najpierw musisz znaleźć bukmachera, który ma właśnie taką promocję w swojej ofercie. Nic się nie martw. Obecnie na naszym rynku działa naprawdę sporo operatorów i mnóstwo z nich przygotowało dokładnie taki bonus. Zazwyczaj jest on częścią ofert powitalnej, ale zdarza się i tak, że możesz z takiej promocji korzystać cyklicznie, już jako zarejestrowany gracz, ponieważ jest ona ujęta w ofercie stałej. Ale do rzeczy. Jak postawić zakład bez ryzyka? Opcje masz dwie. Możesz zagrać tzw. freebet, lub wykorzystać ubezpieczenie zakładu, czyli innymi słowy, cashback. Niektórzy bukmacherzy mają aż dwie z tych promocji w swojej ofercie.

Bez ryzyka, czyli bonus ubezpieczenie zakładu – ranking na 29/11/2022

Zakład bez ryzyka (cashback)

  1. Betclic

  2. forBET

  3. Totalbet

Bonus bez depozytu – ranking bukmacherów na 29/11/2022

Zakład bez depozytu (freebet)

  1. Superbet

  2. Totalbet

  3. Noblebet

Zakład ubezpieczony = zakład bez ryzyka

zakład bez ryzyka

Zakładem bez ryzyka jest tzw. cashback, czyli zakład ubezpieczony. Bukmacherzy coraz częściej zawierają w swoich ofertach tę właśnie promocję. Gra z cashbackiem jest obarczona małym ryzykiem utraty środków, co sprawia, że gracze bardzo chętnie sięgają po tego typu promocje. Zakład ubezpieczony polega bowiem na tym, że bukmacher ubezpiecza Twój kupon (stawkę) do pewnej kwoty. Jeżeli przegrasz, część postawionych przez Ciebie pieniędzy bezpiecznie wróci na Twoje konto. W przypadku takiego bonusu możesz spodziewać się dużo wyższej kwoty, niż w przypadku np. darmowego zakładu (bez depozytu). Tutaj sumy mogą sięgać paruset złotych.

Jak dostać i wykorzystać ubezpieczenie zakładu?

Jeśli spodobało Ci się ubezpieczenie zakładu, to powiedzmy sobie parę słów o tym jak go dostać i wykorzystać. Naturalnie zacznij od małych poszukiwań. Na rynku bukmacherskim panuje obecnie spora konkurencja, więc warto poświęcić kilka chwil na wybranie buka z wysokim cashbackiem i fajną ofertą zakładów. Jeśli zdecydowałeś się już na jednego  z operatorów, to pora przystąpić do założenia konta na jego stronie. Wypełnij krok po kroku formularz rejestracyjny, zaznacz wszelkie wymagane zgody i poczekaj na otrzymanie linku aktywującego Twoje konto. Następnym posunięciem będzie dokonanie przez Ciebie pierwszej wpłaty, ponieważ cashback nie jest raczej zakładem bez depozytu. Potem wybierasz zdarzenie, które chcesz obstawiać, a następnie tworzysz swój pierwszy kupon. Jeżeli powiedzie Ci się, wygrana wpłynie naturalnie na Twoje konto. Jeśli jednak szczęście początkującego Ci nie dopisze, bukmacher zwróci Twoje środki do kwoty ustalonej w regulaminie promocji.

Darmowy zakład = zakład bez ryzyka

Zacznijmy od tego, czym jest freebet. Nazwa ta, jak pewnie się domyślasz, pochodzi z języka angielskiego i znaczy tyle, co darmowy zakład. W takim przypadku bukmacher proponuje Ci określoną sumę (za darmo), którą możesz wykorzystać na obstawianie wybranych zdarzeń. Prawda, że fajnie? Gracze bardzo lubią tę promocję i często szukają buków z bonusem bez depozytu, a tych nie jest wcale tak mało! Oczywiście, w zależności od operatora, kwota takiego darmowego zakładu będzie się różniła. Generalnie freebety nie są bardzo wysokie. Oscylują w granicach od 10 do 50 złotych. Tak jak już wspomnieliśmy, taka forma promocji jest nierzadko częścią pakietu powitalnego, jaki bukmacherzy przygotowują dla nowych graczy. Czy freebet to zakład bez ryzyka? Oczywiście. Przecież nie stawiasz swoich środków, tylko te od bukmachera. Jeżeli nawet przegrasz, to w sumie nic nie tracisz. I teraz uwaga! Darmowe zakłady to prawie zawsze bonusy bez depozytu!

Zarówno darmowy zakład, jak i cashback są często połączone z kodem promocyjnym. Co to oznacza? Jeżeli wykorzystasz taki kod podczas rejestracji na stronie buka, kwoty promocji będą większe. Dlatego swojego bukmachera wybieraj także pod tym kątem.

Jak dostać i wykorzystać bonus bez depozytu?

Jeżeli masz chrapkę na bonus bez depozytu, zacznij od tego, aby znaleźć buka, który ma go w swoim pakiecie na start. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z całą ofertą bukmachera. Wysoka kwota bonusu, to przecież nie wszystko. Przyjrzyj się jaki masz wybór, jeżeli chodzi o zakłady, rynki oraz promocje stałe. Jeżeli wszystko Ci odpowiada i czujesz, że możesz u tego operatora zagrzać miejsce na dłużej, śmiało przystąp do zakładania konta gracza. Proces rejestracji zazwyczaj przebiega bardzo podobnie, niezależnie od tego jaki serwis wybierzesz. W formularzu będziesz musiał podać swoje dane osobowe t.j.: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, czy też konta bankowego, na które będą wpływały Twoje wygrane z zakładów. Aby wykorzystać bonus bez depozytu, nie musisz dokonywać wpłaty środków. Wystarczy tylko, że spełnisz warunki obrotu zawarte w regulaminie promocji, a darmowe środki na grę będą Twoje. 

Pułapki zakładów bez ryzyka

bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie zawsze są obarczone ryzykiem przegranej. Nie inaczej wygląda to w przypadku freebeta oraz cashbacku. To czy wygrasz, zależy od wielu składowych. Łut szczęścia połączony z dobrą analizą spotkania, to kombinacja idealna. Jakie w takim razie czyhają pułapki na graczy, którzy zdecydowali się wykorzystać okazję i postawić tzw. zakład bez ryzyka? 

Nie szalej

Jeśli słyszysz: darmowy zakład, zakład bez ryzyka, to może to na Ciebie zadziałać tak, że będziesz miał ochotę zaszaleć i obstawić coś brawurowo. Przecież to w końcu pieniądze bukmachera! Otóż nie do końca. O ile w przypadku darmowego zakładu, który nie ma żadnych warunków obrotowych, możesz rzeczywiście zaryzykować, to przy innych tego typu bonusach zalecamy rozwagę i ostrożność. Dlatego tworząc kupon, który objęty będzie promocją, nie kuś losu i graj zachowawczo.

Uważaj na warunki obrotu

Czytaj uważnie regulamin każdej promocji, aby potem nic Cię nie zaskoczyło. Na stronie buka może to wyglądać wprost idealnie. Zakładasz konto i dostajesz darmowe środki na obstawianie, albo ubezpieczenie zakładu. Powoli. Bukmacherzy to jednak nie instytucja charytatywna. Tutaj tak naprawdę nie ma nic za darmo. Dlatego, jeżeli spodobała Ci się jakaś promocja, sprawdź dokładnie wymóg obrotu. Czasami są tak wygórowane, że nie warto sobie zawracać takim bonusem głowy. Na pocieszenie powiemy tylko, że często zdarzają się u buków freebety, które nie są objęte żadnym warunkiem obrotowym. W takim przypadku, nie ma się co zastanawiać. To świetnie okazje, które szkoda byłoby przegapić.

Pamiętaj o wykonaniu obrotu w terminie

Każda z promocji ma zazwyczaj swój limit czasowy, w którym gracz musi się zmieścić. Co to oznacza w praktyce? Załóżmy, że swoim freebetem musisz obrócic trzy razy w zakładach typu singiel, bądź AKO po wyznaczonym przez buka kursie minimalnym. Prawie na sto procent, operator w regulaminie zawrze limit czasowy, w którego ramach musisz dokonać obrotu bonusem. Pod tym względem bukmacherzy bardzo różnią się od siebie. Niekiedy będzie to tylko tydzień, a czasami miesiąc. Dlatego zawsze czytaj regulamin! 

Czy zakłady bez ryzyka gwarantują wygraną?

Zakłady bez ryzyka nie gwarantują wygranej. Po prostu nie ma takiej sytuacji w bukmacherce, żebyś mógł być w 100% pewien, że Twój typ będzie trafiony. Aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces, powinieneś się skupić na paru kluczowych kwestiach. Oprócz fajnych promocji nie obarczonych wysokim wymogiem obrotu, warto zwyczajnie poświęcić swój czas na analizę zdarzenia, które chcesz wytypować. Zapoznaj się z mocnymi stronami drużyn bądź zawodników, sprawdź skład wystawiany w danym spotkaniu. Weź pod uwagę rangę meczu lub walki, no i na koniec pomyśl o strategii zarządzania środkami pieniężnymi. Rozsądne zarządzanie kapitałem może Ci przynieść więcej korzyści, niż niejedna promocja.

Podsumowując: zakład bez ryzyka (czyli freebety oraz zakłady ubezpieczone) są bardzo fajną formą promocji do wykorzystania na kuponie. To nie ulega wątpliwości. Jednak aby wygrać u bukmachera, musisz zabrać się do tego profesjonalnie i na spokojnie. Tylko takie podejście do sprawy ma szansę zadziałać.