Rewanż mistrza!

Marcin Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga typy na Fame MMA 19

Były mistrz KSW Marcin Wrzosek powróci do klatki już 2 września 2023 roku w Tauron Arenie Kraków, aby wygrać rewanżowe starcie z Piotrem „Szeli” Szeligą. Atmosfera jest gorąca, bo panowie mają niezły zatarg. Emocje gwarantowane! A jak przedstawiają się Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga typy?

Marcin Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga typy na Fame MMA 19
Marcin Wrzosek kurs BetclicPiotr „Szeli” Szeliga kurs Betclic
1.223.55
Kursy bukmacherskie z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.

Marcin Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga typy na Fame MMA 19

Marcin Wrzosek to znany polski zawodnik MMA wagi piórkowej oraz lekkiej. Od 3 grudnia 2016 roku do 27 maja 2017 mistrz KSW. W swojej karierze występował w organizacjach takich jak PLMMA, FEN, Cage Warriors, KSW oraz UFC. Jako jedyny Polak wystąpił w amerykańskim reality show „The Ultimate Fighter” promującym mieszane sztuki walki. Najwyraźniej polubił się wtedy ze szklanym ekranem, ponieważ w kolejnych latach został trenerem w programie „Tylko jeden”, a także wziął udział w dwóch serialach: „Policjanci i Policjantki”oraz „Pierwsza Miłość”. Na Instagramie spotkać go można pod nickiem polishzombiemma.

Natomiast Piotr „Szeli” Szeliga to mocna osobowość związana ze sportem od najmłodszych lat – najpierw z hokejem, następnie z kulturystyką. Kulturystyka otworzyła mu drzwi do kariery internetowej. Obecnie najwięcej contentu wrzuca na Instagram. Występuje tam pod nickiem szeli_aesthetic. Śledzi go 237 tys. followersów.

Zakłady na Fame MMA wygraną upatrują w zawodowcu – Marcinie Wrzosku. Jak sądzimy, nie jest to bezpodstawne typowanie.

Marcin Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga typy

Marcin Wrzosek i Piotr Szeliga po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w lutym 2023 roku podczas gali Fame MMA 17. Walka zakończyła się bardzo szybko – po 43 sekundach – ze względu na kontuzję ręki Wrzoska. Rewanż będzie wyjątkowo ekscytujący, bo atmosfera jest naprawdę gorąca. W kuluarach 17. imprezy MMA panowie wymieniali wyzwiska, doszło niemal do rękoczynów.

Mocne charaktery obu zawodników bez wątpienia dadzą się we znaki podczas walki rewanżowej. Widać, że Wrzosek jest cholernie zmotywowany. Jak podaje Fakt, bokser w wywiadzie oznajmił: „Strasznie czekałem na ten rewanż. To plama na honorze, którą trzeba zmyć”.

Lata profesjonalnego przygotowania i ogromna motywacja do rewanżu wskazują na zwycięstwo Wrzoska. Różnica w doświadczeniu obu panów jest bowiem ogromna. Wrzosek stoczył kilkadziesiąt zawodowych pojedynków, Szeliga natomiast pojawił się w oktagonie zaledwie kilkakrotnie. Typy na Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga przemawiające za wygraną tego pierwszego zdecydowanie mają sens.

Typy na Marcin Wrzosek na Fame MMA 19

Czy Marcin Wrzosek doszedł do siebie po kontuzji i będzie w stanie dać z siebie wszystko, jak na zawodowca przystało? Czy tym razem wszystko pójdzie z planem?

Z ciekawostek: jak podaje UFC.com, celność ciosów tego zawodnika plasuje się na poziomie 44%, zaś średnia długość walki to 15 minut.

Marcin Wrzosek na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 20-10-0
  • Wzrost: 175 cm
  • Waga: 83,5 kg
  • Zasięg: 182 cm
  • Wiek: 35 lat

Typy na Piotr „Szeli” Szeliga na Fame MMA 19

Piotr Szeliga to zacięty oraz agresywny zawodnik. Śmiało można stwierdzić, że także charyzmatyczny i mocny w gębie. Czy to wystarczy, by wystraszyć Wrzoska? Szczerze powątpiewamy.

Piotr „Szeli” Szeliga na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 4-3-0
  • Wzrost: 176 cm
  • Waga: 94 kg
  • Zasięg: 179 cm
  • Wiek: 29 lat

Zakłady na Fame MMA 19

Najbliższa gala Fame MMA już 2 września 2023 roku. Main event to Tańcula vs Ferrari. Włodarze przygotowali do tego dwa co-main eventy: Franio vs Xayoo oraz Alberto vs Księżniczka. A to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w Tauron Arenie Kraków. Pozostałe walki zapowiadają się tak samo emocjonująco!

Poniżej przedstawiamy typy wszystkich walk Fame Friday Arena – dostępne wyłącznie na Betclic.

Fame MMA 19 zakładyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga1.22 – 3.55
Paweł “Księżniczka” Tyburski – Alberto Simao1.35 – 2.85
Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński1.95 – 1.70
Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik1.70 – 1.95
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak1.35 – 2.75
Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz1.40 – 2.60
Sebastian “Alterboy” Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek3.90 – 1.18
Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś2.85 – 1.33
Franciszek “Franio” Rusiecki – Marcin “Xayoo” Majkut3.55 – 1.22
Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki1.80 – 1.84
Kursy Betclic z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.