Poznaj bukmachera PZBuk i jego ofertę na zakłady

PZBuk opinie

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

PZBuk Recenzja

PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowa marka, ale wyjechała od bardzo doświadczonej grupy. Zgarnij więc darmowy dodatek do bonusu na start za kod bonusowy BUKBONUS!

Czy warto obstawiać w PZBuk? – opinie

O PZBuk opinie są z każdym miesiącem coraz lepsze. Ten bukmacher to nowa marka na polskim rynku, ale trzeba przyznać, że jego rozwój od początków działalności do dziś robi naprawdę duże wrażenie. To co, sprawdzimy, jak sobie radzi?

Czy bonus od PZBuk to coś szczególnego?

pzbuk opinie

PZBuk zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy bonusem powitalnym pod postacią ubezpieczonego zakładu o wartości 200 zł.  No cóż… Mogłoby być trochę lepiej. Ale, ale! Jeśli wykorzystasz w PZBuk kod bonusowy BUKBONUS, dostaniesz drugi bonus: darmowe 20 000 punktów za samą rejestrację. O ile więc w standardowej ofercie bonus powitalny jest tylko jeden, to posiadacz kodu zgarnie dla siebie jeszcze drugi.

20 000 pkt. brzmi dumnie, ale ich prawdziwa wartość jest oczywiście zależna od cen w Sklepie Gracza. Na szczęście na PZBuk kalkulacje wyglądają bardzo apetycznie! Za punkty, które otrzymasz po użyciu naszego kodu promocyjnego, będziesz mógł od razu dokupić sobie dodatkowe 100 zł w formie bonusu od depozytu. Wystarczy, że dwukrotnie kupisz bonus 100% od wpłaty o wartości 50 zł. Stać Cię na to, bo jedno pięć dyszek kosztuje 10 000 pkt.!

Jak prezentują się inne promocje w PZBuk?

opinie o pzbuk

PZBuk opinie ma naprawdę dobre wśród swoich użytkowników. Nie jest to tylko zasługa fajnego bonusu powitalnego i szerokiej oferty zakładów, ale także pozostałych promocji na stronie buka. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Promocje są ciekawe i zróżnicowane. Bardzo doceniamy tę sekcję u bukmachera.

Kursy w PZBuk- opinie

Porównanie kursów ot choćby na mecze Ligi Mistrzów wskazuje na to, że PZBuk oferuje podobne kursy na popularne dyscypliny do najważniejszych polskich buków.

Analiza obecnych kursów na największe wydarzenia z innych dyscyplin sportowych wskazuje za to, że PZBuk w porównaniu do czołówki rynkowej ma na ogół mniej korzystne kursy np. na skoki narciarskie lub koszykówkę. Względnie wysokie kursy są zaś często spotykane np. na siatkówkę i tenis. Zwykle jednak różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są dość niewielkie. W PZBuk szczególnie dobra jest jednak oferta na zakłady wielokrotne. Dzięki Kombodoładowaniu wygrana może bowiem wzrosnąć nawet o aż 15%.

Reasumując, w kwestii PZBuk opinie na temat kursów powinny być raczej dobre.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Co w takim razie dzieje się w ofercie na zakłady w PZBuk? Recenzja ta ma Ci w końcu pomóc w wyborze odpowiedniego do Twojego stylu gry buka. Dlatego spójrzmy czy ten konkretnie bukmacher postarał się o porządną ofertę.

Rynki ogółem

Pod tym względem bukmacher PZBuk opinie zbiera raczej pochlebne, bo operator prezentuje nam bardzo przyzwoity zakres rynków. Nie jest on może w czołówce polskich buków, ale i tak generalnie nie ma do czego tu się przyczepić. Na najważniejsze spotkania w sezonie PZBuk zawsze przygotowuje całą gamę najróżniejszych rynków do wyboru. Można więc dobrać sobie zupełnie ciekawy zestaw na kuponie.

Zakłady na popularne sporty

Jeżeli jesteś fanem klasyki t.j. kręcą Cię zakłady na piłkę nożną albo tenis, to spokojnie możesz zajrzeć na stronę PZBuk. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Szeroka oferta na wydarzenia ze świata futbolu w niczym nie ustępuje nawet czołowym polskim bukmacherom.

Zakłady na mniej popularne sporty

Piłka nożna to nie Twój świat? Wolisz te mniej popularne dyscypliny? I świetnie. W PZBuk oferta obejmuje także te bardziej niszowe sporty, np. krykiet albo hurling. Z pewnością znajdziesz tu coś wartego uwagi.

Zakłady na esport

Esport już na dobre rozgościł się w serwisach bukmacherskich. Opinie o PZBuk wśród wielbicieli sportów elektronicznych są bardzo pozytywne i my tez się do nich przychylamy. Wynika to z tego, że operator przygotował ofertę zakładów na najważniejsze  rozgrywki egamingowe. Warto także dodać, że u tego buka często pojawia się specjalny bonus na esport.

Zakłady na żywo i streaming – opinie o PZBuk

Bardzo ucieszyliśmy się na wiadomość, że w PZBuk pojawiła się opcja live streaming. Wcześniej nie było takiej możliwości, ale obecnie gracze mogą już oglądać transmisje na żywo z wybranych spotkań, ułatwiając sobie tym samym podejmowanie decyzji, na kogo postawić. Same zakłady na żywo również prezentują się solidnie. Dostępnych jest sporo wydarzeń do obstawiania live, a najwięcej oczywiście tych dotyczących piłki nożnej i innych popularnych w Polsce dyscyplin. W sekcji PZBuk zakłady na żywo znaleźć można jednak także i niszowe dyscypliny jak np. badminton.

Jeżeli w danym meczu nie jest udostępniana transmisja na żywo, brak streamingu jest w pewnym stopniu rekompensowany przez pojawiające się statystyki i wizualizacje tego, co dzieje się w czasie spotkania. Na podstawie tego łatwiej jest bowiem podjąć właściwą decyzję. Dostęp do tej opcji nie wymaga zaś nawet zalogowania się.

Sporty wirtualne w PZBuk

Sporty wirtualne w ostatnim czasie zdobywają sobie sporo grono wielbicieli. Oczywiscie jest też wielu sceptyków tej formy zakładów. Niektórzy porównują virtuale do automatów do gry. Można się z nimi zgodzić do pewnego stopnia. Jednak w sportach wirtualnych gracz ma dostęp do rozbudowanych statystyk, a to wiele zmienia. Jak w PZBuk mają się wirtualne? Jest całkiem dobrze. Oferta ta powinna zadowolić wszystkich graczy. Pewnie także z tego powodu ogólne opinie o PZBuk są naprawdę dobre.

Metody płatności i ich (nie)wygoda

Niestety, jeśli chodzi o PZBuk, opinie na temat możliwości płatniczych są średnie. Dostępnych metod wciąż nie ma za dużo, ale trzeba przyznać, że portal się w tej kwestii rozwija. Jeszcze niedawno było ich tylko dwie, a teraz pojawiły się kolejne, czyli mamy już przed sobą parę możliwości.

Minimalny depozyt możliwy do wpłaty wynosi ponad 20 zł. To także ma odbicie na PZBuk opinie o opcjach płatniczych, ponieważ to wysoki próg minimalny wpłaty w porównaniu z konkurencyjnymi bukmacherami. PZBuk zakłady bukmacherskie powinien poprawić się w tym zakresie.

Obsługa klienta w PZBuk: kontakt, sposoby komunikacji

W PZBuk opinie na temat obsługi klienta są akurat dość przeciętne. Od działu obsługi można uzyskać dokładną i wyczerpującą odpowiedź, oczywiście w języku polskim. Niestety, zwykle trzeba sporo odczekać, zanim ją się otrzyma. Czat nie jest dostępny całodobowo, ale można zauważyć, że bukmacher stara się rozszerzyć godziny obsługi. Wciąż nie jest to taki poziom jak u wiodących polskich bukmacherów, ale cieszy fakt, że jakość oferowanych przez PZBuk zakłady bukmacherskie usług regularnie się poprawia.

PZBuk recenzja – podsumowanie

Z PZBuk jest trochę jak z młodym, utalentowanym piłkarzem, którego trener zespołu już od dawna planował wprowadzić do pierwszej drużyny. Młodzian ten zagrał już kilka meczów i pokazał spory potencjał, ale wciąż ma duże braki do nadrobienia pod wieloma względami. To zaś głównie od niego będzie zależeć, czy i jak będzie dalej się rozwijać i czy zostanie prawdziwą gwiazdą.

Opinie o PZBuk na chwilę obecną są całkiem niezłe, ale zachowawcze, temu bukmacherowi sporo bowiem brakuje do czołówki rynkowej. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę krótki staż, PZBuk prezentuje się zupełnie solidnie i ma spory potencjał. U tego bukmachera warto zaś założyć konto między innymi z powodu możliwości wykorzystania kodu bonusowego BUKBONUS, który zapewni Ci dodatkowo 20 000 punktów lojalnościowych na start.

PZBuk

75/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 26 Oct 2020

Podaj w PZBuk kod bonusowy i odbierz darmówki!

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowa marka, ale wyjechała od bardzo doświadczonej grupy. Zgarnij więc darmowy dodatek do bonusu na start za kod bonusowy BUKBONUS!
PZBuk opinie pozytywnePZBuk opinie negatywne
Kod bonusowyDość niski cashback
Szeroka oferta zakładówObsługa klienta
Całkiem niezłe kursyWysoka wpłata minimalna