Poznaj PZBuk i jego ofertę

PZBuk opinie

Wypróbuj PZBuk!

PZBuk Recenzja

PZBuk

PZBuk wyjechał na polski rynek od bardzo doświadczonej grupy speców zakładów bukmacherskich. Nie jest tu bowiem nawet potrzebny kod bonusowy, żeby zgarnąć do 2023 zł bonusu na dzień dobry!

Czy warto obstawiać w PZBuk? – opinie

O PZBuk opinie są z każdym miesiącem coraz lepsze. Ten bukmacher to nowa marka na polskim rynku, ale trzeba przyznać, że jego rozwój od początków działalności do dziś robi naprawdę duże wrażenie. To co, sprawdzimy, jak sobie radzi?

Czy bonus od PZBuk to coś szczególnego?

PZBuk bonus powitalny

PZBuk zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy bonusami powitalnymi pod postacią cashbacku do 1000 zł, freebetu 23 zł oraz kolejnych 1000 zł w bonusach depozytowych. Przed rejestracją warto jednak rzucić okiem, jak wygląda kod bonusowy, czy jest dostępny, czy nie, bowiem bukmacher przyzwyczaił do zmieniania swojej polityki.

Zacznijmy od zakładu bez ryzyka. Raz, że jest wysoki: maksymalny zwrot to 1000 zł, a dwa: przysługuje na pierwszy przegrany kupon. Musisz jednak zwrócić uwagę na twarde zasady: celem aktywacji ubezpieczenia należy postawić zakład o stawce min. 200 zł, musi to być zakład AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem co najmniej 1.40 na każde z nich. Języczkiem uwagi jest też pełny zwrot, 100% stawki przegranego zakładu, bez odliczania podatku bukmacherskiego, jak robi to część z konkurentów.

Jeżeli zdecydujesz się wpłacić minimum 50 zł i tyle też minimum wykorzystasz na zakład akumulowany z kursem łącznym min. 2.00, to otrzymasz dodatkowo freebet o wartości 23 złotych. Darmowy zakład aktywujesz na kuponie AKO, z kursem min. 1.40 dla każdej selekcji.

Ciekawie wyglądają także kolejne bonusy, na łączną kwotę nawet 1000 złotych. PZBuk podzielił je na drugi, trzeci i czwarty depozyt. Za każdym razem wartość bonusu wynosi 25% wpłaty, ale maksymalna kwota to kolejno 250 zł, 350 zł oraz 400 zł. Żeby odebrać premię od doładowania, należy zdeponować minimum 25 zł. Bukmacher wymaga każdorazowo jednokrotnego obrotu sumą depozytu i bonusu, na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.50.

Jak prezentują się inne promocje w PZBuk?

PZBuk bonusy promocje

PZBuk opinie ma naprawdę dobre wśród swoich użytkowników. Nie jest to tylko zasługa fajnego bonusu powitalnego i szerokiej oferty zakładów, ale także pozostałych promocji na stronie buka. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Promocje są ciekawe i zróżnicowane. Bardzo doceniamy tę sekcję u bukmachera.

Kursy w PZBuk- opinie

Porównanie kursów ot choćby na mecze Ligi Mistrzów wskazuje na to, że PZBuk oferuje podobne kursy na popularne dyscypliny do najważniejszych polskich buków.

Analiza obecnych kursów na największe wydarzenia z innych dyscyplin sportowych wskazuje za to, że PZBuk w porównaniu do czołówki rynkowej ma na ogół mniej korzystne kursy np. na skoki narciarskie lub koszykówkę. Względnie wysokie kursy są zaś często spotykane np. na siatkówkę i tenis. Zwykle jednak różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są dość niewielkie. W PZBuk szczególnie dobra jest jednak oferta na zakłady wielokrotne. Dzięki Kombodoładowaniu wygrana może bowiem wzrosnąć nawet o aż 15%.

Reasumując, w kwestii PZBuk opinie na temat kursów powinny być raczej dobre.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Co w takim razie dzieje się w ofercie na zakłady w PZBuk? Recenzja ta ma Ci w końcu pomóc w wyborze odpowiedniego do Twojego stylu gry buka. Dlatego spójrzmy czy ten konkretnie bukmacher postarał się o porządną ofertę.

Rynki ogółem

Pod tym względem bukmacher PZBuk opinie zbiera raczej pochlebne, bo operator prezentuje nam bardzo przyzwoity zakres rynków. Nie jest on może w czołówce polskich buków, ale i tak generalnie nie ma do czego tu się przyczepić. Na najważniejsze spotkania w sezonie PZBuk zawsze przygotowuje całą gamę najróżniejszych rynków do wyboru. Można więc dobrać sobie zupełnie ciekawy zestaw na kuponie.

Zakłady na popularne sporty

Jeżeli jesteś fanem klasyki t.j. kręcą Cię zakłady na piłkę nożną albo tenis, to spokojnie możesz zajrzeć na stronę PZBuk. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Szeroka oferta na wydarzenia ze świata futbolu w niczym nie ustępuje nawet czołowym polskim bukmacherom.

Zakłady na mniej popularne sporty

Piłka nożna to nie Twój świat? Wolisz te mniej popularne dyscypliny? I świetnie. W PZBuk oferta obejmuje także te bardziej niszowe sporty, np. krykiet albo hurling. Z pewnością znajdziesz tu coś wartego uwagi.

Zakłady na esport

Esport już na dobre rozgościł się w serwisach bukmacherskich. Opinie o PZBuk wśród wielbicieli sportów elektronicznych są bardzo pozytywne i my tez się do nich przychylamy. Wynika to z tego, że operator przygotował ofertę zakładów na najważniejsze  rozgrywki egamingowe. Warto także dodać, że u tego buka często pojawia się specjalny bonus na esport.

Zakłady na żywo i streaming – opinie o PZBuk

Bardzo ucieszyliśmy się na wiadomość, że w PZBuk pojawiła się opcja live streaming. Wcześniej nie było takiej możliwości, ale obecnie gracze mogą już oglądać transmisje na żywo z wybranych spotkań, ułatwiając sobie tym samym podejmowanie decyzji, na kogo postawić. Same zakłady na żywo również prezentują się solidnie. Dostępnych jest sporo wydarzeń do obstawiania live, a najwięcej oczywiście tych dotyczących piłki nożnej i innych popularnych w Polsce dyscyplin. W sekcji PZBuk zakłady na żywo znaleźć można jednak także i niszowe dyscypliny jak np. badminton.

Jeżeli w danym meczu nie jest udostępniana transmisja na żywo, brak streamingu jest w pewnym stopniu rekompensowany przez pojawiające się statystyki i wizualizacje tego, co dzieje się w czasie spotkania. Na podstawie tego łatwiej jest bowiem podjąć właściwą decyzję. Dostęp do tej opcji nie wymaga zaś nawet zalogowania się.

Sporty wirtualne w PZBuk

Sporty wirtualne w ostatnim czasie zdobywają sobie sporo grono wielbicieli. Oczywiscie jest też wielu sceptyków tej formy zakładów. Niektórzy porównują virtuale do automatów do gry. Można się z nimi zgodzić do pewnego stopnia. Jednak w sportach wirtualnych gracz ma dostęp do rozbudowanych statystyk, a to wiele zmienia. Jak w PZBuk mają się wirtualne? Jest całkiem dobrze. Oferta ta powinna zadowolić wszystkich graczy. Pewnie także z tego powodu ogólne opinie o PZBuk są naprawdę dobre.

Metody płatności i ich (nie)wygoda

Niestety, jeśli chodzi o PZBuk, opinie na temat możliwości płatniczych są średnie. Dostępnych metod wciąż nie ma za dużo, ale trzeba przyznać, że portal się w tej kwestii rozwija. Jeszcze niedawno było ich tylko dwie, a teraz pojawiły się kolejne, czyli mamy już przed sobą parę możliwości.

Minimalny depozyt możliwy do wpłaty wynosi ponad 20 zł. To także ma odbicie na PZBuk opinie o opcjach płatniczych, ponieważ to wysoki próg minimalny wpłaty w porównaniu z konkurencyjnymi bukmacherami. PZBuk zakłady bukmacherskie powinien poprawić się w tym zakresie.

Obsługa klienta w PZBuk: kontakt, sposoby komunikacji

W PZBuk opinie na temat obsługi klienta są akurat dość przeciętne. Od działu obsługi można uzyskać dokładną i wyczerpującą odpowiedź, oczywiście w języku polskim. Niestety, zwykle trzeba sporo odczekać, zanim ją się otrzyma. Czat nie jest dostępny całodobowo, ale można zauważyć, że bukmacher stara się rozszerzyć godziny obsługi. Wciąż nie jest to taki poziom jak u wiodących polskich bukmacherów, ale cieszy fakt, że jakość oferowanych przez PZBuk zakłady bukmacherskie usług regularnie się poprawia.

PZBuk recenzja – podsumowanie

Z PZBuk jest trochę jak z młodym, utalentowanym piłkarzem, którego trener zespołu już od dawna planował wprowadzić do pierwszej drużyny. Młodzian ten zagrał już kilka meczów i pokazał spory potencjał, ale wciąż ma duże braki do nadrobienia pod wieloma względami. To zaś głównie od niego będzie zależeć, czy i jak będzie dalej się rozwijać i czy zostanie prawdziwą gwiazdą.

Opinie o PZBuk na chwilę obecną są całkiem niezłe, ale zachowawcze, temu bukmacherowi sporo bowiem brakuje do czołówki rynkowej. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę krótki staż, PZBuk prezentuje się zupełnie solidnie i ma spory potencjał. U tego bukmachera warto zaś założyć konto między innymi z powodu możliwości cashbacku 1000 zł + 1000 zł w następnych bonusach.

PZBuk

75/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 23/09/2023
  • Cashback bez warunków obrotu
  • Mocna oferta live

Podaj w PZBuk kod bonusowy i odbierz bonusyi!

PZBuk wyjechał na polski rynek od bardzo doświadczonej grupy speców zakładów bukmacherskich. Nie jest tu bowiem nawet potrzebny kod bonusowy, żeby zgarnąć do 2023 zł bonusu na dzień dobry!
PZBuk opinie pozytywnePZBuk opinie negatywne
Cashback za 1. przegrany zakładNieaktualne promocje na stronie
1000 zł w bonusach od depozytówObsługa klienta
Całkiem niezłe kursyWysoka wpłata minimalna