Betowanie dla początkujących

Obstawianie meczy CS:GO

Rozwiewamy wątpliwości: obstawianie meczy CS GO jest w pełni możliwe u bukmacherów, a operatorzy zakładów dają nam multum możliwości. Chcesz zagrać coś innego niż zakłady na to, kto wygra spotkanie? Nie ma problemu! W ofercie zakładów bukmacherskich znajdziesz handicap map, rundy czy over eliminacji, a także wiele innych rzeczy. Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu!

Obstawianie meczy CS GO 2024 – skuteczne zakłady na CS GO

Jeżeli do tej pory koncentrowałeś się wyłącznie na pokazaniu skilla bezpośrednio w grze lub na śledzeniu z wypiekami na twarzy całej sceny, to może czas sprawdzić się także na zakładach bukmacherskich? Obstawianie meczy CS GO to duża frajda, a przy okazji, do kieszeni może wpaść kilka zaskórniaków. Jaka strona do obstawiania meczy CSGO i na co zwrócić uwagę? Za moment do tego przejdziemy!

W naszym tekście krok po kroku omawiamy zakłady CS GO, wymieniamy ich rodzaje, podpowiadamy, jak obstawiać i u których legalnych bukmacherów istnieje taka możliwość. Jeśli więc choć przez chwilę przeszło Ci przez myśl obstawianie CS GO, poświęć ułamek swojego cennego czasu na zapoznanie się z naszym poradnikiem, gdzie dowiesz się jak obstawiać mecze CS GO.

Betowanie CS GO – najlepsza strona do obstawiania meczy CS GO w 2024 roku

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
  Graj!
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Graj!
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Graj!
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Graj!
 5. PZBuk

  freebet 250 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet: jednorazowy zakład z kursem 3.00! Wygrana z freebetu: bez obrotu! Pełen reg
  Graj!

Uwaga, uwaga! Ważne ogłoszenie. Jeśli obiły Ci się o uszy takie stwierdzenia jak “betowanie CS GO”,“betowanie skinów” czy “zakłady na esport ze skinami” to bardzo możliwe, że słyszałeś je w kontekście dość mocno niefortunnym, bo… po prostu nielegalnym. Niżej wrócimy jeszcze do tego wątku, ale nie zapomnij, że takie opcje nie są zgodne z polskim prawem. Jak obstawiać mecze CS GO w legalny sposób? Jaka strona do obstawiania meczy CSGO? Odpowiedzi poznasz niżej!

Obstawianie CS GO legalne w Polsce

Nie martw się, betowanie CS GO jest w Polsce legalne! Po prostu musisz stawiać swoje zakłady wyłącznie u licencjonowanych bukmacherów, którzy spełniają wszelkie wymogi stawiane przez prawo. Uwierz, że to dla Twojego dobra – dzięki temu zawsze możesz być stuprocentowo pewny, że Twoje pieniądze są w bezpiecznym miejscu, a bukmacher będzie stosował się do własnego regulaminu, a także polskiego prawa.

 W CS GO obstawianie meczy jest możliwe u wielu bukmacherów. Zakłady w STS są przykładem właśnie takiej, legalnej oferty. Nie wychodzisz też na tym w żaden sposób źle. Konkurencja na bukmacherskim rynku jest w Polsce zacięta i bezlitosna, więc poszczególne portale oferują klientom duże bonusy, dobre warunki i sporą różnorodność w kwestii zakładów, które można postawić – przykładem tego jest oferta LV BET. Po przeczytaniu poniższego poradnika obstawianie esportu w BetFan będzie bardzo proste!

Obstawianie meczy CS GO dla początkujących – na co zwrócić uwagę?

Wiadomo, że w CS GO obstawianie meczy jest w dużej mierze zależne od dostępnej oferty i to właśnie na nią warto zwrócić uwagę na samym początku. Oferowane na CS GO zakłady to nie tylko kwestia tego, kto wygra dany mecz. Chyba zanudziłbyś się na śmierć! Na szczęście wiodący polscy bukmacherzy oferują także rynki dla bardziej wyrafinowanych strategów, więc betowanie CS GO może być bardzo ciekawe!

Jeżeli chcesz zacząć obstawiać esportowe spotkania w Counter Strike’a, to dobrze jest najpierw poznać poszczególne rynki i czego dotyczą zakłady. Jak obstawiać mecze CS GO? Zaraz do tego przejdziemy, a oto kilka przykładów, których możesz dość często się spodziewać na STS czy LV BET:

Zakłady na wynik meczu

Betowanie CS GO to już nie tylko rynek 1/2, ale to od niego tutaj zaczniemy. To najbardziej proste i nie ukrywamy, że także najpopularniejsze zakłady CS GO. Typowanie ogranicza się do wskazania zwycięzcy meczu. Przykładowo, obstawiasz, kto wygra mecz Natus Vincere vs. Ninjas in Pyjamas. Nie interesujesz się niczym więcej, tylko samym rozstrzygnięciem meczu.

Zakłady z handicapem

Są to zakłady na wynik, wzbogacone handicapem, który odgrywa w tym przypadku kluczową rolę. Dzięki handicapowi dodajesz jednej z drużyn “sztuczną” przewagę map. Biorąc pod lupę mecz Team Kinguin vs devils.one, możesz postawić zakład, że jedna z drużyn wygra nawet, jeżeli przeciwnik będzie mieć fory w postaci 1,5 mapy.

Co dają takie zakłady CS GO? Przede wszystkim podbicie kursów bukmacherskich i praktykowane są często w przypadku meczy drużyn, znacznie odbiegających od siebie umiejętnościami. Wówczas obstawianie CS GO na tradycyjny zakład na wynik jest nieopłacalne (kurs w granicach 1.10 to koszmar każdego gracza). Jeśli jednak zastosujesz handicap -1.5 mapy przy faworycie, kurs urośnie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu groszy.

Zwycięzca określonej mapy

Wygrana w całym meczu to jedno, ale kto wygra pierwszą, drugą, trzecią mapę? Możesz zdecydować się na obstawianie meczy CS GO na mapy, a zakłady takie są niezależne od wyniku meczu. Liczy się tylko i wyłącznie rozstrzygnięcie mapy, na którą postawiłeś. Np. Lynn Vison wygrają pierwszą mapę w meczu przeciwko D13.

Zakłady na mapy

Obstawianie CS GO na mapy jest jeszcze bardziej wnikliwe. Kolejnymi zakładami, które możesz postawić na te części meczu, są np. zakłady na handicap rundowy czy sumę rund. W przypadku handicapu rundowego możesz postawić przykładowo, że Lynn Vision wygrają pierwszą mapę, nawet jeśli rywalom doda się sztuczną przewagę +3.5 rundy.

Czym jest suma rund? Typowaniem na linię, ustaloną przez bukmachera. Na przykład w meczu Enterprise vs. Big Academy, zakłady bukmacherskie wystawiły linię 26.5 rund na pierwszej mapie. Możesz postawić zakłady na under, a więc na to, że rund będzie mniej lub na over, a więc na więcej rund.

Suma map

Betowanie CS GO to także zakłady na sumę map. Taka oferta jest dostępna w przypadku spotkań w formacie BO3 lub BO5 (do trzech lub pięciu wygranych). Czy w meczu będzie mniej, czy więcej niż 2.5 map? Możesz zarobić na dobrym trafie!

Obstawianie meczy CS:GO

Wygra przynajmniej jedną mapę?

W CS GO obstawianie meczy to także zakłady na mapy. W takim przypadku możesz postawić typy na to, czy dany team wygra w meczu przynajmniej jedną mapę. Nie ma tu znaczenia, czy ostatecznie wygra czy przegra mecz. Liczy się tylko fakt, czy przy jego wyniku zostanie zapisane wygranie przynajmnej jednej mapy.

Dokładny wynik

Jest to jeden z najtrudniejszych, jeśli chodzi o obstawianie CS GO, zakładów. Musisz dokładnie wstrzelić się w wynik meczu, a więc przykładowo trafić, że Natus Vincere pokonają Ninjas in Pyjamas 2:0. Zakłady te nie pozwalają na jakikolwiek margines błędu.

Będzie dogrywka?

Jeśli mowa o meczach – nawet tych esportowych – to naturalną koleją rzeczy są niekiedy dogrywki. Także w zakładach bukmacherskich możesz betować czy na pierwszej (lub innej) mapie będzie dogrywka, a trzeba pamiętać, że są to zakłady obfite w wysokie kursy bukmacherskie. Weź jednak pod uwagę, że tak jak w meczu piłki nożnej czy koszykówki, także w Counter-Strike’u dogrywki zdarzają się rzadko, ale w CS GO obstawianie meczy to także właśnie typy na dodatkowe rundy.

Zawodnik – liczba zabójstw

Obstawianie meczy CS GO można rozpatrywać nie tylko, jeśli chodzi o pojedynek drużynowy, ale też biorąc pod uwagę indywidualne statystyki graczy. W tym przypadku najczęściej oferowane są zakłady na liczbę zabójstw – mniej lub więcej. Na przykład, czy blameF zanotuje mniej czy więcej, niż 19.5 fragów w meczu przeciwko BIG.

W CS GO obstawianie meczy daje coraz więcej możliwości, a zakłady regularnie są rozwijane. Bukmacherzy cały czas wymyślają kolejne rynki, które różnią się też oczywiście pomiędzy meczami. Ogólnie możesz się spodziewać, że im bardziej prestiżowe rozgrywki, tym więcej operator zaoferuje na nie zakładów. Jak obstawiać mecze CS GO? Właśnie teraz przejdziemy do konkretnej instrukcji krok po kroku!

Jak postawić zakład na CS GO? Przewodnik krok po kroku

Typowanie CS GO nie jest wcale takie trudne, jak już poznałeś podstawowe zasady rozgrywki oraz dostępne rynki. Teraz czas na krótki poradnik krok po kroku jak zawrzeć kupon u operatora.

1. Zarejestruj się u wybranego bukmachera (może to być np. STS: https://esportsbets.pl/goto/sts). Następnie przejdź do oferty na esport.

Obstawianie meczy CS:GO

2. Teraz rozpocznie się betowanie CS GO. Wybierz interesujące Cię rozgrywki. Następnie przejdź do danego spotkania, które chcesz obstawiać.

Obstawianie meczy CS:GO

3. Dodaj wybrane zakłady na kupony i wpisz stawkę, za którą grasz.

Obstawianie meczy CS:GO

4. Kliknij “obstaw” i zagraj kupon!

Obstawianie meczy CS GO dla wyjadaczy – typowanie CS GO i inne wskazówki

Jeśli chodzi o zakłady na CSGO, typowanie (poprawne!) to klucz do wysokich wygranych. A więc co powinieneś zrobić, żeby Twoje typy jak najczęściej były właściwe i kończyły się zwycięskimi kuponami?

Przyglądaj się formie poszczególnych drużyn

Śledź formę poszczególnych drużyn. Skuteczne betowanie CS GO bez tego jest praktycznie niemożliwe. Może spotkanie ma oczywistego faworyta, ale w ostatnich meczach wydawał się on jakby przystawać? Wydaje się, że jeśli ktoś ma sprawić mu manto, to właśnie teraz? Jeśli będziesz mieć kontrolę nad tym, jak mają się ostatnio wyniki drużyn, to mądrzej podejmiesz decyzję o tym, jaki postawić zakład.

Terminarz i ranga meczu

Zwróć uwagę na terminarz. Czy po najbliższym meczu szykuje się dla danej drużyny naprawdę ważne starcie lub może pojedynek z nielubianym rywalem? To znaczy, że w oczekiwaniu na takie wydarzenie mogą być zdekoncentrowani. Wykorzystaj tę wiedzę!

Nie ma co ukrywać, że tak, jak piłkarze czekają na Mistrzostwa Świata, tak samo gwiazdy Counter-Strike’a z wypiekami na twarzy oczekują takich turniejów, jak BLAST, ESL, PGL Major czy IEM. Kiedy wcześniej przyjdzie im grać w niższej rangi turnieju, mogą potraktować go typowo 4fun, z przymrużeniem oka, a wówczas, porażka faworytów z drużyną, której nikt nie dawał szans na zdobycie ani jednej mapy, może stać się faktem.

Śledź wypowiedzi ekspertów

Zwracaj uwagę na to, co mają do powiedzenia eksperci, a w szczególności byli gracze. Raz, że casterzy (taki mianem określa się byłych zawodników) często mają dostęp do informacji, których zwykli fani nie znają, a dwa, ich czujne oko, potrafi dostrzegać zdecydowanie więcej, niż oko standardowego fana CS’a.

Obstawianie meczy CS:GO

Analizuj typy bukmacherskie

Czytaj cudze typy. Oczywiście nie powinieneś kierować się nimi w stu procentach, ale warto poczytać cudze przewidywania i co ważniejsze, ich uzasadnienia. Szczególnie dużo typów pojawia się przed ważnymi meczami jak te ESL – CS GO także ma teraz swoje kategorie na stronach przeznaczonych do zamieszczania przewidywań.

Oczywiście wszystkie podane wyżej podpowiedzi to tylko drobne składowe tego, jak uformuje się ostateczny wynik. Warto brać je jednak pod uwagę, żeby przewidywać w jak najbardziej holistyczny sposób.

Obstawianie meczy CS GO skinami

W internecie jest sporo stron, które umożliwiają betowanie CS GO poprzez inwestowanie w zakłady skinów (skórek) czy skrzynek. Wiele osób jest gotowych zapłacić za nie realne pieniądze, więc skiny można traktować jako substytut waluty. Niestety taki proceder jest nie tylko nielegalny, ale także niebezpieczny. Po pierwsze, nie spełnia wymagań stawianych przez polskie prawo, takich jak np. ochrona nieletnich przed hazardem.

Po drugie, portale oferujące swoim użytkownikom tego typu “CS GO bet” za skórki nie są licencjonowane ani kontrolowane, więc tak naprawdę nie ma żadnej gwarancji, że uda Ci się wypłacić zainwestowane środki, ani że zakłady zostaną uczciwie rozliczone. Obstawianie meczy cs go skinami nie jest legalne i lepiej trzymaj się od tego z daleka!

Gdzie obstawiać CS GO, żeby zarobić jak najwięcej?

W Polsce w CS GO zakłady ma już praktycznie każdy poważny bukmacher. Typy u poniższej trójki to sama przyjemność – gwarantujemy, że to portale z długim stażem i świetnym podejściem do klienta. Oczywiście polecamy zapoznanie się także z ofertą konkurencji. My w przybliżeniu przedstawimy jednak ofertę trzech wybranych liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Z nimi betowanie CS GO może stać się Twoim nowym hobby!

Powyższa tabela przedstawia wybranych przez nas bukmacherów, którzy pozwalają na obstawianie meczy CS GO. Pamiętaj jednak, że na rynku istnieje jeszcze co najmniej kilku, niewymienionych w tym tekście operatorów, posiadających niezłą ofertę na zakłady CS GO. Jeśli interesuje Cię inny esport bukmacher, śmiało zestaw jego ofertę, z naszymi propozycjami.

Obstawianie meczy CS GO w STS

CS GO zakłady w STS to coś, za co czemu bukmacherowi od razu na początek należy się pochwała i śmiało można powiedzieć, że esport ten bukmacher ma w “małym palcu”. Betowanie CS GO jest tutaj bardzo wygodne. STS udostępnia świetny interfejs esportowy. Wystarczy kliknąć przycisk “Esport” u góry ekranu, żeby przenieść się do menu, w którym znajdują się wyłącznie sporty elektroniczne.

Zakłady CS GO są dostępne zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Obstawisz mniejsze ligi, ale oczywiście także wielkiej wagi turnieje jak IEM Katowice 2019. CS GO jest w STS traktowane z należytym szacunkiem! Do tego po prawej stronie ekranu cały czas wyświetla się czat ograniczony tematycznie do esportu, a także feed z Twittera STS esport. Dzięki temu masz dużą szansę na bieżąco widzieć najlepsze typy na CS GO.

CS GO bet w Fortunie

W Fortunie esport nie jest niestety aż tak dobrze wyeksponowany jak na STS. CS GO typy i zakłady w przypadku tego operatora wymagają od nas odszukania ich z listy po lewej stronie. Kiedy dotrzesz już do esportu, po kliknięciu w ten przycisk pod spodem rozwinie się lista dyscyplin, czyli gier, na które można postawić. Obstawianie CS GO w porównaniu z STS jest niestety naprawdę cienkie.

Jeżeli interesujesz się wyłącznie najbardziej mainstreamowymi rozgrywkami i stawiasz zakłady okazjonalnie, Fortuna może okazać się dla Ciebie właściwym wyborem. Jeżeli masz jednak większe wymagania, lepiej wybierz póki co innego buka. Wierzymy, że Fortuna rozwinie swoje esportowe skrzydła i betowanie CS GO stanie się jeszcze bardziej ekscytujące.

Obstawianie meczy CS:GO

Obstawianie CS GO w LV BET

Na LV BET jeśli chodzi o kategoryzację podjęto inną decyzję, niż u poprzednich dwóch buków. Counter Strike to zupełnie osobny przycisk, nie znajduje się on pod esportami, a jest traktowany jako zwykła dyscyplina sportowa – na równi z piłką nożną czy tenisem. Trzeba przyznać, że takie podejście może niektórych fanów esportu połechtać pod względem ego! Jest ono też stosunkowo wygodne, bo CS GO (live i przedmeczowe) znajduje się na liście sportów dość wysoko, na piątym miejscu, zaraz pod siatkówką. Jeśli chodzi o ofertę, jest ona zdecydowanie lepsza niż ta u Fortuny i porównywalna do tej STS.

CS GO zakłady w STS mają trochę więcej wydarzeń, ale zdarza się, że tylko z jednym rynkiem – zwycięstwo drużyny 1 lub 2. LV BET ma natomiast trochę mniej meczów, ale różnorodność rynków robi tu spore wrażenie. Na przykład dla meczu GO Świat GG.Bet New York Invitational drużyn AVANGAR kontra BIG STS oferował trzynaście rynków, a LV BET dwadzieścia trzy. Na Fortunie było natomiast tylko siedem rynków. Nie sugeruj się jednak tym, jeśli chodzi o szersze obstawianie meczy CS GO. Zawsze porównuj bukmacherów przed konkretnym wydarzeniem czy meczem. W CS GO typy potrafią być dodawane także tuż przed danym starciem, o czym musisz pamiętać!

Obstawianie meczy CS:GO

Uzależnienie od hazardu i / lub gier komputerowych

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie, podobnie, jak i gry komputerowe potrafią uzależniać. Obchodź się więc z nimi ostrożnie, rozsądnie gospodarując swoimi pieniędzmi i czasem. Jeżeli dostrzegłeś u siebie lub u bliskiego jakiekolwiek symptomy uzależnienia, skorzystaj z pomocy specjalistów.

 • 801 889 880 (codziennie od 17:00 – 22:00) – infolinia dla osób uzależnionych od hazardu, internetu i komputera. Działająca pod nadzorem Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.
 • www.uzaleznieniabehawioralne.pl
 • www.anonimowihazardzisci.org

FAQ

Jak obstawiać mecze CS:GO i wygrywać?

Nawet jeśli jesteś ogromnym fanem CS:GO, obstawianie meczy poprzedź zawsze analizą statystyk. Nigdy nie graj w ciemno.

Strony do obstawiania meczy CS:GO to…?

Chociaż zakłady na Counter-Strike dostarczają wszyscy legalni bukmacherzy, to bez dwóch zdań, najlepsze strony do obstawiania meczy CS:GO to STS, BetFan oraz LV BET.

Jak zacząć obstawianie meczy CS:GO?

Sprawdź w naszym tekście gdzie obstawiać mecze CS:GO i jak to robić. Zapoznaj się z cennymi radami i wskazówkami, a następnie załóż konto u bukmachera i zacznij zabawę.