To Cię znokautuje!

KSW bukmacher 2021

Jaki jest najlepszy do obstawiania na KSW bukmacher? Zakłady bukmacherskie zawsze są dostępne na wiodących serwisach, gdy zbliża się gala, więc sprawdzamy, gdzie warto typować. Poznaj najlepszych buków do KSW i upewnij się, że jesteś gotowy, by puścić kupony na swoich faworytów!

KSW bukmacher – najlepsi operatorzy na zakłady 2022

Na KSW bukmacher przygotuje ofertę – a już na pewno, jeżeli liczy się w branży. Każda z gal jest bardzo znacząca w świecie sportów walki, więc na pewno możesz się spodziewać ciekawych kursów, a także promocji, z których typując na KSW zakłady będziesz mógł skorzystać. W trakcie KSW obstawianie może przyspieszyć bicie serca, dlatego też wychodzimy naprzeciw z krótkim poradnikiem, który ułatwi Ci postawienie pierwszych kroków w tym temacie. Poniżej przedstawimy, gdzie naszym zdaniem obstawiać KSW, by najbardziej się to opłaciło. 

Najlepsi bukmacherzy KSW

 1. STS

  Aktualna oferta STS
  18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Aktualna oferta BetFan
  18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  600 zł cashback: obrót zwrotem x1 na AKO, kurs łączny min. 3.80; 60 zł freebet: bez obrotu!; 100% do 1000 zł: obrót bonusem x3 na AKO, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 Pełen reg
 3. Fortuna

  Aktualna oferta Fortuna
  18+ | Obowiązuje regulamin
  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg

STS KSW – obstawianie walk u mocarza zakładów

Na STS KSW możesz typować zawsze w okolicy gali. Oferta obejmuje w temacie KSW zakłady na zwycięzcę walki. Możesz stawiać zakłady bukmacherskie KSW na to, kto wygra przed czasem albo na punkty lub też na to, w której rundzie zwycięży dany zawodnik. Na KSW bukmacher oferuje także, zawsze dość ryzykowną, możliwość postawienia, że walka zakończy się już w pierwszej minucie. Dla nas pierwszym wyborem jest oczywiście lider na polskim rynku, czyli STS. KSW to dobra okazja z zapoznaniem się z ich ofertą, jako że bonus powitalny, który ten bukmacher zapewnia, jest naprawdę z najwyższej półki. Jeśli interesuje Cię obstawianie KSW, to na pewno warto się z nim zapoznać. 

Fortuna KSW – zakłady w pięknym stylu

Jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie obstawiać KSW, kolejnym wartym uwagi bukmacherem jest Fortuna. Dotyczące KSW zakłady również są tam dostępne i to z niezwykłą różnorodnością rynków – to jedna z najlepszych ofert w Polsce. Bukmacher posiada również bardzo dobry bonus powitalny i inne ciekawe promocje, które możesz wykorzystać także na obstawianie KSW. Tym sposobem, kto wie, być może umożliwisz sobie troszkę większe wygrane. Jakie bonusy są dostępne na Fortunie? Sprawdź sam. Naszym zdaniem jedno z czołowych miejsc w rankingu legalnych, polskich zakładów bukmacherskich zajmuje właśnie Fortuna. KSW może Ci przynieść niemało frajdy, ale może i dodatkową gotówkę – oczywiście jeżeli zdołasz obstawić właściwie! 

KSW zakłady bukmacherskie – przewodnik

W trakcie wydarzeń KSW bukmacher na pewno będzie kusił Cię konkurencyjnymi kursami i ciekawymi promocjami. Podobnie jak w przypadku wszystkich ważnych, sportowych rozgrywek i ogólnie typowania zakładów bukmacherskich, tak i przy puszczaniu kuponów na KSW musisz zachować pewien dystans i uważać, aby nie zatracić logicznego myślenia. Dlatego warto odpowiednio się przygotować! Na dobry początek potrzebujesz odpowiedniego sposobu myślenia, odpowiedzialnego podejścia do finansów oraz podstawowej wiedzy o dostępnych w Polsce bukach i ich zakładach. U bukmachera Fortuna KSW jest możliwe do typowania w bardzo szerokim wachlarzu rynków. Trochę mniej, ale wciąż satysfakcjonującą liczbę zakładów do wyboru daje STS – KSW prezentuje się tam naprawdę dobrze.

Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą Ci obstawiać mądrze, a także wesprą Cię w tym, aby relacja z hazardem nie przerodziła się w uzależnienie albo problemy z finansami. 

Nadchodzi kolejne KSW – i co dalej?

Zakłady można zazwyczaj obstawiać na każdą z zaplanowanych na daną galę walk MMA. Oferty bukmacherów na zakłady są zachęcające, jednak w przypadku gier zawsze hazardowych warto dobrze przemyśleć, na jaką walkę faktycznie warto obstawić na KSW. Typy z najniższymi kursami nie zawsze muszą być „pewniakami”, bo jak wiemy – w sporcie, szczególnie tak dynamicznym, gdzie walka może zająć kilka rund, a może też wyłonić zwycięzcę już w pierwszej minucie – wszystko może się zdarzyć. Na każdym KSW karta walk jest nieco inna, ale też stanowi bardzo cenne źródło informacji, na podstawie którego możesz zacząć głębsze poszukiwania – przeglądanie statystyk, czytanie wypowiedzi eksperckich i tak dalej. Zanim postawisz swój kupon, koniecznie wyposaż się w odpowiednią wiedzę. Chyba nie chcesz bazować się jedynie na szczęściu!

Gale wzbudzają wśród fanów wiele emocji i sprawiają, że użytkownicy serwisów z zakładami nabierają ochoty, żeby szeroko otworzyć portfele. A co za tym idzie, w trakcie tego prestiżowego wydarzenia KSW bukmacher na pewno będzie chciał zachęcić Cię, abyś postawił zakłady właśnie u niego. Dlatego też musisz mieć się na baczności, analizując którąkolwiek z ofert na najbliższą galę KSW. Typy mogą Ci pomóc w podjęciu decyzji, ale pamiętaj, żeby ostateczną decyzję podjąć samodzielnie!

Porównaj oferty zakładów: rynki i kursy

KSW zakłady

Mając na uwadze wielkość i popularność gali, zakłady bukmacherskie KSW będą zapewne w ofercie większości legalnych bukmacherów. Zanim obstawisz, zdecydowanie warto porównać kursy wystawione przez różnych bukmacherów i wybrać na swój zakład te najbardziej opłacalne w danym momencie. Weź też pod uwagę bonusy i zasady rozliczania zakładów. My skupimy się na dwóch topowych bukach, gdyż naszym zdaniem w dziedzinie KSW zakłady właśnie tam najbardziej będą się opłacały. Jednym z takich serwisów wysokiej jakości jest wspomniana już wcześniej Fortuna. KSW obstawiane u tego bukmachera z tradycjami na pewno dostarczy jeszcze więcej emocji. Użytkowników zachęca między innymi mnogość dostępnych do typowania tam rynków. Według nas warto będzie obstawiać także na STS. KSW jest dużym wydarzeniem i przyciąga bardzo wielu zainteresowanych, więc można się spodziewać, że na galę KSW bukmacher będzie chciał zaoferować jak najbardziej konkurencyjne kursy. W praktyce wszystko zależy od tego, jakie masz na galę KSW typy… i czy okażą się one trafione!

Czy z okazji KSW bukmacher przygotował bonus?

Jeśli chodzi o dedykowane bonusy specjalnie z okazji KSW, bukmacher raczej rzadko je oferuje, ale za to pozwala na skorzystanie z promocji dostępnych w ich ofercie na co dzień. Ogólnie zawsze warto jednak na bieżąco sprawdzać, co znajduje się w sekcji z bonusami na stronie danego bukmachera. Nigdy nie wiadomo, kiedy któraś marka zdecyduje się wprowadzić do swojej oferty specjalne promocje na KSW! Bonus powitalny w wielu przypadkach także możesz zrealizować na zakłady Konfrontacji Sztuk Walki. Zarówno STS, jak i Fortuna dają taką możliwość. Jeśli chodzi o bukmachera Fortuna KSW dostępne jest do typowania na bardzo wielu rynkach. Nie oznacza to jednak, że na pewno lepiej obstawiać właśnie tam. Bardzo prawdopodobne, że tuż przed najbliższym KSW bukmacher STS jeszcze poszerzy swoją ofertę, a może także wprowadzi specjalne bonusy.

KSW typy

Podstawowe źródło, którym powinieneś się kierować, analizując typy na KSW? Karta walk. W internecie możesz znaleźć typy publikowane przez fanów i mogą się one okazać przydatnym źródłem informacji, ale pamiętaj, że każdy może opublikować swoją prognozę – nawet osoba, która zupełnie nie zna się na temacie. Dlatego zachęcamy też do zapoznania się z analizami specjalistów. Weź pod uwagę własną wiedzę i nawet jeżeli skorzystasz z czyjegoś typu – zweryfikuj, czy dana osoba ma pojęcie o tym, co mówi i czy podawane przez nią informacje zgadzają się z Twoim przeczuciem.

Jak nie zbankrutować na zakładach na KSW?

Nie od dziś wiadomo, że obstawianie zakładów bukmacherskich może być świetną zabawą, a przy tym nieść korzyść w postaci dorobienia paru groszy. Nie zapominajmy jednak, że wciąż jest to hazard i może uzależnić, a także przynieść straty w przypadku nieudanych kuponów. Warto więc przed rozpoczęciem obstawiania opracować odpowiedni plan, wybrać dobrego bukmachera i przede wszystkim…

Analiza, analiza, analiza

Podstawa przy typowaniu wszelkich zakładów bukmacherskich. Pewnie, że możesz zaufać intuicji i postawić zakład zupełnie losowo, ale zbyt wielu korzyści raczej to nie przyniesie. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z sylwetkami zawodników. Zalecamy prześledzić ich karierę sportową, odbyte walki i zdobyte tytuły i porównać to wszystko z najbliższym przeciwnikiem. Warto też poczytać opinie ekspertów. 

Wybór solidnej oferty bukmacherskiej

Jeśli chcesz obstawiać jak najbardziej opłacalnie – wybierz buka, który oferuje dobre warunki. Przy okazji każdej gali KSW bukmacher na pewno będzie starał się zachęcić graczy różnorodnymi ofertami. W naszym odczuciu najlepszymi miejscami do obstawiania są Fortuna oraz STS. KSW na pewno warto tam typować – jednak jest to tylko nasza opinia i oczywiście u innych buków również można pomyślnie obstawiać. Zapoznaj się dokładnie z ofertami bukmacherów i wybierz tego, który najlepiej wpasuje się w Twój plan. Na przykład  jeśli masz ograniczony budżet, wybierz tę opcję, gdzie dostępnych jest wiele bonusów niewymagających wysokiego wkładu. Istotny przy wyborze może być też fakt, że u bukmachera Fortuna KSW dostępne jest do typowania w większej liczbie wariantów niż u konkurencji.

Sztywny plan kuponów i stawek

Kolejna bardzo ważna sprawa: utwórz plan i co by się nie działo – trzymaj się go. Zaplanuj budżet na całą galę, zadecyduj, ile kuponów chcesz postawić i za jaką część budżetu każdy. Nie puszczaj kolejnego, żeby się „odrobić”. W szczególności unikaj “magicznego myślenia” i obstawiania w złości albo w euforii. Działaj na zimno i nie daj się emocjom. To najlepsza droga do tego, żeby Twoje obstawianie się udało albo przynajmniej żebyś po zakończeniu gali KSW nie miał sobie nic do zarzucenia! Jeśli zakłady zaczną wzbudzać w Tobie negatywne myśli, to po prostu wyłącz serwis i zrób sobie przerwę. Gale KSW odbywają się regularnie i powinny Ci przynosić pozytywne emocje!

Czy walki na KSW są ustawione?

Oczywiście, że nie. Byłoby to nielegalne i z pewnością już dawno zostałoby wykryte przez odpowiednie służby. Nikt nie ma prawa znać zwycięzcy przed zakończeniem walki. Wiązałoby się to z wielkimi problemami prawnymi i karami finansowymi. Bukmacherzy z kolei nie oferowaliby zakładów na ustawione wydarzenie – przecież ryzykowaliby wtedy ogromnymi stratami!

Bezpieczne obstawianie a uzależnienie od hazardu

Zakłady bukmacherskie są grą hazardową i mogą uzależnić. Bardzo łatwo skusić się na możliwość dodatkowego zarobku. Każda wygrana może sprawić, że będziesz chciał więcej, a z kolei po przegranej – może Cię najść ochota, by w nieodpowiedzialny sposób spróbować odrobić straty. Jeśli poczujesz, że się zatracasz i potrzebujesz pomocy, zalecamy kontakt z grupą Anonimowi Hazardziści (881 488 990) lub z najbliższym ośrodkiem terapii uzależnień.