Cashback do 1000 zł!

GoBet KOD PROMOCYJNY

GoBet kod promocyjny. Rejestracja 2023

Na bukmacherskiej mapie Polski rozgościł się nowy gracz. To legalny bukmacher GoBet. Kod promocyjny, bonus powitalny? Sprawdź, jak wygląda oferta dla graczy na pachnącej jeszcze nowością stronie bukmacherskiej.

GoBet kod promocyjny na 29/01/2023

Zacznijmy z grubej rury, a więc pytaniem, czy jest na GoBet kod promocyjny? No niestety, ale… nie. Czy nas to dziwi? I tak, i nie. Poprzedni bukmacherzy różnie wchodzili na polski rynek. Część z nich od razu rozwijała czerwony dywan z napisem kod promocyjny, inni robili to po czasie, a jeszcze inni, do tej pory nie zreflektowali się nad taką propozycją.

Dlatego też nie wiemy nawet, czy na GoBet kod promocyjny pojawi się prędzej czy później. Z punktu widzenia graczy kod byłby świetną wiadomością. Jak pokazali inni operatorzy, dzięki kodom przysługują wyższe czy nawet dodatkowe bonusy powitalne. GoBet zakłady bukmacherskie mogą więc podążyć wyznaczoną już, ale wciąż obleganą przez graczy ścieżką bądź zignorować kod. Co poczynią? Na pewno będziemy przyglądać się rozwojowi sytuacji.

Jak wykorzystać kod promocyjny GoBet?

W tym miejscu warto też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie wpisać kod promocyjny GoBet. Zakłady bukmacherskie jeszcze go nie pokazały, ale w formularzu rejestracyjnym jest już stosowne pole do… wpisania kodu. Dostrzeżesz je na samym dole formularza (w pierwszym kroku rejestracji).

GoBet rejestracja 2023

gobet kod promocyjny

A w jaki sposób założyć konto na Go Bet? Bukmacher wspiera szybką rejestrację, gdzie bez zbędnych komplikacji, a więc bez załączania skanów dowodu tożsamości, możesz zarejestrować się i zacząć obstawiać mecze. Taka rejestracja trwa około 1-2 min.

Owszem, jak mawia klasyk, coś za coś. W przypadku szybkiej rejestracji masz znacznie ograniczone możliwości. Bez weryfikacji tożsamości nie wleci na Twoje konto w GoBet bonus powitalny. Poza tym, z poziomu konta tymczasowego (bez weryfikacji) będziesz mógł obstawiać tylko przez 90 dni lub/i do limitu stawek 5000 zł. Jest też trzecie ograniczenie, czyli brak możliwości wypłaty wygranych. Wszystkie te limity zdejmiesz, po przesłaniu do GoPlusBet skanów lub zdjęć dowodu tożsamości.

 • Przejdź na witrynę bukmachera.
 • Kliknij w “zarejestruj się”.
 • W pierwszym okienku formularza wypełnij następujące pola: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny. Kod promocyjny GoBet pozostaw na razie puste.
 • Na kolejnym etapie rejestracji podaj swoje imię i nazwisko, wybierz obywatelstwo oraz wprowadź numer PESEL. Wybierz też, z jakiego źródła pochodzą Twoje środki na grę.
 • Na zakończenie rejestracji potwierdź regulamin GoBet zakłady bukmacherskie, zaznacz też, że wszystkie wprowadzone dane są zgodne z prawdą i zaakceptuj sugerowane limity bądź ustaw własne.
 • W ten oto sposób założyłeś konto, zostałeś automatycznie zalogowany i możesz zacząć obstawiać mecze.
 • Żeby zweryfikować swoją tożsamość, a zarazem zdjąć wszystkie limity z konta i otrzymać od GoBet bonus na start, kliknij na ikonę swojego konta, a następnie w “moje dane”. Znajdziesz tam okienko do załączenia dokumentów.

Jakie bonusy dostaniesz w Go Bet?

Wiesz już, jak wygląda sprawa z GoBet kod promocyjny i jak się zarejestrować. Czas więc na to, co tygryski lubią najbardziej, a więc GoBet bonus na start i pozostałe promocje, przyszykowane przez nową markę na polskim rynku zakładów wzajemnych. Rzuć okiem na poniższą tabelę, a wszystko stanie się jasne.

BONUS GoBetWARUNKI BONUSU
Cashback do 1000 zł– minimalna stawka kuponu to 20 zł
– maksymalny kurs całkowity to 10.00
– 100% zwrot!
– 1x obrót na AKO
– min. 3 zdarzenia, kurs każdego co najmniej 1.30
Wszystko bez podatku– kupony AKO
– min. 3 zdarzenia, kurs poj. zakładu min. 1.20

GoBet bonus powitalny

Jak zatem już wiesz, w GoBet bonus powitalny to ubezpieczenie pierwszego zakładu, nawet do 1000 złotych. Nie przyda Ci się przy rejestracji w GoBet kod promocyjny, który przecież nie jest dostępny. Bonus jest zatem jednakowy dla wszystkich.

gobet bonus

Cashback do 1000 złotych

Jak widać, możesz rozpocząć grę w Go+Bet na preferencyjnych warunkach. Wszystko dlatego, że po spełnieniu prostych wymogów, bukmacher ubezpieczy Twój pierwszy zakład na swojej stronie. Należy wysłać pierwszy kupon za min. 20 złotych, a jego kurs całkowity nie może przekroczyć 10.00. Musisz pamiętać także, że cashback dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu. Jeżeli dopisze Ci szczęście, to bonus przepadnie. Jeżeli jednak przegrasz, otrzymasz zwrot 100% stawki i to bez potrącania podatku bukmacherskiego. Ten GoBet bonus da się lubić! Tysiak piechotą nie chodzi!

 • Zarejestruj się w Go Bet.
 • Zaloguj się i zweryfikuj konto.
 • Wyślij pierwszy kupon za min. 20 złotych.
 • Pamiętaj, że kurs całkowity Twojego kuponu nie może przekroczyć 10.00.
 • Jeżeli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki. Maksymalnie może to być 1000 złotych.
 • Bonus wymaga jednokrotnego obrotu, w ciągu 7 dni.
 • Warunki obrotu: kupony ako, min. 3 zdarzenia, min. kurs poj. zdarzenia to 1.30.

Jak widać, nie są to zagmatwane, a dość przejrzyste warunki. Przyczynia się to do tego, że w GoBet oferta powitalna może zostać skonsumowana nawet przez najbardziej początkujących graczy.

Jak obrócić bonus GoBet?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w natłoku nowych informacji mogłeś pogubić się w najważniejszych warunkach. Zwłaszcza kiedy skoncentrowałeś się na tym, czy jest kod promocyjny GoBet. Podsumujmy zatem raz jeszcze, jak wygląda na GoBet oferta powitalna. Jak ją odebrać i wykorzystać.

 • Ubezpiecz pierwszy kupon: min. stawka 20 zł, kurs całkowity max. 10.00.
 • Obróć cashbackiem: 1x zwrot, w ciągu 7 dni. Tylko kupony ako z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 na każde z nich.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Wiesz już, że do GoBet kod promocyjny nie jest dostępny. Sprawdź jednak, co przygotowali inni legalni bukmacherzy, którzy w odróżnieniu do Go+Bet, posiadają takie kody.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback x3 po 100, 200 i 300 zł 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 5. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg

GoBet promocje tymczasowe

Przyznasz, że bez promocji bukmacher byłby niczym piwo bez piany. Eeee… lipa, co nie? Z takiego samego założenia wyszedł opisywany przez nas operator. Go+Bet zakłady bukmacherskie przygotowały kilka tymczasowych promocji, na których można zawiesić oko.

Gra bez podatku

Proponowana przez GoBet oferta zakładów bez podatku dotyczy wydarzeń sportowych, z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych. Żeby bukmacher “zdjął” podatek należy przygotować kupon akumulowany, zawierający minimum 3 zdarzenia i o kursie min. 1.20 dla każdego z nich. Promocja obowiązuje cały czas aż do odwołania i nie ma żadnych ukrytych warunków. Spełniając opisane wymogi, masz szansę wygrać o 14% więcej, bo właśnie tyle wynosi różnica pomiędzy kuponem bez podatku, a z nim.

gobet zakłady bez podatku

Urodzinowy Freebet

Czy wiesz, że w GoBet bonus możesz odebrać także w dniu swoich urodzin? Prezent, który na Ciebie czeka, to darmowy zakład o wartości 25 złotych. Możesz go otrzymać maksymalnie do 7 dni po Twoich urodzinach, a warunkiem jest wpłacenie kiedykolwiek na konto gracza min. 10 złotych i wysłanie dowolnego kuponu bukmacherskiego.

Długość ma znaczenie

Kolejna promocja w Go+Bet skierowana jest dla fanów kuponów akumulowanych, a w szczególności popularnych taśm. Im więcej zdarzeń zagrasz, tym wyższy bonus otrzymasz. Bonus rozpoczyna się od kuponów z czterema zakładami i wynosi powiększenie wygranej o 16%. Przy 10 zakładach na kuponie jest to już 30%, a przy 24 aż 100%! Pamiętaj jedynie o kluczowym warunku. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.20, żeby zostało zakwalifikowane do promocji.

Przyjdź z kolegami

Jeżeli obróciłeś kiedykolwiek co najmniej 200 zł i zaprosisz do gry swojego kolegę, który również spełni ten warunek, obaj otrzymacie po 50 zł we freebecie. Oczywiście, możesz zaprosić większą liczbę znajomych i otrzymać więcej darmowych zakładów od GoPlusBet.

GoBet aplikacja. Co warto wiedzieć?

gobet aplikacja

Czy można obstawiać na GoBet zakłady mobilne? Można. Gracze z Androidem mogą cieszyć się z aplikacji mobilnej, a użytkownicy innych urządzeń, mogą korzystać ze strony mobilnej. I od razu trzeba przyznać, że zarówno GoBet aplikacja na telefon, jak i witryna mobilna są niezwykle funkcjonalne i dają dostęp do pełnej oferty zakładów i wszystkich bonusów, proponowanych przez tego bukmachera.

Naturalnie w aplikacji nie działa GoBet kod promocyjny, bo jeszcze go nie ma. Nie zaproponowano także dedykowanego bonusu mobilnego, co liczymy, że ulegnie zmianie w niedalekiej przyszłości. Można spodziewać się także, że niebawem pojawi się GoBet aplikacja dla iOS. Póki co jedyną dostępną apkę, a więc na system na Android, możesz pobrać bezpośrednio ze strony Go+Bet, a przed jej instalacją, należy wyrazić zgodę na “nieznane źródła”.

Płatności w GoBet: wypłaty i wpłaty

No okej, wiadomo, że w GoBet kod promocyjny to pewnie melodia przyszłości, ale równie ważną kwestią są metody płatności. Kto nie chce szybko deponować kasy i równie szybko odbierać wygranych? No właśnie. Jak to wygląda u nowego bukmachera? Czy GoPlusBet spisał się na medal, a może do przysłowiowego podium nieco zabrakło? Sprawdźmy.

Jak dokonać wpłaty w GoBet?

Minimalny depozyt wynosi 2 zł, a maksymalny 100 000 zł. Wśród dostępnych opcji wpłaty znajdziesz Przelewy24 oraz BLIK. Próżno póki co szukać kart płatniczych, o e-walletach nie wspominając.

 • Zaloguj się na konto gracza.
 • Kliknij w “depozyt”.
 • Wybierz metodę wpłaty.
 • Wprowadź kwotę depozytu.
 • Dokończ transakcję.

Jak zrobić wypłatę od Go Bet?

Jak wypłacać? Minimalna kwota, którą możesz wypłacić z konta gracza wynosi 20 zł. W regulaminie bukmachera znajdujemy także zapis o limicie dziennej wypłaty, wynoszącym 50 000 zł na jedno konto gracza. Przypominamy, że opcja wypłaty dostępna jest dla posiadaczy konta stałego, a więc po weryfikacji tożsamości.

 • Zaloguj się na konto w Go+Bet i przeprowadź weryfikację (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś).
 • Kliknij na “depozyt”.
 • Odszukaj w lewym menu zakładki “wypłata”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Zatwierdź zlecenie i poczekaj na akceptację ze strony bukmachera

GoBet to na pewno ciekawy bukmacher, który już teraz aspiruje do czołówki polskich operatorów. Jeszcze kilka usprawnień i można będzie mówić, że rzucił najlepszym poważne wyzwanie. Czekamy przede wszystkim na kod promocyjny GoBet, a dostępna w tej chwili na GoBet oferta powitalna pozostawia nieco do życzenia. Jeżeli chcesz sprawdzić jednego z rekomendowanych przez nas bukmacherów, warto rzucić okiem na BetFan.

FAQ

Jaki jest teraz w GoBet kod promocyjny?

Jak na razie nie pojawił się jeszcze żaden kod promocyjny.

Jak wykorzystać w GoBet kod promocyjny?

Kiedy kod zostanie zaprezentowany, będziesz mógł go wykorzystać przy rejestracji konta. Znajdziesz tam stosowne pole.

Jaki jest w GoBet bonus powitalny?

Póki co bonus jest tylko jeden i jest nim cashback do 1000 złotych.

Jaki inny bonus GoBet można zdobyć?

Możesz stawiać zakłady bez podatku, otrzymać urodzinowy freebet, skorzystać z bonusów AKO czy za polecenie znajomych do gry.