Bonus do 930 zł!

GO+Bet kod promocyjny 2024

Wykorzystaj kod!

GO+bet

66/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 17/04/2024
 • kod promocyjny MAXPROMO
 • jasne warunki bonusów

Solidna oferta z kodem GO+bet

Za kod promocyjny GO+bet przysługuje Ci większy bonus! Zgarnij bonus 100% do 300 zł, 500 zł cashbacku i 130 zł we we freebetach na dobry początek obstawiania!

GO+Bet kod promocyjny . Rejestracja 2024

Na bukmacherskiej mapie Polski rozgościł się nowy gracz. Sprawdź, co daje w GO+Bet kod promocyjny MAXPROMO, jak wygląda bonus powitalny i oferta zakładów na wydarzenia sportowe.

GO+Bet kod promocyjny na 17/04/2024

Zacznijmy z grubej rury, a więc pytaniem, czy jest na GoBet kod promocyjny? No pewnie, że jest! Kod MAXPROMO daje dodatkowe 30 zł bonusu i powinien pojawić się w formularzu rejestracyjnym automatycznie lub możesz go wpisać ręcznie – jak wolisz.

Rejestracja z kodem promocyjnym u bukmachera zawsze się opłaca, dlatego zachęcamy za rozglądaniem się za kodami bonusowymi za każdym razem, kiedy zakładasz konto u nowego buka. Podpowiadamy też, że jest całkiem mocno prawdopodobne, że kod znajdziesz właśnie u nas.

No dobrze, ale nie o nas miało być, a o ofercie GO+bet.

Jak wykorzystać kod promocyjny GO+Bet MAXPROMO?

Kod promocyjny GO+bet podajesz w formularzu rejestracyjnym. Czytaj jednak nazwy pustych okien uważnie, ponieważ w GoBet kod promocyjny znajduje się już na pierwszej stronie przy zakładaniu konta. Jeśli nie klikasz w żaden z naszych banerów, tylko samodzielnie wpisujesz kod GO Bet, nie możesz tego przegapić. Z kodem MAXPROMO możesz liczyć na dodatkowy freebet o wartości 30 zł, który nie jest dostępny dla pozostałych graczy.

GO+Bet rejestracja 2024

zakładanie konta w Go Bet z kodem promocyjnym MAXPROMO

A w jaki sposób założyć konto na Go Bet? Bukmacher wspiera szybką rejestrację, gdzie bez zbędnych komplikacji, a więc bez załączania skanów dowodu tożsamości, możesz zarejestrować się i zacząć obstawiać mecze. Taka rejestracja trwa około 1-2 min.

Owszem, jak mawia klasyk, coś za coś. W przypadku szybkiej rejestracji masz znacznie ograniczone możliwości. Bez weryfikacji tożsamości nie wleci na Twoje konto w GoBet bonus powitalny. Poza tym, z poziomu konta tymczasowego (bez weryfikacji) będziesz mógł obstawiać tylko przez 90 dni lub/i do limitu stawek 5000 zł. Jest też trzecie ograniczenie, czyli brak możliwości wypłaty wygranych. Wszystkie te limity zdejmiesz po przesłaniu do GoPlusBet skanów lub zdjęć dowodu tożsamości.

Jak założyć konto w GO+bet?

 • Przejdź do GoBet.
 • Kliknij w “zarejestruj się”.
 • Wypełnij następujące: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny.
 • Kod promocyjny GoBet to MAXPROMO – podaj go, jeśli nie pojawił się tam automatycznie po kliknięciu w nasz link.
 • Podaj swoje imię i nazwisko, wybierz obywatelstwo oraz wprowadź numer PESEL. Wybierz też, z jakiego źródła pochodzą Twoje środki na grę.
 • Potwierdź regulamin GoBet zakłady bukmacherskie; zaznacz też, że wszystkie wprowadzone dane są zgodne z prawdą i zaakceptuj sugerowane limity bądź ustaw własne.

W ten oto sposób założyłeś konto, zostałeś automatycznie zalogowany i możesz zacząć obstawiać mecze! Żeby zweryfikować swoją tożsamość, a zarazem zdjąć wszystkie limity z konta i otrzymać od GoBet bonus na start, kliknij na ikonę swojego konta, a następnie w “moje dane”. Znajdziesz tam okienko do załączenia dokumentów.

Jakie bonusy dostaniesz w GO+Bet?

Wiesz już, jak wygląda sprawa z GoBet kod promocyjny i jak się zarejestrować. Czas więc na to, co tygryski lubią najbardziej, a więc GoBet bonus na start i pozostałe promocje, przyszykowane przez nową markę na polskim rynku zakładów wzajemnych. Rzuć okiem na poniższą tabelę, a wszystko stanie się jasne.

BONUS GO+BetWARUNKI BONUSU
Bonus 100% od depozytu do 300 zł– pierwsza wpłata min. 50 zł,
– 4x obrót kuponem AKO z 3 zdarzeniami,
– kurs każdego zdarzenia 1.30,
– 1x obrót depozytem po kursie 1.60
Cashback do 500 zł– druga wpłata min. 50 zł
– minimalna stawka kuponu to 20 zł
– maksymalny kurs całkowity to 10.00
– 100% zwrot!
– 3x obrót na AKO
– min. 3 zdarzenia, kurs każdego co najmniej 1.30
Darmowy zakład 100 zł– trzecia wpłata min. 200 zł,
– zaznaczone zgody marketingowe i zweryfikowane konto
– stawka min. 200 zł,
– kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
– kurs całkowity 3.00, a pojedynczego zdarzenia 1.40.
Freebet za kod promocyjny GO+bet 30 zł– wpisz kod MAXPROMO podczas rejestracji
Super GObooster– powiększenie kursu o min. 200%
– na wybrane zdarzenia
Urodzinowy freebet– freebet 25 zł z okazji urodzin gracza
– do wykorzystania na zakłady z kursem min.2.00

GO+Bet bonus powitalny 930 zł

Jak zatem już wiesz, w GoBet bonus powitalny składa się z trzech elementów, które łącznie mogą dać nawet 930 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie. Są to:

 • bonus 100% od depozytu do 300 zł.
 • ubezpieczenie pierwszego zakładu, nawet do 500 zł.
 • darmowy zakład o wartości 100 zł.
 • freebet 30 zł z kodem promocyjnym MAXPROMO.

Co zrobić, żeby odebrać maksymalną wartość pakietu powitalnego i jak obracać poszczególnymi bonusami? O tym przeczytasz poniżej, gdy zapoznasz się z każdą ofertą z osobna.

900 zł na start w go bet

Bonus 100% od depozytu do 300 zł

Podstawową ofertą, która czeka na nowych graczy jest klasyczny bonus od depozytu. Nowy gracz może liczyć na podwojenie 100% swojej pierwszej wpłaty do 300 złotych. Wystarczy, że zarejestruje swoje konto w GO Bet, zaznaczy zgody marketingowe i zweryfikuje swoje konto. Później schemat działania jest już bardzo prosty.

 • Zrób 1. wpłatę za min. 50 zł,
 • Odbierz 100% bonusu od bukmachera Go+Bet,
 • Aby móc go wypłacić, obróć bonusem 4x kuponami AKO z 3 zdarzeniami,
 • Kurs każdego zdarzenia powinien wynosić 1.30 lub więcej.
 • Na koniec bukmacher wymaga jeszcze 1x obrotu depozytem przy dowolnym kuponie z kursem 1.60.

Cashback do 500 złotych

Po rozpoczętej grze w Go+Bet możesz przejść do kolejnych bonusów z pakietu powitalnego. Dokonaj 2. wpłaty za min. 50 zł, a następnie postaw kupon za min. 20 złotych, którego kurs całkowity nie może przekroczyć 10.00. Musisz pamiętać także, że cashback dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po drugiej wpłacie. Jeżeli dopisze Ci szczęście, to dostajesz wygraną i jedziesz dalej. Jeżeli jednak przegrasz, otrzymasz zwrot 100% stawki i to bez potrącania podatku bukmacherskiego. Ten GoBet bonus da się lubić!

 • Zarejestruj się w Go Bet – podaj kod i odklikaj zgody marketingowe.
 • Skorzystaj z pierwszego bonusu od depozytu i wpłać drugi depozyt min. 50 zł.
 • Wyślij kupon za min. 20 złotych.
 • Kurs całkowity Twojego kuponu nie może przekroczyć 10.00.
 • Jeżeli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki. Maksymalnie może to być 500 złotych.

Jak widać, nie są to zagmatwane, a dość przejrzyste warunki. Przyczynia się to do tego, że w GoBet oferta powitalna może zostać skonsumowana nawet przez najbardziej początkujących graczy.

Freebet 100 zł

Trzecim bonusem z pakietu powitalnego jest darmowy zakład o wartości 100 złotych. Po wykorzystaniu dwóch poprzednich ofert, można przejść do wariantu z freebetem. Gracz musi dokonać 3. wpłaty na swoim koncie i tym razem powinno to być co najmniej 200 złotych. Zaraz po tym bukmacher wymaga zagrania kuponu spełniającego następujące warunki:

 • Min. stawka 200 zł,
 • Kupon AKO z 3 zdarzeniami,
 • Kurs całkowity kuponu min. 3.00,
 • Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.40.

Niezależnie od rozstrzygnięcia tego kuponu, spełniając powyższe wymagania, otrzymujesz freebet o wartości 100 zł. Możesz go wykorzystać na kupon AKO z 3 zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie mieć co najmniej kurs 1.40.

Darmowy zakład 30 zł za kod promocyjny GO+bet

Odbierz dodatkowy bonus 30 zł za kod promocyjny MAXPROMO. Dzięki niemu możesz liczyć na jeszcze jeden freebet, którego nie otrzymają gracze, korzystający ze standardowej oferty. Do bardzo prosty bonus, z którego możesz skorzystać od razu przy odbieraniu pierwszego bonusu. Twój freebet w wysokości 30 zł zostanie przypisany do konta bonusowego w najbliższy piątek o 10:00. Żeby móc go wypłacić, należy zbudować kupon min. AKO 3 z kursem pojedynczego zdarzenia w wysokości min. 1.40.

Jak obrócić bonus GO+Bet?

No jasne, że nie ma nic za darmo – w GoBet zakład bez ryzyka ma swoje uwarunkowania. Podobnie jak bonus od depozytu czy freebety. Można się w tym pogubić, więc żeby wszystko było jasne i klarowne, zapoznaj się z poniższą tabelą. Dowiesz się z niej, jak obrócić bonus GoBet już po jego otrzymaniu i zyskać maksimum korzyści z gry u tego bukmachera.

Rodzaj bonusuJak obrócić?
Freebet 30 zł za kod promocyjny GO+bet– po otrzymaniu freebetu 1x obrót,
– Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
– Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40.
Bonus 100% od depozytu do 300 zł– 4x obrót kuponami AKO,
– min. 3 zdarzenia na kuponie,
– kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30,
– 1x obrót depozytem,
– kurs co najmniej 1.60
Cashback do 500 zł– po otrzymaniu zwrotu, 3 x obrót,
– Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
– Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30.
Freebet 100 zł– po otrzymaniu freebetu 1x obrót,
– Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
– Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40.

Warunki obrotu bonusem GoBet nie są wcale takie złe, jak można by się spodziewać. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji gracza, ponieważ niektórzy mogą stwierdzić, że wymagania obrotowe bonusu Go+Bet są zbyt wygórowane. Wśród konkurencji widzieliśmy jednak już trudniejsze i do tego bardziej zagmatwane w regulaminie.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Wiesz już, że do GoBet kod promocyjny to MAXPROMO. Sprawdź jednak, co przygotowali inni legalni bukmacherzy, aby móc rzetelnie porównać oferty na start.

 1. STS

  Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. PZBuk

  freebet 250 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet: jednorazowy zakład z kursem 3.00! Wygrana z freebetu: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera

GO+Bet promocje tymczasowe

Przyznasz, że bez promocji bukmacher byłby niczym piwo bez piany. Eeee… lipa, co nie? Z takiego samego założenia wyszedł opisywany przez nas operator. Go+Bet zakłady bukmacherskie przygotowały kilka tymczasowych promocji, na których można zawiesić oko.

Urodzinowy Freebet

Czy wiesz, że w GoBet bonus możesz odebrać także w dniu swoich urodzin? Prezent, który na Ciebie czeka, to darmowy zakład o wartości 25 złotych. Możesz go otrzymać maksymalnie do 7 dni po Twoich urodzinach, a warunkiem jest wpłacenie kiedykolwiek na konto gracza min. 10 złotych i wysłanie dowolnego kuponu bukmacherskiego.

Super GOboosters

Na specjalne wydarzenia trzeba czegoś równie specjalnego, więc GoBet wymyślił Super GObooster – bukmacher podnosi w nim szanse na trafienie kuponu, a także kurs o minimum 200%! Jak to możliwe? W tej promocji obstawiasz tylko jedno, maksymalnie zboostowane wydarzenie. Tym zabiegiem zwiększasz swoje szanse na powodzenie, bo nie musisz konstruować taśmy do zwiększenia kursu, zwykle do poziomu 10.00. 

Maksymalna stawka wynosi zwykle 10 zł, za kurs zazwyczaj wynoszący 10.00. Taka dycha za dychę. Co ważne – z promocji może skorzystać każdy, ponieważ nie jest to wysoki kurs tylko dla nowych graczy!

Kursy podnoszone są tylko na najważniejsze sportowe wydarzenia – promocja jest więc nieregularna. Znajdziesz ją w zakładce “Super GObooster” wśród “Popularne Ligi”.

Przyjdź z kolegami

Jeżeli obróciłeś kiedykolwiek co najmniej 200 zł i zaprosisz do gry swojego kolegę, który również spełni ten warunek, obaj otrzymacie po 50 zł we freebecie. Oczywiście, możesz zaprosić większą liczbę znajomych i otrzymać więcej darmowych zakładów od GoPlusBet.

GO+Bet aplikacja. Co warto wiedzieć?

gobet aplikacja

Czy można obstawiać na GoBet zakłady mobilne? Można. Gracze z Androidem i systemem iOS mogą cieszyć się z aplikacji mobilnej, co jest sporym udogodnieniem względem pierwszej oferty bukmachera. Tu od razu trzeba przyznać, że w GoBet aplikacja na telefon jest niezwykle funkcjonalna i dają dostęp do pełnej oferty zakładów i wszystkich bonusów, proponowanych przez tego bukmachera.

Naturalnie w aplikacji działa także GoBet kod promocyjny, co stanowi kolejną wygodę dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych. Nie zaproponowano jednak dedykowanego bonusu mobilnego, co liczymy, że ulegnie zmianie w niedalekiej przyszłości. Jeśli posiadacz iPhone’a doczekał się na dedykowaną wersję apki od Go+Bet, to nie powinno być problemu z bonusem za pobranie aplikacji.

Płatności w GO+Bet: wypłaty i wpłaty

No okej, wiadomo, że w GoBet kod promocyjny to pewnie melodia przyszłości, ale równie ważną kwestią są metody płatności. Kto nie chce szybko deponować kasy i równie szybko odbierać wygranych? No właśnie. Jak to wygląda u nowego bukmachera? Czy GoPlusBet spisał się na medal, a może do przysłowiowego podium nieco zabrakło? Sprawdźmy.

Jak dokonać wpłaty w GO+Bet?

Minimalny depozyt wynosi 2 zł, a maksymalny 100 000 zł. Wśród dostępnych opcji wpłaty znajdziesz Przelewy24 oraz BLIK. Próżno póki co szukać kart płatniczych, o e-walletach nie wspominając.

 • Zaloguj się na konto gracza.
 • Kliknij w “depozyt”.
 • Wybierz metodę wpłaty.
 • Wprowadź kwotę depozytu.
 • Dokończ transakcję.

Jak zrobić wypłatę od GO+Bet?

Jak wypłacać? Minimalna kwota, którą możesz wypłacić z konta gracza wynosi 20 zł. W regulaminie bukmachera znajdujemy także zapis o limicie dziennej wypłaty, wynoszącym 50 000 zł na jedno konto gracza. Przypominamy, że opcja wypłaty dostępna jest dla posiadaczy konta stałego, a więc po weryfikacji tożsamości.

 • Zaloguj się na konto w Go+Bet i przeprowadź weryfikację (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś).
 • Kliknij na “depozyt”.
 • Odszukaj w lewym menu zakładki “wypłata”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Zatwierdź zlecenie i poczekaj na akceptację ze strony bukmachera

GoBet to na pewno ciekawy bukmacher, który już teraz aspiruje do czołówki polskich operatorów. Jeszcze kilka usprawnień i można będzie mówić, że rzucił najlepszym poważne wyzwanie. Dostępna w tej chwili na stronie GoBet oferta powitalna może i pozostawia nieco do życzenia (mogłaby być odrobinę bogatsza), ale czasem mniej znaczy więcej. Polecamy GO+bet Twojej uwadze.

FAQ

Jaki jest teraz w GO+Bet kod promocyjny?

W GO+Bet kod promocyjny MAXBONUS podajesz w formularzu rejestracyjnym.

Jak wykorzystać w GO+Bet kod promocyjny?

Kod promocyjny GO+Bet MAXBONUS wystarczy wpisać podczas rejestracji - nie trzeba robić nic więcej!

Jaki jest w GO+Bet bonus powitalny?

Bukmacher GO+bet urozmaicił swój bonus na start i teraz jest to 930 złotych dla nowych graczy. Składają się na niego bonus od depozytu (300 zł), cashback (500 zł) i freebet (100 zł) + 30 zł darmowego zakładu z kodem MAXPROMO.

Jaki inny bonus GO+Bet można zdobyć?

Możesz stawiać zakłady z boostem kursowym, otrzymać urodzinowy freebet, skorzystać z bonusów AKO czy za polecenie znajomych do gry.