Punkty STS

STS to największy w Polsce bukmacher – i nie jest to nasza opinia, a fakt. Zobacz, gdzie znajdują się punkty stacjonarne STS w Polsce i co znajdziesz w ofercie zakładów bukmacherskich!

Spis treści
Czym zajmuje się STS?
Gdzie są punkty STS?
Jakie sporty obstawisz w punkcie STS?
Obstawiaj online skąd tylko chcesz!

Czym zajmuje się STS?

STS S.A. jest polską firmą działającą od 1997 roku. To legalny bukmacher działający na licencjach wydanych przez Ministerstwo Finansów zarówno na zakłady online, jak i te prowadzone w punktach stacjonarnych.

Bukmacher stawia na najwyższą jakość usług, co odzwierciedla się w szerokiej ofercie zakładów sportowych (i niesportowych!) oraz wysokiej kulturze pracowników działu Obsługi Klienta.

W ofercie STS znajdują się zakłady bukmacherskie na sport, wydarzenia kulturalne i polityczne, obstawianie Sportów Wirtualnych, a także zakłady na gry karciane Betgames.

Sprawdź również: STS oferta piłka nożna!

STS

100/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 14/06/2024
  • Mocny bonus powitalny
  • Potężna oferta zakładów prematch i live

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!

Gdzie są punkty STS?

Jakie sporty obstawisz w punkcie STS?

Punkty STS oferują szeroką gamę zakładów na dziesiątki sportów i wydarzeń z dziedziny sportowej, rozrywkowej, a także politycznej.

piłka nożna
tenis
koszykówka
hokej na lodzie
siatkówka
piłka ręczna
żużel
baseball
boks
bowls
darts
esport
F1
futbol amerykański
futbol australijski
futsal
golf
krykiet
kolarstwo
polityka
rozrywka
rugby
snooker
sporty walki
szachy
tenis stołowy
unihokej

W każdej z kategorii dyscyplin sportowych znajdziesz zakłady bukmacherskie na poszczególne wydarzenia (np. mecze) oraz zdarzenia w ramach spotkań (np. zwycięzca meczu).

Obstawiaj online skąd tylko chcesz!

Nie masz czasu na wizytę w STS? Obstawiaj z telefonu, tabletu bądź komputera! Cokolwiek masz pod ręką i gdziekolwiek akurat jesteś, wystarczy połączenie z internetem!

Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, a chcesz postawić pierwszy zakład, skorzystaj z tego, że już jesteś przed ekranem: kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym STS!

Kod promocyjny STS odblokuje Ci dostęp do specjalnego bonusu powitalnego dostępnego wyłącznie online dla użytkowników zakładających konto przez internet. Oferta nie jest dostępna w punktach stacjonarnych STS!

Korzystasz z telefonu? Pobierz aplikację STS i obstawiaj jeszcze wygodniej! Jedynie dwa tapnięcia po ekranie dzielą Cię od obstawiania zakładów bukmacherskich nawet z miejsca, do którego król chodzi piechotą. Pobierz appkę – zainstaluj – graj!

STS Będzin
STS Brzeszcze
STS Brzeziny
STS Brzozów
STS Busko-Zdrój
STS Bytom
STS Chełm
STS Bieruń
STS Biłgoraj
STS Bochnia
STS Bolesławiec
STS Brzesko
STS Dębica
STS Dzierżoniów
STS Ełk
STS Chełmża
STS Chojnice
STS Chorzów
STS Chrzanów
STS Cieszyn
STS Czeladź