Betclic kod promocyjny 50 zł - najwyższy bonus na kwiecień 2024

Bierz bonus Betclic!
Betclic
Cashback 50 zł: bez obrotu!

Zwrot do 50 zł!

zakład bez ryzyka

 • Zwrot w formie freebetów
 • Główny sponsor Fame MMA
 • Bogata oferta zakładów
Poland

Legalny w Polsce

Jaki jest Betclic kod promocyjny na kwiecień 2024?

Betclic kod promocyjny to MAXBETPL, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 50 zł! Cashback na start aż do 50 zł! dostępne tylko z kodem promocyjnym MAXBETPL.

Betclic kod promocyjnyMAXBETPL
Zakład bez ryzyka50 zł
Warunki bonusówCashback 50 zł: bez obrotu!

Betclic bonus na start z kodem MAXBETPL

Bierz bonusy Betclic w pakiecie na start

Jesteś gotowy, by zacząć grę u nowego bukmachera? Jeśli zdecydujesz się założyć konto na Betclic, bonus pozwoli Ci postawić pierwszy zakład na dużo lepszych warunkach. W jakim sensie? To proste: zagrasz praktycznie bez ryzyka, bo jeżeli Twój kupon nie siądzie, bukmacher odda Ci pieniądze w formie bonusu.

Pamiętaj tylko, żeby wpisać kod promocyjny Betclic, czyli MAXBETPL. Warto, bo Cashback na start aż do 50 zł! są w zasięgu ręki. Jeśli z jakiegoś względu się wahasz, zawsze możesz sprawdzić też opinie o Betclic – a my przechodzimy od razu do szczegółów oferty dla nowych użytkowników.

Cashback na start aż do 50 zł!

Aż do 50 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 50 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Betclic kod promocyjny – bezpieczny zakład (cashback)

Bonus Betclic dla nowych graczy nie jest może ekstremalnie wysoki, ale pozwala zacząć grę w dużo bezpieczniejszy sposób – mamy tu do czynienia z ubezpieczeniem pierwszego zakładu, co jest określane także jako cashback. Jak odebrać ten bonus?

 • Rejestracja i depozyt

Przejdź na stronę buka i załóż konto, podając kod promocyjny MAXBETPL, a następnie wpłać depozyt. W dalszej części artykułu znajdziesz dokładniejsze informacje na temat procesu rejestracji.

 • Pierwszy zakład

Postaw pierwszy zakład po kursie minimum 1.14 (to wymaganie formalne z regulaminu bonusu, ale też racjonalne zachowanie – przy niższym kursie ze względu na podatek wyszedłbyś na minus!).

 • Wygrana lub zwrot kasy

Twój pierwszy kupon okazał się wygrany? Gratulacje! Nie udało się i kupon nie wszedł? Bez obaw, otrzymasz zwrot całej postawionej kwoty na konto bonusowe. Tak zgadza się – bez potrącania podatku!

Jak widzisz powitalny bonus Betclic polega po prostu na ubezpieczeniu, dzięki któremu dostaniesz zwrot kasy, jeżeli pierwszy kupon nie siądzie. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych warunków promocji.

Po pierwsze, zwrot dotyczy pełnej kwoty. W praktyce oznacza to, że jeśli np. postawisz za 50 zł i przegrasz, to dostaniesz 50 zł cashbacku, a nie 44 zł, jak u innych konkurencyjnych bukmacherów.

Po drugie, zwrot otrzymujesz w środkach bonusowych (jako darmowy zakład) a nie od razu w gotówce. Aby skorzystać z tego zakładu, trzeba postawić go po kursie łącznym kuponu minimum 2.14.

Jeżeli wygrasz postawiony za cashback darmowy zakład, później będziesz już mógł bez problemu dysponować otrzymaną kasą. Wykorzystasz ją na dalszą grę lub wypłacisz na konto bankowe bez dodatkowych obostrzeń.

Betclic bonus powitalny – jak obrócić?

Betclic bonusZasady obrotu
Bezpieczny zakład (cashback)Cashback 50 zł: bez obrotu!

Proponowane przez tego bukmachera warunki obrotowe można uznać za stojące na średnim poziomie – zarówno pod względem trudności, jak i atrakcyjności dla gracza. Wypełnienie ich jest realistyczne dla doświadczonych użytkowników, a dla początkujących będzie stanowić pewne wyzwanie. Nie mamy tutaj do czynienia ani z “prezentem” dla graczy – bo w obrócenie bonusem trzeba będzie włożyć trochę wysiłku – ani z żadnym złośliwym regulaminem, który rzuca użytkownikowi kłody pod nogi.

Promocje stałe w Betclic

Na Betclic bonus na start to jeszcze oczywiście nie koniec. Oprócz niego bukmacher ma też w ofercie różnorodne akcje promocyjne. Dużo z nich jest stale obecne na stronie – te opiszemy poniżej – a inne pojawiają się i znikają niczym w piosence, zazwyczaj z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Żeby skorzystać z promocji dla stałych użytkowników, zazwyczaj nie jest potrzebny na Betclic kod promocyjny.

To co? Czas poznać te słynne promocje.

Zbierz drużynę

“Zbierz drużynę” to bonus Betclic działający na popularnej wśród bukmacherów zasadzie nagradzania graczy za zapraszanie do wspólnego obstawiania znajomych. Za rekomendowanie portalu kolegom możesz zgarnąć nawet 100 zł miesięcznie w darmowych zakładach.

Jak wziąć udział w tej akcji? Żeby zacząć zbierać drużynę, musisz mieć zweryfikowane konto Betclic i dokonać depozytu na kwotę co najmniej 20 zł. Następnie możesz zacząć dzielić się ze znajomymi specjalnym kodem, który znajdziesz w sekcji Moje Konto > Zbierz Drużynę.

Po każdym zaproszeniu znajomego i Ty, i on możecie dostać freebet o wartości 20 zł. Warunek do spełnienia jest prosty: Twój przyjaciel musi założyć konto i dokonać pierwszego depozytu o wartości co najmniej 20 zł. Wtedy automatycznie zostaną Wam przyznane środki.

Miesięczny limit freebetów to 100 zł, czyli możesz dostać nagrodę za maksymalnie pięciu znajomych. Możesz zaprosić więcej osób, ale nie dostaniesz już za nie freebetów. Dlatego lepiej odczekać jednak do przeminięcia miesiąca, jeśli znajdziesz szóstego kolegę, który chętnie zarejestrowałby się przy użyciu Twojego linka.

Freebet w bonusach Betclic

betclic freebet

W większości przypadków bonus Betclic jest przyznawany jako freebet. W sekcji “Promocje” bukmacher tłumaczy także, w jaki sposób działają u niego darmowe zakłady, które są podstawą większości innych akcji promocyjnych – zarówno tych stałych, jak i o czasie limitowanym.

Jeśli kiedyś na Betclic kod promocyjny będzie przydzielał freebet, to prawdopodobnie będzie on miał takie same warunki. Już teraz ta mechanika jest jednak obecna w działaniu bonusu powitalnego, bo przecież buk przyznaje cashback właśnie jako freebet.

Przyjrzyjmy się więc, jak działa na Betclic freebet. Jego warunki są ogólnie bardzo korzystne, a to dlatego, że nie jest on objęty żadnym obrotem. Jeśli dostaniesz za coś freebet, wystarczy go postawić, a wygrana – jeśli oczywiście Twój kupon wejdzie – od razu będzie Twoja albo do dalszej gry, albo do wypłaty.

Warto jednak zwrócić uwagę, że od wygranej jest odejmowana stawka freebetu netto. To znaczy, że jeżeli postawisz freebet 100 zł po kursie 2.00 i, co za tym idzie, wygrana wyniesie 176 zł (bo stawka netto to 88 zł ze względu na podatek), to ostatecznie otrzymasz 176 zł – 88 zł, czyli 88 zł gotowe do rozdysponowania według Twoich preferencji.

Czy istnieją jakieś dodatkowe ograniczenia? Tylko jedno: freebet należy postawić na zakładzie o kursie minimum 2.14.

Misje

betclic misje

Misje to ekscytująca i innowacyjna funkcja, która wprowadza u bukmachera Betclic element grywalizacji. W serwisie regularnie są publikowane specjalne zadania, które można wypełniać, aby zdobyć atrakcyjne nagrody – zwykle w formie freebetów, dzięki którym można postawić zakład i wygrać kasę bez ryzykowania własnymi środkami.

Na czym polegają takie misje i ile wynoszą nagrody? Oto przykład. W misji pod tytułem “Dublet” trzeba było wygrać dwa kupony wielokrotne (AKO) o stawce minimalnej 10 zł, kursie łącznym co najmniej 4.00 i przynajmniej trzech zdarzeniach na kuponie. Za spełnienie tych warunków przed zakończeniem trwania misji można było dostać od Betclic bonus: freebet o wartości 20 zł.

Na stronie regularnie pojawiają się nowe zadania. Każde z nich ma oczywiście swój zakres wymagań i regulamin, z którymi należy się zapoznać. Zawsze możesz znaleźć obecnie dostępną ofertę w zakładce “Misje”. Aby brać udział w tej promocji Betclic, kod promocyjny nie jest wymagany. Gdyby była taka konieczność, znajdziesz tę informację w regulaminie danej misji.

Super Kursy

W ramach promocji Super Kursy Betclic codziennie publikuje wydarzenia ze specjalnie podkręconym kursem, dzięki czemu powinien on stać na lepszym poziomie niż u konkurencji.

Ofertę takich rynków możesz znaleźć oczywiście w zakładce “Super Kursy”. Podkręcone zakłady poznasz też po symbolu żółtej rakiety.

Zanim zdecydujesz się na postawienie jakiegoś wydarzenia, zawsze warto sprawdzić, czy nie jest ono dostępne na lepszych warunkach właśnie w ramach tej promocji. Inaczej może Ci przelecieć przed nosem dodatkowa kasa!

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Jak mogłeś już wywnioskować z sekcji powyżej, na Betclic bonus o największej częstotliwości występowania to freebet. Tak samo wygląda sprawa z promocjami, które nie mają statusu stałych. Działają one na różnej zasadzie: zdarzają się konkursy, rankingi, wyzwania… W ramach nagrody Betclic przyznaje jednak zazwyczaj freebet. Jeśli lubisz właśnie tego typu bonusy, to spodoba Ci się u tego bukmachera!

Warto tutaj zauważyć, że chociaż na Betclic kod promocyjny nie przyznaje ogromnych kwot na tle konkurencji, to ponadprzeciętnie ciekawie robi się właśnie w przypadku regularnej gry. Warunki promocji dla stałych użytkowników są bowiem u tego buka naprawdę przyjazne i pozwalają bardzo często puszczać kupony, które smakują najlepiej, czyli takie za cudzą kasę. Oczywiście o ile tylko będziesz w stanie spełniać wymagania poszczególnych promocji i zdobywać freebety!

Betclic rejestracja z kodem – szybka rejestracja

 • Rozpoczęcie rejestracji

Aby zacząć rejestrację na Betclic, wystarczy przejść na stronę bukmachera przy pomocy jednego z linków w tym artykule i zacząć wypełniać formularz rejestracyjny albo kliknąć przycisk “Zarejestruj się”, jeśli jesteś już na stronie głównej bukmachera.

 • Podstawowe dane

W pierwszej części formularza rejestracyjnego trzeba podać tytuł, imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Oprócz tego trzeba też zaznaczyć odpowiednie zgody. Przez cały proces rejestracji koniecznie podawaj prawdziwe dane, w przeciwnym wypadku nie będzie później możliwa gra i wypłata pieniędzy.

 • Szczegółowe dane

W drugiej części formularza rejestracyjnego trzeba podać numer PESEL, adres, kod pocztowy, miasto i numer telefonu.

 • Dane logowania i kod promocyjny

W trzeciej części formularza rejestracyjnego trzeba podać nazwę użytkownika i hasło, których będziesz potem używać do logowania. Oprócz tego to właśnie tu podajesz na Betclic kod bonusowy MAXBETPL, żeby dostać najwyższy możliwy w danym momencie bonus powitalny.

Po szybkiej rejestracji bez weryfikacji tożsamości będziesz mógł wpłacić kasę do serwisu i rozpocząć grę, ale będą Cię też obowiązywać pewne limity, w tym limit stawek i ważności konto oraz niemożność wypłacenia wygranych. Żeby mieć pełnoprawne konto bukmacherskie, jest potrzeba pełna rejestracja.

Betclic rejestracja z kodem – pełna rejestracja

 • Szybka rejestracja

Pierwszym krokiem dokonania pełnej rejestracji na Betclic jest rejestracja podstawowa nazywa też szybką. Wystarczy w tym celu wykonać instrukcję z sekcji powyżej. Gdy będziesz już mieć konto tymczasowe, będziesz mógł szybko dokończyć pełną rejestrację.

 • Weryfikacja tożsamości – pełna rejestracja

Pełna rejestracja to na Betclic nic innego jak weryfikacja tożsamości, która odblokowuje cały zakres możliwości konta, w tym wypłaty. Wystarczy wejść w swoje konto i wybrać “Aktywuj swoje konto”.

 • Wgranie dokumentów

Teraz musisz przygotować skany lub zdjęcia dowodu tożsamości takiego jak dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Oprócz tego potrzebujesz potwierdzenie swojego konta bankowego. Wgraj dokumenty, klikając przycisk “Dodaj”.

 • Zatwierdzenie tożsamości

Obsługa klienta Betclic powinna w ciągu około 24 godzin lub krócej zatwierdzić Twoje konto.

Jak widzisz nie jest to wszystko nic trudnego. Dzięki pełnej rejestracji, czyli weryfikacji konta, możesz korzystać z Betclic bez żadnych ograniczeń. Na dłuższą metę tylko taka gra ma sens, bo możliwość wypłaty środków z serwisu jest po prostu koniecznością. Radzimy więc jak najszybciej dokonać weryfikacji, żeby nie musieć się przejmować limitami.

Betclic zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Jeśli chcesz wykorzystać na Betclic bonus, musisz wpłacić do serwisu kasę, by mieć za co postawić swój pierwszy zakład. A pewnie planujesz obstawiać więcej niż raz, a później, oby, mieć wygrane do wypłaty. Dlatego płatności to kluczowy temat! Przyjrzyjmy się, jak podchodzi do nich Betclic.

Oto dostępne metody wpłaty Betclic:

 • szybki przelew bankowy (Przelewy24)
 • Blik
 • karta kredytowa lub debetowa (Visa, Mastercard)
 • PaysafeCard
 • Skrill
 • ApplePay (za wyjątkiem kard Mastercard)

Minimalna wartość wpłaty to 1 zł, a maksymalna kwota to 100 000 zł. Takie same limity obowiązują w przypadku jednorazowej wypłaty. To plus, że wpłaty i wypłaty mają takie same limity – u niektórych buków limit wypłat jest mniej korzystny, co w szczególności negatywnie odbija się na użytkownikach, który lubią grać niewielkimi stawkami.

Jedyna dostępna metoda wypłaty to Przelewy24. Bukmacher deklaruje, że czas zatwierdzenia wypłaty to do 48 godzin, a płatność powinna dotrzeć w ciągu 1-5 dni roboczych. Betclic nie pobiera żadnych prowizji, ale oczywiście warto sprawdzić, czy jakieś opłaty nie czekają Cię ze strony wybranego operatora płatności czy Twojego własnego banku.

Jeśli chodzi o ofertę płatności, Betclic nie robi wrażenia na tle wiodących polskich bukmacherów. Liczba dostępnych metod wpłaty jest akceptowalna, ale brakuje na niej kilku opcji, do których są przyzwyczajeni użytkownicy bardziej popularnych buków.

Szczególnie słabe wrażenie robi też deklarowany czas wypłaty. Wielu bukmacherów oferuje natychmiastowe wypłaty do większości polskich banków, w Betclicu wygląda natomiast na to, że pieniądze są z konta na konto przenoszone przez ślimaki. To nie problem, jeśli nie zależy Ci na czasie, ale niecierpliwi mogą się mocno sfrustrować.

Betclic wpłaty – jak zrobić?

betclic wpłata
 • Logowanie

Zaloguj się na swoje konto Betclic.

 • Menu wpłaty

Klinkij plus w prawym górnym rogu lub przejdź do swojego konta, klikając avatar w prawym górnym rogu, i kliknij “Wpłać”.

 • Kwota

Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić z sugerowanych kwot lub wpisz własną liczbę.

 • Wybór metody

Kliknij na metodę wpłaty, z której chcesz skorzystać.

 • Zakończenie wpłaty

Podążaj za dalszymi instrukcjami zależnie od wybranej metody, np. wpisz kod BLIK lub dane karty kredytowej. Upewnij się, czy wszystkie podane informacje łącznie z kwotą depozytu są prawidłowe. Jeśli tak, zatwierdź wpłatę. Jeśli transakcja się uda, wyświetli się informacja “Depozyt potwierdzony”.

Betclic wypłaty – jak wypłacić?

betclic wypłata
 • Logowanie

Zaloguj się na swoje konto Betclic. Upewnij się, że Twoje konto zostało już w pełni zweryfikowane.

 • Menu wypłaty

Przejdź do swojego konta, klikając avatar w prawym górnym rogu, i kliknij “Wypłać”.

 • Kwota

Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić.

 • Zakończenie wypłaty

Upewnij się, czy podana kwota i dane konta bankowego są poprawne i dokonaj wypłaty zgodnie z instrukcjami z serwisu Przelewy24.

 • Oczekiwanie na wypłatę

Wypłata zostanie zatwierdzona przez Betclic w ciągu do ok. 48 godzin, a następine dotrze na Twoje konto w ciągu 1-5 dni roboczych.

Betclic VIP – oferta dla graczy VIP

Na Betclic kod promocyjny to tylko początek wrażeń. Jeśli będziesz korzystać z serwisu regularnie i osiągać na koncie wysokie obroty, możesz zostać klientem VIP i dorobić się ekskluzywnych przywilejów. Jak dokładnie zostać klientem VIP? Nie ma na to publicznie znanej recepty. Bukmacher nigdy nie poinformował, ile dokładnie trzeba wyrobić obrotu lub jak długo należy lojalnie korzystać z jego oferty. Gracze z topu dowiedzą się, że kwalifikują się na VIP-a, kiedy dostaną od Betclic dedykowane zaproszenie!

Jakich dokładnie benefitów możesz się spodziewać, jeśli uda Ci się zostać klientem VIP?

 • Wsparcie dedykowanego zespołu obsługi VIP, dzięki czemu szybciej i na wyższym poziomie rozstrzygniesz wszelkie problemy.
 • Ekskluzywne promocje tylko dla klientów VIP.
 • Nagrody specjalne, w tym upominki i zaproszenia na wydarzenia sportowe. Klienci VIP Betclic uczestniczyli dzięki bukmacherowi m.in. w takich wydarzeniach jak mecz Legia – Leicester, Polska – Austria, FAME MMA 11 czy Wine Tour we Francji.
 • Szybszy dostęp do nowych funkcji i promocji.

Oferta VIP Betclic wygląda bardzo zachęcająco. Jej dostępność może być dla najbardziej ambitnych graczy argumentem za tym, aby wybrać właśnie tego bukmachera. Wielu konkurentów nawet z najwyższego poziomu nie publikuje żadnych informacji o istnieniu lub braku oferty VIP, przez co zakładając konto nie można być pewnym, czy w ogóle jest możliwość, by pewnego dnia nadeszło upragnione zaproszenie.

Betclic zakłady bukmacherskie

Betclic rodzaje zakładówOpis
SOLOZakłady z jednym wydarzeniem na kuponie
AKOZakłady z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie
SystemowyZakłady z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie i możliwością wygranej w przypadku spełnienia się części z nich
Super KursyZakłady z podwyższonymi kursami na zdarzenia wybrane przez Betclic
MyCombiZakłady AKO łączące różne rynki dotyczące jednego wydarzenia
Multi+Zakłady AKO na wiele wydarzeń z dodatkowym bonusem
Zakłady przedmeczoweObstawianie meczu przed rozpoczęciem
Zakłady na żywoObstawianie meczu w trakcie trwania
Zakłady długoterminoweObstawianie wyników długotrwałych rozgrywek, np. turniejów 
Gry karcianeDostępne 24/7 zakłady na gry karciane z prawdziwym krupierem

Na Betclic masz do wyboru całą masę zakładów.

Na początek parę słów o rodzajach kombinacji na kuponie. Możesz obstawiać klasyczne SOLO, AKO oraz systemy, ale oprócz tego dostępna jest też coraz popularniejsza na polskim rynku opcja łączenia wydarzeń dotyczących jednego meczu czy turnieju. Na Betclic nazywa się ona MyCombi. Z pewnością spodoba się ona bardziej doświadczonym użytkownikom czy osobom, które posiadają specjalistyczną wiedzę na temat stylu gry danej drużyny i chcą dokładnie przewidzieć, jak pójdzie jej w danym meczu.

Obstawiać możesz w trybie przedmeczowym, na żywo oraz długoterminowym. Dla niektórych wydarzeń LIVE Betclic oferuje transmisje w ramach usługi Betclic TV. Pozwala to łatwiej podejmować decyzje o obstawianiu w warunkach ciągłych zmian na boisku.

Jeśli chodzi o ofertę zakładów, do wyboru jest oczywiście mnóstwo dyscyplin sportowych: piłka nożna, tenis czy siatkówka, ale również bandy, baseball, futsal i inne mniej popularne kategorie. Do tego dostępne są także popularne wydarzenia społeczne i polityczne oraz ze świata rozrywki i kultury.

Na Betclic możesz obstawiać także gry karciane, które są rozgrywane przez prawdziwych krupierów i transmitowane na żywo. Do wyboru jest naprawdę sporo wydarzeń.

Betclic stale zabiega o dołączanie do swojej oferty większej liczby zakładów. Zdarza się, że bukmacher podpisuje nawet umowy sponsorskie, aby udostępniać popularne w Polsce wydarzenia na wyłączność. Warto śledzić dostępne u buka zakłady oraz wiadomości na temat zawieranych przez niego na przyszłość kontraktów. 

Więcej o ofercie Betclic

Betclic kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod Betclic?

Na Betclic kod promocyjny to MAXBETPL.

Jakie są bonusy Betclic?

Cashback na start aż do 50 zł!

Jak aktywować bonus?

Wystarczy postawić pierwszy zakład na Betclic, spełniając warunki promocji.

Czy bonus trzeba obracać?

Cashback 50 zł: bez obrotu!

Ile wynosi bonus Betclic bezpieczny zakład?

Na Betclic bezpieczny zakład wynosi 50 zł.