Nadciąga nowy bukmacher!

Fuksiarz kod promocyjny 2021

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/02/2021

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz do 1200 zł za depozyt, freebet 30 zł i ekskluzywny cashback 230 zł!

I stało się! Na polskiej arenie bukmacherskiej melduje się nowy operator – Fuksiarz. Kod promocyjny oraz strona internetowa jeszcze się nie pojawiły, ale trzymamy rękę na pulsie! Sprawdź, co już na ten moment wiemy o Fuksiarzu.

Fuksiarz kod promocyjny na 28/02/2021

Jak to zwykle w przypadku nowych bukmacherów bywa, graczy ciekawi szczególnie, jakie będą bonusy na start a przede wszystkim, czy debiutujący na rynku Fuksiarz przygotuje kod promocyjny. Jest zdecydowanie za wcześnie, by spekulować, czy taka oferta się pojawi czy też nie. Patrząc na poprzednie debiuty bukmacherskie, część operatorów wchodziła na polski rynek z buta i kod promocyjny pojawiał się od razu, a na ekskluzywne oferty u innych musieliśmy nieco poczekać bądź co gorsza… wciąż czekamy.

Przeglądając fora internetowe, zrzeszające fanów bukmacherki, oczekiwania względem Fuksiarza są jasne: kod promocyjny ma się pojawić tu i teraz! To tylko pobożne życzenia graczy, a co zdecyduje operator? Będziemy się przyglądać całemu procesowi wdrażania jego usług i jak tylko w zakładach bukmacherskich Fuksiarz kod promocyjny się pojawi – poinformujemy Cię o tym.

Fuksiarz – rejestracja /2021?

fuksiarz kod promocyjny

Chodzą słuchy o tym, że nowy bukmacher Fuksiarz starał się o licencję już w 2020 roku, ale ostatecznie Ministerstwo Finansów wpisało operatora na listę legalnych podmiotów branży bukmacherskiej z początkiem 2021 roku. Czas zatem przejść do konkretów Fuksiarzu i uruchomić stronę internetową oraz rejestrację dla graczy! Przykładając ucho tu i tam, wygląda na to, że operatorowi zależy na tym, aby uruchomić usługi jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Póki co strona internetowa fuksiarz.pl wita nas krótkim komunikatem „Już wkrótce.”

Oczywiście liczymy na to, że nowy bukmacher Fuksiarz udostępni błyskawiczną rejestrację, dzięki której w mgnieniu oka będzie można otworzyć konto i przejść do konkretów, a więc do obstawiania zakładów. Imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail oraz hasło – tyle myślimy, że wystarczy. Zobaczymy jednak, co zaproponuje Fuksiarz.

To dobre miejsce, aby także nieco szerzej przyjrzeć się temu, co już wiemy o operatorze Fuksiarz. Bukmacher, a właściwie jego debiut zapowiada się naprawdę mocno. Przynajmniej takiego obrotu sprawy spodziewają się gracze. A mają ku temu podstawy. Zwłaszcza patrząc na to, kto stoi za Fuksiarzem. Właścicielem marki jest Bukmacherska sp. z o.o. zarejestrowana od 2019 roku w Warszawie. We władzach tej spółki znajdziemy chociażby Marcina Szpelarskiego (ex Betsson czy Betclic Everest Group) i Johana Pontusa Lindvalla, właściciela Betsson AB, czyli firmy, która stoi za jednymi z największych marek hazardowych na świecie, jak chociażby Betsson czy Betsafe.

Co tu dużo ukrywać, doświadczenie kadry, jaką dysponuje Fuksiarz zakłady bukmacherskie jest tak ogromne, że pozazdrościć mogą go nawet operatorzy funkcjonujący na polskim rynku już ładnych parę lat. Mamy nadzieję, że to wszystko zostanie przekute w naprawdę imponujący debiut, a nie skończy się tylko i wyłącznie na zapowiedziach. Jak na razie, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, ale mamy nadzieję, że już niedługo!

Jakie bonusy dostaniesz w Fuksiarzu?

Choć polski rynek bukmacherski nie należy do najpotężniejszych na świecie, to legalni bukmacherzy i z lewa i z prawa rzucają bonusami powitalnymi. Ofert jest tak wiele, że aż ciężko połapać się kto co i na jakich warunkach oferuje. Pewne jest więc, że w zakładach bukmacherskich Fuksiarz bonus nie może pachnieć bylejakością. Od debiutującego, ale mającego na pokładzie doświadczone grono ekspertów bukmachera spodziewamy się nawet nie jednego, a co najmniej trzech bonusów na start. Po co? Po to aby już na starcie nawiązać do czołówki polskich bukmacherów i wyznaczyć kierunek, w którym powinien zmierzać Fuksiarz. Kod promocyjny też by się przydał – zawsze to dodatkowa zachęta dla nowych graczy, aby sięgnąć po coś więcej, niż zostało zaoferowane bezpośrednio na stronie bukmachera. Jak zatem może wyglądać u bukmachera Fuksiarz bonus na start?

Darmowy zakład na start

Jak łatwo dostrzec, czołowi operatorzy w Polsce oferują freebety. Nie ma co ukrywać, jest to najlepsza zachęta aby przyciągnąć do siebie graczy, którzy dzięki rejestracji mogą poznać ofertę danych zakładów bukmacherskich. I właśnie tą drogą w naszym odczuciu podąży Fuksiarz. Bukmacher jako nowy podmiot na rynku zapewne szybko będzie chciał zbudować rozpoznawalność swojej marki. A jak zrobić to inaczej, niż darmowym zakładem, który potencjalnie jeszcze bardziej spotęguje zainteresowanie nowym bukmacherem?

Liczymy więc po cichu, że w zakładach bukmacherskich Fuksiarz freebet wjedzie aż miło. Jaka to będzie kwota? Jeśli tak się stanie, to raczej nie należy spodziewać się fajerwerków, ale 20 zł czy 30 zł powinno zadowolić każdego gracza, który chce na koszt bukmachera przetestować to, co ma on do zaoferowania.

Bonus od depozytu/depozytów

Niemal tradycją na polskim, ale nie tylko na polskim rynku bukmacherskim są bonusy od depozytów. Jedni bukmacherzy mają jeden bonus, inni dwa, a jeszcze kolejni nawet trzy bonusy typu reload. Niemal z pewnością graniczy fakt, że bonus od depozytu pojawi się również w Fuksiarzu. Ile będzie wynosił w zakładach Fuksiarz bonus i który depozyt będzie powiększany? Rozsądek nakazuje sądzić, że powiększony zostanie pierwszy depozyt a wysokość bonusu wyniesie 100%. Ciężko spekulować, jaka może być maksymalna kwota w ramach tej promocji. Na to, jak i na potwierdzenie naszych przewidywań musimy jeszcze poczekać do momentu, w którym bukmacher otworzy stronę i rejestrację graczy.

Zakład bez ryzyka

Cashback to drugi w kolejności po bonusie depozytowym najpopularniejszy punkt pakietów powitalnych u legalnych bukmacherów. Zakład bez ryzyka poza kilkoma szczegółami (wysokość zwrotu, minimalny kurs, obrót itd.) działa niemal wszędzie tak samo. Zabezpiecza promocyjny kupon na wypadek przegranej. Nie wydaje się zatem, aby z tej reguły wyłamał się Fuksiarz. Każdy bukmacher wchodzi na rynek z myślą, aby uszczypnąć kawałek „tortu” dla siebie, a nie ma nic ważniejszego, niż pierwsze wrażenie zrobione na graczach. Dlatego też sądzimy, że również zakład bez ryzyka znajdzie się w ofercie Fuksiarza. Na jakich warunkach? Tego nie wiedzą jeszcze nawet najstarsi górale.

Pozostałe promocje

Oczywiście, w zakładach bukmacherskich Fuksiarz bonus na start będzie jednym, a pozostałe promocje będą czymś ekstra. Aż trudno wyobrazić sobie, aby bukmacher rozpoczął przyjmowanie zakładów bez żadnej akcji promocyjnej dla stałych klientów. Cóż to by była za klapa – aż strach pomyśleć. Dlatego należy spodziewać się, że tak doświadczone kierownictwo Fuksiarza przygotuje też kilka promocji dla klientów, którzy już wykorzystają bonus powitalny i będą chcieli jeszcze głębiej poszperać w ofercie nowego bukmachera. Rankingi graczy, dodatkowe cashbacki, promocje na kupony akumulowane czy nawet zakłady bez podatku – sami jesteśmy ciekawi, na które z tych wariantów postawi Fuksiarz.

Fuksiarz aplikacja mobilna

O tym, jakie będą o bukmacherze Fuksiarz opinie zadecydują pewnie nie tylko bonusy na start, oferta zakładów, ale także to, czy pojawi się aplikacja mobilna. W przypadku bukmacherów debiutujących w 2020 czy w 2019 roku bywało z tym różnie. Jedni zameldowali się na rynku od razu z gotową aplikacją, na platformy mobilne u innych trzeba było nieco poczekać, a jest jeszcze grupa operatorów, która wciąż ma problem z aplikacją pod urządzenia rodziny Apple.

Co w tym zakresie zrobi Fuksiarz? Może być różnie. Jeśli nie będzie od początku aplikacji, to strona mobilna musi być tak dopieszczona, że aż będzie błyszczeć. W końcu z roku na rok, ba – z miesiąca na miesiąc gracze coraz bardziej przesuwają swoją aktywność z komputerów właśnie na korzyść urządzeń mobilnych.

Czekamy nie tylko na to, czy nowy operator puści oczko dla użytkowników mobilnych, ale też na to, czy w ofercie bukmachera Fuksiarz kod promocyjny będzie dostępny i da coś ekstra przy rejestracji.

Płatności w Fuksiarzu

Fuksiarz płatności

Przy okazji debiutującego na rynku bukmachera, nie sposób nie wspomnieć o metodach płatności. Wiadome jest, jak będą wyglądały w Fuksiarzu wypłaty środków. W tym aspekcie bukmacher nawet jakby chciał, to nie ma za dużego pola manewru. Polskie prawo jest jakie jest i czy się z tym zgadzamy czy też nie, musimy zaakceptować, że jedyną możliwością wypłaty wygranych od bukmacherów są przelewy bankowe na osobiste rachunki graczy.

Zagadką pozostają dwa kolejne aspekty: depozyty oraz godziny księgowania wypłat. Najlepsi bukmacherzy księgują wypłaty całą dobę albo przez przeważającą część dnia. W tym kierunku w naszym odczuciu powinien podążyć też Fuksiarz. Depozyty? Co z nimi? Nie ma co ukrywać – na pewno będą dostępne przelewy online, karty płatnicze i BLIK. To podstawy i bez tego, nawet nie ma co otwierać furtki z napisem „rejestracja graczy”. Pytanie, czy będzie coś jeszcze? Mamy tu na myśli portfele wirtualne, które cieszą się zmiennym uznaniem u pozostałych bukmacherów. To nieco mniej popularne w Polsce metody płatności, ale z drugiej strony, byłby to ukłon w stronę specyficznej grupy odbiorców. A czy Fuksiarz będzie chciał poszerzyć aż tak bardzo horyzonty? Zobaczymy.

Oczywiście, nie sposób nie wspomnieć także o minimalnym depozycie i minimalnej wypłacie. Ile będą wynosiły u bukmachera Fuksiarz? Pewnie w granicach 1-10 zł, ale to także, póki co pozostaje zagadką. Taką samą, jak to czy w ofercie buka Fuksiarz kod promocyjny wejdzie na pokład czy będziemy musieli na niego cierpliwie poczekać aż operator nieco się rozgości na naszym rynku.

FAQ

Czy Fuksiarz udostępnia już kod promocyjny?

Na stronie Fuksiarz kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Wciąż czekamy aż bukmacher zaprezentuje ofertę i otworzy rejestrację.

Kiedy w pełni ruszy fuksiarz.pl?

Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej połowie 2021 roku.

Jaki jest bonus?

Też chcielibyśmy wiedzieć! Dopóki na stronie widnieje komunikat „Już wkrótce.”, dopóty o bonusie będziemy mogli jedynie pospekulować.