Wyrównana rywalizacja średniaków

Natan Marcoń vs Mariusz Słoński typy na Fame MMA 19

Niemal każdy wystawia na walkę Natan Marcoń vs Mariusz Słoński typy wskazujące na inny wynik, bo mowa tu o jednym z najbardziej wyrównanych pojedynków gali. Przyjrzyjmy się sylwetkom obu zawodników i zastanówmy, który z nich ma większe szanse na wygraną.

Marcoń - Słoński typy
Marcoń kurs BetclicSłoński kurs Betclic
1.951.70
Kursy bukmacherskie z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.

Natan Marcoń vs Mariusz Słoński typy na Fame MMA 19

Często się zdarza, że zakłady na Fame MMA mają ogromną rozbieżność w kursach na zawodników biorących udział w danej walce. Tutaj sytuacja jest jednak odwrotna. Typy na Natan Marcoń vs Mariusz Słoński w dużej mierze zależą od przeczucia typera.

Obaj zawodnicy mają bowiem naprawdę mocne argumenty. Wydaje się, że Mariusz Słoński ma minimalnie większe szanse, by zwyciężyć, ale również wygrana Natana Marconia nie byłaby dla kibiców żadnym zaskoczeniem. To będzie naprawdę emocjonujący wieczór!

Natan “Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz “Hejter” Słoński typy

Chociaż Mariusz Słoński nie popisał się zbytnio w swoich dotychczasowych walkach – większość przegrał – to ma on większe doświadczenie w freak fightach niż Marcoń. Jest niższy i lżejszy, ale ma przy tym większy zasięg rąk, co oznacza, że zwinność może się okazać jego przewagą. Marcoń z kolei będzie miał szansę zaskoczyć przeciwnika większą siłą i masą.

Słoński z pewnością potrzebuje przełamać nieszczęśliwą passę i będzie do tego wysoce zmotywowany. Jego debiut był obiecujący, wygrał wtedy na Fame MMA 7. Kolejne dwie walki przegrał, a czwartą – na HYPE 1 w 2021 roku – udało mu się wygrać. Od tamtego czasu zawodnik nie odnotował jednak żadnego sukcesu. Marconiowi również nie można jednak odmówić dobrych chęci, szczególnie że dotychczas ani razu nie wygrał walki MMA.

Można pochwalić tutaj organizatorów za dobranie ze sobą dwóch naprawdę wyrównanych przeciwników. Ci młodzi adepci freak fightów będą mieli szansę wykazać się przeciwko osobie w podobnym wieku i, niestety, o podobnie niskim poziomie niedawnych występów.

Typy na Natana Marconia na Fame MMA 19

Zaledwie dwudziestoletni Natan Marcoń, pseudonim “Bóg Estetyki”, jest w internecie znany ze swojej inspirującej historii. Jako dziecko zmagał się z otyłością, ale po latach szykanów ze strony rówieśników zawitał do świata sportu i ciężką pracą zdołał zupełnie zmienić swoją sylwetkę.

Albo i nie ciężką pracą – niektórzy podejrzewają Natana o stosowanie sterydów. Zawodnik nie zgodził się na udział w testach dopingowych, co rozbudziło jeszcze więcej wątpliwych głosów. Na co dzień Marcoń publikuje treści głównie na TikToku. Jego wypowiedzi w dużym stopniu dotyczą sportu, motywacji i spraw osobistych.

Marcoń ma za sobą dwie walki MMA, na Fame MMA 16 oraz 18. W obu przypadkach przegrał decyzją sędziego. Czy okaże się, że do trzech razy sztuka?

Natan Marcoń na Fame MMA – statystyki

  • Wiek: 20
  • Wzrost: 190 cm
  • Zasięg rąk: 185 cm
  • Waga: 95 kg
  • Statystyka: 0-2-0

Typy na Mariusza Słońskiego na Fame MMA 19

Mariusz Słoński ma za sobą sporo więcej walk niż Marcoń, bo aż siedem. Aż cztery z nich udało mu się jednak przegrać – może dlatego bukmacherzy upatrują się w nim tylko minimalnego faworyta.

Trzeba jednak przyznać, że w pojedynkach, które wygrał, wykazał się naprawdę niezłymi umiejętnościami, eliminując przeciwników już w pierwszej rundzie. Właśnie dlatego jego szanse na zwycięstwo na Fame MMA 19 naszym zdaniem lekko przeważają.

Kim jest Mariusz Słoński na co dzień? Internauci znają go pod pseudonimem “Hejter”. Popularność zyskał na wspólnych występach ze znanymi YouTuberami takimi jak Lord Kruszwil i Kamerzysta.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne, zawodnik chwalił się przeszłością związaną z judo. Eksperci mają co do tego wątpliwości. Niektórzy sugerowali, że to kłamstwa, bo nie wykazał się wiedzą na temat tego stylu walki w wywiadach, inni natomiast dopatrywali się doświadczenia z tym sportem w jego udanym debiucie w Fame MMA.

Mariusz Słoński na Fame MMA – statystyki

  • Wiek: 22
  • Wzrost: 185 cm
  • Zasięg rąk: 191 cm
  • Waga: 76 kg
  • Statystyka: 2-4-1

Zakłady na Fame MMA 19

Przygotowałeś już typy na Fame MMA? Jeśli chcesz postawić, zrób to na Betclic. Właśnie ten bukmacher publikuje rynki na Fame MMA jako ich wyłączny dostawca. Jest to też oficjany sponsor i partner całej gali. Wystawione na imprezę kursy znajdziesz w tabeli poniżej i oczywiście na stronie Betclic.

Fame MMA 19 zakładyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga1.22 – 3.55
Paweł “Księżniczka” Tyburski – Alberto Simao1.35 – 2.85
Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński1.95 – 1.70
Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik1.70 – 1.95
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak1.35 – 2.75
Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz1.40 – 2.60
Sebastian “Alterboy” Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek3.90 – 1.18
Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś2.85 – 1.33
Franciszek “Franio” Rusiecki – Marcin “Xayoo” Majkut3.55 – 1.22
Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki1.80 – 1.84
Kursy Betclic z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.