Aplikacja eToto: czy warto ją pobrać?

eToto aplikacja iOS i Android

Pobierz aplikację!

Bonus od depozytu do 700 zł + ZBR 100 zł + freebety 77 zł

Aż do 877 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Bonus 100% do 200 zł, 100% do 200 zł, 100% do 300 zł: x3 AKO po kursie min. 2.00 (kurs poj. zdarzenia 1.20); ZBR 100% zwrotu do 100 zł; Freebety 77 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Mobilne eToto: aplikacja mobilna i wersja mobilna serwisu

W eToto aplikacja mobilna posiada wszystkie funkcje pełnowymiarowej strony. Dzięki niej zapomnisz o używaniu komputera do obstawiania – albo przynajmniej będziesz mógł czasem od niego odejść! Tutaj dowiesz się wszystkiego o usłudze eToto mobile oraz o aplikacji bukmachera.

eToto aplikacja mobilna: jak ją pobrać?

eToto aplikacja

Na eToto aplikacja mobilna jest oczywiście dostępna. Można ją pobrać na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne. To oznacza oczywiście, że dostępne są wersje apki eToto Android oraz eToto iOS. Pod spodem prezentujemy szybkie instrukcje pobrania aplikacji na telefon lub tablet w obu wersjach.

Jak zainstalować aplikację eToto na Androidzie?

Aby pobrać aplikację na system Android:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i znajdź sekcję “Aplikacja mobilna”.
 2. Kliknij przycisk “Pobierz na Androida”.
 3. Pobierz instalator aplikacji.
 4. Kliknij powiadomienie o pobraniu aplikacji i zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł.
 5. Twoja eToto mobile app jest już gotowa!

Jak zainstalować aplikację eToto na iPhonie? (iOS)

Aby pobrać aplikację na iOS:

 1. Wejdź na stronę eToto i poszukaj sekcji “Aplikacja mobilna”.
 2. Kliknij przycisk “Pobierz w App Store”.
 3. Zostaniesz przeniesiony do App Store.
 4. Zainstaluj eToto app tak jak każdą inną aplikację z App Store.

Oczywiście możesz również po prostu wyszukać “eToto aplikacja” w App Store i pobrać apkę w ten sam sposób, jak robisz to z innymi aplikacjami.

eToto aplikacja mobilna: wymagania systemowe

Aplikacja eToto nie ma szczególnie wysokich wymagań. Aby ją odpalić, potrzebujesz smartfona albo tableta z systemem iOS lub Android. Konieczne jest również połączenie z internetem. Na smartfonach z systemem Android musimy mieć również możliwość instalacji aplikacji ze źródeł innych niż Play Store. Jeżeli Twoje urządzenie zostało kupione w ciągu ostatnich lat, to praktycznie na pewno uda Ci się odpalić na nim apkę. Jeśli natomiast z jakiegoś względu nie będzie ona działać w satysfakcjonujący sposób, zawsze możesz wypróbować eToto mobile.

eToto mobile – czym różni się aplikacja od wersji mobilnej serwisu?

Jeżeli nie chcesz pobierać aplikacji, ale i tak chciałbyś grać i stawiać zakłady z telefonu albo tabletu, to nie ma co rozpaczać. Na ratunek przybywa eToto mobile, czyli mobilna wersja serwisu bukmacherskiego. Żeby zyskać do niej dostęp, wystarczy wejść na stronę bukmachera przez przeglądarkę zainstalowaną na telefonie. Serwis będzie działał i wyglądał podobnie jak pełnowymiarowa wersja eToto. Aplikacja nie jest więc niezbędna, aby grać mobilnie. eToto mobile to świetna alternatywa dla osób, które korzystają z urządzenia starszego albo operującego na systemie innym niż Android oraz iOS.

eToto bonus mobilny

Żeby grać na eToto, iPhone czy telefon z Androidem są wystarczające. Dodatkową atrakcją jest darmowy zakład o wartości 20 złotych, który otrzymasz w aplikacji, po pierwszym depozycie. Poza tym bukmacher ma opłacalny bonus powitalny. Sprawdź czy jest wymagany kod bonusowy! A więc ostatecznie nie będziesz wcale do tyłu, jeżeli będziesz grać na eToto mobile czy w aplikacji.

Aplikacja eToto: zalety

Aplikacja eToto pozwala robić wszystko to co na stronie internetowej.

 • Obstawiać zakłady
 • Dokonywać wpłat
 • Zapisywać się na promocje
 • Korzystać z unikalnych zakładów puls tylko w aplikacji
 • Śledzić statystyki z meczów na żywo

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację eToto?

 1. Pobierz apkę i otwórz ją lub wejdź na eToto mobile.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Rozwiń menu przy pomocy przycisku w lewym górnym rogu.
 4. Wybierz opcję “Wpłata”.
 5. Wybierz sposób wpłaty i wpisz preferowaną kwotę.
 6. Potwierdź wpłatę przy pomocy zielonego przycisku.

Jak wypłacić pieniądze przez aplikację eToto?

 1. Pobierz apkę i otwórz ją lub wejdź na eToto mobile.
 2. Zaloguj się na konto.
 3. Rozwiń menu przy pomocy przycisku w lewym górnym rogu.
 4. Wybierz opcję “Wypłata”.
 5. Wpisz preferowaną kwotę i sprawdź, czy widnieje odpowiedni numer konta bankowego.
 6. Potwierdź wypłatę przy pomocy zielonego przycisku.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Z konsultantem eToto można się skontaktować na dwa główne sposoby. Do wyboru jest albo napisanie wiadomości email, albo rozmowa przy pomocy czatu na żywo. Pracownicy odpowiadają dość szybko, w szczególności na czacie często można się połączyć z konsultantem praktycznie w minutę. W serwisie znajdziesz również FAQ, gdzie bukmacher odpowiada na podstawowe pytania w temacie oferty eToto. Aplikacja nie została tam omówiona jako osobny dział, ale jest dostępnych sporo informacji o płatnościach czy zakładach.

eToto aplikacja: opinie

Aplikacja eToto to dobrze zrealizowany kawałek kodu. Przy pomocy apki gra się bardzo wygodnie i bezproblemowo, do tego wygląda ona estetycznie i jest przyjemna w obsłudze. Trochę szkoda, że nie posiada ona takich opcji jak live streaming czy specjalny bonus mobilny, ale nie można mieć wszystkiego. Najważniejsze, że apka pozwala bawić się tak samo dobrze jak na komputerowej wersji serwisu. Tak samo wygląda to zresztą na eToto mobile. W obu przypadkach mamy do czynienia z porządną usługą. Wybierz dla siebie eToto Android lub eToto iOS i ciesz się grą z urządzenia mobilnego.

FAQ

Jak postawić zakład?

Aplikacja eToto jest już na Twoim telefonie i chcesz postawić kupon? Znajdź interesujące Cię wydarzenie i zakład, a następnie kliknij go. Zostanie on dodany do twojego kuponu. Aby zobaczyć swój kupon, kliknij ikonkę z napisem “Kupon”, znajdującą się na dolnym pasku. Wysunie się pasek z kuponem, na którym możesz zmienić stawkę, którą chcesz obstawić lub usunąć wybrane zakłady. Kiedy będziesz już pewien swojego kuponu, kliknij na czerwony przycisk “Postaw zakład” u dołu paska.

Czy aplikacja eToto ma specjalny bonus mobilny?

Tak! Jest nim darmowy zakład w kwocie 20 złotych.

Na jakie systemy jest dostępna na eToto aplikacja?

Na Android oraz iOS.

Skąd pobrać apkę eToto?

Możesz ją pobrać przy pomocy odnośników na stronie bukmachera. Jeśli masz urządzenie Apple, to możesz także ściągnąć aplikację bezpośrednio z App Store.