Bonusy do 2023 zł!

PZBuk kod bonusowy 2023

Graj w PZBuk

PZBuk

 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 01/10/2023
 • Cashback bez warunków obrotu
 • Mocna oferta live

PZBuk to legalny bukmacher na polskim rynku, którego oferta jest wysoce zachęcająca. Szczególnie interesujący jest tutaj bonus powitalny. To cashback do 1000 złotych + 1000 zł od trzech depozytów. Sprawdź szczegóły i upewnij się, czy jest wymagany w PZBuk kod bonusowy.

Jaki jest PZBuk kod promocyjny na październik 2023?

PZBuk kod promocyjny to kod niewymagany, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 2023 zł! cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 3x bonus dostępne tylko z kodem promocyjnym kod niewymagany.

PZBuk kod promocyjnykod niewymagany
Zakład bez ryzyka1000 zł
Freebet23 zł
Bonus 25%2. depozyt: 250 zł
3. depozyt 350 zł
4. depozyt 400 zł
Warunki bonusówcashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 23 zł: x1 min. AKO3 po kursie min. 1.40 poj. zd. bonus 25%: (depozyt + bonus) x1 min. AKO3 po kursie min. 3.50

PZBuk bonus na start z kodem kod niewymagany

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie mają szansę zamieszać na polskim rynku bukmacherskim, tak jak Kylian Mbappe zamieszał światową piłką w ostatnich latach. Firmowym zagraniem tego francuskiego młodziana jest ominięcie przeciwnika na pełnym biegu. Znakiem rozpoznawczym tego bukmachera jest zaś bonus powitalny (PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany): zakład bez ryzyka, freebet 23 zł i 3x bonus 25%!

Pzbuk kod bonusowy

Bierz bonusy PZBuk w pakiecie na start

Każdy nowy gracz, który spełni dość proste warunki, może odebrać w PZBuk cashback i freebet. A jeśli już skorzystasz z ubezpieczenia i darmowego zakładu, bukmacher wrzuci jeszcze na dokładkę bonusy od trzech kolejnych depozytów, w sumie do 1000 zł! Pamiętaj jednak o szczegółach promocji, z którymi zapoznasz się w naszym tekście oraz na stronie bukmachera w zakładce “Regulamin”. Dzięki temu bukmacherowi bonusy cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 3x bonus są w zasięgu ręki

cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 3x bonus

Aż do 2023 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
cashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 23 zł: x1 min. AKO3 po kursie min. 1.40 poj. zd. bonus 25%: (depozyt + bonus) x1 min. AKO3 po kursie min. 3.50 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

PZBuk kod promocyjny – zakład bez ryzyka

Chyba nie ma nic przyjemniejszego, jak rozpocząć przygodę bukmacherską z myślą, że na wypadek przegranej nic się nie stanie, bowiem bukmacher zrobi zwrot. Tak właśnie jest w PZBuk. Bonus możesz otrzymać po wykorzystaniu oferty freebet. Tym razem bukmacher wymaga, żebyś postawił zakład akumulowany za min. 200 zł, pamiętając o kursie każdego zdarzenia min. 1.40. Jeśli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki (bez potrącania podatku) pod postacią darmowego zakładu (max. 1000 zł). Cashback możesz zagrać na kuponie wielokrotnym, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.40. Wygrana nie podlega dalszemu obrotowi.

Co lepsze, bez względu na to, czy podałeś podczas rejestracji w PZBuk kod bonusowy, czy też nie, zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy przegrany kupon. W praktyce oznacza to tyle, że jeśli nie dostaniesz zwrotu za pierwszy kupon (no bo wygrałeś), to możesz przygotować kolejny, spełniając takie same warunki (min. stawka 200 zł, AKO, 1.40 na selekcję) i próbować aż do skutku. Bukmacher będzie ubezpieczał Twoje kupony aż do dokonania pierwszego zwrotu.

 • Przygotuj kupon o stawce min. 200 zł
 • Wrzuć na niego co najmniej 2 zdarzenia, o kursie min. 1.40 każde
 • Przegrasz? Otrzymasz zwrot 100% stawki.
 • Wygrasz? Możesz przygotować kolejny kupon (aż do skutku!)
 • Zwrot wypłacany jest w formie darmowego zakładu.
 • Musisz zagrać nim kupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.40)
 • Wygrana nie podlega obrotowi.

PZBuk kod promocyjny – darmowy zakład

Ubezpieczenie to dopiero pierwszy bonus PZBuk. Kolejna promocja powitalna to darmowy zakład, o wartości 23 złotych. Bonus przyznawany jest na bardzo prostych warunkach: wpłacasz minimum 50 zł, stawiasz za min. 50 zł zakład akumulowany z kursem min. 2.00 i odbierasz freebet. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie akumulowanym, o kursie łącznym każdego zdarzenia min. 1.40.

 • Wpłać minimum 50 złotych.
 • Zagraj za min. 50 złotych kupon akumulowany.
 • Kurs łączny to min. 2.00.
 • Otrzymasz freebet 23 zł.
 • Aktywuj freebet na kuponie akumulowanym.
 • Kurs każdego zdarzenia to min. 1.40.

PZBuk kod promocyjny – bonusy depozytowe

Bukmacher postanowił wyjść z propozycją powiększenia nie jednej, nie dwóch, a aż trzech kolejnych wpłat. Szału nie ma, bo każdy bonus to 25% wysokości depozytu, ale warunki są całkiem – całkiem, więc niech będzie i to.

Przy 2, 3 i 4 wpłacie dokonaj depozytu na min. 25 zł i zaakceptuj bonus. Następnie przystąp do postawienia zakładu. I tutaj masz do wyboru: wykonać zakład, który od razu załatwi Ci wymóg jednokrotnego obrotu, albo rozłożyć zadanie na więcej kuponów – Twój wybór. Do obrócenia jest suma depozytu i odebranego bonusu na zakładzie akumulowanym (min. 3 zdarzenia) po kursie łącznym min. 3.50 – masz na to 14 dni (licząc od momentu zaakceptowania bonusu).

 • Zarejestruj się (kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany!)
 • Dokonaj wpłaty min. 25 zł i zaznacz, że bierzesz bonus 25%
 • Postaw zakład akumulowany (min. AKO3) z kursem łącznym min. 3.50
 • Powtórz, aż nie wykonasz obrotu sumy depozytu i bonusu x1

PZBuk bonus powitalny – jak obrócić?

Wiesz jakie korzyści niesie za sobą rejestracja w PZBuk. Kod bonusowy też już wiesz, że nie jest potrzebny, ale chciałbyś jeszcze raz poznać warunki obrotu bonusami? Poniżej, jak na tacy, podajemy najważniejsze informacje.

PZBuk bonusZasady obrotu
Zakład bez ryzykaKupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.40
Darmowy zakładKupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.40
Każdy bonus 25%Kupon AKO z min. 3. zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.50

Promocje stałe w PZBuk

Przygotowana przez bukmachera PZBuk oferta powitalna to zakład bez ryzyka do 1000 zł + freebet 23 zł + 1000 zł od trzech kolejnych wpłat. Zarówno danie główne, jak i pyszna dokładka dostępne są bez względu na to, czy wprowadzisz kod bonusowy PZBuk, czy też nie. Po co sobie komplikować, skoro można zarejestrować się poniższym linkiem i od razu ruszać po bonusy? W poniższej tabeli opisaliśmy najważniejsze warunki, jakie ma w PZBuk bonus powitalny, ale to przecież nie wszystko, co mają do zaoferowania Polskie Zakłady Bukmacherskie. Sprawdź sam!

Bonus PZBukSzczegóły bonusu
Oferta powitalna
– Zakład bez ryzyka do 1000 zł
– Freebet 23 zł
– Bonus 25% x 3 do 1000 zł (łącznie)
Kod bonusowy: Zarejestruj się
Kombodoładowaniedo 15% wyższe wygrane na AKO
Klub VIPdedykowane promocje
Program lojalnościowyzbieraj punkty i wymieniaj na bonusy

No to jak? Chyba już nie masz wątpliwości, że nawet, jeśli PZBuk kod bonusowy wycofał z oferty, to aktualne bonusy są teraz jeszcze atrakcyjniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej!

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Bonus powitalny PZBuk już znasz, a czy legalny bukmacher przygotował jeszcze jakieś niespodzianki? Oferta promocyjna jest dość ciekawa, a prezentujemy ją poniżej w pełnej okazałości. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Nawet, jeśli bonus wydaje się niewielki, może okazać się, że jego odebranie jest banalnie proste, a tego nie chciałbyś chyba przegapić, prawda?

Kombodoładowanie do +15%

Sposób funkcjonowania Kombodoładowania jest łatwy do zrozumienia. Ten bonus PZBuk polega po prostu na otrzymaniu większych do aż 15% wypłat przy zakładach wielokrotnych i obejmuje zarówno ofertę prematch jak i zakłady na żywo. Przykładowo zakład podwójny zwiększa wygraną o 1%, 7-krotny o 10%, a 11 – krotny o 15%.

Kombodoładowanie dotyczy najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich, w tym Ligi Mistrzów, Premier League, La Liga, Bundesliga, Seria A, a także polskiej Ekstraklasy oraz meczy polskiej reprezentacji w ramach spotkań towarzyskich i Ligi Narodów. Od niedawna, w promocję włączone zostały także zakłady na esport. Do tej oferty nie jest wymagany kod promocyjny, ale i tak – ze względu na dodatkowy w PZBuk bonus powitalny, warto go wykorzystać.

Minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie wielokrotnym musi wynosić 1.20. Ponadto maksymalna dodatkowa wygrana z Kombodoładowania może wynieść maksymalnie równowartość 10 000 zł. Co ważne, takie wygrane nie podlegają obowiązkowi dalszego obrotu!

Kombodoładowanie to fajna oferta, ale jeszcze lepsze są bonusy na start w PZBuk. Kod bonusowy – niewymagany, a w ofercie jest cashback 1000 zł + kolejne 1000 zł!

Mega kurs

Kolejną z aktywnych promocji na stronie zakładów wzajemnych PZBuk jest Mega Kurs. Bukmacher selekcjonuje najciekawsze wydarzenia ze swojej oferty i podbija dla nich kursy. Nie ma w tym przypadku żadnych specjalnych reguł, typu postaw zakład o wartości co najmniej X złotych czy z minimum X sekcjami. Po prostu: stawiasz tyle wydarzeń i za ile chcesz, a zarazem korzystasz z podwyższonych kursów bukmacherskich.

Jak znaleźć mecze z oferty Mega Kurs? Po prostu przeglądaj stronę PZBuk. Jeśli trafisz na mecz, oznaczony charakterystyczną strzałką, oznacza to, że kurs został wywindowany do góry. Co ciekawe – na kuponie nie musisz umieszczać wyłącznie zakładów z oferty promocyjnej. Zdarzenia możesz mieszać dowolnie według własnego uznania. A żeby było jeszcze fajniej, to w PZBuk bonus powitalny – cashback 1000 zł + 1000 zł od depozytów możesz wykorzystać także na mecze ze zwiększonymi kursami! Nie trafiłeś? Otrzymasz zwrot stawki!

Klub VIP

Brzmi dumnie, co? Jednak dostać się do ekskluzywnego grona graczy zakładów wzajemnych PZBuk nie jest tak łatwo. Owszem, chodzą plotki, że pomoże Ci w tym kod bonusowy PZBuk, jednak jak go użyć, skoro go nie ma? PZBuk informuje, że do klubu zaproszenia wysyła indywidualnie. Na jakiej podstawie? Ano ocenia aktywność graczy. Wybiera tych, którzy grają regularnie, obstawiają skutecznie i tak dalej. Kto wie, może wkrótce i Ty otrzymasz zaproszenie do Klubu VIP?

Klub VIP to wiele korzyści, wśród których warto wyróżnić przede wszystkim spersonalizowane bonusy i oferty. Kto wie czy nawet nie bonus bez depozytu? Aż się można rozmarzyć…

Program lojalnościowy

Zasada działania programu lojalnościowego jest bardzo prosta. Za aktywność u tego bukmachera zgarnia się punkty. Z odpowiednią ilością zebranych punktów możesz odwiedzić Sklep Gracza i wymienić je na nagrody (darmowy zakład, bonus od depozytu, bonus bez depozytu). Pierwsze punkty lojalnościowe przyniesie Ci już w PZBuk rejestracja, a wszelkie zasady ich zdobywania wyglądają następująco:

 • Otworzenie konta w PZBuk, z potwierdzeniem adresu e-mail i numeru telefonu – 600 pkt
 • Codzienne logowanie do PZBuk – 25 pkt za każde pierwsze zalogowanie danego dnia.
 • Wpłata przynajmniej 50 zł – 50 pkt za każdy depozyt o wartości 50 zł.
 • Pierwsze wypłacenie środków – 100 pkt.
 • Obstawianie zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo.

Sklep Gracza jest obładowany produktami, ale uważaj, bo oferty co jakiś czas się zmieniają: zatem nie radzimy zwlekania w nieskończoność.

Cash out

Od pewnego czasu w PZBuk zakłady zostały wzbogacone o funkcję cash out. Dzięki niej możesz wypłacić środki z wciąż otwartego kuponu. By to było możliwe, to po pierwsze: na swoim kuponie nie możesz mieć żadnego przegranego wydarzenia a przynajmniej jedno musi trwać albo czekać na rozpoczęcie, po drugie: bukmacher PZBuk musi wyrazić chęć odkupienia Twojego kuponu.

Jak zatem sprawdzić czy można odsprzedać kupon? Kliknij w sekcję “otwarte zakłady”, jeżeli przy którymś z aktywnych kuponów zauważysz zielony przycisk, a obok niego kwotę wykupu, to w dowolnym momencie (kiedy oczywiście jest on pokazany), możesz “od ręki” sprzedać kupon bukmacherowi PZBuk. Prosto, łatwo i przyjemnie. Oczywiście, kwota wykupu nie rzuci Cię na kolana, bo jest zazwyczaj dużo niższa, niż ewentualna wygrana na kuponie, ale jest to swego rodzaju bufor bezpieczeństwa, dzięki któremu możesz zrezygnować z dalszego ryzyka. To tak, jakby w Totku ktoś zaproponował Ci wypłatę 70% kwoty za trafienie “szóstki” na kuponie z “piątką”. Też fajnie.

PZBuk rejestracja z kodem – szybka rejestracja

Jak już wspomnieliśmy, nie musisz podawać kodu promocyjnego. Wystarczy, że zarejestrujesz się odpowiednim linkiem (dowolnym z naszej strony), a bukmacher przypisze Ci wszystkie bonusy.

 • Przejdź na stronę PZBuk.
 • Kliknij zielony przycisk „Zarejestruj się”.
 • Wprowadź w formularzu poprawne dane.
 • Naciśnij „Kontynuuj”.
 • Zobaczysz następny krok formularza.
 • Uzupełni dane.
 • Zaakceptuj regulamin.
 • Sfinalizuj rejestrację w ostatnim kroku.
 • I to na tyle – na stronie PZBuk rejestracja dobiegła końca.
 • Odbierz bonus od depozytu: cashback do 1000 zł + kolejne 1000 zł od depozytów.
PZBuk kod promocyjny - najwyższy bonus na październik 2023

PZBuk rejestracja z kodem – pełna rejestracja

W PZBuk oferta powitalna brzmi całkiem całkiem, prawda? A czy trzeba się napocić, aby po nią sięgnąć? Niekoniecznie. Zacznijmy jednak od początku. Pierwszym warunkiem jest założenie konta u bukmachera. Możesz dokonać szybkiej rejestracji, która umówmy się, nie zajmie Ci więcej niż dwóch minut. W formularzu nie musisz wypełniać już pola kod bonusowy PZBuk, a mimo tego, dwa bonusy wciąż będą na wyciągnięcie Twojej ręki. Oczywiście musisz spełnić też warunki promocyjne (o których w dalszej części tekstu).

W PZBuk rejestracja skrócona ma swoje zalety – znacznie oszczędza Twój czas, ale ma też jedną wadę. Nałożone zostaną na Ciebie limity czasu gry i sumy stawek oraz, co chyba najważniejsze, tymczasowa blokada wypłaty wygranych – i tutaj nie pomoże nawet kod promocyjny czy kolega, który kogoś zna, bowiem takie prawo hazardowe obowiązuje w Polsce. Cherry Online Polska, będący właścicielem PZBuk nie ma więc wyboru i możliwości na otwarcie jakiejś furtki.

Wygrane z zakładów wzajemnych PZBuk będziesz mógł wypłacać dopiero wówczas, kiedy prześlesz skany dowodu tożsamości i ten oto proces nazywany jest weryfikacją tożsamości. Możesz jej dokonać za pomocą dowodu osobistego, ale równie dobrze i paszportu. Z naszej strony polecamy zrobić to już na samym początku. Po co odkładać to na później, skoro prędzej, czy później i tak będziesz musiał się z tym zmierzyć? A całość, nie ukrywajmy, nie jest jakoś specjalnie skomplikowana. Załączasz skany w odpowiednim formularzu no i to by było na tyle: pełna rejestracja w PZBuk zakończona i wypłaty wygranych odblokowane. A i w gwoli ścisłości: zatwierdzenie przesłanych skanów nie powinno zająć bukmacherowi dłużej niż kilkadziesiąt minut, choć w skrajnych porach dnia i nocy, proces ten może przeciągnąć się do kilku godzin.

PZBuk zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Skoro klamka już zapadła i chcesz odebrać cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 1000 zł od depozytów, a rejestracja w PZBuk już za Tobą albo za chwilę jej dokonasz, zobacz w jaki sposób możesz realizować u tego bukmachera płatności.

PZBuk wpłaty – jak zrobić?

Na liście opcji przelewu znajdziesz: Przelewy24, dotpay, tpay.com, BLIK oraz karty płatnicze. Minimalna wpłata to 4,50 zł. Wszystkie transakcje księgowane są natychmiast, przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy więc kilka chwil i możesz stawiać swoje zakłady. Może w PZBuk oferta płatności nie jest zbyt szeroka. Brakuje bowiem portfeli elektronicznych, ale znajdziesz tutaj wszystkie najpopularniejsze opcje doładowania konta gracza.

 • Zaloguj się na stronie lub w aplikacji
 • Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się (PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany)
 • Kliknij na swoje saldo
 • Wprowadź kwotę depozytu
 • Wybierz metodę płatności
 • Zatwierdź, klikając „wpłać”
 • Potwierdź transakcję
pzbuk płatności

PZBuk wypłaty – jak wypłacić?

W kwestii wypłat nie ma się co oszukiwać, wyboru nie ma żadnego. Nie jest to jednak „widzimisię” bukmachera PZBuk, a regulacje prawne w naszym kraju. Wypłacać wygrane możesz tylko i wyłącznie na swój osobisty rachunek bankowy. I co jeszcze istotne, posiadając uprzednio zweryfikowane konto gracza.

 • Zaloguj się na swoje konto PZBuk
 • Kliknij w ikonkę „ludzika”
 • Teraz naciśnij zielony przycisk „wypłata”
 • Wybierz metodę
 • Sprawdź, czy zgadza się Twój nr konta
 • Potwierdź wypłatę

PZBuk VIP – oferta dla graczy VIP

PZBuk nie posiada ściśle określonego klubu VIP, do którego mógłbyś wstąpić i korzystać z jego benefitów. Zamiast tego bukmacher skupia się na rozwijaniu promocji dla aktywnych graczy i to jest jego priorytet na ten moment!

PZBuk zakłady bukmacherskie

PZBuk rodzaje zakładówOpis
SOLOSingle to po prostu pojedyncze zakłady, z których możesz skorzystać u tego bukmachera.
AKOKupony AKO różnią się tym od singli, że łączy się tutaj różne zakłady w jeden kupon!

Więcej o ofercie PZBuk

PZBuk to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online w Polsce, oferujący szeroki wybór zakładów sportowych oraz bogatą ofertę kasynową. Wyróżniającym elementem oferty PZBuk są liczne bonusy i promocje, dostępne zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

Nowi gracze mogą skorzystać z atrakcyjnego pakietu powitalnego, składającego się z bonusu od depozytu oraz zakładu bez ryzyka. Oprócz tego, PZBuk oferuje wiele innych promocji, takich jak cashbacki, darmowe zakłady czy konkursy z nagrodami. Wszystkie bonusy są łatwe do zdobycia i nie wymagają specjalnych umiejętności czy dużych kwot obstawianych zakładów.

PZBuk kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Czy w PZBuk kod bonusowy jest aktualnie dostępny?

Niestety, kod bonusowy PZBuk nie jest dostępny. Co za tym idzie, każdy z graczy otrzymuje taką samą ofertę na start.

Kto może wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

Kiedy tylko kod bonusowy się pojawi, będzie mógł go wykorzystać każdy, kto rejestruje się w PZBuk po raz pierwszy i skończył 18 lat. PZBuk zakłady bukmacherskie, operatorem których jest Cherry Online Polska, surowo zabraniają zakładania multikont.

Czy muszę wpisać do PZBuk kod bonusowy na cashback do 1000 zł?

Nie. Ubezpieczony zakład przysługuje każdemu nowemu graczowi po spełnieniu określonych warunków.

Czy bonus na start podlega warunkom obrotu?

Tak. Zapoznaj się ze szczegółami w regulaminie.

Czy jest w PZBuk bonus bez depozytu?

Niestety, ale na chwilę obecną bukmacher PZBuk nie oferuje darmowego zakładu bez depozytu.

Co zrobić, jeśli nie odnajduje się informacji o tym, że bonus został przyznany?

W pierwszej kolejności proponujemy sprawdzić jeszcze raz regulamin promocji – być może został pominięty któryś z kroków. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi, skontaktuj się z obsługą klienta PZBuk.