Bonus freebet 50 zł + cashback 1000 zł!

PZBuk kod bonusowy 2023 BUKBONUS

Graj w PZBuk

PZBuk

 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 30/01/2023

PZBuk kod bonusowy. Rejestracja 2023

PZBuk to legalny bukmacher na polskim rynku, którego oferta jest wysoce zachęcająca. Szczególnie interesujący jest tutaj bonus powitalny. To darmowy zakład 50 zł oraz cashback do 1000 złotych. Sprawdź szczegóły i upewnij się, czy jest wymagany w PZBuk kod bonusowy.

PZBuk kod bonusowy, aktualny na dzień 30/01/2023

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie mają szansę zamieszać na polskim rynku bukmacherskim, tak jak Kylian Mbappe zamieszał światową piłką w ostatnich latach. Firmowym zagraniem tego francuskiego młodziana jest ominięcie przeciwnika na pełnym biegu. Znakiem rozpoznawczym tego bukmachera jest zaś bonus powitalny (PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany): freebet oraz zakład bez ryzyka!

Każdy nowy gracz, który spełni dość proste warunki, może odebrać w PZBuk darmowy zakład o wartości 50 złotych. A jeśli już skorzystasz z freebetu, bukmacher wrzuci jeszcze na dokładkę cashback aż do 1000 złotych! Pamiętaj jednak o szczegółach obu promocji, z którymi zapoznasz się w naszym tekście.

Jak wykorzystać kod bonusowy?

PZBuk kod bonusowy

Jak już wspomnieliśmy, nie musisz podawać kodu promocyjnego. Wystarczy, że zarejestrujesz się odpowiednim linkiem (dowolnym z naszej strony), a bukmacher przypisze Ci wszystkie bonusy.

 • Przejdź na stronę PZBuk.
 • Kliknij zielony przycisk „Zarejestruj się”.
 • Wprowadź w formularzu poprawne dane.
 • Naciśnij „Kontynuuj”.
 • Zobaczysz następny krok formularza.
 • Uzupełni dane.
 • Zaakceptuj regulamin.
 • Sfinalizuj rejestrację w ostatnim kroku.
 • I to na tyle – na stronie PZBuk rejestracja dobiegła końca.
 • Odbierz bonus od depozytu: freebet 50 zł i cashback do 1000 zł!

PZBuk rejestracja 2023

W PZBuk oferta powitalna brzmi całkiem całkiem, prawda? A czy trzeba się napocić, aby po nią sięgnąć? Niekoniecznie. Zacznijmy jednak od początku. Pierwszym warunkiem jest założenie konta u bukmachera. Możesz dokonać szybkiej rejestracji, która umówmy się, nie zajmie Ci więcej niż dwóch minut. W formularzu nie musisz wypełniać już pola kod bonusowy PZBuk, a mimo tego, dwa bonusy wciąż będą na wyciągnięcie Twojej ręki. Oczywiście musisz spełnić też warunki promocyjne (o których w dalszej części tekstu).

W PZBuk rejestracja skrócona ma swoje zalety – znacznie oszczędza Twój czas, ale ma też jedną wadę. Nałożone zostaną na Ciebie limity czasu gry i sumy stawek oraz, co chyba najważniejsze, tymczasowa blokada wypłaty wygranych – i tutaj nie pomoże nawet kod promocyjny czy kolega, który kogoś zna, bowiem takie prawo hazardowe obowiązuje w Polsce. Cherry Online Polska, będący właścicielem PZBuk nie ma więc wyboru i możliwości na otwarcie jakiejś furtki.

Jak przebiega w PZBuk weryfikacja tożsamości?

Wygrane z zakładów wzajemnych PZBuk będziesz mógł wypłacać dopiero wówczas, kiedy prześlesz skany dowodu tożsamości i ten oto proces nazywany jest weryfikacją tożsamości. Możesz jej dokonać za pomocą dowodu osobistego, ale równie dobrze i paszportu. Z naszej strony polecamy zrobić to już na samym początku. Po co odkładać to na później, skoro prędzej, czy później i tak będziesz musiał się z tym zmierzyć? A całość, nie ukrywajmy, nie jest jakoś specjalnie skomplikowana. Załączasz skany w odpowiednim formularzu no i to by było na tyle: pełna rejestracja w PZBuk zakończona i wypłaty wygranych odblokowane. A i w gwoli ścisłości: zatwierdzenie przesłanych skanów nie powinno zająć bukmacherowi dłużej niż kilkadziesiąt minut, choć w skrajnych porach dnia i nocy, proces ten może przeciągnąć się do kilku godzin.

Jakie bonusy czekają na Ciebie w PZBuk?

Przygotowana przez bukmachera PZBuk oferta powitalna to freebet 50 zł i zakład bez ryzyka do 1000 zł. Zarówno danie główne, jak i pyszna dokładka dostępne są bez względu na to, czy wprowadzisz kod bonusowy PZBuk, czy też nie. Po co sobie komplikować, skoro można zarejestrować się poniższym linkiem i od razu ruszać po bonusy? W poniższej tabeli opisaliśmy najważniejsze warunki, jakie ma w PZBuk bonus powitalny, ale to przecież nie wszystko, co mają do zaoferowania Polskie Zakłady Bukmacherskie. Sprawdź sam!

Bonus PZBukSzczegóły bonusu
Oferta powitalna
– Darmowy zakład 50 zł
– Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Kod bonusowy: Zarejestruj się
– min. depozyt 50 zł, min. stawka zakładu 50 zł (AKO kurs min. 2.00)
– min. stawka zakładu 100 zł (AKO, kurs każdego zdarzenia min. 1.40)
Kombodoładowaniedo 15% wyższe wygrane na AKO
Klub VIPdedykowane promocje
Program lojalnościowyzbieraj punkty i wymieniaj na bonusy

No to jak? Chyba już nie masz wątpliwości, że nawet, jeśli PZBuk kod bonusowy wycofał z oferty, to aktualne bonusy są teraz jeszcze atrakcyjniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej!

PZBuk bonus na start

Zobacz teraz w szczegółach, jak wygląda w PZBuk bonus dla nowych klientów. Krok po kroku oprowadzimy Cię zarówno po darmowym zakładzie 50 zł, jak i cashbacku do 1000 zł. Dowiesz się, co trzeba zrobić, aby odebrać bonus, jak go wykorzystać. No i co oczywiste, jakie są warunki obrotu bonusu u bukmachera PZBuk.

Darmowy zakład 50 zł za pierwszy depozyt i zakład

Bukmacher postanowił wyjść z dość sztywnych ram podwajania depozytu, oferując freebet na start. Nie jest to niestety bonus bez depozytu. Najpierw musisz wpłacić własne środki (min. 50 zł), postawić za nie zakład akumulowany, o minimalnej stawce 50 zł i kursie łącznym min. 2.00. Po spełnieniu tych wymógów otrzymasz od PZBuk darmowy zakład 50 zł, do wykorzystania na kuponie AKO z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem min. 1.40 na każde z nich. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają warunkom obrotu!

 • Zarejestruj się (kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany!)
 • Dokonaj wpłaty min. 50 zł
 • Postaw zakład akumulowany za min. 50 zł (kurs łączny co najmniej 2.00)
 • Od ręki otrzymasz freebet 50 zł
 • Postaw kupon AKO (min. kurs na sekcję 1.40)
 • Brak warunków obrotu!

Zakład bez ryzyka do 1000 zł

Pzbuk cashback

Chyba nie ma nic przyjemniejszego, jak rozpocząć przygodę bukmacherską z myślą, że na wypadek przegranej nic się nie stanie, bowiem bukmacher zrobi zwrot. Tak właśnie jest w PZBuk. Bonus możesz otrzymać po wykorzystaniu oferty freebet. Tym razem bukmacher wymaga, żebyś postawił zakład akumulowany za min. 100 zł, pamiętając o kursie każdego zdarzenia min. 1.40. Jeśli przegrasz, otrzymasz 100% zwrot stawki (bez potrącania podatku) pod postacią darmowego zakładu (max. 1000 zł). Cashback możesz zagrać na kuponie wielokrotnym, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.40. Wygrana nie podlega dalszemu obrotowi.

Co lepsze, bez względu na to, czy podałeś podczas rejestracji w PZBuk kod bonusowy, czy też nie, zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy przegrany kupon. W praktyce oznacza to tyle, że jeśli nie dostaniesz zwrotu za pierwszy kupon (no bo wygrałeś), to możesz przygotować kolejny, spełniając takie same warunki (min. stawka 100 zł, AKO, 1.40 na selekcję) i próbować aż do skutku. Bukmacher będzie ubezpieczał Twoje kupony aż do dokonania pierwszego zwrotu.

 • Przygotuj kupon o stawce min. 100 zł
 • Wrzuć na niego co najmniej 2 zdarzenia, o kursie min. 1.40 każde
 • Przegrasz? Otrzymasz zwrot 100% stawki.
 • Wygrasz? Możesz przygotować kolejny kupon (aż do skutku!)
 • Zwrot wypłacany jest w formie darmowego zakładu.
 • Musisz zagrać nim kupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.40)
 • Wygrana nie podlega obrotowi.

Jak obrócić bonus na start? Warunki w kilku krokach

Wiesz jakie korzyści niesie za sobą rejestracja w PZBuk. Kod bonusowy też już wiesz, że nie jest potrzebny, ale chciałbyś jeszcze raz poznać warunki obrotu bonusami? Poniżej, jak na tacy, podajemy najważniejsze informacje.

 • Freebet 50 zł: bez warunków obrotu! Wpłać min. 50 zł, postaw zakład akumulowany za min. 50 zł (kurs łączny min. 2.00), a otrzymasz freebet 50 zł!
 • Cashback do 1000 zł: bez warunków obrotu! Postaw zakład AKO za min. 100 zł (kurs każdego zdarzenia min. 1.40), a w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot 100% stawki. Oferta jest ważna do pierwszego przegranego zakładu, spełniającego opisane warunki.

Co oferują legalni bukmacherzy? Zobacz kody promocyjne

Zawiedziony, że w PZBuk kod bonusowy nie istnieje, a co za tym, nie , a może po prostu chcesz sprawdzić inne kody promocyjne? Ciekawą opcją wydaje się rejestracja na kilku stronach. Wówczas otrzymasz wiele bonusów, ale najpierw zobacz i porównaj, co obecnie znajdziesz u poszczególnych legalnych bukmacherów.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback x3 po 100, 200 i 300 zł 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 5. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg

PZBuk promocje i bonusy dla stałych graczy

Bonus powitalny PZBuk już znasz, a czy legalny bukmacher przygotował jeszcze jakieś niespodzianki? Oferta promocyjna jest dość ciekawa, a prezentujemy ją poniżej w pełnej okazałości. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Nawet, jeśli bonus wydaje się niewielki, może okazać się, że jego odebranie jest banalnie proste, a tego nie chciałbyś chyba przegapić, prawda?

Kombodoładowanie do +15%

Sposób funkcjonowania Kombodoładowania jest łatwy do zrozumienia. Ten bonus PZBuk polega po prostu na otrzymaniu większych do aż 15% wypłat przy zakładach wielokrotnych i obejmuje zarówno ofertę prematch jak i zakłady na żywo. Przykładowo zakład podwójny zwiększa wygraną o 1%, 7-krotny o 10%, a 11 – krotny o 15%.

Kombodoładowanie dotyczy najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich, w tym Ligi Mistrzów, Premier League, La Liga, Bundesliga, Seria A, a także polskiej Ekstraklasy oraz meczy polskiej reprezentacji w ramach spotkań towarzyskich i Ligi Narodów. Od niedawna, w promocję włączone zostały także zakłady na esport. Do tej oferty nie jest wymagany kod promocyjny, ale i tak – ze względu na dodatkowy w PZBuk bonus powitalny, warto go wykorzystać.

Minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie wielokrotnym musi wynosić 1.20. Ponadto maksymalna dodatkowa wygrana z Kombodoładowania może wynieść maksymalnie równowartość 10 000 zł. Co ważne, takie wygrane nie podlegają obowiązkowi dalszego obrotu!

Kombodoładowanie to fajna oferta, ale jeszcze lepsze są bonusy na start w PZBuk. Kod bonusowy – niewymagany, a w ofercie jest freebet 50 zł + cashback 1000 zł!

Mega kurs

Kolejną z aktywnych promocji na stronie zakładów wzajemnych PZBuk jest Mega Kurs. Bukmacher selekcjonuje najciekawsze wydarzenia ze swojej oferty i podbija dla nich kursy. Nie ma w tym przypadku żadnych specjalnych reguł, typu postaw zakład o wartości co najmniej X złotych czy z minimum X sekcjami. Po prostu: stawiasz tyle wydarzeń i za ile chcesz, a zarazem korzystasz z podwyższonych kursów bukmacherskich.

Jak znaleźć mecze z oferty Mega Kurs? Po prostu przeglądaj stronę PZBuk. Jeśli trafisz na mecz, oznaczony charakterystyczną strzałką, oznacza to, że kurs został wywindowany do góry. Co ciekawe – na kuponie nie musisz umieszczać wyłącznie zakładów z oferty promocyjnej. Zdarzenia możesz mieszać dowolnie według własnego uznania. A żeby było jeszcze fajniej, to w PZBuk bonus powitalny – freebet 50 zł + cashback 1000 zł możesz wykorzystać także na mecze ze zwiększonymi kursami! Nie trafiłeś? Otrzymasz zwrot stawki!

Klub VIP

Brzmi dumnie, co? Jednak dostać się do ekskluzywnego grona graczy zakładów wzajemnych PZBuk nie jest tak łatwo. Owszem, chodzą plotki, że pomoże Ci w tym kod bonusowy PZBuk, jednak jak go użyć, skoro go nie ma? PZBuk informuje, że do klubu zaproszenia wysyła indywidualnie. Na jakiej podstawie? Ano ocenia aktywność graczy. Wybiera tych, którzy grają regularnie, obstawiają skutecznie i tak dalej. Kto wie, może wkrótce i Ty otrzymasz zaproszenie do Klubu VIP?

Klub VIP to wiele korzyści, wśród których warto wyróżnić przede wszystkim spersonalizowane bonusy i oferty. Kto wie czy nawet nie bonus bez depozytu? Aż się można rozmarzyć…

Program lojalnościowy

Zasada działania programu lojalnościowego jest bardzo prosta. Za aktywność u tego bukmachera zgarnia się punkty. Z odpowiednią ilością zebranych punktów możesz odwiedzić Sklep Gracza i wymienić je na nagrody (darmowy zakład, bonus od depozytu, bonus bez depozytu). Pierwsze punkty lojalnościowe przyniesie Ci już w PZBuk rejestracja, a wszelkie zasady ich zdobywania wyglądają następująco:

 • Otworzenie konta w PZBuk, z potwierdzeniem adresu e-mail i numeru telefonu – 600 pkt
 • Codzienne logowanie do PZBuk – 25 pkt za każde pierwsze zalogowanie danego dnia.
 • Wpłata przynajmniej 50 zł – 50 pkt za każdy depozyt o wartości 50 zł.
 • Pierwsze wypłacenie środków – 100 pkt.
 • Obstawianie zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo.

Sklep Gracza jest obładowany produktami, ale uważaj, bo oferty co jakiś czas się zmieniają: zatem nie radzimy zwlekania w nieskończoność.

Cash out

Od pewnego czasu w PZBuk zakłady zostały wzbogacone o funkcję cash out. Dzięki niej możesz wypłacić środki z wciąż otwartego kuponu. By to było możliwe, to po pierwsze: na swoim kuponie nie możesz mieć żadnego przegranego wydarzenia a przynajmniej jedno musi trwać albo czekać na rozpoczęcie, po drugie: bukmacher PZBuk musi wyrazić chęć odkupienia Twojego kuponu.

Jak zatem sprawdzić czy można odsprzedać kupon? Kliknij w sekcję “otwarte zakłady”, jeżeli przy którymś z aktywnych kuponów zauważysz zielony przycisk, a obok niego kwotę wykupu, to w dowolnym momencie (kiedy oczywiście jest on pokazany), możesz “od ręki” sprzedać kupon bukmacherowi PZBuk. Prosto, łatwo i przyjemnie. Oczywiście, kwota wykupu nie rzuci Cię na kolana, bo jest zazwyczaj dużo niższa, niż ewentualna wygrana na kuponie, ale jest to swego rodzaju bufor bezpieczeństwa, dzięki któremu możesz zrezygnować z dalszego ryzyka. To tak, jakby w Totku ktoś zaproponował Ci wypłatę 70% kwoty za trafienie “szóstki” na kuponie z “piątką”. Też fajnie.

Aplikacja mobilna PZBuk krok po kroku

Przez długi czas bukmacher oferował wyłącznie – co prawda dobrą, ale jednak nie dla wszystkich wystarczającą – mobilną wersję swojej strony internetowej. Możemy już jednak oficjalnie ogłosić, że to za nami. Aplikacja mobilna PZBuk została już wydana i czeka na Ciebie na stronie bukmachera, jeżeli grasz z telefonu lub tabletu z systemem Android. Użytkownicy sprzętów Apple mogą ją bez problemu pobrać w AppStore. Pamiętaj, aby odebrać w aplikacji podwójny bonus PZBuk, kod bonusowy także nie jest wymagany.

Aplikacja mobilna pozwala oczywiście na wykonywanie wszystkich codziennych czynności na PZBuk – obstawianie, śledzenie statystyk, zakłady na sporty wirtualne, zarządzanie finansami… Cieszy także, iż bukmacher oferuje swoim użytkownikom mobilnym kilka specjalnych przyjemności. Jeżeli jeszcze nie masz konta, z łatwością, w kilkadziesiąt sekund utworzysz je właśnie w aplikacji.

 • Szybka rejestracja
 • Freebet 50 zł na start
 • Cashback 1000 zł
 • Kompletne oferta przedmeczowa i zakłady na żywo
 • Szybkie wpłaty i wypłaty wygranych
 • Transmisje wideo bezpośrednio na telefonie

Metody płatności w PZBuk: wpłaty oraz wypłaty

Skoro klamka już zapadła i chcesz odebrać cashback 1000 zł + darmowy zakład 50 zł, a rejestracja w PZBuk już za Tobą albo za chwilę jej dokonasz, zobacz w jaki sposób możesz realizować u tego bukmachera płatności.

Jak wpłacić pieniądze do PZBuk?

Na liście opcji przelewu znajdziesz: Przelewy24, dotpay, tpay.com, BLIK oraz karty płatnicze. Minimalna wpłata to 4,50 zł. Wszystkie transakcje księgowane są natychmiast, przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy więc kilka chwil i możesz stawiać swoje zakłady. Może w PZBuk oferta płatności nie jest zbyt szeroka. Brakuje bowiem portfeli elektronicznych, ale znajdziesz tutaj wszystkie najpopularniejsze opcje doładowania konta gracza.

 • Zaloguj się na stronie lub w aplikacji
 • Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się (PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany)
 • Kliknij na swoje saldo
 • Wprowadź kwotę depozytu
 • Wybierz metodę płatności
 • Zatwierdź, klikając „wpłać”
 • Potwierdź transakcję

Jak wypłacić z PZBuk?

W kwestii wypłat nie ma się co oszukiwać, wyboru nie ma żadnego. Nie jest to jednak „widzimisię” bukmachera PZBuk, a regulacje prawne w naszym kraju. Wypłacać wygrane możesz tylko i wyłącznie na swój osobisty rachunek bankowy. I co jeszcze istotne, posiadając uprzednio zweryfikowane konto gracza.

 • Zaloguj się na swoje konto PZBuk
 • Kliknij w ikonkę „ludzika”
 • Teraz naciśnij zielony przycisk „wypłata”
 • Wybierz metodę
 • Sprawdź, czy zgadza się Twój nr konta
 • Potwierdź wypłatę

FAQ

Czy w PZBuk kod bonusowy jest aktualnie dostępny?

Niestety, kod bonusowy PZBuk nie jest dostępny. Co za tym idzie, każdy z graczy otrzymuje taką samą ofertę na start.

Kto może wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

Kiedy tylko kod bonusowy się pojawi, będzie mógł go wykorzystać każdy, kto rejestruje się w PZBuk po raz pierwszy i skończył 18 lat. PZBuk zakłady bukmacherskie, operatorem których jest Cherry Online Polska, surowo zabraniają zakładania multikont.

Czy muszę wpisać do PZBuk kod bonusowy na darmowy zakład 50 zł?

Nie. Darmowy zakład przysługuje każdemu nowemu graczowi po spełnieniu określonych warunków: min. depozyt 50 zł, kupon AKO o stawce min. 50 zł i kursie łącznym min. 2.00.

Czy bonus na start podlega warunkom obrotu?

Tak. Zapoznaj się ze szczegółami w naszym tekście.

Czy jest w PZBuk bonus bez depozytu?

Niestety, ale na chwilę obecną bukmacher PZBuk nie oferuje darmowego zakładu bez depozytu. Darmowy zakład dostaniesz za pierwszy depozyt w kwocie min. 50 zł.

Co zrobić, jeśli nie odnajduje się informacji o tym, że bonus został przyznany?

W pierwszej kolejności proponujemy sprawdzić jeszcze raz regulamin promocji – być może został pominięty któryś z kroków. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi, skontaktuj się z obsługą klienta PZBuk.