Kalkulator bukmacherski

Kalkulator bukmacherski – pomocne narzędzie każdego typera!

Niezależnie od tego, czy grasz regularnie, czy to Twój pierwszy duży zakład, z pewnością przyda Ci się kalkulator bukmacherski. Umożliwia on przeliczanie kursów bukmacherskich oraz wyliczanie potencjalnych wygranych. Sprawdźmy zatem, jak to działa.

Kalkulator bukmacherski do przeliczania kursów na prawdopodobieństwo – i odwrotnie!

Odds/Probability Calculator
Odds

Obliczanie prawdopodobieństwa danego zdarzenia pozwala nam dowiedzieć się, jakie szanse ma ono się wydarzyć. W przypadku zakładów bukmacherskich jest ono zależne od aktualnych kursów. Dlatego warto najpierw dowiedzieć się, jak działają kursy bukmacherskie i wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Przeliczanie kursów na prawdopodobieństwo wygranej pozwala nam na bardziej świadomą grę.

Zaplanowanie zakładów z pomocą kalkulatora to dobra praktyka, która pozwala zmniejszyć ryzyko przegranej. Jednocześnie można w ten sposób obliczyć potencjalną wygraną u najbardziej opłacalnego bukmachera. Narzędzie to stanowi dobry punkt odniesienia, jednak należy pamiętać, że każdy zakład bukmacherski jest związany z ryzykiem.

Jak korzystać z kalkulatora kursów i prawdopodobieństwa

Jak przeliczać kursy bukmacherskie, aby sprawdzić najwyższą potencjalną wygraną? Przyjrzyjmy się najpierw kalkulatorowi kursów i prawdopodobieństwa. Dzięki niemu sprawdzimy, jaką szansę mamy na wygraną. W tym celu należy:

 1. Wybrać opcję kalkulatora “Odds to probability”;
 2. W okienku Odds wpisać wartość kursu bukmachera;
 3. Kliknąć przycisk “Calculate” (Oblicz) – kalkulator obliczy naszą szansę na wygraną. Pozwala to na porównanie ofert bukmacherów i wybrania najlepszej dla siebie.

Przeliczanie prawdopodobieństwa na kursy pokazuje jakimi wartościami przy planowaniu zakładów powinniśmy się kierować. W zależności od tego, czy chcemy być pewni wygranej, czy wolimy zaryzykować – kalkulator bukmacherski obliczy pożądaną wartość kursu. Aby to zrobić, należy:

 1. Wybrać opcję kalkulatora “Probability to odds”;
 2. W okienku wpisać docelowe prawdopodobieństwo;
 3. Kliknąć przycisk “Calculate” (Oblicz) – kalkulator obliczy wartość kursu bukmachera.

Kalkulator bukmacherski systemowy

System Bets Calculator
Total Stake
Odd 1
Odd 2
Odd 3

Grając z wykorzystaniem kuponów systemowych, masz możliwość obstawienia większej ilości zdarzeń. Przed zagraniem kuponu warto sprawdzić aktualne kursy na zakłady. Zakłady systemowe pozwalają na tworzenie kilku typów w obrębie jednego kuponu. Najprostszy zakład 2 z 3 składa się z 3 typów.

Zgodnie z zasadami, wygrać można również wtedy, gdy prawidłowe są tylko dwa z trzech typów. Stworzenie własnego systemu powinno być jak najbardziej opłacalne. Przeliczanie kursów bukmacherskich pozwoli na zobrazowanie najlepszej kombinacji i porównanie wygranej w zależności od aktualnych kursów.

Jak korzystać z kalkulatora bukmacherskiego systemowego

Kalkulator bukmacherski systemowy pozwala na obliczenie opłacalności zagrania zakładu systemowego. Umożliwia proste przeliczanie kursów bukmacherskich zgodnie z zasadami kuponu systemowego. Aby z niego skorzystać, należy:

 1. wybrać rodzaj zakładu systemowego (od 2 z 3 do 15 z 16),
 2. na podstawie wybranego systemu wskazać ilość zakładów bankowych (bankbet),
 3. wpisać łączną stawkę, którą chcemy zagrać (total stake),
 4. kliknąć przycisk “Calculate” (Oblicz) – kalkulator bukmacherski obliczy potencjalną wygraną (pay-out), przedstawiając równocześnie wszystkie kombinacje systemu.

W ramach tego kalkulatora można również zmieniać prawdopodobieństwo zdarzeń i wartość kursów bukmacherskich. Dzięki wybieraniu odpowiednich pozycji można sprawdzić wartość wygranej przy konkretnych wynikach zdarzeń. Kalkulator bukmacherski przelicza kwotę stawki na ilość kombinacji, ewentualne straty oraz wartość wygranej.

Kalkulator bukmacherski do liczenia akumulatorów

Accumulator
Odd 1
Odd 2

Zakład AKO to zakład akumulowany, który składa się z co najmniej dwóch zdarzeń. Taki zakład bukmacherski pozwala na obstawienie więcej niż jednego typu na jednym kuponie. Zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący typerzy chętnie grają w zakłady akumulowane.

Pozwalają one na potencjalnie bardzo wysokie wygrane, nawet przy niskiej stawce początkowej. Całkowity kurs kuponu AKO wylicza się przez pomnożenie wszystkich obstawionych kursów wraz ze stawką oraz podatkiem. Przeliczanie kursów bukmacherskich w tym przypadku pozwala na zaplanowanie najbardziej opłacalnego zakładu.

Zakład jest wygrany, jeśli wszystkie zagrane zdarzenia będą prawdziwe. Wartość wygranej rośnie wraz z ilością zdarzeń w ramach zakładu. Jednak im więcej zdarzeń, tym mniejsza szansa na trafienie ich wszystkich.

Zalety zakładów akumulowanych Wady zakładów akumulowanych
 • Potencjalnie wysokie wygrane
 • Zwiększone ryzyko przegranej
 • Wartość wygranej rośnie wraz z liczbą zdarzeń na kuponie
 • Ryzyko straty wyższe niż w przypadku pojedynczych kuponów

Jak korzystać z kalkulatora bukmacherskiego do akumulatorów

Przeliczanie kursów bukmacherskich w ramach zakładów akumulowanych z pewnością zaostrzy apetyt graczy na wygraną. Kalkulator bukmacherski do liczenia akumulatorów oblicza wartość wygranej w zależności od ilości zdarzeń. W celu obliczenia potencjalnej wygranej należy:

 • wybrać w lewym górnym rogu ilość zdarzeń (od 2 do 20) w ramach zakładu akumulowanego,
 • wprowadzić stawkę, jaką chcemy zagrać w polu obok,
 • podać wartość kursu danego zdarzenia (kalkulator bukmacherski standardowo ustala taką samą wartość kursów dla wszystkich zdarzeń),
 • kliknąć przycisk “Calculate” (Oblicz) – kalkulator obliczy potencjalną wygraną (pay-out). Należy pamiętać, że w przypadku zakładu akumulowanego, aby wygrać wskazaną kwotę, nie można się pomylić w żadnym ze zdarzeń.

Graj odpowiedzialnie!

Zgodnie z polskim prawem, możliwość obstawiania zakładów mają osoby, które ukończyły 18 lat. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia. Pamiętaj o zasadach legalnej i odpowiedzialnej gry. Nie zwlekaj, jeśli zauważysz, że sytuacja wymyka się spod kontroli.

Dotyczy to również osób w Twoim najbliższym otoczeniu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń na infolinię 881 488 990. Informacje dotyczące leczenia uzależnienia oraz odpowiednich stowarzyszeń znajdziesz na stronach Anonimowi hazardziści oraz Ośrodki leczenia uzależnień.

Wygląda na to, że nie mogliśmy znaleźć tej strony. Może skorzystaj z wyszukiwarki?