Odbierz BetFan bonus!

BetFan kod promocyjny 400 zł - najwyższy bonus na czerwiec 2024

Graj w BetFan

BetFan

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 14/06/2024
 • Od groma atrakcyjnych promocji
 • Solidne zakłady na esport

MAXPROMO i już

Kod promocyjny BetFan podajesz w formularzu rejestracyjnym. Potem już tylko wpłacasz 150 zł i grasz za 450 zł z bonusem 200%!

Jaki jest BetFan kod promocyjny na czerwiec 2024?

BetFan kod promocyjny to MAXPROMO, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 400 zł! Bonus 200% do 400 zł dostępne tylko z kodem promocyjnym MAXPROMO.

BetFan kod promocyjnyMAXPROMO
Bonus 200%400 zł
Warunki bonusowe100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00
BetFan bonus na start z kodem MAXPROMO

Bierz bonusy BetFan w pakiecie na start

W zakładach bukmacherskich BetFan czeka na Ciebie bonus powitalny o wartości nawet 400 złotych. Nie jest to klasyczne podwojenie, a aż potrojenie pierwszego depozytu (200%). Dzięki temu, jest to jeden z najbardziej hojnych bonusów powitalnych na polskiej arenie bukmacherskiej.

Betfan kod promocyjny

Może dlatego też, BetFan kod promocyjny na ten moment nie daje niczego dodatkowego. Warto jednak go zarejestrować, bowiem kto wie, czy w przyszłości bukmacher nie zdecyduje się nagrodzić graczy, którzy aktywowali stosowny kod promocyjny. Bonus 200% do 400 zł z oferty powitalnej BetFana jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji na temat tego bukmachera, to recenzja BetFan będzie odpowiednim miejscem, w którym poznasz jego mocne i słabe strony. Zapoznaj się z nią, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Bonus 200% do 400 zł

Aż do 400 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

BetFan kod promocyjny – 200% do 400 zł

Już wiesz, jaki jest na BetFan kod promocyjny i jaki bonus przygotował ten bukmacher. Przejdźmy zatem do warunków, które należy spełnić, żeby otrzymać ofertę powitalną.

EtapOpis
RejestracjaZarejestruj konto w BetFan z kodem promocyjnym: MAXPROMO.
DepozytWpłać co najmniej 50 zł na swój pierwszy depozyt.
Odbiór bonusuOtrzymasz 200% bonusu aż do 400 złotych.
Odblokowanie bonusuObróc jeden raz swoją wpłatą, żeby odblokować bonus – dowolna liczba kuponów, brak dodatkowych warunków.
Rozpoczęcie gryZacznij grę za bonus.
Obrót bonusemBonusem należy obrócić jeden raz.
Warunki obrotuDo obrotu kwalifikują się zakłady akumulowane z kursem łącznym min. 3.00.
Czas na wykorzystanieCzas na spełnienie warunków to 14 dni.

Przyjrzyjmy się szybkiemu skrótowi warunków dla bonusu. Na szczęście pod tym względem regulamin na BetFan jest dosyć łaskawy. Na początek należy zarejestrować konto z kodem MAXPROMO, później wpłacić co najmniej 50 złotych. Bonus zostanie wówczas przypisany do Twojego konta, a odblokujesz go po jednorazowym obrocie, bez dodatkowych warunków. Kiedy już rozpoczniesz grę za bonus, przed zleceniem wypłaty, będziesz musiał znów dokonać jednorazowego obrotu. Tym razem warunki to: AKO z kursem łącznym min. 3.00. Prawda, że proste?

BetFan bonus powitalny – jak obrócić?

BetFan bonusZasady obrotu
200% do 400 złobrót 1x AKO z kursem łącznym min. 3.00
14 dni na obrót

Pamiętaj, żeby spełnić warunki obrotu we wskazanym czasie. Tylko wówczas Twój BetFan bonus nie przepadnie, a dodatkowo będziesz mógł wypłacić uzyskane dzięki niemu wygrane.

Promocje stałe w BetFan

W ofercie BetFan kod promocyjny to jedno, ale bukmacher przygotował też garść promocji dla zarejestrowanych graczy. Możesz z nich śmiało skorzystać i to niezależnie od tego, czy masz już konto czy dopiero zamierzasz je zarejestrować. Koronną ofertą jest BOOST, ale ciekawie wygląda również BetBuilder. Wszelkie szczegóły na temat promocji dla zarejestrowanych graczy poznasz w następnych akapitach tekstu.

BOOST

BetFan znany jest z atrakcyjnych kursów, ale dlaczego jeszcze bardziej ich nie podwyższać? Zapewne takie pytanie zadał sobie sam bukmacher i oto mamy – promocję BOOST. Dzięki niej, w ofercie BetFana znajdziesz szereg zdarzeń z podwyższonymi kursami.

BOOSTOpis
Dyscyplinywszystkie
Czas trwaniaokazjonalnie (praktycznie codziennie)
Rodzaj zakładówprzedmeczowe i na żywo

Oferta dotyczy z reguły najpopularniejszych wydarzeń, ale co ciekawe, nie są to wyłącznie mecze piłki nożnej i tenisa ziemnego, jak u większości konkurencyjnych operatorów. BetFan podwyższa kursy bukmacherskie dla wszystkich dyscyplin! Dodatkowo BOOST działa zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i na żywo. Oferowany jest “okazjonalnie”, ale praktycznie każdego dnia, którego odwiedzamy ten serwis, znajdujemy przynajmniej kilka wydarzeń z podwyższonymi kursami bukmacherskimi. Klasa sama w sobie!

Bet Builder

Choć Bet Builder nie jest typową promocją, bowiem nie dostaniesz tutaj extra środków na grę czy ubezpieczenia zakładów, to otrzymujesz coś innego – nowe możliwości obstawiania. Dzięki konstruktorowi zakładów, możesz połączyć kilka sekcji w jeden zakład i to w ramach jednego wydarzenia. Zobacz poniżej, jak skorzystać z Bet Builder w BetFan.

EtapOpis
Znajdź wydarzeniePrzejrzyj ofertę bukmachera i wyszukaj sport oraz wydarzenie, którym jesteś zainteresowany.
Wejdź w szczegółowy widokKliknij obok wydarzenia w liczbę rynków (np. +200), żeby rozwinąć wszystkie dostępne zakłady.
Otwórz konstruktor zakładówNad rynkami głównymi dostrzeżesz pozycję “Bet Builder”, kliknij w nią, żeby rozpocząć konstruowanie swojego zakładu.
Wybierz zakładyZaznacz teraz zakłady, które chcesz wrzucić w jeden zakład łączony.
Przygotuj kuponKliknij u góry na “dodaj do kuponu”.
Zagraj kuponPo prawej stronie znajdziesz swój szkic kuponu. Sprawdź czy wszystko się zgadza, a następnie ustal stawkę i potwierdź wysłanie kuponu przyciskiem “graj i wygrywaj…”

Jak działa Bet Buider w praktyce? Spójrzmy na przykładowy mecz FC Barcelony z Realem Madryt. Przed powstaniem Bet Buildera mogłeś umieścić na kuponie wyłącznie jeden zakład dotyczący El Clasico. Teraz wszystko się zmieniło. Możesz połączyć wiele sekcji w jeden zakład. Przykład? FC Barcelona wygra, Robert Lewandowski strzeli pierwszego gola, a Real Madryt będzie miał poniżej 45.5% posiadania piłki. Dzięki temu, uzyskasz zdecydowanie wyższy kurs bukmacherski.

Betfan Bet Builder

Pamiętaj jednak, że trafienie większej liczby zakładów jest trudniejsze, niż gra na SOLO. Coś za coś. No i nie zapominaj, że w Bet Builderze możesz także zagrać za kasę, otrzymaną dzięki BetFan kod promocyjny.

MyBet

Dość ciekawym pomysłem na zaangażowanie graczy jest funkcja “MyBet”. BetFan przyjmuje w ten sposób propozycje zakładów. Jeżeli jakiegoś wydarzenia nie ma w ofercie BetFana lub chcesz dodać tam zupełnie coś nowego, możesz wypełnić formularz, a bukmacher rozpatrzy Twoją prośbę najszybciej, jak to możliwe. Jedyne co należy wpisać, to imię i nazwisko oraz treść zakładu, czyli np. Lech Poznań wymieni 10 celnych podań w ciągu pierwszych 15 minut meczu przeciwko Legii Warszawa. Oczywiście zakład nie pojawi się automatycznie w ofercie, a BetFan poinformuje Cię mailowo, czy go zaakceptował czy odrzucił. Stanie się to w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu, w którym wysłałeś propozycję zakładu.

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Wskazane powyżej promocje to jeszcze nie wszystko, co BetFan ma do zaproponowania swoim graczom. Jest to bowiem niezwykle aktywny bukmacher, zarówno jeżeli weźmiemy pod uwagę social media, jak i newsletter.

Warto zaakceptować zgody na kontakty marketingowe, bowiem BetFan często wrzuca na maila różne promocje. Najczęściej są to darmowe zakłady, skojarzone czy to z pojedynczymi meczami czy w ramach tygodniowych wyzwań.

Promocji warto szukać także, zaglądając na stronę tego bukmachera. Po przejściu do zakładki “promocje” zapoznasz się z aktualną ofertą bonusową dla zarejestrowanych graczy. Wybierz coś dla siebie!

BetFan rejestracja z kodem – szybka rejestracja

Chcesz wykorzystać w BetFan kod promocyjny? Zobacz, jak zarejestrować konto, korzystając z szybkiej rejestracji.

EtapOpis
1Przejdź na stronę bukmachera, korzystając z linku w naszym tekście.
2W formularzu rejestracyjnym podaj e-mail, hasło, kod promocyjny MAXPROMO oraz zaakceptuj wymagane zgody.
3Przejdź do następnego kroku, klikając przycisk “dalej”.
4Wypełnij pola oznaczone jako: imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu.
5Kliknij na “wyślij kod”, aby otrzymać kod weryfikacyjny sms.
6Wprowadź otrzymany kod w okienko obok.
7Zaznacz “ptaszkiem” oświadczenie, że podane przez Ciebie dane są prawidłowe.
8Zakończ rejestrację, klikając “otwórz konto”.

Założenie konta u tego bukmachera zajmie Ci co najwyższej jedną minutę – a i to wydaje się lekką przesadą. Żeby rozpocząć grę i odebrać od BetFan bonus powitalny, wystarczy wypełnić jedynie dwa krótkie formularze. Musisz podać tylko najważniejsze dane: adres email, hasło, najważniejsze dane osobowe i oczywiście BetFan kod promocyjny. Brzmi on “MAXPROMO”.

BetFan rejestracja z kodem

Pamiętaj także, aby w trakcie rejestracji zaznaczyć wymagane zgody. Lepiej ich nie ignoruj – znajdziesz tam nie tylko marketingowy bełkot, ale również okienko, które trzeba odznaczyć, żeby wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego! Każdy może mieć tylko jedno konto na BetFan, więc lepiej nie zapomnij o zaznaczeniu zgody przy rejestracji, bo inaczej kasa na start może przelecieć Ci przed nosem.

Zakładanie konta jest tak szybkie między innymi dlatego, że bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, a już będziesz mógł wpłacić pierwszy depozyt, odebrać bonus BetFan i rozpocząć grę. Na dłuższą metę konieczne jest jednak przesłanie bukmacherowi dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Dzięki temu przekształcisz konto tymczasowe w konto stałe. Polskie prawo stanowi, że aby wypłacić wygrane od buka, musisz udowodnić swoją pełnoletność, a więc zweryfikować się. Poza tym weryfikacja pozwoli Ci grać bez limitu. Na koncie tymczasowym możesz grać jedynie do łącznej sumy stawek 5000 złotych. Miej to na uwadze! Najlepiej od razu przygotuj sobie skany albo zdjęcia dokumentów i miej weryfikację z głowy.

BetFan rejestracja z kodem – pełna rejestracja

Jak zatem przekształcić konto tymczasowe w konto stałe, a więc dokonać pełnej rejestracji? Spójrz na wymagane kroki.

EtapOpis
1Przejdź na stronę bukmachera, wykorzystując do tego jeden z linków, widocznych w naszym tekście.
2Wypełnij formularz rejestracyjny, wprowadzając wszystkie wymagane dane, w tym kod promocyjny.
3Potwierdź rejestrację kodem SMS.
4Zaloguj się na utworzone konto.
5Kliknij w prawym górnym narożniku na ikonkę ze swoimi inicjałami.
6W sekcji “dane osobowe” uzupełnij wszystkie brakujące dane, w tym numer osobistego rachunku bankowego.
7Wybierz typ dokumentu i załącz jego skany lub zdjęcia (dowód osobisty lub paszport).
8Poczekaj na weryfikację tożsamości ze strony bukmachera.

Jak długo trwa w BetFan weryfikacja? Z reguły zajmuje ona bukmacherowi od kilku do kilkunastu minut. Jak już wspomnieliśmy, weryfikacja pozwoli przekształcić Twoje konto tymczasowe w konto stałe. Dzięki temu zyskasz przede wszystkim możliwość wypłaty wygranych, ale też zdejmiesz limit łączny stawek 5000 złotych. Warto zatem dopełnić tych formalności.

O co zadbać, żeby zweryfikować się jak najszybciej? Przede wszystkim wypełnij wszystkie dane zgodnie z prawdą, a załączone zdjęcia czy skany dowodu tożsamości postaraj się, żeby były czytelne. Nie zamazuj na nich żadnych danych. W przypadku dowodu osobistego załącz obie strony, a w przypadku paszportu tą, na której widoczne jest Twoje zdjęcie i numer seryjny. I to wszystko, co jest wymagane, żeby bukmacher BetFan zweryfikował poprawnie Twoją tożsamość. Kiedy jednak coś pójdzie nie tak, nic się nie martw, bowiem nawet jeśli BetFan odrzuci weryfikację, poda wyraźny powód takiego stanu rzeczy, a Ty będziesz mógł dokonać poprawek. Status weryfikacji sprawdzisz, logując się na swoje konto gracza. BetFan powiadomi też o nim w wiadomości e-mail.

BetFan zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Na BetFan kod promocyjny nie jest konieczny, żeby dostać bonus powitalny, ale… konieczna jest wpłata, jako że bukmacher nie ma obecnie oferty bez depozytu. Dlatego musisz się dowiedzieć, na jakie sposoby będziesz mógł zdeponować pieniądze.

 • BLIK,
 • Przelewy24,
 • VISA i MasterCard,
 • Revolut.

Bukmacher obsługuje BLIK-a, szybkie przelewy bankowe, karty płatnicze oraz Revoluta. Trzeba przyznać, że jest to dość zróżnicowane portfolio metod płatności. Choć od razu w oczy rzuca się też brak dostępności e-walletów. Inni bukmacherzy posiadają chociażby Skrilla, Netellera, PayPala czy karty przedpłacone Paysafecard. W tym zakresie BetFan mógłby się jeszcze nieco usprawnić.

BetFan płatności

BetFan wpłaty – jak zrobić?

Minimalna wpłata to 2 zł, przy czym aby otrzymać na start bonus BetFan, należy wpłacić co najmniej 50 zł za pierwszy razem.

 1. Zaloguj się na konto.
 2. Kliknij duży, żółty przycisk “Wpłać”.
 3. Wybierz metodę płatności.
 4. Wprowadź kwotę depozytu.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

Wszystkie depozyty w BetFan księgowane są w natychmiastowy sposób. Już po kilku sekundach od przeprowadzenia transakcji, zobaczysz środki na swoim saldzie gracza. Będziesz gotowy do obstawiania meczów.

BetFan wypłaty – jak wypłacić?

Kasę można wypłacać jedynie na konto bankowe, podobnie jak u większości innych buków w Polsce. BetFan obsługuje szybkie płatności do najpopularniejszych banków w naszym kraju. Wszystko za sprawą pośrednika Przelewy24.

 1. Zaloguj się na konto.
 2. Wejdź w swoje konto.
 3. Kliknij “Wypłać”.
 4. Wybierz kwotę i potwierdź, że dane sa poprawne.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

BetFan realizuje wypłaty w godzinach 8:00 – 00:00, przez siedem dniu w tygodniu. Jeżeli w tym czasie zlecisz swoją wypłatę, możesz otrzymać ją na rachunek bankowy już w ciągu kilkunastu minut.

BetFan VIP – oferta dla graczy VIP

BetFan nie ma w swoim serwisie klasycznej oferty VIP. Próżno jej szukać w zakładce z promocjami czy gdziekolwiek indziej. Czy zatem nie istnieje? Choć nie ma jej z nazwy, to oczywiście, że istnieje. Bukmacher słynie z dużej hojności dla swoich najbardziej lojalnych graczy.

Jeżeli grasz regularnie w BetFan, dokonujesz depozytów, obstawiasz mecze i wypłacasz wygrane, to możesz liczyć na spersonalizowane oferty bonusowe. W tym celu należy jednak zaakceptować zgody na kontakty marketingowe ze strony bukmachera. Najlepiej ucznić to zarówno dla wiadomości e-mail, jak i sms. BetFan wykorzystuje oba kanały komunikacji na rozsyłanie graczom dedykowanych bonusów, jak na przykład freebety. Spersonalizowany bonus może pojawić się także po zalogowaniu na koncie gracza. Wówczas ujrzysz wyskakujące okienko ze stosowną informacją. Jak widać, jak najbardziej opłaca być się wiernym klientem BetFana.

BetFan zakłady bukmacherskie

Zobacz, jakie zakłady bukmacherskie możesz postawić w BetFan. Rodzaje kuponów to coś, o czym powinien mieć rozeznanie każdy, kto zamierza założyć konto w tym serwisie.

BetFan rodzaje zakładówOpis
SOLONajprostszy rodzaj zakładu bukmacherskiego. SOLO, czyli inaczej kupon pojedynczy. Grasz na kuponie jeden zakład.
AKOZakład AKO, zwany także akumulowanym czy wielokrotnym. To kupon bukmacherski, składający się przynajmniej z dwóch pojedynczych zakładów lub więcej. W celu trafienia takiego kuponu, musisz trafić wszystkie zawarte na nim pojedyncze zdarzenia.
SystemZakład systemowy jest rodzajem zakładu AKO, w którym możesz jednak popełnić określoną liczbę błędów. Wszystko zależne jest od tego, jakim systemem zagrasz. Może to być przykłado 2z3, 3z4 i tak dalej. Wygrana na zakładzie systemowym będzie jednak zdecydowanie niższa, kiedy zagrałbyś dokładnie taki sam zakład akumulowany. Wszystko przez mniejsze ryzyko, jakie daje możliwość popełnienia określonej liczby błędów.
Bet BuilderBet Builder jest konstruktorem zakładu. Możesz zawrzeć w jednym zakładzie kilka sekcji dotyczących pojedynczego meczu. Przykład? Polska wygra z Anglią, padnie over 2.5 gola, a Krychowiak otrzyma czerwoną kartkę.

Więcej o ofercie BetFan

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji o BetFanie? Nie szkodzi! Zajrzyj do naszych pozostałych tekstów:

BetFan kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod BetFan?

Kod promocyjny to MAXPROMO.

Jakie są bonusy BetFan?

Bonus 200% do 400 zł

Jak aktywować bonus?

Dokonaj depozytu min. 50 zł i obróć jeden raz swoją wpłatą.

Czy bonus trzeba obracać?

Tak. Warunki obrotu: 100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00

Ile wynosi bonus powitalny?

Maksymalna wartość bonusu powitalnego (200%) to aż 400 złotych.