Sprawdź apkę!

Fuksiarz aplikacja mobilna

Pobierz aplikację!

bez ryzyka do 500 zł + cashback do 200 zł + freebet 20 zł!

Aż do 720 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Zakład bez ryzyka: brak obrotu! Codzienny cashback: brak obrotu! Freebet 20 zł La Liga: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Mobilny Fuksiarz: aplikacja mobilna i wersja mobilna serwisu

W Fuksiarz aplikacja zastępuje komputer, ponieważ instalując ją na swój telefon na wyciągnięcie ręki masz dostęp do wszystkich ofert tego bukmachera! Co oferuje Fuksiarz mobile?

Fuksiarz aplikacja mobilna – jak ją pobrać?

Dla bukmachera Fuksiarz aplikacja stanowi kolejny krok w rozwoju tego operatora. Pamiętajmy, że Fuksiarz na rynku jest od 2021 roku. W tym czasie wprowadził wiele udogodnień, a jedną z nich są właśnie zakłady przez telefon, a także umożliwił jej pobranie zarówno na Androida, jak i iOS. Jak aplikacja Fuksiarz może być przez ciebie pobrana? Oto kilka porad, dzięki którym zainstalujesz mobilne zakłady Fuksiarz:

 • Wejdź na stronę fuksiarz.pl.
 • Wybierz zakładkę “nowa aplikacja”.
 • Wybierz swój system Android i pobierz aplikację.
 • Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami bukmachera, a aplikacja Fuksiarz powinna niebawem być gotowa do użycia.

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz aplikacja służy do obstawiania kuponów przez telefon i tablet. To oprogramowanie, które idealnie sprawdzi się w podróży, a także dla miłośników korzystania z urządzeń mobilnych.

aplikacja bukmachera Fuksiarz

Jak zainstalować aplikację Fuksiarz na Androidzie?

Dla Fuksiarz Android jest ważnym systemem operacyjnym, co było widać w pierwszych miesiącach działania tego bukmachera. To właśnie aplikacja na Android pojawiła się jako pierwsza w ofercie Fuksiarza. Jak ją zainstalować?

 • Przejdź do serwisu Fuksiarz online.
 • Skorzystaj z przycisku kierującego do aplikacji mobilnej.
 • Wejdź w link “pobierz aplikację na Android”.
 • Kontynuuj instalację, żeby aplikacja Fuksiarz poprawnie została wdrożona na twój smartfon lub tablet.

System Android bywa nieco problematyczny dla aplikacji bukmacherskich, co widać także po instalacji Fuksiarz mobile. Przed rozpoczęciem pobierania apki ze strony bukmachera należy zmienić ustawienia w telefonie. Chodzi o kwestie związane z instalacją plików z nieznanego/niezaufanego źródła. Aplikacji Fuksiarz nie ma w Google Play, dlatego trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. A to wymaga dodatkowych uprawnień w twoim telefonie.

Jak zainstalować aplikację Fuksiarz na iPhonie (iOS)?

Dla użytkowników iOS sprawa jest jeszcze prostsza, a pobranie aplikacji Fuksiarza jest możliwe na dwa sposoby. Gracz może samodzielnie wyszukać ją w oficjalnym sklepie App Store lub na stronie fuksiarz.pl wybrać jako swój system iOS i zostanie przeniesiony do witryny aplikacji. Wtedy wystarczy ją już tylko zaintstalować na swoim urządzeniu i można przejść do obstawiania.

Fuksiarz aplikacja mobilna – wymagania systemowe

W Fuksiarz aplikacja nie ma wygórowanych wymagań systemowych. To zbiór plików, który zajmuje kilkadziesiąt MB na karcie pamięci. W zakładach Fuksiarz iPhone wciąż ma nieco pod górkę, ponieważ firma ta dalej przygotowuje specjalną aplikację na iOS. Tego problemu nie ma z Androidem, bo aplikacja świetnie działa na wszystkich telefonach z tym systemem. Wystarczy mieć Android zaktualizowany do wersji przynajmniej 5.0.

Fuksiarz mobile – czym różni się aplikacja od wersji mobilnej serwisu?

U bukmachera Fuksiarz aplikacja jest zbiorem dedykowanych plików pod konkretny system operacyjny. To sprawia, że taka aplikacja jest kompatybilna z telefonem opartym o Android i iOS. Alternatywą dla instalacji aplikacji jest mobilna wersja serwisu. Fuksiarz mobile, czyli responsywna strona online nie musi być instalowana na urządzenie. Z jednej strony pozwala to zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci, a z drugiej – udostępnia wszystkie funkcje bukmachera. Z takiej strony można korzystać dowolnie za pośrednictwem mobilnej przeglądarki np. Google Chrome i Safari.

Zalecamy jednak pobranie aplikacji w odnowionej wersji, która jest dostępna na oba systemy operacyjne (iOS i Android). Działa ona sprawnie i pozwala na wygodniejsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Do tego dochodzi też specjalny bonus mobilny dla graczy, o którym więcej poniżej.

freebet 50 zł w aplikacji Fuksiarza

Fuksiarz bonus mobilny – 50 zł freebet

Chciałbyś odebrać bonus za aplikację w Fuksiarzu? Freebet o wartości 50 złotych już czeka. To oferta przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, więc wystarczy za pomocą aplikacji postawić zakład ze stawką min. 25 zł, a bonus mobilny Fuksiarz zostanie przypisany do konta gracza po jego rozliczeniu. Teraz po rozbudowaniu swojego bonusu na start, oferta powitalna Fuksiarza na pewno robi wrażenie. Dowiedz się krok po kroku, jak odebrać i wykorzystać freebet w Fuksiarzu.

 1. Zainstaluj nową aplikację Fuksiarza na swoim telefonie.
 2. Postaw zakład w apce za 25 zł.
 3. Gdy zostanie on rozliczony, na Twoim koncie pojawi się bonus 50 zł.
 4. Będzie on ważny przez 72 godziny (3 dni) od momentu przyznania.
 5. Wykorzystaj freebet na kupon przedmeczowy lub live.
 6. W grę wchodzą kupony z min. 2 zdarzeniami, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.40.

Jeżeli kupon za freebet okaże się trafiony, na konto główne wyląduje kwota ewentualnej wygranej pomniejszona o wartość stawki. Możesz również połączyć ten darmowy zakład z bonusem bez ryzyka. Wystarczy, że Twoim pierwszym zakładem w historii konta będzie również ten pierwszy za pomocą aplikacji. Wtedy gracz może liczyć na 2 w 1.

Podsumowując, jeśli rejestrujesz się z kodem promocyjnym Fuksiarz jako nowy użytkownik otrzymasz bez ryzyka do 500 zł + cashback do 200 zł + freebet 20 zł!. W tej promocji typer może otrzymać maksymalnie 720 zł!

Zalety aplikacji Fuksiarz

 • Wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo w telefonie.
 • Dostępna na Android i iOS.
 • Bonus na start: bez ryzyka do 500 zł + cashback do 200 zł + freebet 20 zł!.
 • Wpłaty: dotpay, PayU, BLIK, tpay, Przelewy 24.
 • Wypłaty na konto bankowe.
 • Promocja: cashback bez końca.
 • Sporty wirtualne.
 • Gry karciane.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację Fuksiarz?

 • Zaloguj się na swoje konto wybierając aplikację Fuksiarz.
 • Przejdź do zakładki “wpłata”.
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić.
 • Wybierz metodę depozytu spośród: dotpay, PayU, BLIK, tpay i Przelewy 24.
 • Stosuj się do instrukcji operatora płatności, a twoje konto po chwili zostanie doładowane przelewem.

Jak wypłacić pieniądze z konta Fuksiarz?

W Fuksiarz aplikacja pozwala też na dokonanie wypłaty wygranej na rachunek bankowy. Aby uzyskać taką możliwość – najpierw sprawdź, czy zweryfikowałeś dane osobowe u tego bukmachera.

 • Wejdź do aplikacji Fuksiarz lub na stronę online bukmachera.
 • Po zalogowaniu się wybierz dział “wypłaty”.
 • Wpisz kwotę, którą chcesz przelać na swoje konto bankowe.
 • Potwierdź przelew – w ciągu 15 minut zostanie on zrealizowany w konta Fuksiarz.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

 • Zaloguj się na swój profil w Fuksiarz.
 • Naciśnij ikonę koperty, która znajduje się w prawym dolnym rogu serwisu.
 • Rozpocznij czat na żywo z bukmacherem wyjaśniając swój problem.
Fuksiarz mobile aplikacja

Fuksiarz aplikacja: opinie

Aplikacja Fuksiarz zasługuje na lepszą ocenę, dzięki usprawnieniom wprowadzonym w 2023 roku. Po starcie wyłącznie z mobilną wersją strony, gracze doczekali się kompatybilnej wersji aplikacji zarówno na Android, jak i iOS. Początkowy brak dedykowanej wersji na iPhone automatycznie obniżał notowania aplikacji Fuksiarza, a teraz może się on pochwalić kompletną ofertą na urządzenia mobilne.

Na Androidzie i iOS Fuksiarz sprawuje się bez zarzutów. Istnieje wiele dodatkowych promocji takich jak Early Payout, Fuks Kreator i Cashback bez końca, jednak głównym atutem stał się nowy bonus w wysokości 50 zł dla graczy obstawiających z poziomu aplikacji. Obstawianie zakładów w aplikacji Fuksiarza nie ma większych wad, dlatego opinie są zdecydowanie pozytywne.