20 zł freebet + 700 zł cashback

Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny. Rejestracja 2024

Choć ostatnimi czasy piszemy to wyjątkowo często, to kolejny raz miło nam powitać nowego bukmachera w Polsce! Czy jednak wraz z debiutem, zadbano o Betters kod promocyjny? Zobacz, jak wygląda ta kwestia oraz jakie bonusy przygotował nowy operator.

Betters kod promocyjny na 15/07/2024

Zacznijmy od tego, że u bukmachera Betters kod promocyjny na ten moment nie jest osiągalny. Cóż, szkoda, że operator nie pomyślał o tym, żeby kod wdrożyć już na samym początku, bo dzięki temu dla nowych klientów w Betters oferta powitalna byłaby jeszcze lepsza. Jak pokazali inni operatorzy, kody niosą za sobą wiele korzyści – od powiększania bonusów do oferowania dedykowanych promocji.

Czekamy więc aż pojawi się na Betters kod promocyjny i na fajerwerki, które odpali. Szczerze mówiąc, póki co – jak przeczytasz w dalszych fragmentach tekstu – jest średnio na jeża. Bonus Betters na start to freebet do 20 złotych, a część użytkowników załapie się także na dodatkowy, darmowy zakład w wysokości 50 złotych. Co więcej, ostatnio Betters uruchomił nową promocję z zakładem bez ryzyka do 700 zł. To wszystko oczywiście bez konieczności wpisywania kodu, którego, jak już wspomnieliśmy – nie ma.

Jak wykorzystać kod promocyjny w betters.pl?

Kiedy jednak pojawi się w Betters kod promocyjny, warto żebyś wiedział, gdzie go wpisać. Nie będziesz miał z tym żadnego problemu, bowiem stosowne pole do wpisania kodu pojawia się tuż po otwarciu formularza rejestracyjnego. Betters.pl niczym tutaj nie zaskoczył, bowiem podobny schemat stosują także inni bukmacherzy. Fakt, że pole do wpisania kodu już jest, a kodu nie ma, może oznaczać, że ten pojawi się lada moment. Obyśmy mieli rację!

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Jeżeli nie chcesz czekać i wolisz bukmachera z kodem promocyjnym, spójrz na poniższą listę. Przygotowaliśmy zestawienie zakładów bukmacherskich, oferujących kody promocyjne i odpowiadające im bonusy na start. Wybierz odpowiednią dla siebie ofertę i leć się rejestrować!

 1. STS

  Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 400 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  Bonus headline: 35 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. PZBuk

  freebet 250 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet: jednorazowy zakład z kursem 3.00! Wygrana z freebetu: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera

Betters rejestracja 2024

Betters rejestracja

A jak zarejestrować się w Betters? O ile mamy kilka zastrzeżeń co do wyglądu strony internetowej Betters.pl, a już zwłaszcza logo witryny, które wygląda tak, jakby ktoś z działu marketingu chciał je na siłę pomalować na biało-czerwono, to sam proces otwierania konta w Betters wygląda przyjemnie i co najważniejsze – jest szybki.

Betters zakłady bukmacherskie wspierają szybką rejestrację, a więc najlepsze standardy e-gamblingu. Proces rejestracji konta został rozłożony na trzy krótkie etapy.

 • Krok 1: e-mail, login, hasło, numer telefony i w przyszłości Betters kod promocyjny.
 • Krok 2: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, źródło środków na grę.
 • Krok 3: limity czasu gry, stawek, data urodzenia, potwierdzenie regulaminu.

Przed pierwszym zalogowaniem się na konto w Betters, musisz potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail. Warto także zauważyć, że nieco komplikacji może spowodować ustawienie hasła do konta. Musi się ono składać z min. 8 znaków, w tym przynajmniej jednej małej i wielkiej litery, cyfry oraz znaku specjalnego.

Jak zweryfikować tożsamość?

Po przejściu przez powyższy etap rejestracji, Betters zakłady bukmacherskie umożliwią Ci odebranie bonusów na start i wysyłanie kuponów. Masz jednak do dyspozycji tylko konto tymczasowe (będzie działał na nim także Betters kod promocyjny, jeśli się pojawi). Taki charakter konta wiążę się jednak z pewnymi obostrzeniami. Przede wszystkim, nie będziesz mógł dokonywać wypłat wygranych. Poza tym, konto tymczasowe będzie aktywne tylko przez 90 dni oraz do maksymalnego limitu stawek 5000 zł. Po tym czasie, a najlepiej i wcześniej, zalecamy aktywację konta stałego. W tym celu musisz przedłożyć bukmacherowi skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Po ich pozytywnym zweryfikowaniu będziesz już posiadał na Betters.pl konto stałe.

Jakie bonusy dostaniesz w Betters

Betters kod promocyjny

Czas przejść do najgorętszej kwestii, jaką jest w Betters bonus powitalny i pozostałe promocje. Gracze już debatują, czy na Betters oferta powitalna jest godna uwagi czy też nie. Naszym zdaniem, wygląda średnio na jeża. Brakuje przede wszystkim bonusu 100%. Jednak najlepiej będzie, jeśli sam ocenisz, czy freebet 20 zł za pierwszy zakład + cashback do 700 zł i przyznawany co 50-temu nowemu graczowi darmowy zakład o wartości 50 złotych, są tym, czego oczekujesz.

BONUS BettersWARUNKI BONUSU
Freebet 20 zł na start– min. zakład za 20 zł, by odebrać freebet
– do wykorzystania na kursie min. 1.80
Zakład bez ryzyka 700 zł– postaw kupon kombi za minimum 30 zł
– w zakładzie kombi powinny znajdować się min. 3 selekcje
– minimalny kurs kuponu to 2.50
– obrót bonusem x3 w zakładach kombi z kursem min. 2.50
Freebet 50/50– dokonaj dowolnej wpłaty
– co 50-ty użytkownik otrzyma freebet 50 zł
– do wykorzystania na kursie min. 1.80

No i jak? Jeśli spodobał Ci się w Betters bonus na start lub masz więcej pytań, sprawdź poniżej jeszcze więcej szczegółów promocji dostępnych na stronie Betters.pl. W gwoli ścisłości przypominamy, że nie jest potrzebny na Betters kod promocyjny, aby odebrać wymienione w tym tekście bonusy.

Betters bonus powitalny

betters kod promocyjny

Darmowe zakłady 20 zł + cashback 700 zł + 50 zł brzmią kusząco, jednak kiedy przyjrzymy się ich warunkom, to nie do końca wszystko jest takie “cacy”. Jednak nie ma też co zbytnio biczować Betters zakłady bukmacherskie, bo każdy operator narzuca swoje warunki i rzadko zdarza się, by ktoś oferował coś za przysłowiowe frytki.

Freebet 20 zł na start

Przy rejestracji w Betters kod promocyjny nie jest wymagany, żeby przytulić darmowy zakład 20 zł na start. Od razu jednak powiedzmy sobie wprost, że freebetu nie otrzymasz bez depozytu. Musisz postawić zakład za własne środki, a w nagrodę otrzymasz darmowy zakład, którym będziesz mógł obstawić kolejny kupon.

 • Zarejestruj się w Betters zakłady bukmacherskie.
 • Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład w ciągu 3 dni po rejestracji za min. 20 zł.
 • Otrzymasz darmowy zakład 20 zł.
 • Freebet wykorzystasz na kuponie z kursem min. 1.80.
 • Wygrana nie jest objęta podatkiem bukmacherskim i nie wymaga obrotu!

Zakład bez ryzyka 700 zł

W Betters bonus to nie tylko darmowy zakład 20 zł. To również okazja na odebranie bonusu cashback. Zakład bez ryzyka u tego bukmachera może sięgać wysokiej kwoty, bo to aż 700 zł. To sprawia, że Betters moż wyrosnąć na jednego z liderów, jeśli chodzi o bonus cashback. Tym bardziej, że bukmacher ten umożliwia odbiór zwrotu stawki w wygranych i przegranych zakładach.

 • Dokonaj minimalnej wpłaty 30 zł.
 • Zagraj kupon kombinacyjny złożony z przynajmniej trzech typów.
 • Wytypuj kupon, które minimalny kurs będzie wynosił 2.50.
 • Jeśli przegrasz – otrzymasz 100% zwrotu stawki do 700 zł.
 • W razie wygranej otrzymasz 50% cashback do 350 zł..
 • Bonusy cashback trzeba wykorzystać(obrócić) dwukrotnie.
 • Kupony zaliczane do obrotu to zakłady kombi (minimum trzy typy) z kursem ogólnym 2.50!
 • Czas na obrót to 14 dni.

50/50 Freebet

W Betters oferta powitalna w postaci freebetów jest dość ciekawa, ale przydałoby się też coś za darmo. Kolokwialnie można jednak napisać, że u tego bukmachera “za darmo umarło”. I choć przy trzecim bonusie, Betters bukmacher nie wymaga od Ciebie postawienia zakładu, to konieczne jest złożenie depozytu. Jednak i to nie wystarczy. Musisz też mieć furę szczęścia, bowiem tylko co 50-ty gracz otrzyma od Betters bonus 50/50 Freebet, polegający na dopisaniu do konta darmowego zakładu w kwocie 50 złotych.

 • Zarejestruj się u bukmachera.
 • Dokonaj dowolnej wpłaty.
 • Co 50-ty użytkownik otrzyma darmowy zakład 50 złotych.
 • Na jego wykorzystanie jest 30 dni.
 • Możesz postawić kupon z kursem min. 1.80.
 • Wygrana nie jest objęta podatkiem bukmacherskim i nie wymaga obrotu!

Jak obrócić bonus Betters?

O ile darmowe zakłady musisz wykorzystać według wytycznych Betters bukmacher, to warunki obrotu… jakie warunki obrotu? Ich po prostu nie ma. Wygrana (nie pomniejszona o podatek bukmacherski!) trafia na saldo gracza i możesz zlecić jej wypłatę. I pod tym względem, w Betters oferta powitalna i pozostałe promocje podobają nam się najbardziej!

 • Freebet 20 zł na start: min. kurs kuponu 1.80, max. wygrana 2 000 zł, brak warunków obrotu!
 • Threebet 3x 20 zł freebet: min. kurs kuponu 1.80, max. wygrana 2 000 zł, brak warunków obrotu!
 • 50/50 Freebet: min. kurs kuponu 1.80, max. wygrana 2 000 zł, brak warunków obrotu!

Betters promocje tymczasowe

W Betters oferta powitalna, ofertą, ale nie sztuką jest przyciągnąć nowych graczy, lecz prawdziwym wyzwaniem jest stworzyć wierne grono stałych klientów. Nic nie wpływa na zaufanie graczy tak bardzo, jak liczne i regularne akcje promocyjne, ale o tym przecież Betters bukmacher wie. Nie wygląda on nam na buka z przysłowiowej pierwszej łapanki. Liczymy więc, że bonus Betters pod tym względem będzie regularnie cieszył oko. Bukmacherze napręż swoje muskuły i pokaż, co potrafisz!

Betters bonus Mundial 2022

Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze, Betters przygotował specjalny kalendarz, gdzie na jego kartach, codziennie znajdziesz nowy bonus. Zaglądaj więc regularnie do tego bukmachera i odbieraj interesujące bonusy na Mundial 2022!

W specjalnych promocjach Betters można uzyskać także bonus w zakładach AKO, tygodniowe doładowania konta i kasę na obstawianie esportu. Jak skorzystać z tych promocji? Oczywiście pierwsze co to musisz zarejestrować konto. Dla przykładu w ramach oferty Tygodniówka+ wystarczy, że od poniedziałku do niedzieli postawisz codziennie przynajmniej jeden kupon (po stawce 20 zł i kursie min. 2.00), a otrzymasz w prezencie 35 zł.

betters bonus

Ciekawą opcją jest też Raisebet. To szansa na podbicie wygranej, ale żeby tak się stało trzeba trafić kupon akumulowany z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Oczywiście im więcej zakładów umieścisz – tym większy bonus otrzymasz. Maksymalnie można uzyskać 100%. Tyle odbierzesz, jeśli trafisz AKO z minimum 22 typów.

Esport ma coraz więcej fanów, dlatego Betters zdecydował się na otworzenie nowej promocji. Dzięki niej typerzy gier elektronicznych mogą, co weekend otrzymać bonus o wartości 30 zł. Wszystko co trzeba zrobić, to obstawić w trakcie weekendu 4 zakłady kombi na mecze esportu. Po spełnieniu tego warunku – otrzymasz freebet 30 zł.

Dla fanów tenisa w Betters również znalazło się miejsce. Hype na Igę Świątek i Huberta Hurkacza trwa w najlepsze. Stąd w każdy wtorek możesz odebrać bonus w zakładach tenisowych. Jak to zrobić? Aby aktywować freebet 20 zł, najpierw powinieneś postawić kupon po minimalnej stawce 50 zł. Przede wszystkim musi on dotyczyć meczów tenisa, a na takim zakładzie kombi powinno znaleźć się miejsce dla co najmniej trzech typów. Jeśli uzyskasz kurs min. 2.50, to możesz postawić zakład, a następnie cieszyć się z freebetu.

Oprócz bombardowania promocjami, fajnie, jeśli pojawiłby się na Betters kod promocyjny, a wraz z nim coś dodatkowego za rejestrację. Czy się tego doczekamy? Nie chcemy zapeszać, ale po cichu liczymy, że tak.

Betters aplikacja. Co warto wiedzieć?

W dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie coraz bardziej podążają w kierunku ruchu mobilnego. Rosnące na sile zakłady na żywo spowodowały, że każdy z telefonem w ręku wyczekuje odpowiedniej okazji, aby wysłać swoje typy. Dlatego też, w Betters oferta zakładów jest dostosowana pod kątem urządzeń mobilnych.

Tak działają wszyscy najlepsi bukmacherzy. Pierwszym krokiem jest umożliwienie rejestracji na stronie mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej, a kolejnym, pełna możliwość wykorzystania obu tych platform do obstawiania meczy. Obstawianie z aplikacji lub strony mobilnej niesie za sobą wiele korzyści:

 • Łatwy i wygodny dostęp do konta bukmacherskiego z telefonu lub tabletu.
 • Błyskawiczne zakłady na żywo.
 • Szybkie metody wpłaty.

Takich i tym podobnych zalet moglibyśmy wymieniać bez końca, ale najlepiej będzie jeśli sam przekonasz się, jak pożyteczne potrafi być połączenie telefonu komórkowego i zakładów bukmacherskich. A jeżeli pytasz, czy będzie można wpisać na Betters kod promocyjny także z telefonu, to już odpowiadamy, że jak najbardziej tak. Tylko niech się pojawi!

Płatności w Betters: wypłaty i wpłaty

Na zakończenie, zanim zdecydujesz się na rejestrację, zobacz jakie metody płatności wspiera Betters. Bukmacher realizuje wpłaty najpopularniejszymi w Polsce metodami, a w kwestii wypłat? Pewnie tak, jak przypuszczałeś: przelewy na rachunek bankowy.

Jak dokonać wpłaty w Betters?

Do wyboru masz dwie metody płatności, ale jakże popularne, a więc Przelewy24 i BLIK. Trochę szkoda, że zabrakło kart płatniczych. Minimalna kwota depozytu to 1 zł, a maksymalna 10 000 zł.

 • Zaloguj się na swoje konto.
 • Kliknij w ikonkę konta.
 • Przejdź do sekcji “Mój portfel”.
 • Wybierz “wpłata”.
 • Wybierz metodę płatności.
 • Wprowadź kwotę depozytu.
 • Dokończ transakcję.

No i pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić, za ile musisz postawić swój pierwszy po wpłacie zakład, żeby odebrać od Betters bonus powitalny. Nie trać czasu na szukanie kodu promocyjnego i dedykowanych ofert, bo na ten moment dla Betters kod promocyjny nie istnieje.

Jak zrobić wypłatę od Betters?

Wypłacać wygrane możesz za pomocą systemu Przelewy24. Co ważne, taką możliwość mają wyłącznie posiadacze konta stałego, czyli wszyscy, którzy przeszli przez proces weryfikacji tożsamości. Nie wiesz jak to zrobić? Wyjaśniamy to w tym fragmencie tekstu. Betters realizuje szybkie wypłaty do najpopularniejszych banków w Polsce.

 • Zaloguj się na swoje konto.
 • Kliknij w ikonę konta.
 • Przejdź do sekcji “Mój portfel”.
 • Kliknij w “wypłata”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Zatwierdź zlecenie.

FAQ

Czy jest już dla Betters kod promocyjny?

Jeszcze nie, ale możesz odebrać wszystkie bonusy powitalne bez kodu promocyjnego Betters.

Jaki dostanę w Betters bonus na start?

Freebet 20 zł + zakład bez ryzyka 700 zł + 50 zł dla co 50-tego klienta.

Czy jest w Betters bonus bez depozytu?

Niestety nie. Żeby odebrać darmowy zakład na start, musisz postawić zakład za własne środki za min. 20 zł.

Jakie dane muszę podać przy rejestracji?

W Betters rejestracja należy do tych z gatunku szybkich, a więc podajesz wyłącznie swoje podstawowe dane. Możesz zagrać bez weryfikacji, która jest konieczna po 90 dni lub po przekroczeniu limitu stawek 5000 zł.