LV BET Kod Promocji 2020

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

W LV BET kod promocyjny nie jest obece wymagany! Nawet bez niego otrzymasz dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej, czyli prawa do zrobienia darmowego zakładu za 20 zł oraz odebrania nietypowego bonusu: powiększenia kursu zakładu 100x, dzięki czemu możesz odebrać nawet 1000 zł wypłaty z kuponu, a jeśli Ci się spodoba, możesz skorzystać dodatkowo z mnożnika x50 i odebrać kolejne 500 zł.

LV BET Kod Promocyjny

LV BET kod promocyjnyJak działa kod promocji?
LV BET Kod PromocjiGRAJ BEZ KODU!
Bonus powitalnyfreebet 20 zł + kurs x100 (wygrana do 1000 zł) + kurs x50 (wygrana do 500 zł)
Bonusy sportowedarmowe zakłady, bonusy od wygranych, ubezpieczone zakłady, turnieje z nagrodami
Bonus lojalnościowyzbieraj LV punkty i wymieniaj je na pieniądze (100 pkt = 5 zł)
Bonus w kasynie LV BETKasyno niedostępne z Polski

LV BET kalendarz adwentowy 2020

Świąteczny kalendarz LV BET to specjalna promocja aktywna tylko w grudniu. Od pierwszego do dwudziestego czwartego dnia miesiąca codziennie pojawia się nowy bonus, dzięki któremu można dodatkowo zarobić albo postawić kupon na niecodziennych warunków. Koniecznie zaglądaj na stronę każdego dnia. Poszczególne bonusy są aktywne tylko przez jeden dzień i potem już nie wracają! Codziennie można „otworzyć nowe ciasteczko” z kalendarza i sprawdzić, cóż to nowego wymyślił bukmacher na dany dzień. Baw się dobrze i odliczaj dni pozostałe do świąt razem z LV BET!

Kod promocyjny LV BET nie będzie Ci na razie do niczego potrzebny. Aby skorzystać z ekskluzywnej oferty, musisz jedynie kliknąć na jeden z guzików umieszczonych na naszej stronie. Przeniesiemy Cię wtedy automatycznie na oficjalną stronę LV BET, gdzie będziesz mógł zarejestrować się, aktywować konto i cieszyć się tymi niesamowitymi bonusami.

Czy kod promocyjny LV BET jest teraz Ci niezbędny, abyś mógł skorzystać z ekskluzywnej oferty bukmachera? Nie! Wystarczy, że klikniesz na nasz specjalny, partnerski link, a w nagrodę dostajesz możliwość odebrania specjalnego bonusu powitalnego od LV BET!

Jak wykorzystać kod promocyjny LV BET?

LV BET oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych wśród legalnych w Polsce bukmacherów. Sięga on nawet 1530 PLN! Jest to absolutny rekord, a swoich rywali pod względem pomysłowości dystansuje o kilka prostych. Aby go zdobyć, należy spełnić kilka warunków:

 • Być osobą prawnie uznaną pełnoletnią.
 • Posiadać konto bankowe zarejestrowane na swoje nazwisko.
 • Nie mieć sądowego zakazu uprawiania hazardu.

Jeżeli spełniasz wyżej wymienione warunki, wystarczy założyć konto u bukmachera LV BET. Pamiętaj, aby przejść na jego stronę za pośrednictwem naszego linku. Po rejestracji i weryfikacji należy zalogować się na swoje konto przy pomocy wcześniej podanego loginu i hasła. Następnie trzeba zgłosić się do obsługi klienta po darmowy zakład 20 zł, a po jego wykorzystaniu wpłacić pierwsze środki na swoje konto i uruchomić specjalny mnożnik na kuponie, który w rzeczywistości jest właśnie Twoim bonusem. Dla osób, które skorzystały z szybkiej wersji rejestracji, freebet nie będzie dostępny. Nic straconego! Możesz zawsze skończyć pełną rejestrację i zgarnąć nasz bonus.

Tym razem na LV BET kod promocyjny nie będzie wymagany!

LV BET bonus bez depozytu

Doczekaliśmy się i nareszcie gracze otrzymują na początek od LV BET bonus bez depozytu w formie darmowego zakładu! Wynosi on 20 zł. Co bardzo ważne, dostęp do tego bonusu mają tylko ci, którzy przejdą na stronę bukmachera ze specjalnego linku partnerskiego – a tak się składa, że go mamy! Wystarczy, że klikniesz w dowolny odnośnik do LV bet z naszej strony, a trafisz do strefy VIP, w której czeka darmowy bonus!

LV BET bonus za darmo – zasady

Rodzaj PromocjiZasady Promocji
Darmowy bonus LV BETdarmowy zakład za 20 zł
Minimalny Depozytdepozyt niewymagany!
Ilość Zakładów1 zakład kombi
Minimalny Kurs Zdarzenia1.25
Minimalny Kurs Całkowity2.50
Wymagania Obrotu2x po minimalnym kursie 2.00
LV BET kod promocyjnyGRAJ BEZ KODU!

Aby otrzymać od LV BET bonus za darmo, musisz wykonać kilka kroków. Pierwszy z nich już znasz: przejść do bukmachera ze specjalnego odnośnika (dowolny na naszej stronie – zadbaliśmy o to). Potem:

 • Przejdź naszym linkiem na stronę bukmachera i zarejestruj konto
 • Dokonaj procesu pełnej rejestracji. Dla tych, którzy założyli konto tymczasowe freebet nie jest dostępny.
 • Kiedy już Twój profil będzie gotowy, wyślij wiadomość na adres promocje@LVbet.pl, wpisując w temat „Bonus bez Depozytu”, a w ciągu 48h na Twoim koncie pojawi się do wykorzystania bonus. (Nie zdenerwuj się tylko, jeśli zobaczysz na swoim bonusowym saldzie tylko 1 zł – ta kwota powiększy się, gdy zrobisz kwalifikujący zakład!)
 • Stwórz zakład kombi składający się z przynajmniej 3 zdarzeń z zakładów (min. kurs 1.25), które w sumie dadzą kupon po kursie min. 2.50.
 • Teraz aktywuj bonus i powiększ kurs x30. To tak, jakbyś postawił 20 zł!

Kiedy nastąpi rozliczenie kuponu, wygraną sumę należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 2.00 zakładami o min. 3 możliwych wynikach (np. zakładów 3-drogowych) lub po kursie min. 1.50 dla pojedynczego zdarzenia w zakładach kombi.

LV BET bonus za depozyt

To nie koniec atrakcji na powitanie! Bonus za pierwszy depozyt w LV BET to nawet 1000 zł!

Bukmacher LV BET oferuje tę promocję nie tylko nowym, ale wszystkim klientom wpłacającym depozyt po raz pierwszy. Uwaga, nowym graczom przysługują obie oferty powitalne! Bez względu jednak na to, czy dopiero co zakładasz konto w LV BET, czy może masz już konto, ale nie korzystałeś jeszcze z zakładów, przy bonusie depozytowym trzeba pamiętać o kilku prostych zasadach:

LV BET bonus powitalny- zasady

Rodzaj PromocjiZasady Promocji
Bonus powitalny LV BETPowiększ wygraną nawet o 1000zł
Minimalny depozyt50 zł
Minimalna ilość zakładów na kuponie3
Minimalny kurs zdarzenia1.25
Minimalny kurs całkowity2.50
Wymagania obrotu4x po minimalnym kursie 2.00
LV BET kod promocyjnyGRAJ BEZ KODU!

Aby móc ubiegać się o promocję powitalną w LV BET, w której możesz zgarnąć nawet 1000 zł musisz posiadać konto gracza. Jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj się na stronie buka, przechodząc tam za pomocą naszego linku. Pamiętaj, że Twój pierwszy depozyt powinien wynieść co najmniej 50 zł. 1% Twojego depozytu stanie się kuponem bonusowym, którego kurs zostanie pomnożony 100x. Kupon bonusowy musi spełnić kilka wymogów:

 • obstawiać co najmniej 3 zdarzenia,
 • każde zdarzenie po kursie min. 1.50,
 • kurs całkowity powinien wynieść przynajmniej 2.50,
 • czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni.

Jak trzeba obrócić bonus?

Żeby pieniądze wypłacić, trzeba całą kwotę (bonus i depozyt) postawić dwa (2) razy po kursie 2.00 lub wyższym. Masz na to wszystko 30 dni od dnia depozytu. Aby obrót depozytu został uznany, należy korzystać z zakładów pojedynczych lub kombi, z trzema możliwymi wynikami. Czy to trudne warunki? Bywają znacznie gorsze.

LV BET bonus powitalny do 500 zł

Bonus depozytowy ma także swoja drugą odsłonę – wersję mnożnika x50 po drugim depozycie! Jego zasady są identyczne z tymi, które ustanowiono w bonusie mnożniku x100, więc nie będziemy się tutaj zbędnie rozpisywać. Pamiętaj tylko, by zawsze przed rzuceniem się na jakikolwiek bonus, zawsze przeczytać regulamin na stronie bukmachera.

Jak zarejestrować się na LV BET?

Rejestracja u bukmachera LV BET należy do czynności niezwykle prostych. Pierwsze, co musisz zrobić to oczywiście wejść na stronę lvbet.pl. Pozostałe czynności przedstawiamy w kilku prostych krokach:

 1. Po przejściu do bukmachera (dowolny link umieszczony u nas) kliknij w odnośnik rejestracji. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wprowadź swoje podstawowe dane, to jest:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Płeć
 • Datę urodzenia
 • Dokładny adres miejsca zamieszkania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj)
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Obustronny skan dokumentu (może być paszport lub dowód osobisty)
 • Numer konta
 • Na LV BET kod promocji nie jest wymagany
 • Login
 • Hasło

Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych musisz jeszcze zaznaczyć odpowiednie checkboxy, którymi wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych i potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat oraz konto bankowe i autentyczność danych. Jeżeli wszystko się zgadza, zatwierdzasz klikając REJESTRACJA. Po kilku – kilkunastu minutach Twoje konto powinno zostać zweryfikowane. Od tej pory jesteś pełnoprawnym właścicielem konta w LV BET.

Pamiętaj jednak, że LV BET kod promocji nie jest potrzebny do rejestracji jako takiej – korzystasz z niego jedynie opcjonalnie, ale korzyści płynące z wpisania go są ogromne.

LV BET szybka rejestracja

Oprócz klasycznej rejestracji, masz teraz opcję założenia konta tymczasowego! Na czym polega szybka rejestracja? Sprawa jest banalnie prosta. Jedyne co musisz udostępnić bukmacherowi to:

 1. Imię i nazwisko
 2. PESEL
 3. Numer telefonu komórkowego
 4. Adres e-mail

W przypadku szybkiej rejestracji nie jest wymagany skan dowodu ani inne bardziej szczegółowe informacje. Prawda, że dziecinnie proste? Nie powinno Ci to zająć dłużej niż minutę. Jest to na pewno super opcja, jeżeli chcesz najpierw wypróbować tego buka. Pamiętaj jednak, że są tu również pewne ograniczenia. Maksymalny limit zakładów to 5200 PLN. Środki ze swojego konta możesz wypłacić tylko po dokonaniu pełnej rejestracji.

LV BET promocje

W LV BET promocje idą na bogato. Przede wszystkim ucieszyć się powinni fani klubów Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock oraz Wisły Kraków – bukmacher został ich oficjalnym sponsorem i w związku z tym oferuje specjalne oferty dla posiadaczy karnetów na mecze wymienionych drużyn. Pokaż LV BET, że jesteś wiernym kibicem, a odbierzesz 50 zł na obstawianie!

Co jeszcze? Do stałych akcji promocyjnych należy też zbieranie LV Punktów za robienie zakładów w serwisie. Za każde zagrane 25 zł otrzymasz 1 punkt, który nigdy nie wygasa. To znaczy, że możesz je sobie zbierać i zbierać, a kiedy uznasz, że masz ich wystarczająco dużo, to wymienisz je na gotówkę.

Poza tym pojawiają się też specjalne promocje sezonowe lub inne, np. Bezpieczny Kupon 5+, który działa jak cashback do 50 zł. Warunki? Postaw zakład kombi składający się z min. 5 typów, które w sumie dadzą kurs min. 3.00, a jeśli przegrasz, bo jeden z nich nie wejdzie, bukmacher zwraca Ci stawkę do wysokości 50 zł.

Prawda, że jest co robić w LV BET?

Program lojalnościowy

Fajną i ciekawą opcją dostępną u tego buka jest program lojalnościowy. Cała zabawa polega na zbieraniu LV punktów, które później możesz wymieniać na środki bonusowe. LV BET przyznaje 1 punkt za każde zagrane 25 zł. Jeżeli uzbierasz 100 punktów, będziesz mógł wymienić je na środki bonusowe, według zasady 100 punktów = 5 zł. Każdy użytkownik tego bukmachera zapisywany jest to programu lojalnościowego automatycznie i nie jest potrzebny LV BET kod promocji.

Konkursy

Jedną z cech wyróżniających tego buka są bardzo liczne promocje oferowane przy okazji każdej większej imprezy sportowej. Tego typu konkursy na ogół rozgrywane są w formie rankingu typerów, w których gracze uzyskujący najwyższe wygrane zdobywają nagrody w postaci środków bonusowych. Tego typu promocje aktywne są niemal przez cały rok i dotyczą większości najpopularniejszych sportów. I tak znajdziesz konkursy na Ligę Mistrzów, Polską Ekstraklasę, Olimpiady i Mistrzostwa Świata, play-off’y NBA i NHL, czy tenisowe turnieje wielkoszlemowe. Nagrody w postaci środków bonusowych przyznawane są najlepszych 20 – 30 graczom rankingu. W tym wypadku również nie ma konieczności korzystania z LV kod promocji. Z pewnością jedna z ciekawszych możliwości tego buka. Jeżeli lubisz rywalizację, to trafiłeś pod właściwy adres.

Inne bonusy

Jak już pisaliśmy, bonusy w LV BET pojawiają się na specjalne okazje sportowe, ale są to nie tylko konkursy dla graczy, ale także ekstra bonusy, np. ubezpieczony zakład na mecz Ligi Mistrzów albo powiększona wygrana za kupon postawiony na Bundesligę. Może to być doprawdy cokolwiek, więc polecamy sprawdzać najnowsze oferty LV BET.

Polski bukmacher

Czy wiedziałeś, że właścicielem LV BET jest spółka z polskim kapitałem? Do niedawna zarejestrowana była wyłącznie na Malcie, ale to tylko ze względów operacyjnych – w zasadzie wszyscy liczący się bukmacherzy i kasyna działają właśnie tam. No i faktem jest, że ubieganie się o Polską licencję trochę trwało. Na szczęście proces został zakończony pomyślnie, dzięki czemu możesz grać na LV BET całkowicie legalnie. To powinno Cię przekonać, że wygodne obstawianie przez Polaków zdecydowanie leży właścicielom na sercu: mają ambicje, żeby LV BET był najlepszym polskim bukmacherem online.

Już teraz widać, że bardzo się stara. Po pierwsze, domena LVbet.pl zarejestrowana została bardzo szybko. Po drugie, należąca do spółki strona łączynaspasja.pl to nowy portal dla fanów futbolu, siatkówki i w zasadzie każdej innej dyscypliny sportu. Swoje teksty publikują tam m.in. Michał Pol i Krzysztof Ignaczak. Nieźle, prawda?

Można się przyczepić do nazwy do złudzenia przypominającej hasło PZPN – Łączy nas Piłka, ale jesteśmy pewni, że wszelkie podobieństwa (nie) są przypadkowe. Tak czy inaczej, jeśli szukać będziesz podpowiedzi, jak i co obstawiać, portal może okazać się pomocny.

LV BET jest polskim bukmacherem nie tylko z nazwy. Właściciel marki łączy fanów polskiej piłki nożnej i wspiera polski sport. Na umowie sponsorskiej widnieje u kilku drużyn w tym Wisły Płock, Arki Gdynia, czy Piasta Gliwice. Oprócz tego od dawna wspiera też Widzew Łódź i kilka innych zespołów! I bardzo dobrze – im więcej pieniędzy mają kluby, tym wyższy poziom spotkań naszej rodzimej gały!

Wsparcie Widzewa i innych

Widzew Łódź to klub, który można lubić lub nie, ale LV BET został jednym ze sponsorów tej drużyny, co oznacza wiele. Przeciwnicy Widzewa, nie ma co bojkotować LV BET – naszym zdaniem nieważne, kogo sponsorują, o ile kasa wpływa do polskiej piłki. Im więcej pieniędzy, tym (zazwyczaj) lepsze wyniki klubu. A przecież wszystkim nam zależy na dobrej piłce – dlatego to, czy Widzew, Wisła, czy Piast, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Dobra robota, LV BET!

Swoją drogą, właściciel dofinansowuje też inny, znacznie mniejszy zespół: RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki – naprawdę godna postawa. O to właśnie chodzi w bukmacherce: zarabiają na sporcie, więc w sport inwestują!

LV BET oferta zakładów

Wiesz już wszystko,co najważniejsze na temat promocji, ale trzeba jeszcze powiedzieć o tym, jak wygląda sama oferta LV BET. Zakłady bukmacherskie są tutaj jeszcze lepsze, niż spodziewaliśmy się przed otwarciem!

Kategorii sportowych jest tyle, że nie sposób uchwycić je na jednym screenie – to, co widzisz u góry to tylko część tego, co możesz obstawiać w LV BET. Zakłady idą tu w dziesiątki tysięcy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Piłka nożna, siatkówka, tenis, hokej, koszykówka, piłka ręczna, żużel, boks, snooker, MMA, netball, a nawet turnieje Street Fightera V – oni jadą tu po prostu po bandzie! Obstawiaj wszystkie rynki pod słońcem, jak tylko chcesz: pojedynczo, kombi albo systemem!

Oferta LV BET jest stale aktualizowana i poszerzana. Kafle z dyscyplinami sportowymi są podmieniane wedle potrzeby: czasem zobaczysz wśród nich nawet jeszcze więcej propozycji, np. Oscary.

Dostępne sporty

Jednym ze znaków rozpoznawczych tego buka jest ogromna ilość dostępnych rynków sportowych. Poniżej znajduje się pełna lista.

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Hokej
 • Tenis
 • Siatkówka
 • Baseball
 • Piłka ręczna
 • etc.

Jak widać każdy fan sportu, i nie tylko, będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie. Są tu zarówno dyscypliny popularne w Polsce, jak sporty uważne w naszym kraju za niszowe. Jedną z największych zalet oferty jest bez wątpienia długa lista dostępnych wydarzeń e-sportowych. Turnieje sportu elektronicznego stają się coraz bardziej popularne, oczywiście przede wszystkim wśród ludzi młodych. LV BET wychodzi fanom tych rozgrywek naprzeciw oferując ogromną ilość zdarzeń na wszystkie najpopularniejsze gry sieciowe.

Bardziej konserwatywnym typerom z pewnością spodoba się spora liczba lig piłkarskich, koszykówki, siatkówki, żużla, a także możliwość obstawiania wszystkich ważniejszych turniejów tenisowych. Ogólnie rzecz biorąc, oferta zadowoli każdego typera. 5/5

Rynki

Poza dużą ilością dyscyplin dostępnych do obstawiania LV BET ma w swojej ofercie także wiele rynków i to na zdecydowaną większość wydarzeń. Najwięcej rynków dostępnych jest naturalnie na piłkę nożną. W przypadku tego sportu większość typerów powinna być zadowolona.

Możesz obstawiać liczbę bramek, dokładny wynik, handicapy dwu i trzydrogowe, zakłady na rzuty rożne i kartki, zakłady łączone, takie jak pierwsza połowa / wynik końcowy, strzelców bramki, liczba bramek – parzyste / nieparzyste, i wiele innych.

Zakłady na żywo

W dzisiejszych czasach każdy szanujący się bukmacher powinien posiadać tę opcję w swojej ofercie. LV BET wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje swoim użytkownikom całkiem sporą ilość wydarzeń dostępnych na żywo.

Znajdziemy tu niemal wszystkie ligi, zarówno te najbardziej znane, jak i cieszące się mniejszą popularnością z takich dyscyplin jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis, hokej, siatkówka, a nawet e-sport. Dostępne są rozgrywki ze wszystkich kontynentów, więc masz pewność, że 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu będziesz mógł znaleźć coś ciekawego.

Samo obstawianie zakładów na żywo nie należy do czynności specjalnie skomplikowanych. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę ZAKŁADY NA ŻYWO. Na tej podstronie znajdziesz listę obecnie rozgrywanych spotkań wraz z kursami na podstawowe rynki 12 i 1X2. Z prawej strony znajdują się odnośniki do listy rynków dodatkowych, których na ogół jest całkiem sporo, a najwięcej, co oczywiste, na piłkę nożną. Gdy już wybierzesz interesujące Cię zdarzenia i rynki, wystarczy na nie kliknąć, by dodać je do listy.

Później wystarczy zaznaczyć interesujący Cię typ zakładu (singlowy / kombinacyjny / systemowy) i określić stawkę. Zatwierdzasz wysłanie kuponu. Mecze możesz później śledzić za pomocą relacji graficznej z komentarzem lub w niektórych wypadkach oglądać relację na żywo.

Ogólnie rzecz biorąc opcja zakładów na żywo w LV BET przedstawia zupełnie dobrze. Czasami jednak można narzekać na ograniczoną liczbę rynków na niektóre dyscypliny i niezbyt wiele zdarzeń dostępnych w streamingu. Mimo to i tak jest dobrze.

Streaming na żywo

W tym wypadku jednak musimy nieco ponarzekać. LV BET niestety nie oferuje swoim użytkownikom możliwości skorzystania z opcji oglądania relacji video. Możemy tu znaleźć relacje z meczów piłkarskich w postaci wizualizacji zarówno tych lepszych jak i nieco słabszych lig piłkarskich oraz innych dyscyplin sportowych. Na bezrybiu i rak ryba, nie?

Statystyki

Bukmacher oferuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania ze statystyk i to zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i spotkań obstawianych na żywo. Statystyki dotyczące drużyn lub zawodników biorących udział w danym spotkaniu dostępne są po wejściu w dane spotkanie. Niestety są one dość chaotyczne.

Masz tu dostęp danych dotyczących konkretnych rozgrywek, np. tabela ligowa, statystyki fair play, czy aktualną klasyfikację najlepszych strzelców. Okno statystyk jest niestety mało intuicyjne w obsłudze, ale niech nadrobi to fakt, że statystyki dostępne są nawet bez logowania do serwisu. LV BET kod promocji także nie jest Ci do tego potrzebny.

Funkcja ta wymaga lekkiego dopracowania. Zyskają na tym użytkownicy, którzy będą mieli dostęp do statystyk i zakładów w jednym miejscu. Brakuje szczegółowych danych dot. zespołu i jego poszczególnych zawodników, co często przeszkadza, szczególnie jeśli chcemy obstawiać rynki inne niż 1X2 i 12. Trzeba również popracować nad interfejsem, ponieważ ten jest nieco niewygodny.

LV BET kursy bukmacherskie

Skoro już o całej ofercie mowa, powiedzmy nieco o tym, jakie proponują w LV BET kursy bukmacherskie, bo to jest równie ważne.

Zakładając konto i grając w LV BET nie zrobisz z siebie frajera – ten buk dorównuje innym bukmacherom dostępnym w Polsce, a nawet tym z zagranicy. Sprawdziliśmy!

Cashout LV BET

Ten operator zakładów wzajemnych oferuje również rozbudowaną opcję cashout, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu. Dotyczy ona zarówno zakładów przedmeczowych, jak i, co jest rzadkością na naszym rynku, zakładów na żywo. Bukmacher LV BET daje swoim użytkownikom możliwość jedynie całkowitego zamknięcia zakładu, nie dając możliwości zamknięcia częściowego. Możesz za to zamykać zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, przedmeczowe i zakłady live.

Na czym to polega? Przykładowo, obstawiasz kupon z pięcioma meczami, które odbywają się o różnych porach dnia. Trzy z meczów już „weszły”. W tym momencie bukmacher LV BET może dać Ci możliwość skorzystania z opcji cashout. Oznacza to, że możesz zamknąć zakład i uzyskać środki za mecze już rozliczone.

Jest to oczywiście suma niższa, jednak jak to mówią, czasami lepszy jest wróbel w garści niż gołąb na dachu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy przed rozpoczęciem spotkania dojdzie do pewnego rodzaju wydarzeń losowych, które zmniejszają szansę danej drużyny, takich jak, kontuzja kluczowego piłkarza.

Ogólnie rzecz biorąc, Cash out w LV BET należy do jednych z lepszych na rynku i jeżeli często korzystasz z tej opcji, to warto rozważyć usługi tego buka. Brakuje jedynie możliwości częściowego zamknięcia zakładu, jednak są duże szanse, że wkrótce funkcja ta zostanie wprowadzona. Pamiętaj tylko, że jeśli wykorzystasz freebet za 20 zł i kurs kuponu x100, to nie wykorzystasz cahoutu.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne cieszą się na naszym rynku coraz większą popularnością i bardzo szybko zyskują nowych fanów. Dlatego też coraz większa liczba legalnych w naszym kraju bukmacherów decyduje się na wprowadzenie ich do swojej oferty. Sama rozgrywka polega na obstawianiu generowanych komputerowo spotkań piłki nożnej, koszykówki, tenisa lub wszelkiego rodzaju wyścigów, a zadaniem gracza jest prawidłowe wytypowanie rezultatu tych wydarzeń. Co ciekawe większość legalnych w Polsce bukmacherów korzysta z tej samej platformy sportów wirtualnych.

Jest to rozgrywka dość losowa, a opcją, która może zwiększyć szanse na prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania są statystyki i ewentualnie kurs. Grając w sporty wirtualne naprawdę ciężko jest wytypować zwycięzcę danego spotkania i wielu graczy już się na nich przejechało. Mimo to, trzeba przyznać, że tego typu rozgrywki gwarantują całkiem spore emocje, przede wszystkim dlatego, że odbywają się błyskawicznie i nie trzeba długo czekać na możliwość ponownego obstawienia.

W LV BET generowane komputerowo mecze są na ogół fajnie animowane i niezwykle atrakcyjne w oglądaniu. Stąd naszym zdaniem LV BET oferuje jedną z fajniejszych wersji tego typu rozrywki w swoim serwisie. Przydałoby się jednak zwiększyć zakres dostępnych dyscyplin, bo w porównaniu z innymi, ten bukmacher wypada dość blado. Nasza ocena to więc na razie 3/5.

LV BET Mobile

Jeśli nie przesiadujesz przed komputerem zbyt często, możesz spokojnie skorzystać z LV BET mobile, czyli starej, dobrej wersji mobilnej strony internetowej. Różnią się one od siebie jedynie wyświetlanym układem strony, ponieważ wszystkie inne funkcje i usługi zostały zachowane. Wersję mobilną możesz wyświetlić bez logowania, możesz się za jej pomocą zarejestrować, wykorzystać kod promocji LV BET, odebrać bonusy i obstawiać do woli!

Aplikacja mobilna LV BET

W dzisiejszych czasach aplikacja mobilna to coś co każdy szanujący się bukmacher musi mieć, a LV BET się szanuje. Aplikacja mobilna została więc przygotowana w dwóch wersjach:

 • na Androida,
 • na iOS.

W zależności od tego, z jakim systemem masz smartfona lub tablet, pobieranie LV BET będzie proste lub odrobinę trudniejsze. Mamy tu oczywiście na myśli blokowanie przez Androida aplikacji, które nie pochodzą z Google Play, przez co najpierw musisz odhaczyć w ustawieniach swojego sprzętu odpowiednie opcje, aby móc zainstalować aplikację LV BET.

LV BET kasyno

Co prawda w Polsce LV BET działa wyłącznie, jako bukmacher (i to licencjonowany!), ale jeśli wejdzie się na zagraniczną domenę .com (dostępną np. z Niemiec) można zobaczyć, że w kilku krajach LV BET funkcjonuje z powodzeniem jako kasyno: po angielsku, niemiecku, czesku, słowacku, rosyjsku i szwedzku. I wygląda, powiemy Ci, naprawdę profesjonalnie.

Przede wszystkim LV BET postawił na współpracę z liderami rynku. Przykładowo, automaty do gry dostarczane są w LV BET przez Microgaming, NetEnt i kilku innych renomowanych producentów gier hazardowych. Do tego szarpnęli się na świeże produkcje, takie jak Guns’n’Roses automat do gry, który daje czadu!

LV BET bonus kasynowy

W LV BET bonus kasynowy jest zawsze oferowany nowym klientom, jednak nie jest on dostępny dla graczy z Polski. Jeżeli nie mieszkasz w tej chwili w Polsce, a w kraju, w którym LV BET jest legalnie dostępny, zobacz co tam dla Ciebie przygotowali i czy może jest tam kasynowy LV BET kod promocji.

LV BET kasyno Polska?

Niestety wiemy to na 100%, że LV BET kasyno nie będzie dostępne w Polsce. Nowa ustawa hazardowa zarządziła, że będzie w naszym kraju jedno kasyno online, a jednostkę prowadzącą wskaże premier, co też uczynił i ogłosił, że polskie kasyno internetowe poprowadzi Totalizator Sportowy

Obsługa klienta

Dział supportu jest w LV BET dość rozbudowany. Bukmacher oddaje Ci do dyspozycji kilka najważniejszych form kontaktu. Masz przede wszystkim najbardziej popularny Live Chat – czat na żywo, który w większości przypadków załatwia sprawę niemal od ręki. Jest też formularz kontaktowy, którego możesz użyć, ale z doświadczenia wiemy, że to dość niewygodna forma. Lepiej jest wysłać email z własnej skrzynki. Adres jest dość oczywisty: pomoc@LVbet.pl.

Godziny działania są wręcz niewiarygodne: od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę!

Bukmacher LV BET ma więc swojej ofercie dwie formy kontaktu z biurem obsługi klienta. Możesz więc skorzystać z formularza zgłoszeniowego i czatu na żywo. Obydwie opcje różnią się czasem odpowiedzi. W przypadku formularza kontaktowego na odpowiedź czekaliśmy blisko 90 minut. Z kolei czat na żywo jest opcją błyskawiczną – wystarczyły 2 minuty i zostaliśmy połączeni z konsultantem.

Przetestowaliśmy ich umiejętności pytając o LV BET kod promocji. Po połączeniu z konsultantem, który przedstawił się jako Marcin, zobrazowaliśmy nasze wątpliwości co do środków bonusowych. Marcin szybko udzielił nam wyczerpującej i rzeczowej odpowiedzi na nasze pytanie. Zachował przy tym wysoką kulturę osobistą i wszelkie zasady polskiej pisowni. Byliśmy niezwykle usatysfakcjonowani z jego odpowiedzi. Podobnie z resztą było w przypadku zapytania za pomocą formularza zgłoszeniowego, z tym, że w tym wypadku czas oczekiwania był znacznie dłuższy.

Poza kontaktem z BOK, LV BET oferuje również rozbudowaną opcję FAQ, którą znajdziemy w zakładce Pomoc. Nim zdecydujemy się na kontakt z konsultantem zalecamy spróbować najpierw znaleźć informacje właśnie tam.

Ogólnie rzecz biorąc obsługa klienta u bukmachera LV BET stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Brakuje jedynie infolinii telefonicznej, jednak w obecnych czasach jest to już raczej przeżytek. Jeszcze jedną wadą jest brak możliwości kontaktu z konsultantem przez 24 godziny na dobę, jednak i tak nie jest źle. Pytania o LV BET kod promocji, czy nie, wystawiamy im za obsługę ocenę 4/5.

Wpłaty i wypłaty

W tym przypadku możemy mówić o naprawdę sporych możliwościach wpłaty i wypłaty środków. Wśród dostępnych opcji wpłaty depozytu znajdziesz:

 • Skrill (min. wpłata 20 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • Przelewy24 (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • Dotpay (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • Paysafecard (min. wpłata 20 zł, max wpłata 3 000 zł)
 • Paymenticon (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • Tpay (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • BLIK (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)
 • Bezpośrednia płatność kartą kredytową VISA / Master Card (min. wpłata 10 zł, max wpłata 10 000 zł)

Są to w większości platformy oferujące płatności błyskawiczne. Oznacza to, że środki na Twoim koncie pojawią się w ciągu kilku sekund, maksymalnie minut. Bardzo wygodną metodą płatności jest również coraz bardziej popularna płatność błyskawiczna BLIK. Nie ma więc co narzekać, należy jednak pamiętać, że użytkownicy korzystający z serwisu Skrill muszą wpłacić co najmniej 40 zł. Wszystkie metody płatności mają jedną wielką zaletę – nie są obciążone absolutnie żadnymi dodatkowymi opłatami!

W przypadku opcji wypłaty środków, mamy aż trzy możliwości. Podstawowe to przelew na konto bankowe lub przelew na Paymenticon, czyli popularny portfel elektroniczny. Najciekawszą opcją wypłaty środków jest jednak LV BET Rapid, o którym więcej dowiesz się w kolejnej sekcji.

Podsumowując, jest naprawdę nieźle. Każdy użytkownik znajdzie coś. Co ważne, środki możemy wpłacać i 24/7, co z resztą w obecnych czasach jest już standardową praktyką. Brakuje może tylko możliwości wpłaty środków za pomocą PayPala, jednak nie jest to duża wada.

Błyskawiczna wypłata środków za pomocą LV BET Rapid

Jedną z największych bolączek zakładów bukmacherskich online jest konieczność dłuższego oczekiwania na pojawienie się wygranej na naszym koncie bankowym. W zależności od bukmachera i oferowanych przez niego metod wypłaty środków trwa to na ogół od kilku godzin do nawet kilku dni. Najczęstszą opcją jest jednak kolejny dzień roboczy, a przelewy wychodzące od buka wykonywane są na ogół jeden raz dziennie.

LV BET łamie ten schemat i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom większości klientów. Korzystając z usług tego buka masz możliwość skorzystania z błyskawicznej wypłaty środków, co jest rzadkością na polskim rynku. Usługa LV BET Rapid Pay umożliwia wypłatę środków w ciągu nawet 10 minut, co jest rekordem u buków legalnych w naszym kraju.

Niestety, ta forma wypłaty środków ma swoje ograniczenia. Po pierwsze nie działa ona całodobowo i możesz z niej skorzystać jedynie w godzinach od 8:00 do 1:00. Powinno to jednak wystarczyć zdecydowanej większości graczy. Druga, i niestety nieco większa wada, to fakt, że funkcja ta jest dostępna tylko wtedy, gdy posiadasz konto w określonym banku, tj.:

 • PKO Bank Polski
 • Inteligo
 • mBank
 • Credit Agricole
 • Idea Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Alior Bank

Mimo iż lista ta póki co nie jest specjalnie długa, to możemy być pewni, że w najbliższym czasie dodawane będą kolejne. Ogólnie rzecz biorąc jest to świetna opcja, która wyróżnia LV BET wśród legalnych w naszym kraju operatorów zakładów bukmacherskich.

LV BET opinie

Naszym zdaniem, bukmacher ma naprawdę niezłe szanse na zgarnięcie sporego kawałka rynku, szczególnie po tak mocnym wejściu. Kursy są dość wysokie, operowanie wygodne, a obstawianie tak proste, jak nigdy. W zakładach wszystko jest doskonale widoczne i przejrzyste. Wiesz dokładnie, jak wysoki podatek płacisz i ile możesz wygrać. Taka jest cena korzystania z bukmachera, który podporządkowuje się polskim prawom. Naszym zdaniem, wszystko jest tutaj zorganizowane na najwyższym poziomie.

W LV BET kod promocyjny nie jest wymagany! Wystarczy, ze skorzystasz z naszego linku partnerskiego i przejdziesz proces pełnej rejestracji Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć specjalną, ekskluzywną ofertą: 20 zł freebet + powiększenie kursu x100 + drugie powiększenie x50! Dobra robota LV BET!

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że bukmacher pozostanie tak dobry, a nawet będzie się stawał coraz lepszy. Trzymamy kciuki zresztą nie tylko za bukmachera. Również, a nawet przede wszystkim, za Twoje sukcesy w zakładach sportowych. Powodzenia!