Bez podatku, freebet i wiele więcej!

LV BET kod promocyjny 2023

Graj w LV BET!

LV BET

70/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 07/06/2023
 • Solidna dawka bonusów i promocji
 • Potężna oferta na esport

Podaj w LV BET kod promocyjny i bierz bonusy!

W LV BET za kod promocyjny czekają na Ciebie freebet 20 zł, bonus 100% do 500 zł, reload 50% do 600 zł, mnożnik do 900 zł, freebet 20 zł w aplikacji i kolejne 20 zł bez depozytu, a do tego jeszcze 33 dni bez podatku!

Jaki jest LV BET kod promocyjny na czerwiec 2023?

LV BET kod promocyjny to , więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do ! dostępne tylko z kodem promocyjnym .

LV BET kod promocyjny
Bonus od depozytu2000 zł
Freebet3×20 zł
Gra bez podatku30 dni
Warunki bonusów

LV BET bonus na start z kodem

Bez względu na to, czy marzy Ci się wielka przygoda bukmacherska, czy chcesz sporadycznie obstawiać mecze, zobacz co potrafi w LV BET kod promocyjny. 60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14% na pewno Ci się przydadzą!

Bierz bonusy LV BET w pakiecie na start

W LV BET bonusy są bardzo proste do odebrania i nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu. Warto to zrobić, bo grając z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania. Jak więc samemu widzisz, bonusy są w zasięgu ręki!

LV BET kod promocyjny – bonus od depozytu

To nie koniec atrakcji na powitanie! Bonus za pierwszy depozyt w LV BET to nawet 500 zł! Aby móc ubiegać się o bonus na start w LV BET, w którym możesz zgarnąć nawet 500 zł musisz posiadać konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 10 zł. Wówczas otrzymasz 100% bonusu od swojej wpłaty. Maksymalny bonus, czyli 500 zł, przysługuje za wpłatę na taką bądź wyższą kwotę.

Kwota depozytu wraz z kwotą bonusu podlegają 4-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem min. 1.75. Do obrotu zaliczają się wyłącznie zdarzenia sportowe i esport. Na spełnienie tych warunków masz 30 dni.

 • Wpłać min. 10 zł
 • Otrzymasz 100% swojego depozytu
 • Obróć saldem bonusowym (depozyt + bonus) min. 4 razy
 • Kurs całkowity powinien wynieść przynajmniej 1.75
 • Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni

Jeżeli wciąż Ci mało, to śmiało sięgaj po trzeci bonus na start. Kwota wynosi tym razem maksimum 600 zł. Zasady przyznania premii, chociaż podobne do bonusu za pierwszy depozyt, tym razem wynoszą nie całość, a 50% wpłaty. Aby więc zgarnąć najwyższy przewidziany bonus reload, musisz zdeponować min. 1200 zł. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że obrót saldem bonusowym (depozyt + bonus) to już tylko x3 na kuponach z kursem min. 1.75.

Jak zgarnąć bonus? Kolejny raz nie będzie Ci potrzebny w LV BET kod promocyjny, bo ten pojawia się tylko raz, a zasady są bardzo poprzednie do poprzedniej promocji, więc na pewno nie sprawią Ci kłopotu.

 • Wpłać min. 10 zł
 • Otrzymasz 50% swojego depozytu
 • Obróć saldem bonusowym (depozyt + bonus) min. 3 razy
 • Kurs całkowity powinien wynieść przynajmniej 1.75
 • Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni

Choć i do tego bonusu LV BET kod promocyjny nie jest Ci potrzebny, to kwota robi wrażenie. 900 zł za kupon z powiększonym kursem to nie lada gratka dla graczy lubiących urozmaicenia!

Zgarnięcie zakładu – mnożnika od LV BET nie jest jakoś specjalnie trudne. Nie powiemy jednak, że jest dziecinnie proste, bo musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Na początek, musisz złożyć trzeci depozyt w kwocie min. 25 zł. Bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 2% Twojej wpłaty do wykorzystania na promocyjnym kuponie (lub kuponach!) w ciągu 30 dni. Odpalenie mnożnika kursu na zakładzie będzie możliwe wyłącznie na kuponach typu kombi złożonych z min. 3 zdarzeń po łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 2.50 przy kursie pojedynczego zdarzenia na kuponie wynoszącym min. 1.25 (czyli niewiele). Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, a zatem pomnożenia kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25. W efekcie otrzymasz ekwiwalent nawet 900 zł wygranej! Pamiętaj tylko, że mnożnik musisz aktywować ręcznie! To Ty decydujesz, kiedy pomnożysz kurs!

aplikacje bukmacherskie LVBET

Ciekawa jest tutaj kwestia obrotu. Twoje wygrane z zakładu (albo zakładów!) z mnożnikiem trafiają bowiem prosto na Twoje konto, natomiast obrotowi podlega wyłącznie kwota depozytu. Zadanie będzie zaliczane dwojako: 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00 podlegają zakłady pojedyncze, natomiast na kuponach typu kombi – pojedyncza selekcja musi mieć kurs przynajmniej na poziomie 1.50.

 • Wpłać trzeci depozyt w LV BET (min. 25 zł)
 • Przygotuj kupon kombi na min. 3 zdarzenia z kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. zdarzenia min. 1.25)
 • Aktywuj mnożnik kursu na kuponie!
 • Zgarnij wygrane
 • Obróć depozytem min 3 razy
 • Kurs całkowity powinien wynieść min. 2.50 przy pojedynczym zdarzeniu na poziomie 1.25
 • Czas na wykorzystanie bonusu 30 dni

LV BET kod promocyjny – freebet

Jest jeszcze jeden bonus, o którym warto wspomnieć i włączyć go do baterii powitalnej w LV BET: freebet 20 zł w aplikacji wydawany jako ubezpieczenie pierwszego zakładu mobilnego. Wszystko odbywa się bardzo płynnie:

 • pobierz aplikację mobilną LV BET lub dodaj aplikację do ekranu głównego (aplikacja PWA),
 • dokonaj wpłaty na konto gracza i postaw za środki własne zakład w apce po stawce min. 20 zł oraz kursie min. 1.75.

Jeśli przegrasz ten zakład, dostaniesz od bukmachera zwrot w postaci freebetu 20 zł do wykorzystania na platformie mobilnej! Otrzymany bonus należy obrócić x3 po kursie min. 1.75 oraz będzie dostępny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na Twoim koncie.

LV BET kod promocyjny – zakłady bez podatku

Wygrane wyższe o 14%? Czemu nie! Zwłaszcza, że bukmacher LV BET usuwa podatek dla nowych graczy do odwołania. W ten oto prosty sposób możesz stawiać zakłady bez podatku przez nieco ponad miesiąc (33 dni) po dokonaniu rejestracji.

 • Postaw zakład AKO (min. 3 zdarzenia)
 • Kurs łączny min. 2.40
 • Graj bez podatku 33 dni!

LV BET bonus powitalny – jak obrócić?

LV BET bonusZasady obrotu
Bonus od depozytuPrzy pierwszym bonusie 4x obrót depozytem i bonusem na kuponach z kursem min. 1.75. Drugi bonus to 3x depozytem i bonusem na kuponach z kursem min. 1.75, a trzeci bonus to 3x obrót depozytem na kuponach z kursem min. 2.00.
Freebet3x po kursie min. 1.75 – masz na to 30 dni
zakłady bez podatku Nie ma

Promocje stałe w LV BET

W LV BET bonus powitalny pokazuje, że bukmacher wita każdego nowego gracza z wyjątkowymi honorami. Maksymalnie możesz wycelować nawet w 2060 zł + 14%. Na sam początek czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 20 zł. Następnie śmiało wyciągnij rękę po bonusy depozytowe i obstawianie bez podatku przez 33 dni. Wszystko to na rozsądnych zasadach, chociaż wiemy, że są tacy, którzy nie znoszą bonusów z mnożnikiem. To są jedyne, stałe bonusy, jakie masz u tego bukmachera.

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

W LV BET oferta powitalna to jedno, a promocje to drugie. Bonusy na start, jak sama nazwa wskazuje, otrzymasz tylko raz. Po promocje możesz sięgać tak długo, jak tylko są dostępne (nie jest wymagany nawet LV BET kod promocyjny!) Owszem, część z nich jest jednorazowego użytku, ale z pozostałych możesz czerpać do woli. Pamiętaj jednak zawsze o spełnianiu warunków promocji.

Bezpieczny Kupon 4+

Pewnie nieraz i nie dwa przekląłeś pod nosem (nie chcemy wiedzieć co to było), kiedy ostatni mecz popsuł Twój cały wysiłek, poświęcony na tworzenie kuponu. Już zacierałeś ręce na wygraną, a tu klops. Zdaje się, że bukmacher LV BET zna to uczucie. Dlatego też przygotował bonus Bezpieczny Kupon 4+).

Wystarczy, że zagrasz za min. 20 zł kupon z pięcioma lub większą liczbą zdarzeń. Pamiętaj o kursie łącznym min. 3.00. Jeśli jedno zdarzenie nie wejdzie, otrzymasz zwrot do 50 zł. Niestety, jeśli nie trafisz dwóch lub więcej, zwrotu już nie będzie.

Promocja odnawia się co tydzień! A zwrot, jak to zwrot, podlega warunkom obrotu bonusem. W tym przypadku to: x3 na kursie min. 1.75 w ciągu 30 dni od daty otrzymania zwrotu.

Gruby Kupon

Wyższe wygrane w LV BET możliwe są dzięki promocji “Gruby Kupon”. W LV BET oferta ta podnosi kursy nawet o 30%. Wystarczy, że znajdziesz “promocyjne” mecze i ułożysz z nich swój kupon. Z oferty korzystaj do woli, nawet codziennie!

Kurs+

Taśmy, tasiemce – zwał, jak zwał. Różnie nazywane są kupony akumulowane, składające się ze sporej liczby zdarzeń. Bukmacher chyba je lubi, bo ma dla graczy bonus. LV BET podwyższa wygrane AKO nawet o 25%.

Przygotuj kupon z min. 4 zdarzeniami za co najmniej 10 zł, pamiętając o kursie min. 3.00 i weź udział w promocji.

 • 4 zakłady – bonus +7,5% do wygranej
 • 5 zakładów – 10%
 • 6 zakładów – 15%
 • 7 zakładów – 20%
 • 8 i więcej zakładów – 25%

Jak prosto wyliczyć, do “wyjęcia” jest nawet dodatkowe 25%. Maksymalny bonus w tej promocji to 1000 zł.

LV Punkty

Co jeszcze? Fajną i ciekawą opcją dostępną u tego buka jest program lojalnościowy. Cała zabawa polega na zbieraniu LV punktów, które później możesz wymieniać na środki bonusowe. LV BET przyznaje 1 punkt za każde zagrane 25 zł. Jeżeli uzbierasz 100 punktów, będziesz mógł wymienić je na środki bonusowe, według zasady 100 punktów = 5 zł. Każdy użytkownik tego bukmachera zapisywany jest do programu lojalnościowego automatycznie i nie jest potrzebny LV BET kod promocyjny.

LV BET rejestracja z kodem – szybka rejestracja

W LV BET kod promocyjny, co nie może dziwić, wbijasz podczas rejestracji. Z nami jedyne, co musisz zrobić, to przejść naszym linkiem na jego stronę – pole z kodem będzie już wypełnione! Zarejestruj się, podając prawdziwe dane i zdobądź bonusy na start.

LV BET kod promocyjny

Na czym polega szybka rejestracja? Sprawa jest banalnie prosta. Jedyne co musisz wprowadzić to:

 • Imię i nazwisko
 • Numer PESEL
 • Numer telefonu komórkowego
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika
 • Hasło do konta
 • Kod promocyjny LV BET (jeśli wymaga tego bukmacher)

W przypadku szybkiej rejestracji nie jest wymagany skan dowodu ani inne bardziej szczegółowe informacje. Prawda, że dziecinnie proste? Nie powinno Ci to zająć dłużej niż minutę. Jest to na pewno super opcja, jeżeli chcesz najpierw wypróbować tego buka. Pamiętaj jednak, że są tu również pewne ograniczenia. Maksymalny limit zakładów to 5200 zł. Środki ze swojego konta możesz wypłacić tylko po dokonaniu pełnej rejestracji.

LV BET rejestracja z kodem – pełna rejestracja

W LV BET masz teraz opcję założenia konta stałego! Pełną rejestrację, która jest konieczna do zmiany konta tymczasowego w stałe, dokonasz wypełniając kolejne pola formularza rejestracyjnego, a więc:

 • Dokładny adres miejsca zamieszkania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj)
 • Obustronny skan dokumentu (może być paszport lub dowód osobisty)
 • Numer konta bankowego

Po kilkunastu minutach Twoje konto powinno zostać zweryfikowane. Od tej pory jesteś pełnoprawnym właścicielem konta w LV BET.

LV BET bonus powitalny

LV BET zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Aby otrzymać w LV BET bonus (poza darmowym zakładem) musisz dokonać wpłaty. Pewnie chciałbyś też wiedzieć, jak ewentualnie wypłacić swoje wygrane. No to zapraszamy.

LV BET wpłaty – jak zrobić?

Możemy mówić o naprawdę sporych możliwościach wpłaty środków. Wśród dostępnych opcji wpłaty depozytu znajdziesz: Przelewy24, dotpay, tpay.com, Paymenticon, karty VISA i Mastercard, BLIK, Skrill, Paysafecard. Minimalny depozyt to 10 zł (dla Paysafecard 20 zł), a maksymalny 10 000 zł (dla Skrill 20 000 zł).

 • Zarejestruj się lub zaloguj na konto LV BET
 • Kliknij “wpłata”
 • Możesz wybrać bonus lub wpisać LV BET kod promocyjny
 • Wybierz metodę płatności
 • Wprowadź kwotę depozytu
 • Zatwierdź, klikając “wpłać teraz”
 • Potwierdź swoją transakcję

LV BET wypłaty – jak wypłacić?

Korzystając z usług tego buka masz możliwość skorzystania z błyskawicznej wypłaty środków. Usługa LV BET Rapid Pay umożliwia wypłatę środków w ciągu nawet 10 minut, co jest rekordem u buków legalnych w naszym kraju.

Niestety, ta forma wypłaty środków ma swoje ograniczenia. Po pierwsze nie działa ona całodobowo i możesz z niej skorzystać jedynie w godzinach od 8:00 do 1:00. Powinno to jednak wystarczyć zdecydowanej większości graczy. Druga, i niestety nieco większa wada, to fakt, że funkcja ta jest dostępna tylko wtedy, gdy posiadasz konto w jednym, z najpopularniejszych dziewięciu banków. Jeśli nie, na wypłacone środki poczekasz do najbliższego dnia roboczego.

 • Zaloguj się w LV BET
 • Kliknij na “moje konto”
 • Przejdź do zakładki “wypłata”
 • Wybierz metodę płatności
 • Wprowadź kwotę wypłaty (min. 25 zł)
 • Zatwierdź zlecenie
 • Poczekaj na akceptację Działu Finansowego

LV BET VIP – oferta dla graczy VIP

Wśród bukmacherów online można często spotkać oferty klubów VIP, które są dedykowane dla graczy, którzy obstawiają duże kwoty i chcą cieszyć się dodatkowymi bonusami i promocjami. W przypadku LV BET, warto podkreślić, że ta firma nie posiada klubu VIP, ale za to oferuje ciekawe bonusy dla nowych graczy. LV BET nie skupia się na ofercie klubu VIP, ale stawia raczej na to, by każdy gracz mógł skorzystać z ciekawych bonusów i promocji. Dzięki temu, nawet jeśli gracz nie obstawia dużych kwot, może liczyć na wiele atrakcyjnych ofert, które zwiększą jego szanse na wygraną i umilą rozgrywkę.

LV BET zakłady bukmacherskie

LV BET rodzaje zakładówOpis
SOLOZakłady solo to po prostu jakiekolwiek kupony, na których znajduje się tylko jeden typ. Nie łączą się one z innymi propozycjami od bukmachera.
AKOZakłady AKO są zupełnym przeciwieństwem singli, ponieważ to nic innego, jak zwykłe zakłady, które są łączone w kupony multi, gdzie znajdziesz kilka opcji.
Zakłady na żywoZakłady na żywo od dwóch poprzednich różnią się tylko tym, że nie obstawia się tutaj przed meczem, a w jego trakcie. Dzięki temu możemy lepiej reagować na to, co widzimy na boisku!

Więcej o ofercie LV BET

Oferta LV BET to jedna z najbardziej atrakcyjnych na rynku, ze względu na wysoką wartość bonusów i niskie wymagania dotyczące obrotu. Pakiet powitalny dla nowych graczy składa się z różnych bonusów, w tym bonusów depozytowych, darmowych spinów w kasynie oraz zakładów bez ryzyka. Dzięki temu, korzystając z oferty LV BET, można zwiększyć swoje szanse na wygraną i umilić sobie czas spędzany na obstawianiu!

FAQ

Czy w LV BET kod promocyjny jest wymagany?

Wystarczy, że klikniesz w nasz link, a aktualny kod promocji LV BET pojawi się w formularzu z automatu. To wielka wygoda, bo nie musisz niczego przepisywać, ani kopiować!

Co daje kod promocyjny LV BET dla nowych graczy?

Rejestrując się z naszego polecenia zgarniesz darmowy zakład 20 zł bez depozytu.

Jaki jest bonus na start w LV BET?

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14% to pełen pakiet, jaki możesz zgarnąć. W LV BET bonus powitalny przygotowali na bogato!

Czy potrzebuję weryfikować tożsamość, aby otrzymać bonus?

Jeżeli chcesz zgarnąć 20 zł bez depozytu, musisz przesłać bukmacherowi skany dowodu osobistego (zweryfikować tożsamość). Pamiętaj jednak, że weryfikacja będzie konieczna prędzej, czy później - aby wypłacić wygrane.

Ile muszę wpłacić aby otrzymać od LV BET bonus powitalny?

Każdy z bonusów w pakiecie rządzi się innymi kwotami i wszystko zależy od tego, jakie wysokości bonusów Cie interesują. Dla bonusu 100%, 50% oraz mnożnika musisz wpłacić za każdym razem inny depozyt.