Sprawdź!

Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Z wyborem najlepszego bukmachera jest jak z wybraniem najlepszej piłkarskiej drużyny na świecie – zdania są mocno podzielone. Warto jednak porównywać ze sobą zakłady bukmacherskie pod względem kilku kluczowych kryteriów, aby móc stwierdzić, których z nich to najlepszy bukmacher w Polsce.

Najlepszy bukmacher – jak go wybrać?

Na polskim rynku legalnych bukmacherów mamy oligopol, co oznacza, że zaciętą rywalizację toczy ze sobą kilka podmiotów. Wybranie jednego z nich nie jest sprawą prostą, a w dużej mierze opiera się na doświadczeniu gracza w zakładach, w dodatku branża bukmacherska w kraju nad Wisłą wciąż przechodzi spore przemiany, a sytuacja rynkowa jest dynamiczna.

Mimo to, oferty bukmacherskie można ze sobą porównywać pod kilkoma kryteriami, by na tej podstawie stwierdzić, która marka jest (subiektywnie) numerem jeden w Polsce. Zakłady bukmacherskie warto porównywać szczególnie pod takimi względami, jak:

  • Bonusy i promocje – dla wielu graczy szczególnie duże znaczenie mają bonusy powitalne. Uwagę warto zwrócić również na promocje dostępne dla tych klientów, którzy z usług danego bukmachera korzystają już dłuższy czas.
  • Wszechstronność oferowanych zakładów – dla jednych nie ma to praktycznie żadnego znaczenia, ponieważ u każdego bukmachera można obstawiać najpopularniejsze wydarzenia sportowe np. związane z piłkarską ligą mistrzów. Najlepszy bukmacher online powinien mieć jednak ofertę dostosowaną do bardziej wymagających graczy, którzy chcą obstawiać także i mniej popularne rozgrywki, np. wyścigi konne, które możesz sprawdzać na cheltenham-betting-offers.co.uk
  • Jakość strony online – jeśli dana firma chce być postrzegana jako najlepszy bukmacher online w Polsce, to musi mieć naprawdę solidną stronę internetową.
  • Kursy – oczywiście im są one bardziej korzystne dla graczy, tym więcej zwolenników ma dany bukmacher.
  • Jakość aplikacji mobilnej – cały czas przybywa graczy, którzy obstawiają na urządzeniach mobilnych. Zakłady bukmacherskie powinny więc być jak najbardziej przyjazne dla fanów małych, dotykowych ekranów.
  • Poziom obsługi Klienta – najlepszy bukmacher powinien zapewniać różne formy kontaktu, a także szybką obsługę każdego klienta zgłaszającego się po pomoc lub radę.

STS – czy największy, to także najlepszy bukmacher?

Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 1660 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

STS to branżowy potentat, który może się poszczycić około 50 procentami udziałów rynkowych. Marka tej firmy była budowana od lat, a dziś wielu graczy uważa, że właśnie to STS to najlepszy bukmacher w Polsce.

Oferta zakładów jest tam imponująca, a obstawiać można naprawdę wiele dyscyplin oraz meczów. W dodatku w STS można obstawiać wydarzeń nie mających związku ze światem sportu; u tego bukmachera widnieje bowiem szeroka oferta na zdarzenia polityczne i kulturowe, obstawiać można tam nawet wyniki telewizyjnych show. Można więc stwierdzić, że pod względem szerokości ofert, STS mieści się w ścisłym topie.

Dobrze skonstruowana strona internetowa oraz świetnie działająca aplikacja mobilna, to kolejne argumenty, które mogą przemawiać za twierdzeniem, że STS to najlepszy bukmacher online w kraju nad Wisłą. Wielu docenia tutaj tego bukmachera za atrakcyjne kursy, które są często znacznie lepsze niż te dostępne u konkurencji.

STS można pochwalić także pod względem oferty bonusowej. Otrzymujesz tu możliwość uzyskania reloadów od trzech depozytów do łącznie nawet 1500 złotych, cashback 125 zł oraz 60 zł extra – przyznasz, że prezentują się one solidnie. Skorzystać można także np. na systemie poleceń. Co prawda u konkurencji można znaleźć co najmniej równie dobre oferty promocyjne, to jednak i bonusy w STS można zaliczyć do plusów.

Samo obstawianie w STS także funkcjonuje bez zarzutu. Wysoki poziom obsługi Klienta i popularne sposoby płatnicze należy zaliczyć do plusów. Bukmacher często wykonuje krok przed konkurencją; warta pochwały jest np. prowadzona przez STS fundacja wspierająca sportowców, w tym także amatorów. Magazyn bukmacherski STS także był ciekawą inicjatywą, która wyróżniała tego bukmachera na tle konkurencji.

Czy więc STS to najlepszy bukmacher w Polsce? Cóż, z pewnością jest wiele argumentów na poparcie tej tezy. Oczywiście jednak nie wszyscy się z nią zgodzą.

Dla niektórych to Fortuna jest numerem jeden

30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł

Aż do 630 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
cashback x3 po 100, 200 i 300 zł 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Wiele ciepłych słów można powiedzieć na temat Fortuny. Przede wszystkim warto pochwalić tego bukmachera za świetną stronę internetową. Intuicyjny, łatwy w nawigowaniu i dobrze prezentujący portal to jeden z argumentów, który sprawia, że dla niektórych Fortuna to najlepszy bukmacher online. Dokładając do tego naprawdę dobrą aplikację mobilną, trudno się dziwić jak wielu graczy chcących obstawiać online zdecydowało się właśnie na Fortunę. Obstawianie online jest tam bowiem naprawdę komfortowe.

Po względem innych cech wszystko także prezentuje się co najmniej dobrze. Obstawiać można wiele dyscyplin i spotkań sportowych, a także innych wydarzeń np. związanych z polityką. Bogactwo oferty w Fortunie wyróżnia się więc na spory plus w zestawieniu z konkurencją. Kursy także bywają tam naprawdę atrakcyjne, a oferta bonusów wygląda zachęcająco. Niedawno Fortuna jeszcze ją podwyższyła, przez co teraz gracze z naszym kodem promocyjnym mogą odebrać: 30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł.

Totolotek także ma swoich oddanych fanów

zmiana oferty!

Aż do
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Można spotkać wielu zapalonych graczy, którzy uważają Totolotka za organizującego najlepsze zakłady bukmacherskie w kraju nad Wisłą, co także jest podparte solidnymi argumentami. Godna uwagi jest przede wszystkim bardzo dobrze przygotowana oferta bonusowa, która pod wieloma względami zostawia konkurencję w tyle. Uwagę szczególnie przykuwa bonus powitalny mogący wynieść aż 1111 zł i freebet 25 zł za kod promocyjny.

Ciekawa jest także oferta konkursowa dla wytrwanych graczy. Grając w Toto-ligę, czy też Toto-gol można wykorzystać swoją piłkarską wiedzę, by cieszyć się z nagród sięgających nawet setek tysięcy złotych!

Dobrze funkcjonują także zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna. U Totolotka ma się także szerokie możliwości kontaktu, w tym obsługę telefoniczną stojącą na wysokim poziomie, co przecież nie jest standardem u każdego bukmachera.

Czy przyszłość należy do LV BET oraz forBET?

Zastanawiając się nad tym, który bukmacher w Polsce jest obecnie najlepszy, najprawdopodobniej należałoby postawić na STS lub też Fortunę albo Totolotek. Te 3 marki mają pod niemal każdym względem co najmniej dobrą ofertę, a w dodatku ugruntowaną pozycję na rynku.

Branża bukmacherska przechodzi jednak przemiany, warto więc zwrócić uwagę także na względnie młode marki, czyli LV BET i forBET. Obie te firmy świetnie wpasowują się w obecne trendy. Po pierwsze stawiają głównie na obstawianie online, czyli najbardziej popularną formę grania, a po drugie mają także dobrze dopasowaną ofertę na dyscypliny z ogromnym potencjałem, czyli MMA oraz e-sport. Być może więc już całkiem niedługo to właśnie forBET lub LV BET będzie przez wielu postrzegany jako najlepszy bukmacher online w Polsce.

Nie można także zapominać o tym, że swoje aspiracje ma także PZBuk oraz E-toto. W dodatku na rynek powinni lada moment wchodzić kolejni gracze. Warto więc mieć stale rękę na pulsie i sprawdzać, który z bukmacher w danym momencie ma najbardziej atrakcyjną ofertę.