Na BetFan aplikacja jest dostępna – sprawdź ją!

BetFan aplikacja mobilna

Pobierz aplikację!

Bonus 200% do 400 zł

Aż do 400 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Mobilny BetFan: aplikacja mobilna i wersja mobilna serwisu

Jeśli chcesz obstawiać z telefonu na BetFan, aplikacja z pewnością bardzo Ci się przyda. Na szczęście bukmacher ma takową w swojej ofercie. Z tego artykułu dowiesz się, czy stoi ona na wysokim poziomie i na jakie systemy operacyjne jest dostępna!

BetFan aplikacja – jak ją pobrać?

betfan aplikacja

Aplikacja BetFan jest dostępna do pobrania na stronie bukmachera, a także w App Store od Apple (wersja na iOS) oraz App Gallery (wersja na urządzenia Huawei). Żeby korzystać z usług bukmachera na Androidzie, potrzebny jest plik BetFan apk. Poniżej prezentujemy krótkie instrukcje instalacji apki na poszczególnych systemach.

Jak zainstalować aplikację BetFan na Androidzie?

 1. Wejdź na stronę BetFan aplikacja.
 2. Znajdź sekcję “Android”.
 3. Kliknij “Pobierz” i ściągnij BetFan apk.
 4. Zainstaluj BetFan apk na telefonie, korzystając z instrukcji na stronie buka.

Jak zainstalować aplikację BetFan na iPhonie (iOS)?

 1. Wejdź na stronę BetFan aplikacja.
 2. Znajdź sekcję “App Store”.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby pobrać apkę w dowolny sposób.

Pamiętaj, że możesz również po prostu poszukać apki samodzielnie. Aplikacja BetFan jest dostępna w App Store, więc dasz radę ją ściągnąć nawet bez wchodzenia uprzednio na stronę bukmachera.

Jakie wymagania stawia dla użytkowników BetFan aplikacja

Raczej nie ma przeciwwskazań, żeby korzystać na telefonie z BetFan. Aplikacja nie ma wysokich wymagań. Jeżeli Twoje urządzenie jest w miarę nowe i ma system Android albo iOS, to nie powinieneś mieć żadnych problemów, a aplikacja na pewno się zainstaluje i będzie działać w porządku.

Czym różni się aplikacja BetFan od wersji mobilnej serwisu?

Tak samo jak w przypadku każdego innego buka, także i na BetFan aplikacja to rodzaj oprogramowania, które ściągasz i instalujesz na swoim telefonie. Na iOS umożliwia Ci to App Store, a na Androidzie – BetFan apk. Po instalacji masz na urządzeniu ikonkę, która pozwala przenieść się od razu do obstawiania na BetFan.


Wersja mobilna serwisu nie wymaga natomiast instalowania żadnej aplikacji. Jest to po prostu dostosowana do mniejszych ekranów strona internetowa, którą otwierasz w dowolnej przeglądarce mobilnej na telefonie lub tablecie. Według niektórych korzystanie z wersji mobilnej jest mniej wygodne niż aplikacja BetFan. Używanie przeglądarki ma jednak taki plus, że nie musisz pobierać żadnej apki i zajmować sobie miejsca na telefonie. Sam wybierz, co jest dla Ciebie ważniejsze! BetFan umożliwia Ci skorzystanie z obu opcji.

BetFan bonus mobilny

Niestety u tego bukmachera nie jest obecnie dostępny żaden specjalny bonus za ściągnięcie aplikacji. W apce możesz jednak wykorzystać MAXPROMO, czyli otrzymany przez nas od BetFan kod promocyjny. Bonus powitalny od tego bukmachera to 200% do 400 zł. Możesz go oczywiście odebrać także w aplikacji mobilnej!

Zalety aplikacji BetFan

 • dostępna na iOS, Android oraz Huawei,
 • dostęp do pełnej oferty zakładów,
 • możliwość wpłacania i wypłacania kasy,
 • możliwość korzystania z bonusów,
 • wygodna obsługa,
 • estetyczny interfejs.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację BetFan?

 1. Włącz aplikację i się zaloguj.
 2. Wejdź w menu, stukając prawy górny róg.
 3. Stuknij przycisk “WPŁAĆ”.
 4. Wybierz kwotę i metodę płatności.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

Jak wypłacić pieniądze z konta BetFan?

 1. Włącz aplikację i się zaloguj.
 2. Wejdź w menu, stukając prawy górny róg.
 3. Stuknij przycisk “WYPŁAĆ”.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić.
 5. Zatwierdź i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

Pamiętaj, że aby móc wypłacić pieniądze z serwisu musisz mieć zweryfikowane konto. To znaczy, że musisz przesłać do BetFan dokumenty, które udowadniają, że jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli masz z tym jakiś problem albo potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z konsultantem.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

betfan aplikacja pomoc

Na BetFan można uzyskać pomoc przy pomocy wiadomości email albo czatu. Ta druga opcja jest oczywiście sporo szybsza. Czasami trzeba chwilę poczekać na połączenie z konsultantem, ale ogólnie odpisują oni dosyć szybko. Pracownicy bukmachera są dostępni w godzinach 9.00-23.00 niezależnie od dnia tygodnia. Żeby porozmawiać z konsultantem przez aplikację, wykonaj następujące kroki:

 1. Włącz apkę.
 2. Zjedź na sam dół i dotknij napisu “Stopka”.
 3. Wybierz opcję “Kontakt”, żeby zobaczyć dostępne opcje albo “Chat na żywo”, żeby od razu połączyć się z pracownikiem BetFan.

To  bardzo wygodne, że można kontaktować się z obsługą klienta nawet przed założeniem konta. Dzięki temu możesz uzyskać fachową pomoc, jeżeli będziesz mieć jakiś problem.

BetFan aplikacja: opinie

Czy apka BetFan jest warta zachodu? My uważamy, że tak! Została ona zrealizowana w naprawdę dobry i przemyślany sposób. Dzięki niej możesz korzystać z pełnej oferty zakładów bukmachera, odbierać bonusy i do tego zarządzać swoim kontem, w tym saldem, wpłatami i wypłatami. Podoba nam się również szybkość i wygoda kontaktu z konsultantami. 

Czy coś można by poprawić? Cóż, nie ma ideałów. Ucieszyłoby nas, gdyby bukmacher udostępnił jakiś specjalny bonus mobilny i gdyby można było oglądać transmisje na żywo. Ogólnie nasz werdykt jest jednak pozytywny. BetFan włożył sporo wysiłku i stworzył naprawdę ładną oraz wygodną w użyciu aplikację. Jesteśmy więc pewni, że będzie ją dalej rozwijał.

FAQ

Czy jest dostępna na BetFan aplikacja Android?

Tak, można korzystać z apki na Androidzie, w tym na urządzeniach Huawei.

Czy jest dostępny BetFan iOS?

Tak, możesz pobrać aplikację na urządzenia Apple albo ze strony BetFan, albo bezpośrednio z App Store.

Czy mogę używać BetFan na telefon bez pobierania aplikacji?

Tak, możesz również używać mobilnej wersji serwisu. Po prostu wejdź na stronę BetFan przy pomocy przeglądarki na telefonie albo tablecie.

Czy w apce BetFan jest bonus mobilny?

Niestety obecnie nie ma takiego bonusu, ale jeżeli się pojawi, to napiszemy o nim!

Czy aplikacja BetFan pozwala wypłacać pieniądze?

Tak, możesz przy pomocy apki wypłacić kasę z BetFan.