Aplikacja STS: jak ją pobrać?

STS aplikacja mobilna iOS & Android

Pobierz aplikację!

Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 760 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

W STS aplikacja mobilna jest dostępna na systemy operacyjne Android i iOS. Jeśli Twoje urządzenie działa na innym, możesz skorzystać też z podstawowej wersji mobilnej serwisu STS. Aplikacja umożliwia jednak obstawianie zakładów, śledzenie wyników spotkań, zarządzanie kontem i płatnościami oraz wiele innych rzeczy, więc skupimy się bardziej na niej.

STS aplikacja mobilna – jak ją pobrać?

sts aplikacja mobilna

Aby ściągnąć tę apkę i cieszyć się zakładami w wersji mobilnej, musisz wykonać jedynie kilka prostych kroków:

 • Wejdź na stronę bukmachera STS.
 • Wejdź w zakładkę „Aplikacja Mobilna” (jest na mniejszym, drugim od góry pasku interfejsu, musisz wybrać ostatnią opcję z prawej strony).
 • Zależnie od używanego systemu wybierz banner „Pobierz dla Android” lub „Pobierz dla Apple iOS”.
 • Jeśli nie używasz żadnego z tych systemów, wybierz trzeci banner „M.STS.PL wersja mobilna”.

I to by było na tyle – po pobraniu aplikacji wystarczy zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli wybrałeś natomiast ostatnią opcję, aplikacja STS nie będzie konieczna – będziesz korzystać po prostu z responsywnej wersji strony STS. Sprawdź również ofertę piłki nożnej od STS!

Jak zainstalować STS na Androidzie?

 1. Wejdź w Ustawienia > Zabezpieczenia i zaznacz przełącznik przy opcji Nieznane źródła.
 2. Znajdź plik, który ściągnąłeś ze strony: to aplikacja STS! Otwórz go.
 3. Poczekaj, aż instalacja dobiegnie końca.
 4. Uruchom aplikację.

Jak zainstalować STS na iPhonie (iOS)?

W przypadku tego systemu operacyjnego wystarczy kliknąć na odpowiedni banner w zakładce STS aplikacja mobilna. Wówczas zostaniesz przekierowany do aplikacji STS na App Store. Tam możesz zainstalować apkę tak jak w przypadku każdej innej aplikacji ściąganej z App Store. Tak więc STS iOS to aplikacja bardzo łatwa do zainstalowania.

STS aplikacja mobilna – wymagania sprzętowe

Jeśli chcesz grać mobilnie na STS, iPhone w miarę nowej generacji powinien być wystarczający. Oczywiście iPady i iPody również są w porządku, głównie chodzi po prostu o to, aby Twoje urządzenie działało na jednym z niedawnych systemów iOS. Na tej samej zasadzie pozwala grać na STS Android z ostatnich lat. Jeśli masz telefon lub tablet z w miarę świeżą wersją Androida, to aplikacja STS powinna działać bezproblemowo.

STS mobile – czym różni się wersja mobilna od aplikacji?

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji na swój telefon czy tablet, to i tak nie będziesz miał problemów z grą na telefonie u bukmachera. Właśnie dla osób takich jak Ty powstało STS mobile. Ta usługa polega na dostosowaniu strony internetowej buka do potrzeb urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz po prostu wejść na STS mobile poprzez wpisanie adresu w przeglądarkę na telefonie czy tablecie. Strona będzie działać równie wygodnie co na komputerze, będzie po prostu mniejsza i dostosowana do wygodnego korzystania na ekranie dotykowym. STS mobile to dobra alternatywa, jeżeli Twoje urządzenie ma wiele lat i nie wspiera już najnowszych aplikacji albo jeżeli chcesz oszczędzać megabajty na dysku i wolisz nie pobietać niepotrzebnych apek.

Bonus mobilny w STS

Niestety STS nie ma w stałej ofercie żadnego bonusu dla użytkowników aplikacji mobilnej i negatywnie odznacza się w ten sposób na tle innych bukmacherów. Zazwyczaj obowiązują bowiem jakieś specjalne bonusy lub korzyści dla użytkowników mobilnych, które mają zachęcić do ściągania aplikacji. Według archiwalnych artykułów ze strony STS zdarzały się krótkie akcje promocyjne, podczas których dzięki korzystaniu z apki można było wzbogacić się o dodatkowe środki.  Zdecydowanie warto więc uważnie śledzić nowości i wyglądać ciekawych bonusów. Niestety nie można jednak liczyć na nagrodę za samo pobranie i zainstalowanie aplikacji.

Pozytywem jest jednak to, że użytkownicy aplikacji grają na równych prawach z osobami obstawiającymi na PC. Można skorzystać ze wszystkich tych samych bonusów, w tym bonusu powitalnego. Aplikacja STS nie zapewnia więc żadnych specjalnych bonusów, ale nie odbiera też korzyści w porównaniu do klasycznych graczy. To oznacza, że również w aplikacji mobilnej możesz wykorzystać nasz kod promocyjny, aby podwyższyć swój bonus na powitanie. Sprawdź również ofertę od STS na cały tydzień.

Zalety aplikacji STS: Android i iOS

Przeznaczona dla użytkowników bukmachera STS aplikacja mobilna oferuje użytkownikom następujące funkcje:

 • Obstawianie zakładów na wszystkie dostępne w serwisie dyscypliny sportowe.
 • Oglądanie bezpłatnych transmisji i relacji sportowych na żywo.
 • Wypłacanie kuponów, w tym opcja Cash-Out – wypłacaj jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu.
 • Szybkie wpłaty przy pomocy PayU, Skrill czy Neteller i wypłaty za pośrednictwem STS Pay.
 • Powiadomienia o aktualnym stanie wydarzeń sportowych, które Cię interesują.
 • Chat do komunikacji z innymi graczami podczas wydarzenia live.
 • Lokalizacja najbliższego punktu STS.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację STS?

 1. Naciśnij przycisk “Moje konto”.
 2. Wybierz zakładkę “Wpłata”.
 3. Wybierz spośród dostępnych opcji wpłaty (Visa, MasterCard, Skrill, PayU, tpay.com) lub zlokalizuj punkt STS, w którym dokonasz wpłaty na miejscu.
 4. Po wybraniu którejś z opcji podaj kwotę, którą chcesz doładować konto.
 5. Naciśnij na pomarańczowy przycisk “Wpłać”.
 6. Dalej poprowadzi Cię wybrany system płatniczy.

Więcej na temat składania depozytów dowiesz się w naszym artykule na temat płatności u bukmachera STS.

Jak wypłacić pieniądze z konta STS?

 1. Naciśnij przycisk “Moje konto”.
 2. Wybierz zakładkę “Wypłata”.
 3. Sprawdź, czy podałeś odpowiedni numer konta bankowego.
 4. W pierwsze okienko wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić.
 5. W drugie okienko wpisz swoje hasło, aby autoryzować transakcję.
 6. Naciśnij pomarańczowy przycisk “Zleć wypłatę”.
 7. Poczekaj do dwóch dni roboczych na otrzymanie przelewu.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

 1. Naciśnij przycisk “Moje konto”.
 2. Wybierz zakładkę “Kontakt”.
 3. Wypełnij formularz kontaktowy.

STS aplikacja: opinie

Opublikowana przez STS aplikacja mobilna jest dobrze zaprojektowana i wygodna w użyciu, a także daje dostęp do wszystkich tych samych funkcjonalności co pełnowymiarowa wersja strony. Wpłaty i wypłaty są szybkie i wygodne. Interfejs kuponu dostosowano do urządzeń mobilnych z ekranem dotykowym. Na stronie STS można znaleźć szczegółowe wyjaśnienia w kwestii instalacji i użytkowania aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna na dwa najważniejsze systemy, a pozostali gracze mogą korzystać ze strony mobilnej. Nie ma jednak żadnych specjalnych bonusów dla użytkowników aplikacji mobilnej. Czasami niektóre funkcje mogą nie działać, co jest dla użytkownika zdecydowanym minusem.

FAQ

Czy mogę zarejestrować się na STS z urządzenia mobilnego?

Tak, jest możliwość przejścia przez proces rejestracji przy pomocy, pozwala na to zarówno wystawiona przez STS aplikacja, jak i strona mobilna bukmachera.

Czy z aplikacji mobilnej można obstawiać wybrane dyscypliny sportowe?

W STS aplikacja mobilna dostępna jest dokładnie ta sama oferta co na pełnowymiarowej stronie STS.

Jak obstawić zakład przy pomocy aplikacji STS?

Wejdź w apkę STS lub alternatywnie włącz STS mobile. Teraz wystarczy wybrać dowolną dyscyplinę, państwo, ligę, a następnie konkretne wydarzenie, którym jesteś zainteresowany. Pod poszczególnymi wydarzeniami dostępne są różne opcje, na które można obstawiać. Wystarczy dotknąć wybranej ikonki, a wygeneruje się kupon, na którym można zdecydować o tym, z którego konta i w jakiej kwocie obstawisz. Na kuponie na bieżąco aktualizować się będzie obliczenie potencjalnej wygranej. Kiedy już zdecydujesz się na kupon, naciśnij pomarańczowy przycisk „Wnieś zakład” i czekaj na rozstrzygnięcie wydarzenia!

Krótkie pytania i odpowiedzi – STS