Wielki rewanż!

Paweł „Księżniczka” Tyburski vs. Alberto Simao typy na Fame MMA 19

Pierwszy z dwóch co-main eventów na Fame MMA 19 to starcie tytanów! Alberto Simao podejmie w formule K-1 i małych rękawicach Pawła Tyburskiego. Będzie to rewanż za przegraną pod koniec 2022 roku. Czy dojdzie do skutku? I jakie są na Paweł „Księżniczka” Tyburski vs. Alberto Simao typy?

Tyburski vs. Simao typy na Fame MMA 19
Paweł „Księżniczka” Tyburski kurs BetclicAlberto Simao kurs Betclic
1.332.85
Kursy bukmacherskie z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.

Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao typy na Fame MMA 19

Paweł „Księżniczka” Tyburski i Alberto Simao po raz pierwszy mieli okazję skrzyżować rękawice 10 grudnia 2022 roku podczas gali High League 5. Wówczas wygrana należała do Tyburskiego. Zawodnik znokautował słynnego rapera w drugiej rundzie. Chwilę po zakończeniu walki Simao zadeklarował chęć rewanżu. Już 2 września 2023 na Fame MMA 19 przekonamy się, czy rewanż przebiegnie ze skutkiem pozytywnym!

Paweł „Tybori” Tyburski jest influencerem i byłym piłkarzem. Szerokiej publiczności dał się poznać za sprawą występu w popularnym show „Love Island. Wyspa miłości”. Na Instagramie występuje pod nickiem pablotybori.

Natomiast Alberto Simao to raper o angolskich korzeniach. Jego największym dorobkiem muzycznym jest utwór „Dwutakt”, do którego teledysk osiągnął poziom ponad 43 milionów wyświetleń. Na Instagramie można go znaleźć pod nickiem albertoloki_93.

Przed galą High League 5 panowie prowadzili ze sobą otwarty konflikt w social mediach, obejmujący między innymi wyzwiska na Instagramie. Obecnie freak fighterzy twierdzą, że spiny już nie ma. Widać jednak, że jest ogromna chęć na wygraną. Kto ma na nią większe szanse? Zakłady na Fame MMA ponownie pokazują kursami, że widzą zwycięzcę w Tyburskim. Czy tak będzie w rzeczywistości?

Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao typy

Walka Tyburskiego i Simao wisiała w powietrzu już od dawna. Żeby być ścisłym, od 10 grudnia 2022 roku, gdy Simao zadeklarował chęć rewanżu po przegranej, gdy to został brutalnie znokautowany. Typy na Paweł Tyburski vs Alberto Simao wskazują, że wciąż większe szanse ma znany z miłosnych podbojów „Księżniczka”.

Obaj panowie długo przygotowywali się na walkę rewanżową. Obaj mają szanse się wykazać. W dużej mierze wystawiane na Fame MMA typy wskazują wygraną Tyburskiego, my jednak nie chcielibyśmy łatwo spisywać Simao na straty. Wierzymy, że gość jest w stanie się zrewanżować.

Typy na Paweł „Księżniczka” Tyburski na Fame MMA 19

Paweł Tyburski dał się poznać jako zacięty zawodnik, który mierzy wysoko. Mimo łatki lovelasa z „Love Island” Tyburski wali mocno, aż miło popatrzeć. Wyprowadza wiele serii, jest szybki, ale nie zawsze trafia celu. 

Paweł „Księżniczka” Tyburski na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 3-2-0
  • Wzrost: 192 cm
  • Waga: 92 kg
  • Zasięg: 198 cm
  • Wiek: 28 lat

Typy na Alberto Simao na Fame MMA 19

Warunki fizyczne Simao nie pozostawiają wiele do życzenia. Wzrost 200 cm oraz zasięg 206 cm przy wadze 92,5 kg robią swoje. Mimo to Alberto już wcześniej był uważany za underdoga pojedynku z Tyburskim. Bukmacherzy celnie obstawiali zwycięstwo Księżniczki. Jak będzie tym razem?

Wynik nie jest przesądzony, zważywszy na wysoki poziom, jaki reprezentował sobą Simao w poprzedniej walce. W walkę z Tyburskim Alberto wszedł bardzo dobrze. Obaj panowie kopali się po nogach i wymieniali ciosy w stójce. Simao potrafił uniknąć ciosów oponenta i starał się kontrować. Nie uważamy więc, że Księżniczka powinien być traktowany jako pewniak tego pojedynku.

Alberto Simao na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 1-2-0
  • Wzrost: 200 cm
  • Waga: 92,5 kg
  • Zasięg: 206 cm
  • Wiek: 29 lat

Zakłady na Fame MMA 19

Pierwsze starcie panów podgrzewało publikę, aż wrzało. Wszyscy byli zachwyceni sportowymi emocjami, jakie zgotowali nam Tyburski i Simao. Jesteśmy pewni, że walka rewanżowa przysporzy jeszcze więcej adrenaliny! Wierzymy także, że Simao ma szanse. Sprawdźmy to już 2 września 2023 roku!

Poniżej natomiast przedstawiamy typy wszystkich walk Fame MMA 19 – dostępne wyłącznie na Betclic.

Fame MMA 19 zakładyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga1.22 – 3.55
Paweł “Księżniczka” Tyburski – Alberto Simao1.35 – 2.85
Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński1.95 – 1.70
Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik1.70 – 1.95
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak1.35 – 2.75
Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz1.40 – 2.60
Sebastian “Alterboy” Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek3.90 – 1.18
Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś2.85 – 1.33
Franciszek “Franio” Rusiecki – Marcin “Xayoo” Majkut3.55 – 1.22
Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki1.80 – 1.84
Kursy Betclic z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.