EURO 2020: Walia - Szwajcaria kursy

Wydawać się mogło, że wokół tego meczu nie można zbudować dużego napięcia. Obie reprezentacje nie uchodzą za wirtuozów futbolu, ale jesteśmy tak spragnieni Mistrzostw Europy, że rozgrzeje nas wszystkich nawet spotkanie Walia – Szwajcaria. Kursy też robią swoje. Ich atrakcyjność jest o tyle ciekawa, że nieźle można zarobić zarówno na wygranej Walijczyków, jak i Szwajcarów.

Euro 2020: mecz Walia – Szwajcaria kursy

Z jednej strony wyrównane kursy bukmacherskie, a z takimi mamy do czynienia w przypadku meczu Walia – Szwajcaria to spora zagadka. Nikt nie jest do końca przekonany na kogo postawić swój zakład. Z drugiej jednak, wysokie kursy, to szansa na niezły zarobek. Zobacz poniżej, jak bukmacherzy widzą szansę obu reprezentacji w bezpośrednim starciu.

Kursy na Walię

Choć Walijczykom bukmacherzy dają mniejsze szanse na triumf, niż Szwajcarom, to jednak porównując ten mecz z innymi spotkaniami Euro 2020, kursy są zdecydowanie zbliżone do siebie. Kto wie, czy wpływu na taki stan rzeczy nie ma fakt, że obie reprezentacje znają się jak przysłowiowe łyse konie? W końcu Szwajcaria i Walia rywalizowały ze sobą w eliminacjach do Euro 2020.

Kursy na Szwajcarię

Szwajcarzy stawiani są w roli faworytów, ale jeżeli wzięlibyśmy linijkę i zmierzyli ich przewagę na “papierze”, to wyszłoby pewnie z kilka milimetrów. Jak widać, nie jest to mecz z gatunku tych, przy których zastanawiamy się, ile bramek wbije dana drużyna, a spotkanie, gdzie drżymy przede wszystkim o sam wynik. O wyrównanym potencjale obu reprezentacji świadczy też fakt, że podobne kursy, jak na zwycięstwo Szwajcarów czy Walijczyków, wystawiono też na… remis. No i jak tu być mądrym, co wydarzy się w tym spotkaniu?

Walia – Szwajcaria zakłady bukmacherskie pod lupą

Jak widzisz, obstawianie meczu Walia – Szwajcaria nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Z odsieczą mogłyby przyjść poprzednie wyniki bezpośrednich starć, ale nie tym razem. Walia i Szwajcaria spotkały się ze sobą w eliminacjach do Euro 2020, ale raz wygrali jedni, a raz drudzy. Helweci okazali się lepsi przed własną publiką 4:1, ale Walijczycy wzięli rewanż u siebie, wygrywając 2:0. Nieco bardziej sytuację rozjaśnia bilans wszystkich bezpośrednich starć. Tutaj Walia wygrała tylko dwa razy, a Szwajcaria aż pięć. W meczu Walia – Szwajcaria nigdy nie padł remis.

O ile wytypowanie zwycięzcy może być ciężkie, bo to też pierwszy mecz obu ekip na Euro 2020, a poza tym wielkie turnieje rządzą się swoimi prawami, o tyle można poszukać alternatywnych zakładów. Może faktycznie kolejny raz konfrontacja Walia – Szwajcaria nie zakończy się remisem? A może warto postawić na bramki? We wszystkich, dotychczas rozegranych meczach pomiędzy tymi reprezentacjami padały co najmniej 2 bramki.

Czy warto obstawiać mecz Walia – Szwajcaria? Kursy kuszą, a odpowiedź na to pytanie będzie banalna: jeśli masz dobrą intuicję, to warto. Odpowiedź tak naprawdę poznasz wtedy, kiedy bukmacher rozliczy Twój zakład – miejmy nadzieję, jako wygrany.

Euro 2020 kursy: czy są atrakcyjne?

Przy okazji Mistrzostw Europy szaleństwo ogarnia nie tylko kibiców, ale też bukmacherów. Dzięki temu gracze mogą natknąć się na wiele ciekawych bonusów oraz na szersze, niż zwykle oferty zakładów. Atrakcyjnie wyglądają też kursy bukmacherskie.

Dlatego też, nie trzymaj się sztywno zakładów na zwycięzcę meczu. Równie dobrze możesz poszukać innych możliwości obstawienia konkretnego spotkania czy nawet rozstrzygnięć w grupach czy końcowych wyników Euro 2020. Wybierz te zakłady i kursy, które będą dla Ciebie najbardziej korzystne.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Walia – Szwajcaria?

Jeżeli chodzi Ci po głowie obstawianie meczu Walia – Szwajcaria, warto rozejrzeć się za dobrymi kursami bukmacherskimi a także bonusami, których przy okazji Euro 2020 nie brakuje. Spójrz na poniższą listę polecanych przez nas bukmacherów. Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się do jednego bukmachera, jeśli spodobało Ci się więcej ofert. Śmiało sięgaj po te, które Cię przekonały!