Obstawiaj bez podatku!

Bukmacher bez podatku

Obstawiasz wydarzenia sportowe i nie chcesz płacić podatku od zwycięstwa? Chcesz uniknąć dodatkowych obciążeń z tytuły wygranej, ale mimo wszystko grać legalnie? W tym artykule dowiesz się, gdzie i na jakich zasadach jest to możliwe.

Bukmacher bez podatku z najlepszą ofertą

Zgodnie z polskim prawem, od każdej złotówki wydanej podczas gry, odprowadzany jest podatek, który trafia do budżetu Państwa. Wynosi on 12%. Co istotne, wszelkie formalności związane z rozliczeniem z urzędem skarbowym, dokonuje bukmacher, ponieważ to on jest podatnikiem w świetle ustawy hazardowej. Zgodnie z nią podstawą opodatkowania stanowi suma wydanych przez gracza pieniędzy. Skąd bukmacher bierze te 12%? Odciąga z pieniędzy, które zainwestował gracz w kupon. Nie jest to zbyt pocieszająca wiadomość, ale tak funkcjonuje polskie prawo.

Aby wzbogacić swoją ofertę i zyskać sympatię klientów, niektórzy bukmacherzy oferują swoim graczom grę bez podatku. Oznacza to, że bukmacher w całości bierze na siebie rozliczenie z kuponu, a gracz nie ponosi żadnej straty z tego tytułu. Brzmi wspaniale, prawda? Bukmacherzy więc prześcigają się w stworzeniu najlepszej, ale też najbardziej opłacalnej oferty, aby przyciągnąć do siebie rzesze graczy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę wyśmienitych ofert dostępnych na rynku w tym temacie. Koniecznie zerknij poniżej – najlepsi bukmacherzy bez podatku wraz z bonusami znajdują się w tabeli. Każdy z nich ma do zaoferowania naprawdę świetne oferty. Sprawdź więc, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Bukmacher bez podatkuForma bonusuGraj!
forBETpakiet na start
dodatkowe bonusy
LV BETpakiet na start
dodatkowe promocje
FortunaHappy Hours

Miej oko na innych bukmacherów!

Pamiętaj, że powyższe opcje to tylko propozycje bonusów, z których możesz skorzystać. “Bukmacherzy bez podatku”, to częsta oferta dostępna dla graczy, a konkurenci bardzo często tworzą specjalne, ograniczone czasowo opcje bonusowe. Dlatego zawsze dobrze jest się rozejrzeć i porównać, która dla Ciebie okaże się najlepsza. Kiedy na taką trafisz, polecamy z niej skorzystać, bo naprawdę warto. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie. Nic nie tracisz, a możesz zyskać wiele, prawda?

Jak dokładnie działają zakłady bez podatku?

Zakłady bukmacherskie bez podatku, to bardzo częsta promocja, która ma skusić potencjalnych graczy do skorzystania z oferty konkretnego buka. Zgodnie z polskim prawem, istnieje obowiązek odprowadzenia 12% podatku obrotowego w przypadku branży bukmacherskiej. To wiąże się z tym, że od każdej stawki odlicza się właśnie 12%. Oznacza to, że w standardowej ofercie, na kuponie pojawia się już informacja o odciągniętym podatku 12%. W przypadku wygranej, pieniądze które wygrywasz to kwota na kuponie (po odciągniętym podatku) pomnożona przez kurs. Ale nie ma co się na nich obrażać, bo gdyby sami mieliby za to płacić, biznes po prostu nie byłby dla nich opłacalny i gdzie mógłbyś próbować swoich sił w typowaniu?

Bez obaw, jest rozwiązanie które nie powoduje bankructwa bukmachera, ale też nie zmusza Cię do płacenia podatku od kuponu. Co to za ratunek? Aby nie zrazić do siebie typujących, bukmacherzy od czasu do czasu proponują graczom naprawdę ciekawą opcję. To zakłady bez podatku. W takiej sytuacji, oprócz możliwości zagrania i zgarnięcia kasy, dostajesz “dodatek” w postaci braku podatku. Ale musimy zaznaczyć jedną, bardzo ważną rzecz. Nie myśl, że tego typu oferta anuluje zupełnie obowiązkowej opłaty do Skarbu Państwa. Nie ma takiej oferty, która mogłaby całkowicie wyeliminować konieczność płacenia podatku i jednocześnie była legalna. W sytuacji promocji zakładów bez podatku, to bukmacherzy biorą podatek na siebie. Oznacza to, że Ty grasz, wygrywasz, a podatek opłaca bukmacher! Zanim jednak zechcesz skorzystać z opcji “Bukmacher bez podatku” zapoznaj się dokładnie z jej warunkami. Tego typu oferty dotyczą zazwyczaj zakładów wielokrotnych, które składają się min. z 3 zdarzeń. Może być też tak, że oferta obowiązuje na wybrane kategorie dostępne na stronie bukmachera, czy konkretne spotkania. Co więcej, jeśli wolisz typować pojedyncze wydarzenia, będziesz rozczarowany. Niestety nie ma akcji, która obejmie grę bez podatków dla pojedynczych kuponów. Wiadomo, że trafienie większej liczby zdarzeń jest trudniejsze, niż wytypowanie poprawnie jednego spotkania, ale i tak bukmacherzy bez podatku to naprawdę dobra i ciekawa opcja. Jeśli dopisze Ci szczęście i trafisz z wytypowaniem – wygrywasz pełną kwotę.

A więc podsumowując. Akcja “Bukmacherzy bez podatku” wygląda tak:

  • Buk ogłasza ofertę, w której obowiązują zakłady bukmacherskie bez podatku.
  • Zapoznajesz się z warunkami oferty.
  • Obstawiasz wymaganą liczbę zdarzeń, aby załapać się na akcję.
  • Czekasz na wyniki.

Jeśli obstawiłeś poprawnie spotkania, wygrana kwota nie jest pomniejszona o podatek, a w gestii bukmachera jest zadbanie o to, żeby do skarbu Państwa trafiło 12% z tego kuponu. Proste?

Czy bukmacher ma prawo oferować zakłady bez podatku?

Możesz się zastanawiać, czy bukmacher ma prawo oferować tego typu zakłady? Czy taka “samowolka” nie oznacza kłopotów z urzędem z skarbowym”? Oczywiście, że nie! Jeśli buk chce, może zaproponować zakłady, w których stawka gracza nie jest pomniejszana o 12%. W państwie Polskim obowiązuje prawo hazardowe, które mówi o konieczności opłacenia podatku. Czy podatek jest potrącany od stawki, czy bukmacher “wykłada” go z własnej kieszeni, nikogo nie interesuje (no moża poza graczami, oczywiście). Grunt, żeby urząd skarbowy taką opłatę otrzymał. Powiemy więcej: legalny bukmacher bez podatku to akcja, w której wymagana opłata nie jest potrącana automatycznie, a sytuacja, w której od każdej tego typu gry, buk płaci Państwu. To trochę tak jakbyś zawierał umowę z bukmacherem, że przy typowaniu określonej przez niego liczby wydarzeń i trafieniu wszystkich zakładów, w nagrodę to on płaci podatek. W praktyce najczęściej są to tzw. bonusy +12% do wygranej. 

Zakładałeś się kiedyś o piwo ze znajomymi? To działa na podobnej zasadzie, tylko zamiast piwa, buk opłaca podatek. Jeśli więc tego typu oferty zazwyczaj omijałeś szerokim łukiem z obawy o legalności tej oferty – nie musisz się niepokoić. Pamiętaj jednak, by bukmacher z którego usług korzystasz, był zarejestrowany w Ministerstwie Finansów. Masz wtedy pewność, że jest to legalny bukmacher bez podatku.

Jakie pułapki w ofercie może zastawić bukmacher bez podatku?

Wciąż nie jesteś przekonany czy zakłady bukmacherskie bez podatku to uczciwa oferta? Gdzie są kruczki i dołki, w które możesz wpaść, jeśli grasz?

Musisz pamiętać o tym, że wymagane są kupony AKO. Oprócz tego warunki są dwa: po pierwsze wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być trafione, a po drugie musisz być uważny. Jeśli tylko dokładnie przeczytasz kryteria oferty i spełnisz wszystkie warunki na kuponie AKO, jedyną przeszkodą, żebyś cieszył się z wygranej nie pomniejszonej o podatek 12% jest już tylko kwestia tego, czy Twoje typy na rzeczonym kuponie będa trafione, czy nie Cudnie, prawda?

Co można zyskać na graniu bez podatku?

Czy polski bukmacher bez podatku może dać Ci jakieś korzyści? Rozważmy to. Załóżmy, że zauważyłeś ofertę na grę bez podatku i chcesz z niej skorzystać. Dokładnie studiujesz jej regulamin i postanowienia. Wiesz, które wydarzenia wchodzą w ofertę oraz ile minimalnie zdarzeń musi się pojawić na Twoim kuponie. Przechodzisz do typowania konkretnych wydarzeń. Zaciskasz kciuki i sprawdzasz wyniki. Udało się! Wszystkie wytypowałeś poprawnie! Co zyskujesz grając bez podatku? Po pierwsze większą wygraną (12% od stawki piechotą nie chodzi!), ale także sławę na dzielni i uścisk dłoni bukmachera! A tak poważnie, czy większa wygrana nie jest już wystarczającą nagrodą?

FAQ

Co to znaczy “bukmacher bez podatku”?

To oferta, w której bukmacher pokrywa wartość podatku odprowadzaną do skarbu Państwa, kiedy poprawnie wytypujesz odpowiednie wydarzenia.

Który bukmacher bez podatku jest dostępny w Polsce”?

forBET, Fortuna i LV BET to najlepsze przykłady, ale sprawdź też oferty innych legalnych bukmacherów. Jest ich sporo!

Czy zakłady bez podatku to oszustwo?

Nie, to specjalnie przygotowana oferta, w której podatek nie jest ściągany z twoich pieniędzy, a z kieszeni bukmachera. Więc nie ma mowy o oszustwie!

Czy bukmacher ma prawo oferować zakłady bez podatku?

Tak, bez obaw. Podatek jest opłacany, ale nie przez gracza, a bukmachera.