Nowy bukmacher już w Polsce!

Betway kod promocyjny

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 03/10/2023
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz 3 różne bonusy depozytowe, zakład bez ryzyka 100 zł na pierwszy kupon oraz bonus ekstra za wykonanie prostych zadań!

Betway kod promocyjny. Rejestracja 2023

Czy będzie na Betway kod promocyjny? Tego jeszcze nie wiemy – ale już możemy Ci powiedzieć, że na polskim rynku pojawi się bukmacher pod właśnie taką marką. Sprawdź najnowsze informacje!

Betway kod promocyjny na 03/10/2023

O co chodzi z tym kodem? Mowa o specjalnym haśle, dzięki którym użytkownicy serwisu partnerskiego – takiego jak ten! – mogą zarejestrować się u buka na lepszych warunkach. Dostają na przykład dodatkowy freebet czy powiększoną pulę bonusu reload.

Jesteśmy niemal pewni, że dostaniemy od Betway kod promocyjny – pytanie tylko, kiedy się to wydarzy. Większość bukmacherów zwleka z opublikowaniem specjalnej promocji tylko dla niektórych graczy. Pojawiają się one dopiero jakiś czas po starcie nowego serwisu z zakładami. Na tę chwilę trudno więc powiedzieć, jak dokładnie rozwinie się sytuacja, ale będziemy Was informować na bieżąco!

Jak wykorzystać kod promocyjny Betway?

Póki co portal Betway w Polsce nie miał jeszcze swojej premiery, więc trudno powiedzieć, jak będzie na nim wyglądać rejestracja. Możemy się jednak wzorować na ofercie tego międzynarodowego bukmachera w innych krajach.

W Wielkiej Brytanii na Betway kod promocyjny nie jest potrzebny, żeby odebrać pełną wartość bonusu. Czy jeśli w Polsce będzie tak samo, to nie będzie można zdobyć dodatkowej kasy? Niekoniecznie – możliwe, że trzeba będzie po prostu kliknąć w specjalny link partnerski i już to wystarczy, żeby dostać od Betway bonus na lepszych warunkach.

Może się też jednak okazać, że w Polsce będzie funkcjonował zupełnie klasyczny kod rejestracyjny. Takiego rodzaju funkcjonalność Betway oferuje chociażby… w Afryce, gdzie również umożliwia obstawianie. Nie bez powodu nazwaliśmy tego buka międzynarodowym!

Betway rejestracja 2023 – kiedy ruszy Betway.pl?

Kiedy oficjalnie wystartuje Betway w Polsce? Trudno powiedzieć – żadna oficjalna informacja nie pojawiła się jeszcze w mediach. Doświadczenie sugeruje nam jednak, że trochę trzeba będzie poczekać.

Odpalenie serwisu z zakładami jest troszkę trudniejsze niż wyjście do sklepu i potrafi zająć kilka miesięcy, a w rekordowych przypadkach nawet lata. Oczywiście po Betway spodziewamy się jednak szybszego tempa. W końcu jest to doświadczony bukmacher, który prowadzi działalność w wielu krajach. Z pewnością potrzebuje tylko dostosować technologie i treści do naszego kraju – nie musi budować wszystkiego od zera.

Jakie są konkretne wnioski z tych wszystkich mądrości? Szacujemy, że Betway w Polsce wystartuje na wiosnę 2022, ale nie damy sobie uciąć ręki ani nawet palca, że nie stanie się to wcześniej lub później – różne historie już na tym rynku widzieliśmy!

Kto będzie mógł założyć konto na Betway?

Na Betway oferta będzie dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Ze względu na panujące w Polsce prawo swój wiek trzeba będzie udowodnić, weryfikując tożsamość – możesz się przygotować na konieczność przesłania do Betway skanu dokumentów! Kolejny warunek do spełnienia to przebywanie na terenie Polski. Jeśli mieszkasz w innym kraju, musisz sprawdzić, czy funkcjonuje tam lokalna wersja serwisu Betway.

Gdzie poczekać na Betway?

Interesuje Cię to, jaka będzie na Betway oferta, ale interesujący Cię mecz złośliwie nie chce poczekać na premierę nowego portalu z zakładami? W takim razie potrzebujesz alternatywy – my ze swojej strony proponujemy STS. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce to pewny wybór dla każdego gracza – zarówno początkującego, jak i doświadczonego.

Jakie bonusy dostaniesz w Betway?

Czy będzie na Betway kod promocyjny i co dostaniesz od buka na początek? Żeby to odgadnąć, ponownie przyjrzymy się zagranicznej ofercie Betway. Bonus w Wielkiej Brytanii to połączenie ubezpieczenia z freebetem.

Konkretnie promocja wygląda tak, że jeśli przegrasz swój pierwszy zakład AKO na piłkę nożną, to możesz tam dostać na pocieszenie freebet o wartości do 30 GBP, czyli ok. 150 zł. “Możesz” – oczywiście jeśli przebywasz na terenie Wielkiej Brytanii, bo w Polsce można grać tylko u lokalnych buków!

Czy w naszym kraju na Betway bonus będzie wyglądał podobnie? Trudno powiedzieć, ale wstępnie możemy przyjąć, że owszem. Mamy tylko nadzieję, że kwota będzie jednak wyższa. Konkurencja wśród polskich buków przyzwyczaiła nas do dużo bardziej atrakcyjnych bonusów niż te oferowane za granicą!

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Jeszcze nie wiemy, czy będzie na Betway kod promocyjny… ale mamy sprawdzone info co do wszystkich pozostałych polskich buków! Sprawdź w tabelce poniżej, na jakie bonusy możesz liczyć u konkurencji i zdecyduj, która oferta najbardziej Ci się podoba.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100, 200 i 300 zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. PZBuk

  cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 3x bonus
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 23 zł: x1 min. AKO3 po kursie min. 1.40 poj. zd. bonus 25%: (depozyt + bonus) x1 min. AKO3 po kursie min. 3.50 Pełen reg
  Idź do bukmachera

Betway aplikacja. Czy będzie?

Czy wystawiona przez Betway oferta będzie obejmować aplikację mobilną? Prędzej czy później powinna, ale nie mamy pewności, czy pojawi się od razu w dniu premiery. Wielu buków wprowadza na nowy rynek apkę dopiero po paru miesiącach. Betway to tak znana marka, że zdziwiłoby nas, gdyby nie opublikowali w Polsce aplikacji na iOS i Android.

Płatności w Betway: wypłaty i wpłaty

Żeby dostać na Betway bonus, trzeba będzie prawdopodobnie wpłacić kasę do serwisu. Jakie metody będą dostępne? Póki co nie wiemy, ale pewnych rzeczy możemy się domyślać.

Praktycznie wszyscy bukmacherzy umożliwiają deponowanie pieniędzy przy pomocy karty albo przelewu. Do tego przewijają się inne opcje takie jak Paysafecard, PayPal, Skrill czy Neteller. Spodziewamy się, że jako międzynarodowy serwis Betway powinien mieć na swojej liście sporo spośród tych metod.

Jeśli chodzi o wypłaty, na Betway oferta zamknie się z pewnością na przelewie bankowym, ponieważ tylko taka metoda jest w Polsce dozwolona.