Czy warto grać na Superbet? Opinie są dobre!

Superbet opinie

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Superbet Recenzja

Superbet

Chcesz odebrać większy bonus od Superbet? Kod promocyjny zapewni freebet 34 zł dodawany do standardowego bonusu 550 zł!

Jak wygląda oferta bukmachera Superbet? Opinie, które krążą na jego temat poznasz w tym artykule. Przepraszamy za spoiler, ale są bardzo dobre! Recenzujemy usługi tej rumuńskiej firmy i sprawdzamy, czy podoba się ona także polskim użytkownikom.

Czy bonus Superbet jest wart zachodu?

superbet bonus powitalny cashback

Opinie o Superbet są pozytywne, jeśli chodzi o bonus powitalny – pakiet oferowany przez bukmachera nowym użytkownikom jest zróżnicowany i przyjazny nawet nowicjuszom. A do tego możesz go powiększyć o dodatkowy freebet, jeżeli wykorzystasz nasz kod promocyjny!

Po pierwsze, po wpłaceniu depozytu możesz odebrać od Superbet 100% do 50 zł. Kwota jest niska – to na minus – ale za to nawet bez wpłacania grubej forsy można odebrać całą wartość bonusu, co zaliczamy na plus. A wymagany obrót jest tylko jednokrotny! To praktycznie niespotykane na polskim rynku.

Jednokrotnie wystarczy obrócić również darmowym zakładem za nasz kod promocyjny! Ma on wartość 34 zł, a żeby go odebrać, trzeba tylko wpłacić za pierwszym razem przynajmniej 40 zł.

A dopiero teraz wjeżdża grubsza kasa – 500 zł cashbacku od Superbet. Opinie na temat tej promocji są dobre szczególnie dlatego, że zwrot można dostać nie tylko za przegrane zakłady, ale ogólnie za wszystkie postawione stawki! Otrzymaną kasą wystarczy obrócić czterokrotnie, co jest bardzo standardowym wymogiem. Naprawdę dobrze spisał się tutaj rumuński Superbet, recenzja zaczyna się więc na różowo!

Jak prezentują się promocje w Superbet – oferta dodatkowa

Jak wyglądają promocje na Superbet? Opinie nie będą pod tym względem zbyt wysokie u graczy, którzy lubią różnorodność. U tego bukmachera poszczególne akcje działają raczej na podobnej zasadzie. I tak pozwalają one jednak sporo dodatkowo zarobić. Ta firma w szczególności znana jest z promocji dotyczących piłki nożnej, a także z podwyższania kursów. A przecież wiadomo, że wyższe kursy oznaczają wyższe wygrane!

Kursy w Superbet – opinie

O kursach wspomnieliśmy już wyżej – dzięki nim opinie o Superbet mogą tylko poszybować w górę, bo bukmacher jest znany z poważnego podejścia do tego elementu oferty. Stara się wystawiać dobre kursy zarówno w ofercie klasycznej, jak i w ramach promocji albo specjalnych meczów danego dnia. Pod tym względem nie ma więc na co narzekać. Oczywiście nigdy nie jest tak, że jeden bukmacher zawsze ma najlepszą ofertę w Polsce na każdy mecz. Czasami konkurencja przebija Superbet. Opinie o kursach tego buka są jednak po prostu pozytywne.

Superbet zakłady bukmacherskie

Przyjrzyjmy się zakładom, które ma w swojej ofercie Superbet. Opinie są pod tym względem raczej pozytywne.

Rynki ogółem

Superbet wystawia na swoje zakłady bardzo dużo rynków, szczególnie tyczy się tu futbolu. Gracz znajdzie naprawdę wiele nietypowych rodzajów zakładu do postawienia, w tym interesujące kombinacje łączące ze sobą kilka wydarzeń z jednego meczu. Pod tym względem użytkownicy są bardzo zadowoleni.

Zakłady na popularne sporty

Jak już niejednokrotnie wspomnieliśmy, ten bukmacher w dużej mierze koncentruje się na piłce nożnej. Fani tego sportu mają więc bardzo pozytywne opinie o Superbet. Przeważająca większość oferowanych przez bukmachera zakładów jest właśnie na futbol. Bez problemu można też jednak obstawiać inne popularne dyscypliny jak tenis, siatkówka, koszykówka, hokej i żużel.

Zakłady na mniej popularne sporty

Superbet ma w swojej ofercie także bardziej niszowe sporty, między innymi futbol australijski, rugby, baseball i tenis stołowy. Nie można jednak powiedzieć, żeby różnorodność wśród dyscyplin była bardzo wysoka. Pod tym względem część konkurencji jest jednak do przodu.

Zakłady na esport

Na Superbet są dostępne najpopularniejsze dyscypliny esportowe, są one też w odpowiedni sposób pokategoryzowane. Oferta nie jest może najszersza na polskim rynku, ale dla większości osób zainteresowanych sportami elektronicznymi powinna być ona przynajmniej zadowalająca. Mamy nadzieję, że bukmacher będzie dalej rozwijać się w tej kwestii.

Zakłady na żywo i streaming w Superbet – opinie

Na Superbet jest dostępna szeroka oferta zakładów na żywo. Najczęściej spotyka się zakłady na piłkę nożną, ale nie jest to oczywiście jedyny sport, który można obstawiać live. Jest możliwość wygodnego przeglądania kalendarza meczów, które będą oferowane na żywo – zarówno po dacie, jak i na przykład po najbliższych trzech godzinach.

Można również oglądać część meczów na zasadzie live streaming, przy czym transmisje są dostępne wyłącznie po zalogowaniu. Oglądanie jest możliwe nawet na urządzeniu mobilnym przy pomocy aplikacji. Bukmacher nie posiada co prawda licencji na wszystkie najpopularniejsze ligi, ale i tak jest tutaj co pooglądać.

Superbet sporty wirtualne

Superbet sporty wirtualne

Na Superbet sporty wirtualne wyglądają naprawdę dobrze. Bukmacher serwuje graczom dużą różnorodność dyscyplin, na które można obstawiać popularne virtuale. Oprawa graficzna wygląda całkiem nieźle. Interfejs jest łatwy w obsłudze i wygodny: w centralnej części ekranu wyświetla się wideo z symulowanym meczem, natomiast po prawej stronie pojawia się nasz kupon. W dolnej części ekranu można znaleźć dostępne do obstawiania rynki oraz wystawione na nie kursy.

Niestety mimo tego, że bukmacher serwuje nam wiele sportów, to nie wszystkie lubiane dyscypliny są dostępne w serwisie. Dobrze by było, żeby zakres oferowanym usług się poszerzył.

Metody płatności i ich (nie)wygoda

Oferta metod płatności jest dość mocno urozmaicona u bukmachera Superbet – recenzja wygląda więc pod tym względem pozytywnie. Gracze mają także u tego buka dużą dowolność, jako że nie ma on żadnych uciążliwych limitów wpłaty. Minimalny depozyt to około złotówki dla praktycznie każdej dostępnej metody. Zarówno na temat wpłat, jak i wypłat możesz dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji w sekcji FAQ.

Wypłacać można oczywiście tylko na konto bankowe, ale tak jest u każdego legalnego bukmachera ze względu na polskie prawo. Według regulaminu transakcja może potrwać aż do siedmiu dni – dobrze by było, żeby Superbet jak najmocniej zredukował ten czas.

Obsługa klienta Superbet: kontakt, sposoby komunikacji

Na Superbet można skontaktować się z konsultantem przy pomocy maila albo czatu na żywo. Dostępne jest także szerokie, pełne przydatnych informacji FAQ. Możesz tam zajrzeć, zanim zdecydujesz się na kontakt z pracownikiem bukmachera. Bardzo możliwe, że uda Ci się tam znaleźć wiedzę, dzięki której rozwiążesz swój problem. Ogólnie obsługa klienta u buka stoi na wysokim poziomie.

Superbet opinie ogólne

Opinie o superbet są ogólnie bardzo dobre. Ten bukmacher jest może młodszy niż większość konkurencji na naszym rynku, ale poważnie podchodzi do potrzeb użytkowników i stara się oferować jak najwyższą jakość usług. Naszy zdaniem idzie mu to świetnie!

Superbet

74/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 16/04/2021

Super freebet za kod promocyjny Superbet!

Chcesz odebrać większy bonus od Superbet? Kod promocyjny zapewni freebet 34 zł dodawany do standardowego bonusu 550 zł!
Superbet opinie pozytywneSuperbet opinie negatywne
Różnorodny bonus powitalnyŚredniej wysokości bonus
Łatwe warunki obrotuMało różnorodne promocje
Dostępny live streamingNiewiele niszowych dyscyplin