Sprawdź aplikację oraz Betclic mobile!

Betclic aplikacja mobilna

Pobierz aplikację!

Cashback na start aż do 50 zł!

Aż do 50 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 50 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Mobilny Betclic: aplikacja mobilna i wersja mobilna serwisu

Na Betclic aplikacja mobilna to oczywistość, ale na tym się nie kończy. Do wyboru masz też Betclic mobile, czyli responsywną wersję strony internetowej bukmachera, z której można wygodnie korzystać na telefonie i tablecie. Poznaj mobilną ofertę Betclic!

Jak pobrać aplikację Betclic?

betclic aplikacja mobilna

Zacznijmy od tego, jak działa w Betclic aplikacja, a raczej od tego, jak działa jej pobieranie. Być może wiesz już, że inaczej sprawa wygląda w przypadku pobierania aplikacji bukmacherskiej na iOS, a inaczej na smartfony z Android. Dlatego właśnie obie instrukcje pobierania zostały tutaj rozdzielone – aby każdy użytkownik z łatwością znalazł poradnik i wiedział, jak oferowana przez Betclic aplikacja może się znaleźć na jego urządzeniu.

Betclic Android: Jak zainstalować aplikację Betclic na Androidzie?

 1. Wejdź na stronę Betclic.
 2. Przejdź do sekcji “Promocje”, a następnie “Pobierz apkę”.
 3. Kliknij “Pobierz na Androida”.
 4. Podążaj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na stronie Betclic. Aplikacja już prawie jest Twoja!

Dla każdego, kto ma Androida i chce grać w Betclic aplikacja czeka do pobrania na stronie bukmachera. Próżno szukać pliku instalacyjnego na Google Play, ponieważ firma nie pozwala firmom bukmacherskim na umieszczanie w jej “sklepie” aplikacji hazardowych. Z tego samego powodu także trzeba wyłączyć w smartfonie z Androidem ochronę przed pobieraniem z nieznanych źródeł (zapora jest włączona fabrycznie, jednak można ją wyłączyć jednym ruchem w ustawieniach telefonu). Pobieranie aplikacji ze strony Betclic jest absolutnie bezpieczne, więc nie trzeba się martwić o to, czy wraz z appką nie pobierze się jakieś złośliwe oprogramowanie.

Betclic iOS: Jak zainstalować aplikację Betclic na iPhonie?

 1. Wejdź do App Store ze swojego urządzenia.
 2. Znajdź w App Store aplikację “Betclic” iPhone.
 3. Pobierz aplikację tak samo jak każdą inną.
 4. Zainstaluj aplikację.

Jak widzisz, dla użytkowników iOS Betclic jest jak każda inna apka – nie musisz tutaj zapoznawać się z żadnymi nietypowymi instrukcjami. Po prostu ściągasz aplikację z odpowiedniego sklepu w sposób, do którego jesteś już przyzwyczajony.

Betclic bez podatku

Betclic aplikacja: wymagania systemowe

Aplikacja Betclic nie stawia praktycznie żadnych wymagań – wystarczy, że Twój telefon jest smartfonem, a nie Nokią 3310. Zaproponowana przez Betclic aplikacja na iOS oraz Androida także nie stawia żadnych wielkich wymagań systemowych, więc powinny sobie bez problemu poradzić z nią nawet kilkuletnie smartfony. Jeżeli z jakiegoś względu na Twoim urządzeniu aplikacja nie działa wystarczająco szybko, to doskonałą alternatywę stanowi Betclic mobile – o tym dalej!

Betclic mobile – czym różni się aplikacja od wersji mobilnej serwisu?

Betclic mobile polega po prostu na korzystaniu z mobilnych usług bukmachera przez przeglądarkę internetową na telefonie lub tablecie, bez ściągania aplikacji. Wejście na wersję mobilną jest rozwiązaniem dla wszystkich: tych, którzy nie lubią zapełniać swojego telefonu aplikacjami, jak również dla tych, którzy chcieliby, ale nie mogą z przyczyn technicznych (np. posiadają oprogramowanie Windows Phone). Wystarczy więc wejść na Betclic.pl mobile i już można obstawiać!

Betclic bonus mobilny

Ci, którzy liczą na to, że przygotowana przez Betclic aplikacja kryje w sobie specjalny bonus mobilny, niestety muszą zadowolić się tym, co oferuje on w standardowej ofercie. Nie jest to jednak aż tak zła wiadomość, ponieważ bonus powitalny Betclic to zakład ubezpieczony aż do kwoty 50 zł! Dodatkowo możesz wprowadzić podczas rejestracji nasz kod promocyjny. Polecamy się z nim zapoznać, bo warto!

Zalety aplikacji Betclic

Bez względu na to, czy lepsza jest dla Ciebie wystawiona przez Betclic aplikacja, czy Betclic mobile, bukmacher daje Ci dostęp do tych samych, przydatnych funkcji, z których korzystać można na stronie internetowej. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by obstawiając na smartfonie posłużyć się takimi opcjami jak:

 • cash out,
 • zakłady przedmeczowe,
 • zakłady na żywo,
 • dedykowane zakłady na Fame MMA (niedostępne nigdzie indziej),
 • wpłaty i wypłaty,
 • pomoc, kontakt i FAQ,
 • bonus powitalny i inne bonusy.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację Betclic?

 1. Wejdź do aplikacji Betclic lub na Betclic mobile.
 2. Wejdź do zakładki “Moje konto”, znajdziesz ją pod ikoną ludzika w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz opcję “Wpłaty”.
 4. Wybierz metodę płatności i wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić.
 5. Zatwierdź transakcję.

Jak wypłacić pieniądze z konta Betclic?

 1. Wejdź do aplikacji Betclic lub na Betclic mobile.
 2. Wejdź do zakładki “Moje konto”, znajdziesz ją pod ikoną ludzika w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz opcję “Wypłaty”.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić.
 5. Zatwierdź transakcję.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

 1. Wejdź na stronę Betclic.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Kliknij ikonę czatu, aby rozpocząć rozmowę z konsultantem.

Betclic aplikacja opinie

Usługa mobilna Betclic jest udanym produktem, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim graczom preferującym obstawianie na telefonie. Jest to także idealna deska ratunku w sytuacjach kryzysowych: nagła okazja na zrobienie szybkiego zakładu, czy awaria komputera.

Największą zaletą mobilnego Betclic jest dostęp do wszystkich usług oferowanych na stronie internetowej, ponieważ żaden gracz nic nie straci na tym, że korzysta z jednej lub drugiej wersji. Zarówno mobile, jak i aplikacja mobilna są wygodne w obsłudze. Na stronie znajduje się też wygodna instrukcja, która pomaga w procesie instalacji użytkownikom Androida.

FAQ

Czy na Betclic aplikacja mobilna jest dostępna?

Tak!

Na jakie systemy jest dostępna aplikacja Betclic?

Android oraz iOS.

Czy żeby grać na telefonie, muszę pobierać aplikację?

Nie, jest także dostępna usługa Betclic mobile, która pozwala grać z urządzenia mobilnego bez ściągania aplikacji.

Czy z aplikacji Betclic mogą korzystać osoby niepełnoletnie?

Nie, wyłącznie osoby, które ukończyły już 18 rok życia mogą korzystać z aplikacji Betclic.