Fortuna kod promocyjny 330 zł - najwyższy bonus na luty 2024

Fortuna
Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

100 zł

bez ryzyka #1

10 zł⭐️

freebet

Tylko z kodem MEGAbonus!

20 zł ⭐️

freebet

Tylko z kodem MEGABONUS!

100 zł

bez ryzyka #2

100 zł

bez ryzyka #3

 • Kod promocyjny daje większy bonus!
 • 10 zł + 3x cashback po 100 zł + 20 zł w pakiecie
 • Zakłady live, virtualki i gry karciane
Poland

Legalny w Polsce

Jaki jest Fortuna kod promocyjny na luty 2024?

Fortuna kod promocyjny to megabonus, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 330 zł! 30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł dostępne tylko z kodem promocyjnym megabonus.

Fortuna kod promocyjnymegabonus
Zakład bez ryzyka100 zł + 100 zł + 100 zł = 300 zł!
Freebety (w punktach FKP)10 zł + 20 zł = 30 zł
Warunki bonusówCashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!
Fortuna bonus na start z kodem megabonus

Bierz bonusy Fortuna w pakiecie na start

bonusy bez ryzyka na start w fortunie

U buka Fortuna kod promocyjny robi naprawdę duże wrażenie. Co możesz dzięki niemu otrzymać? 30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł są w zasięgu ręki. Na początek wypróbujesz obstawianie przy użyciu wielu przydatnych mechanizmów: bukmacher przygotował dla Ciebie zakład bez ryzyka, bonus od depozytu i na deser jeszcze smakowity freebet.

Zdecydowanie warto więc zapoznać się z ofertą tego popularnego operatora. Przeczytaj nasz artykuł, sprawdź opinie o Fortunie i zdecyduj, czy bonusy przygotowane dla nowych graczy przekonują Cię na tyle, aby dołączyć do ich grona.

30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł

Aż do 330 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Fortuna kod promocyjny – 300 zł w zakładach bez ryzyka

Oferowany przez buka Fortuna bonus powitalny w szczególności spodoba się osobom, które lubią minimalizować ryzyko. Z kodem promocyjnym megabonus możesz aż trzykrotnie postawić bezpieczny zakład, za każdym razem o wartości 100 zł!

Jak odebrać ten bonus od bukmachera?

 • Rejestracja i depozyt

Załóż konto na stronie Fortuna i wpłać depozyt. W dalszej części artykułu znajdziesz dokładne wytłumaczenie procesu rejestracji.

 • Pierwszy bezpieczny zakład

Po rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Musisz wykorzystać go w ciągu 48 godzin i musi on zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni.

 • Drugi bezpieczny zakład

Po 1 minucie od rejestracji otrzymasz kolejny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Tu również musisz wykorzystać go w ciągu 48 godzin i musi on zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni.

 • Trzeci bezpieczny zakład

Po 2 minutach od rejestracji otrzymasz kolejny, trzeci zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Tu również musisz wykorzystać go w ciągu 48 godzin i musi on zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni.

Jak widzisz na stronie Fortuna kod promocyjny gwarantuje naprawdę ekscytujący pierwszy tydzień u nowego buka. “Bezpieczny zakład” oznacza, że jeśli Twój kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany, bukmacher odda Ci postawione środki. Zwrot 100% środków do kwoty danego zakładu bez ryzyka (łącznie nawet 300 zł) ma formę prawdziwych pieniędzy, które od razu możesz wypłacić lub przeznaczyć na ponowną grę. Za bezpieczny zakład zostanie uznany pierwszy postawiony kupon spełniający warunki promocji.

Zwróć uwagę, że zakład nie może być postawiony w punkcie stacjonarnym ani na rynki z: Superoferty, Ekspert +, Hitu Dnia, Wirtualnych Sportów, Bet On Games oraz wypłaconych wcześniej (opcja “Early Cash Out”).

Fortuna kod promocyjny: 30 zł freebetów w punktach FKP

Oprócz potężnego ubezpieczenia pierwszych zakładów u buka Fortuna bonus zawiera także punkty FKP (Fortuna Klub Plus), które można wymienić na darmowe zakłady. Dzięki nim wypróbujesz usługi bukmachera i przećwiczysz obstawianie zupełnie bez ryzykowania własnymi środkami.

Jak odebrać ten bonus od bukmachera?

 • Załóż konto

Zarejestruj się na stronie Fortuna i zweryfikuj tożsamość w ciągu do 28 dni. Najszybszy sposób na weryfikację to logowanie przez bankowość mobilną.

 • Odbierz pierwszy freebet

Za weryfikację tożsamości otrzymasz 2800 punktów FKP. Możesz wymienić te punkty na darmowy zakład o wartości 20 zł.

 • Wpłać depozyt

Wpłać depozyt na stronę Fortuna. Wystarczy wybrać przycisk “Depozyt” w prawym górnym rogu, a przeniesiesz się do menu wpłaty.

 • Odbierz drugi freebet

Za pierwszy depozyt otrzymasz 10 zł w punktach FKP. Możesz przeznaczyć tę kasę na grę!

Środki otrzymane za weryfikację tożsamości i pierwszy depozyt wystarczy po prostu obstawić. Bukmacher nie wymaga spełniania żadnych warunków obrotu! Jeśli Twoje zakłady okażą się wygrane, kasa wpłynie na saldo główne i będziesz mógł dalej nią obstawiać albo ją wypłacić. Pamiętaj tylko, by wpisać podczas rejestracji u buka Fortuna kod promocyjny megabonus. To konieczne, aby otrzymać ekskluzywny freebet za pierwszy depozyt.

Fortuna bonus powitalny – jak obrócić?

Fortuna bonusZasady obrotu
Zakład bez ryzyka 300 złbrak warunków obrotu!
Freebety (w punktach FKP)brak warunków obrotu!

Jak widzisz, u buka Fortuna bonus jest bardzo przyjazny dla użytkowników. Jego wysokość nie zrywa może czapek z głów, ale za to zasady są proste i przejrzyste. Tak naprawdę wystarczy raz umiejętnie obstawić każdą otrzymaną kwotę, żeby później móc dysponować nią wedle uznania. Oby inni bukmacherzy inspirowali się tutaj podejściem Fortuny!

Pamiętaj, że najbardziej aktualne warunki obrotowe i wszelkie zasady promocji zawsze znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie bukmachera. W razie jakichkolwiek wątpliwości właśnie tam warto się udać. Zawsze możesz także skontaktować się z obsługą klienta Fortuna, aby uzyskać dokładne odpowiedzi na pytania od konsultanta.

Promocje stałe w Fortuna

U buka Fortuna obecni użytkownicy mogą liczyć na opłacalne promocje, dzięki którym podbiją swoje wygrane. Czasami na stronie pojawiają się akcje o limitowanym czasie trwania, ale oprócz nich funkcjonują również takie cykliczne. Poniżej przeczytasz o stale dostępnych u buka Fortuna promocjach dla graczy.

fortuna promocje

Poleć przyjaciela

W ramach promocji “Poleć przyjaciela” możesz zgarnąć nawet 400 zł w punktach FKP za zaproszenie kogoś do wspólnej gry. W tym celu należy wykorzystać specjalny link zaproszeniowy, który znajdziesz w zakładce  “Moje konto” -> “Poleć przyjaciela” po zalogowaniu na stronie.

Za każdą osobę, która dokona pełnej rejestracji dostaniesz 20 zł w punktach FKP. Nie ma żadnych dodatkowych warunków, Twój kumpel nie musi nawet ostatecznie wpłacić kasy – wystarczy, że założy konto i w ciągu 28 dni zweryfikuje swoją tożsamość.

Z promocji można skorzystać 20 razy w ciągu roku kalendarzowego, co oznacza, że łącznie do zgarnięcia jest do 400 zł rocznie. Pamiętaj, że kiedy Twój znajomy spełni warunki promocji, będziesz mieć 7 dni na zaakceptowanie swoich punktów FKP.

Happy Hours

U buka Fortuna kod promocyjny to nie koniec szans na dodatkową kasę. Ten serwis jest znany także z opłacalnych promocji w formule Happy Hours, co oznacza lepsze warunki gry w ściśle określonych godzinach danego dnia. Najczęściej podczas obstawiania w trakcie Happy Hours można się załapać na grę bez podatku, czyli w praktyce z o 14% wyższymi wygranymi.

Stałe warunki udziału w promocji to postawienie kuponu z przynajmniej 3 zdarzeniami o kursie minimum 1.30 każdy i o stawce co najmniej 2 zł. Oprócz tego trzeba oczywiście spełnić warunki danych Happy Hours, np. postawić w poniedziałek między 15.00 a 17.00 na jedną z TOP7 lig. Bukmacher regularnie publikuje kalendarze Happy Hours na najbliższy miesiąc.

AKO Bonusy

Dzięki promocji AKO Bonusy możesz zdobyć u buka Fortuna nawet o 50% wyższe wygrane za tzw. taśmy, czyli kupony AKO składające się z bardzo wielu wydarzeń. Bukmacher przyzna Ci bonus od zdobytej kasy dla kuponów składających się z co najmniej 5 zdarzeń. W ich przypadku wyniesie on 7%.

Z każdą kolejną selekcją na kuponie AKO bonus rośnie – aż do 50% przy 14 wydarzeniach. Dla zarejestrowanych użytkowników serwisu online kurs minimalny zdarzenia na kuponie wynosi 1.30. Jeśli chcesz obstawiać w punkcie i nie masz konta u buka, musisz wybierać wydarzenia z kursem minimum 1.35.

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Na co jeszcze możesz liczyć u buka Fortuna? Kod promocyjny, bonus powitalny, stałe promocje… To nie wszystko, bo regularnie pojawiają się też specjalne akcje o limitowanym czasie trwania. Aby się na nie załapać, musisz regularnie zaglądać do sekcji “Promocje” lub śledzić newsy na naszej stronie!

Możesz się spodziewać przede wszystkim boostów na zakłady związane z najgorętszymi wydarzeniami ze świata sportu. Oprócz tego zdarza się jednak, że bukmacher po prostu wykaże się kreatywnością i zaoferuje użytkownikom coś naprawdę specjalnego.

Fortuna jest znana z przyjaznych dla graczy warunków promocji. Często w ogóle nie trzeba obracać otrzymaną kasą! Przygotuj się jednak na obstawianie AKO. Ten bukmacher w wielu przypadkach wymaga, aby obstawić na kuponie przynajmniej trzy wydarzenia, jeżeli ma się on zakwalifikować do dodatkowych bonusów.

Oprócz akcji promocyjnych warto zwrócić uwagę na specjalne zakłady takie jak HIT DNIA czy EKSPERT+. W tych sekcjach strony znajdziesz wydarzenia, które bukmacher wybrał i zaproponował graczom na lepszych warunkach. Na przykład jeżeli postawisz kombinację meczów wymyśloną przez Fortunę i trafisz, dostaniesz większą wygraną, niż sugerowałyby to same kursy dostępne na stronie.

Każdorazowo należy oczywiście pamiętać, żeby zapoznać się z regulaminem promocji. Ta złota zasada tyczy się zarówno stałych, jak i specjalnych ofert na stronie bukmachera.

Fortuna rejestracja z kodem – szybka rejestracja

Fortuna rejestracja

Już wiesz, że warto podać podczas rejestracji na stronie Fortuna kod promocyjny megabonus, ale jak dokładnie założyć konto? Oto najszybszy sposób:

 • Przejdź do formularza rejestracyjnego

Kliknij w przycisk w naszym artykule, by przejść na stronę bukmachera. Jeśli jesteś na stronie głównej, kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu. Na ekranie wyboru sposobu rejestracji wybierz opcję “Przez wypełnienie formularza”.

 • Podaj dane osobowe

Podaj pseudonim, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod PIN. Kliknij “Dalej”. Następnie odaj imię, nazwisko i PESEL i znowu kliknij “Dalej”.

 • Podaj kod promocyjny

Podaj kod promocyjny megabonus i kliknij “Dalej”.

 • Zakończ rejestrację

Zaznacz konieczne zgody, potwierdź swoją pełnoletność i podaj źródło środków przeznaczonych na grę. Następnie kliknij “Zarejestruj”.

I tyle – rejestracja z kodem u buka Fortuna jest naprawdę szybka. Zwróć tylko uwagę, że w jeśli wybierzesz “szybki sposób”, założysz konto tymczasowe. Będziesz mógł zacząć obstawianie, ale w ciągu 28 dni będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, w tym udowodnić, że jesteś osobą pełnoletnią i nie posiadasz już innego konta na Fortunie. Do czasu pełnej weryfikacji nie ma możliwość wypłacenia pieniędzy poza serwis. Istnieje też kilka innych ograniczeń, na przykład maksymalna stawka zakładów to 5000 zł.

Oczywiście możesz też od razu dokonać pełnej rejestracji. Jeśli zweryfikujesz tożsamość, od początku będziesz mieć dostęp do pełnoprawnego konta z możliwością wypłaty środków i gry bez ograniczeń. Poniżej opisujemy, w jaki sposób to zrobić.

Fortuna rejestracja z kodem – pełna rejestracja

Pełna rejestracja u buka Fortuna to nic trudnego. Zwróć tylko uwagę, że aby od razu jej dokonać, musisz mieć konto internetowe w banku. Dzięki weryfikacji przez bank założenie konta jest ekspresowe! Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, załóż konto tymczasowe, a następnie manualnie zweryfikuj tożsamość przez wysłanie dokumentu bukmacherowi.

 • Przejdź do formularza rejestracyjnego

Kliknij w przycisk w naszym artykule, by przejść na stronę bukmachera. Jeśli jesteś na stronie głównej, kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu. Na ekranie wyboru sposobu rejestracji wybierz opcję “Przez logowanie do banku”

 • Zweryfikuj się przez bank

Spośród dostępnych opcji wybierz bank internetowy, w którym masz konto. Zaloguj się do swojego banku tak samo, jak robisz to na co dzień. Zezwól bankowi na przekazanie danych Fortunie. W niektórych bankach może to wymagać weryfikacji SMS.

 • Zakończ rejestrację

Teraz zatwierdź konieczne zgody, potwierdź dane osobowe otrzymane przez bukmachera z banku i ustaw limity odpowiedzialnej gry.

I tyle! Dzięki temu szybkiemu i prostemu sposobowi na rejestrację możesz od razu cieszyć się pełnoprawnym kontem. To oznacza, że będziesz grał bez limitów, które dotyczą konta tymczasowego. Od razu otrzymasz możliwość wypłacania środków z konta i nie będzie nad Tobą wisiała konieczność dodatkowej weryfikacji. Jeśli masz konto internetowe w banku, ten sposób to zdecydowanie najlepsza opcja na rozpoczęcie gry u bukmachera.

Fortuna zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

fortuna wplata

Aby otrzymać od buka Fortuna bonus o najwyższej możliwej wartości, musisz złożyć pierwszy depozyt. Jeśli będziesz chciał grać regularnie, na tym się pewnie nie skończy. W końcu wpłata to też konieczny krok, żeby mieć u bukmachera środki dostępne do gry. Na szczęście przelanie kasy do buka to nic trudnego – i tak samo wygląda oczywiście sprawa z wypłacaniem potencjalnych wygranych!

Jakie metody płatności są dostępne na Fortunie do złożenia depozytu?

 • BLIK
 • Karta kredytowa
 • Bankowość online
 • Przelew bankowy
 • Click to pay
 • PayU
 • Tpay
 • ApplePay
 • Depozyt w punkcie stacjonarnym

Zakres opcji dostępnych na Fortunie powinien zadowolić większość graczy. Bukmacher z pewnością mógłby lekko rozszerzyć swoją ofertę, ale już teraz metod jest naprawdę sporo. 

Przeciętny polski użytkownik korzystający z jednego z wiodących banków bez problemu przeleje kasę do buka – i odbędzie się to w mgnieniu oka. Wystarczy jedna złotówka, aby zacząć grę, bo Fortuna ma właśnie tak niski dolny limit wpłat.

Sytuacja z wypłatami również wygląda bardzo dobrze. Fortuna oferuje szybkie przelewy do kilkunastu banków. Bukmacher deklaruje, że zobaczysz pieniądze na koncie w ciągu 15 minut. Dla niektórych banków usługa jest dostępna przez całą dobę, nawet w niedzielę i święta. W niektórych obowiązują natomiast ograniczenia godzinowe albo szybkie wypłaty są możliwe tylko w dni powszedine.

Z salda bukmacherskiego wypłacisz dowolnie niską kwotę, nawet 1 grosz. Kasę można wypłacić oczywiście tylko na konto bankowe założone na takie samo imię i nazwisko co konto bukmacherskie. Ta zasada wynika z polskiego prawa i dotyczy wszystkich buków w naszym kraju.

Fortuna nie pobiera od graczy żadnych prowizji ani opłat od płatności. Tyczy się to zarówno wpłat, jak i wypłat. Zwróć jednak uwagę, że teoretycznie Twój bank czy dostawca karty kredytowej może pobierać jakieś prowizje. Warto sprawdzić, czy przelewy są darmowe w obrębie oferty, z której korzystasz.

Fortuna wpłaty – jak zrobić?

 • Przejdź do menu wpłaty

Kliknij przycisk “Depozyt” w prawym górnym rogu, a bezpośrednio przeniesiesz się w odpowiednie miejsce. Możesz też wejść w menu “Moje konto”, klikając w swój pseudonim w prawym górnym rogu, i wybrać “Wpłaty i wypłaty”, a następnie “Wpłata”.

 • Wybierz metodę płatności

Kliknij wybraną metodę płatności. Jeśli chcesz przelać pieniądze przez bank, zwróć uwagę, że w przypadku największych banków w Polsce możesz wybrać je bezpośrednio zamiast klikania na opcję “Przelew bankowy”.

 • Wypełnij szczegóły płatności

Podaj kwotę depozytu i wypełnij potrzebne dane. Są one różne w zależności od wybranej metody, trzeba podać np. kod BLIK albo numer karty kredytowej.

 • Zatwierdź depozyt

Sprawdź, czy podane przez Ciebie dane są prawidłowe i kliknij przycisk “Depozyt”.

Wpłaty możesz też dokonać w punkcie stacjonarnym Fortuna. Wystarczy udać się do najbliższego lokalu i uiścić płatność przy kasie, podążając za instrukcjami pracownika. Punkty stacjonarne zazwyczaj umożliwiają płacenie gotówką, kartą i kodem BLIK.

Fortuna wypłaty – jak wypłacić?

 • Przejdź do menu wypłaty

Wejdź w menu “Moje konto”, klikając w swój pseudonim w prawym górnym rogu, i wybierz “Wpłaty i wypłaty”, a następnie “Wypłata”.

 • Wpisz kwotę do wypłaty

Podaj kwotę, którą chcesz wypłacić. Może być ona dowolnie niska. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

 • Zatwierdź depozyt

Sprawdź, czy podane przez Ciebie dane są prawidłowe i potwierdź zlecenie wypłaty.

Fortuna VIP – oferta dla graczy VIP

Na tę chwilę Fortuna nie reklamuje publicznie żadnego programu VIP. Jeśli jednak tego typu elitarny klub się pojawi, z pewnością zostaną do niego zaproszeni najbardziej aktywni i najwierniejsi gracze. Typowymi kryteriami naboru do programów VIP jest regularne obracanie u jednego bukmachera wysokimi kwotami. Jeżeli liczysz na specjalne przywileje od Fortuny w przyszłości, pierwszym krokiem jest aktywna gra!

Na co możesz liczyć w obliczu braku oferty VIP? Jest oczywiście u buka Fortuna bonus powitalny, który w ekskluzywnej, podwyższonej formie otrzymasz po podaniu kodu megabonus.

Oprócz tego na stronie regularnie pojawiają się akcje promocyjne, które pozwalają zgarniać wyższe wygrane lub grać z mniejszym ryzykiem. Więcej na ich temat znajdziesz na naszej stronie lub w zakładce “Promocje” na Fortunie.

Jeśli chcesz zawsze mieć dostęp do najświeższych ofert, zezwól bukmacherowi na komunikację z Tobą przy pomocy maila i SMS-ów. Gdyby potencjalnie pojawiła się oferta VIP i Twoje konto by się do niej kwalifikowało, bukmacher z pewnością przesłałby Ci zaproszenie przez maila.

Możesz również śledzić media społecznościowe Fortuny i w ten sposób zbierać informacje o najgorętszych promocjach.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna rodzaje zakładówOpis
SOLOZakłady z jednym wydarzeniem na kuponie
AKOZakłady z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie
MAXIKOMBIKombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie
BEZPIECZNYZakład, który jest wygrany przy jednym błędzie na kuponie
BETBUILDERZakład pozwalający łączyć kilka zakładów w jeden
SUPEROFERTA+Zakłady pozwalające podwyższyć wygraną na kuponie AKO
HIT DNIAZakłady z podwyższonymi kursami na zdarzenia wybrane przez Fortunę
EKSPERT+Proponowane przez Fortunę mecze do typowania z dodatkowym bonusem za wygraną
POJEDYNEKZakłady porównujące występy drużyn/zawodników w osobnych wydarzeniach
Zakłady przedmeczoweObstawianie meczu przed rozpoczęciem
Zakłady na żywoObstawianie meczu w trakcie trwania
Zakłady długoterminoweObstawianie wyników długotrwałych rozgrywek, np. turniejów 
Wirtualne sportyDostępne 24/7 zakłady na symulowane przez komputer rozgrywki sportowe
BET ON GAMESZakłady na symulowane gry karciane z prawdziwym krupierem

Jak widzisz w tabeli powyżej, bukmacher Fortuna udostępnia graczom szeroką ofertę różnorodnych zakładów.

Po pierwsze, masz do wyboru różne rodzaje kuponów. Oprócz klasycznych SOLO z jednym wydarzeniem są też takie pozwalające połączyć więcej selekcji. W tym: dające szansę na większą wygraną, ale bardziej ryzykowne (AKO) oraz zmniejszające ryzyko, lecz też potencjalnie mniej opłacalne (BEZPIECZNY). Bardziej zaawansowani gracze mogą też łączyć wydarzenia na MAXIKOMBI i przy pomocy BETBUILDERA.

Wybór należy do Ciebie – dzięki tym wszystkim narzędziom możesz grać według preferowanej strategii!

fortuna zaklady

Kolejny ważny podział dotyczy momentu w czasie, kiedy puszczasz kupon. Klasyczne zakłady sportowe obstawisz przedmeczowo, na żywo albo w formule długoterminowej. Przy okazji gry LIVE Fortuna udostępnia transmisje meczów, co pomaga mądrze dobierać wydarzenia na kupon. Możesz jednak obstawiać teź inne rzeczy – wydarzenia polityczne, gry karciane czy nawet wirtualny sport, który jest dostępny przez całą dobę.

Fortuna urozmaica też rozrywkę samodzielnie dobieranymi do bonusów wydarzeniami i ich kombinacjami, na przykład w sekcjach HIT DNIA i EKSPERT+.

Ten bukmacher jest znany z niezwykle bogatej oferty, która regularnie ewoluuje, a do tego pojawiają się też przecież limitowane czasowo akcje promocyjne. Nawet najbardziej zaawansowani fani obstawiania znajdą tu coś, co ich zaskoczy. BETBUILDER i MAXIKOMBI pozwolą im natomiast dostosować kupony do dowolnej strategii.

Jeśli jesteś natomiast osobą początkującą, polecamy poćwiczyć grę na przedmeczowych zakładach SOLO. Z czasem możesz zacząć eksperymentować z innymi trybami obstawiania i sprawdzić, co pozwala Ci osiągać najlepsze wyniki.

Więcej o ofercie Fortuna

FAQ

Jaki jest kod Fortuna?

Kod bonusowy na Fortunie to megabonus.

Jakie są bonusy Fortuna?

30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł

Jak aktywować bonus?

Załóż konto, zweryfikuj je i wpłać depozyt, a aktywują się pierwsze bonusy.

Czy bonus trzeba obracać?

Nie. Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Ile wynosi bonus Fortuna?

Łącznie 330 zł.

Ile wynosi bonus zakład bez ryzyka?

100 zł + 100 zł + 100 zł = 300 zł!

Ile wynosi bonus freebet?

10 zł + 20 zł = 30 zł!