Bonusy do 1504 zł!

STS kod promocyjny 2022 MAXBONUS

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 23/01/2022

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz do 1200 zł za depozyt, freebet 30 zł i ekskluzywny cashback 234 zł!

STS kod promocyjny MAXBONUS i rejestracja 2022

Mamy to, czego szukasz: STS kod promocyjny MAXBONUS, który daje realnie wyższy bonus powitalny, niż inne kody. Odbierz powiększony przez kod STS bonus bez depozytu oraz niedostępny bez kodu cashback!

STS kod promocyjny na 23/01/2022

Większość bukmacherów w Polsce udostępnia własne kody bonusowe. Na wysokości zadania stanął i STS: kod promocyjny MAXBONUS sprawia, że w STS bonusy powitalne są wyższe! Mało tego, dostajesz dodatkowo jeszcze jedną ofertę, która jest niedostępna bez kodu. Nie jest to więc promocja, która polega na tym, że wpisujesz jakieś kody i w zasadzie nic się nie dzieje, bo Twój pakiet jest zupełnie standardowy. Tutaj czerpiesz realne korzyści z tego, że chciało Ci się wyszukać chyba najlepszy do podania w STS kod promocyjny!

Jak wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS?

sts kod promocyjny MAXBONUS
W STS kod promocyjny podaj podczas rejestracji

Z wykorzystaniem kodu na pewno nie będziesz mieć najmniejszego problemu. Po pierwsze: już wiesz, jak wygląda i jest łatwy do zapamiętania. Po drugie: kiedy klikniesz w nasz dowolny link do STS, kod promocyjny będzie już siedział w formularzu rejestracyjnym. No i właśnie po trzecie: kod wpisuje się (lub w wersji dla wygodnych: klika) podczas rejestracji. Nie trzeba zatem szukać po zakamarkach serwisu, w zakładkach z promocjami albo gdzieś podczas wpłacania depozytu (patrzymy na Ciebie, Totolotku!). W przypadku STSu po prostu nie można tego schrzanić.

STS rejestracja 2022

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja jest łatwa i szybka. Kod promocyjny podajesz już w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego. W ogóle w przypadku STS rejestracja konta to jedyne miejsce, gdzie wpisujesz specjalny kod bonusowy do wzięcia udziału w promocji, więc sprawa jest prosta.

Rejestracji w STS dokonasz za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Masz też do wyboru dwie formy założenia konta: poprzez szybką rejestrację lub pełną, tradycyjną. Rejestracja szybka to otwarcie konta bez potwierdzenia swojej tożsamości. Wówczas będziesz mógł dokonać zakładów na łączną kwotę nie wyższą, niż 5000 zł. Ponadto nie będziesz uprawniony do odebrania wszystkich promocji, a co najważniejsze nie wypłacisz swoich wygranych.

Zalecamy zatem jak najszybszą aktywację konta – poprzez zweryfikowanie tożsamości. W tym celu musisz:

 • Uzupełnić swoje wszystkie dane osobowe,
 • Potwierdzić rachunek bankowy – przesłać wyciąg z konta,
 • Zweryfikować swoją tożsamość – skan dowodu osobistego lub paszportu.

Jakie bonusy dostaniesz w STS?

W zakładach bukmacherskich STS bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych graczy to 100% pierwszego depozytu aż do 1200 zł oraz freebet 25 zł za podstawowy kod udostępniany przez STS. Ale halo, halo, przecież bonus ten może być jeszcze wyższy! Wszystko dzięki naszej wyjątkowej propozycji, jaką jest ekskluzywny kod promocyjny STS MAXBONUS. Kiedy skorzystasz z niego przy rejestracji konta, bukmacher zaproponuje Ci wyższy darmowy zakład (30 zł zamiast 25 zł) oraz ubezpieczenie zakładu na 234 zł. Ponadto dostępny jest także cashback 20 zł na Betgames oraz cashback 20 zł na sporty wirtualne!

Oto pełna lista bonusów:

BONUS STSWARUNKI BONUSU
Bonus bez depozytu 30 złKod promocyjny:
MAXBONUS
Ubezpieczenie zakładu 234 zł 👍Kod promocyjny:
MAXBONUS
Bonus 100% do 1200 złpierwszy depozyt
Ubezpieczenie zakładu Betgames 20 złpierwszy zakład Betgames
Ubezpieczenie zakładu Sporty Wirtualne 20 złpierwszy zakład na Sporty Wirtualne
Inne bonusyna indywidualnych warunkach

STS bonus powitalny

Na STS oferta powitalna jest niezwykle różnorodna. Naszym zdaniem w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjrzyj się opisanym poniżej bonusom!

Bonus powitalny 100% do 1200 zł

sts bonus powitalny

Co musisz zrobić, aby po pierwsze w ogóle dostać te pyszne 1200 zł i po drugie, żeby móc je wypłacić na własne konto bankowe? Na szczęście warunki stawiane przez STS nie są jakieś tragicznie trudne do spełnienia. Można wręcz powiedzieć, że w porównaniu do innych bukmacherów są one zupełnie uczciwe i przejrzyste.

Oto rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, aby cieszyć się dodatkowymi środkami w kieszeni:

 • Podczas rejestracji koniecznie zaznacz, że chcesz otrzymać bonus powitalny. Jeśli zarejestrujesz się bez zaznaczenia tego punktu, nie otrzymasz bonusu!
 • Musisz złożyć pierwszy depozyt na wybraną kwotę. Pamiętaj, że do bonusu liczy się tylko pierwszy depozyt. Maksymalna kwota bonusu to 1200 zł.
 • Jeśli wykonałeś dwa poprzednie kroki, to masz już na koncie bonusowym swoją dodatkową kasę. Super! Aby ją wypłacić, musisz trzykrotnie obrócić kwotą, która znalazła się na Twoim koncie bonusowym. Do obrotu zalicząją się tylko zakłady o łącznym kursie wynoszącym co najmniej 1.91 (zarówno w przypadku zakładów pojedynczych, jak i AKO).

Freebet 30 zł bez depozytu

Jak odebrać kolejny bonus STS: freebet 30 zł? To bardzo proste: wystarczy w formularzu rejestracyjnym podać kod promocyjny STS. Bukmacher będzie dzięki temu wiedział, że należy Ci się specjalny bonus powitalny 30 zł za darmo, który możesz wykorzystać na jeden lub nawet kilka zakładów.

 • W STS freebet możesz wykorzystać na dowolne rynki.
 • Aby wypłacić wygrane z darmowego zakładu, musisz obrócić otrzymaną od bukmachera kwotę bonusu x3 po min. kursie 1.91. Nie ma znaczenia, czy będą to zakłady pojedyncze, czy akumulowane.
 • Na obrót masz aż 120 dni.

Zakład bez ryzyka do 234 zł

Podoba Ci się oferta bukmachera STS – freebet? Jeśli tak, to pewnie kolejny prezent także przyjmiesz z entuzjazmem. Normalnie jest to zakład bez ryzyka do 25 zł. Ale teraz, tylko z kodem MAXBONUS, dostaniesz 234 zł cashbacku! Pod spodem opisujemy klasyczne warunki promocji.

Postaw swój pierwszy zakład u bukmachera z konta “gotówkowego” za minimalną stawkę 20 zł. Możesz stworzyć dowolny kupon: SOLO lub AKO. Jeżeli nie powiodło Ci się i przegrałeś dostaniesz zwrot środków!

Mam bonus w postaci zwrotu, ale nie wiem jak go wypłacić – jeżeli zadajesz sobie to pytanie, to już wyjaśniamy. Przyznanym zwrotem musisz obrócić trzy razy na kursie min. 1.91. Zakład bez ryzyka z opcją cashback jest świetną propozycją dla wszystkich początkujących graczy. Dlatego na pytanie, czy w zakładach bukmacherskich STS rejestracja jest opłacalna, odpowiedź powinna być oczywista – tak.

Bezpieczne 20 zł na Betgames

sts bonus powitalny betgames

Bukmacher STS całkiem niedawno poszerzył swoją ofertę i wprowadził wyjątkowe na polskim rynku zakłady na wyniki gier karcianych. Nowa forma rozrywki spotkała się z dużą aprobatą aktualnych graczy. Dlatego też STS postanowił wyjść też z inicjatywą dla pozostałych klientów.

Bezpieczny zakład o wartości 20 zł oznacza po prostu, że możesz obstawić zakład na Betgames ze swoich pieniędzy. Jeżeli nie trafisz – w ciągu 24 godzin środki wrócą do Ciebie.

Wymagany obrót to tak, jak w większości promocji STS – trzykrotność przyznanego bonusu, po minimalnym kursie pojedynczym lub łącznym 1.91.

Jak obrócić bonus STS?

Podsumujmy więc. Jak to zwykle bywa, niemalże wszystkie promocje – bez względu na to, którego bukmachera dotyczą – wymagają określonego obrotu, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze otrzymane dzięki nim. Przypominamy, że ekskluzywną ofertę powitalną otrzymać możesz wyłącznie wpisując w trakcie rejestracji kod promocyjny STS: MAXBONUS.

 • Oferta powitalna 1200 zł – w przypadku STS promocja powitalna wymaga przed wypłatą trzykrotnego obrotu. Mowa tutaj rzecz jasna o kwocie przyznanego bonusu. Obrotu możesz dokonać na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym, niż 1.91. Co ważne – do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie stawki z wygranych kuponów.
 • Bonus, do którego uprawnia w STS kod promocyjny freebet 30 zł. Darmowy zakład otrzymujesz od razu po weryfikacji konta. Możesz go wykorzystać na swój pierwszy kupon. Wymagany obrót w celu wypłaty środków z freebetu to 90 zł, czyli trzykrotność otrzymanego bonusu. Co ważne, obrotu musisz dokonać na zakładach pojedynczych lub wielokrotnych z kursem minimalnym 1.91.
 • Trzeci bonus w STS, a zarazem drugi za kod promocyjny STS to cashback 234 zł. Obrót zwrotem z tytułu przegranego zakładu jest niezwykle łatwy! W tym miejscu należą się słowa pochwały dla STS. Oferta ta wymaga trzykrotnego obrotu – po stosunkowo niskim kursie całkowitym – min. 1.91.
 • W przypadku najnowszej oferty – Betgames, czyli gier karcianych STS, promocja to nic innego, jak cashback 20 zł na pierwszy zakład. Wymagany obrót to trzykrotność przyznanego zwrotu, po kursie minimalnym 1.91.
 • No i ostatni bonus powitalny STS, tym razem na sporty wirtualne: cashback 20 zł na pierwszy zakład. Jeśli więc Twój pierwszy kupon na virtualki okaże się przegrany, bukmacher zwróci kwotę Twojej stawki (minus podatek).

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Zobacz, jakie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Dzięki naszemu zestawieniu możesz porównać, które promocje odpowiadają Ci najbardziej. Zwróć uwagę, że kod promocyjny STS i kody promocyjne innych zakładów różnią się od siebie. Czy Twoim zdaniem zaproponowana przez STS oferta na dziś i STS oferta na tydzień. jest najlepszym rozwiązaniem?

 1. STS

  Bonus powitalny 1200 zł + 234 zł zakład bez ryzyka + 30 zł freebet
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  freebet 30 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 234 zł: x1 100 % do 1200 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 20 zł (Betgames): x3 cashback 20 zł (wirtualne): x3 Pełen reg
 2. Fortuna

  20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + Bonus 100% od wkładu do 2100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 100% do 2100 zł: x4 po kursie 1.80 20 zł free (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. BetFan

  Bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej 18+ | oferty Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 5. PZBuk

  cashback 1000 zł + freebet 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 50 zł: bez obrotu! Pełen reg

STS promocje tymczasowe

Bonusy powitalne to nie wszystko, co przygotował dla Ciebie bukmacher STS. Promocja – to słowo które charakteryzuje jednego z najpopularniejszych, polskich bukmacherów. Zakłady bukmacherskie STS logowanie i granie chcą uczynić jeszcze przyjemniejszym. Poniżej prezentujemy, jak aktualnie prezentuje się w STS oferta promocji tymczasowych.

Codziennie 20 PLN

W ramach tej promocji możesz codziennie odbierać od STS bonus 20 zł, co oznacza, że jeżeli będziesz regularnie obstawiać i spełniać warunki akcji, tygodniowo będziesz mógł zgarniać nawet 140 zł! Ta zaproponowana przez STS oferta promocyjna robi naszym zdaniem duże wrażenie i wynagradza lojalnych użytkowników.

Zasady promocji nie są skomplikowane. Każdego dnia, aby odebrać bonus 20 zł, należy dokonać na saldzie głównym obrotu na kwotę 100 zł. I tyle! Do warunku tego liczą się jednak tylko zakłady AKO z kursem łącznym minimum 1.85. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy obrócić nim trzykrotnie po kursie minimum 1.91.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

sts promocja wirtual

Co tydzień możesz odebrać dodatkowe 25 zł za grę na sportach wirtualnych. W tym celu musisz spełnić dość mało skomplikowany warunek: to po prostu łączny obrót 300 zł w ciągu tygodnia na wirtualach. Liczą się tylko kupony z kursem minimalnym 2.0. Jeśli otrzymasz bonus, powinieneś oczywiście go obrócić! Warunek jest trzykrotny po kursie minimalnym 1.91.

Ekstra 25 PLN na Betgames

Kolejna cotygodniowa promocja STS to szansa na bonus 25 zł w grach karcianych Betgames. Tutaj możesz otrzymać zwrot 10% postawionych w ciągu tygodnia stawek do maksymalnej kwoty 25 zł. Aby wypłacić bonus, jest konieczny trzykrotny obrót po kursie co najmniej 1.91.

Ekstra 25 PLN na esport

Do trzech razy sztuka: oto następna szansa, aby odebrać 25 zł tygodniowo od STS w formie bonusu. (Tak, nie pomyliłeś się w liczeniu: to oznacza, że łącznie możesz odbierać tygodniowo aż do 75 zł za regularną grę w różne rodzaje zakładów!)

Tutaj mowa konkretnie o esporcie. Jak działa promocja? Wystarczy, że będziesz obstawiać zakłady solo na esport z kursem co najmniej 1.85. Od każdego takiego przegranego kuponu STS zwróci Ci 10% stawki do łącznie maksymalnie 25 zł tygodniowo. Możesz więc traktować tę akcję jako takie częściowe ubezpieczenie.

Zaproś przyjaciela: bonus 50 PLN

Ktoś spośród Twoich znajomych ostrzy sobie zęby na obstawianie zakładów? Dobrze się składa! Zaproś tę osobę do wspólnej gry w serwisie STS, a razem będziecie cieszyć się dodatkową kasą. Kolegę zaprosisz poprzez wejście w sekcję „Moje konto”. Możesz wysłać zaproszenie przez Facebooka lub przesłać znajomemu specjalnie wygenerowany link referencyjny. Twój znajomy musi się zarejestrować i wpłacić co najmniej 50 zł. Następnie zagrać za łącznie 150 zł. Do tego warunku będą liczyły się tylko kupony, na których co najmniej jedno spotkanie ma kurs wyższy lub równy 1.50. Po wypełnieniu wszystkich warunków zarówno Ty, jak i kumpel w ciągu doby otrzymacie bonus. Żeby go wypłacić będziecie musieli spełnić identyczne warunki, jak te, które obowiązują przy okazji bonusu powitalnego. Na co czekasz? Zaproś znajomego i odbierz bonus! Możesz znajomemu także powiedzieć – mam bonus dla Ciebie i polecić nasz wyjątkowy kod promocyjny. STS oferta promocyjna stanie się również i dla niego korzystniejsza!

STS aplikacja: co warto wiedzieć?

Bukmacher STS oferuje aplikację mobilną dla użytkowników z systemem iOS lub Android. Jeśli jednak nie masz smartfona czy tabletu z jednym z tych systemów, nie przejmuj się – pozostałym udostępniono wygodną, dobrze zoptymalizowaną mobilną wersję strony STS.

Jeśli chodzi o aplikację, jej obsługa jest naprawdę prosta. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Kod promocyjny STS, który znajdziesz na wstępie artykułu możesz użyć również w aplikacji! Przyjrzyjmy się zatem kompletnej liście, która zawiera możliwości platformy mobilnej:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Możliwość rejestracji konta
 • Błyskawiczny zakład
 • Sporty wirtualne
 • E-sport
 • Betgames
 • Dokonywanie wpłat na konto gracza
 • Zlecanie wypłaty
 • Funkcja cash-out
 • Dział STS – wyniki
 • Transmisje wideo
 • Czat online. Co to oznacza w STS? Typy na dziś, analizy, wymiana zdań – to wszystko możesz otrzymać, rozmawiając z doświadczonymi typerami.
 • Okresowe bonusy mobilne

W aplikacji STS logowanie możliwe jest za pośrednictwem Touch ID, Face ID (sprawdź, czy to bezpieczne), czy kodu PIN.

Płatności w STS: wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotną kwestią w świecie zakładów bukmacherskich są metody płatności. Każdy gracz życzy sobie błyskawicznego zasilania konta, a także szybkiej realizacji wypłat. Jak w tym kontekście prezentuje się STS? Trzeba przyznać, że naprawdę nieźle! U bukmachera STS znajdziesz sporo możliwości depozytów – w tym także wpłaty w punktach stacjonarnych! STS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, czy prowizji, zarówno z tytułu realizowanych wpłat, jak i wypłat.

Jak dokonać wpłaty w STS?

Na STS dostępne są następujące metody depozytu wraz z przedstawionymi minimalnymi kwotami:

 • VISA, Mastercard – minimalna kwota 1 zł
 • PayU (w tym także BLIK) – minimalna kwota 1 zł
 • dotpay (w tym Paysafecard) – minimalna kwota 1 zł
 • Skrill – minimalna kwota 20 zł
 • Paypal – minimalna kwota 20 zł
 • NETELLER – minimalna kwota 10 zł
 • Tpay.com – bez limitów
 • Wpłata w punkcie stacjonarnym STS – bez limitów

Wszystkie wyżej wymienione metody płatności są błyskawicznymi wpłatami. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie gracza maksymalnie do kilku minut po zleceniu wpłaty – bez względu czy następuje to w środku tygodnia, czy w weekend.

Aby wpłacić kasę do serwisu, musisz wykonać następujące proste czynności:

 1. Wejdź na stronę STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij pomarańczowy przycisk “Wpłata” u góry ekranu.
 3. Po prawej strony pojawiło się menu wpłaty. Wybierz w nim preferowaną metodę płatności.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować i kliknij przycisk “Wpłać” na dole menu.

Jak zrobić wypłatę od STS?

Jak wygląda sytuacja w kwestii wypłat? Niestety trochę mniej różowo. Jest tylko jedna opcja – bezpośredni przelew na konto bankowe podane przy rejestracji. Ma to związek z obowiązującym w Polsce prawem, wynikającym z ustawy hazardowej. Co bardzo istotne – musi to być Twój osobisty rachunek bankowy. Nie możesz wypłacić środków na konto osoby trzeciej.

Wypłaty realizowane są poprzez autorski system płatności STS Pay. Oznacza to, że pieniądze po zaakceptowaniu zlecenia wypłaty znajdą się na Twoim koncie w ciągu maksymalnie 15 minut. Dotyczy to banków: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, GETIN Bank, Noble Bank oraz BNP Paribas. Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście wspieranej przez STS Pay, wówczas na przelew poczekasz od 1 do 2 dni roboczych.

Przedstawiamy szybką instrukcję wypłacania kasy z serwisu STS:

 1. Wejdź na stronę STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij ikonę ludzika w prawym górnym rogu i wybierz opcję “Wypłata” z menu, które się pojawi.
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić w okienko “Wpisz kwotę przelewu”.
 4. Pod spodem wpisz swoje hasło, aby zweryfikować tożsamość oraz kliknij przycisk “Wypłać”.

FAQ

CZY NA STS KOD PROMOCYJNY WYSTARCZY, ŻEBY DOSTAĆ WSZYSTKIE DODATKOWE BONUSY?

Dokładnie tak, po prostu podaj w trakcie rejestracji na STS kod promocyjny MAXBONUS, a otrzymasz najwyższe możliwe bonusy z każdej kategorii! Oczywiście jeżeli spełnisz warunki każdej z promocji.

KOMU PRZYSŁUGUJE NA STS BONUS POWITALNY?

Jeśli nie miałeś jeszcze nigdy konta w portalu, jesteś osobą pełnoletnią, przebywasz na terenie Polski i wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny STS, dostaniesz opisany w artykule bonus.

CZY JEST NA STS BONUS MOBILNY?

Czasami pojawiają się akcje, dzięki którym użytkownicy aplikacji mogą zyskać dodatkowe bonusy, ale nie ma żadnej stałej promocji mobilnej.

CZY JEŚLI OTRZYMAM OD STS BONUS NA START, TO BĘDĘ MÓGŁ UCZESTNICZYĆ TEŻ W INNYCH PROMOCJACH?

Jasne, nie ma z tym żadnego problemu. Bonus powitalny to po prostu pierwsza akcja, w której weźmiesz udział i nie wyklucza Cię ona w żaden sposób z udziału w promocjach dla stałych klientów.

ZROBIŁEM WSZYSTKO, CO BYŁO TRZEBA, ALE WCIĄŻ NIE MAM BONUSU, CO ROBIĆ?

Bez obaw, po prostu skontaktuj się z obsługą klienta STS. Bonus powitalny na pewno wyląduje na Twoim koncie, jeśli spełniłeś wszystkie konieczne warunki. Konsultanci STS pracują 24/7, więc szybko rozwiążą każdy problem.