Bonusy do 1685 zł!

STS kod promocyjny 1685 PLN 2022!

Graj w STS!

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29/11/2022

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz 3 różne bonusy depozytowe, zakład bez ryzyka 125 zł na pierwszy kupon oraz bonus ekstra za wykonanie prostych zadań!

STS kod promocyjny MAXBONUS i rejestracja 2022

Mamy to, czego szukasz: STS kod promocyjny MAXBONUS, który daje realnie wyższy bonus powitalny, niż inne kody. Odbierz powiększony przez kod STS bonus bez depozytu oraz niedostępny bez kodu cashback!

STS kod promocyjny na 29/11/2022

Większość bukmacherów w Polsce udostępnia własne kody bonusowe. Na wysokości zadania stanął i STS: kod promocyjny MAXBONUS sprawia, że w STS bonusy powitalne są wyższe! Mało tego, dostajesz dodatkowo jeszcze jedną ofertę, która jest niedostępna bez kodu. Nie jest to więc promocja, która polega na tym, że wpisujesz jakieś kody i w zasadzie nic się nie dzieje, bo Twój pakiet jest zupełnie standardowy. Tutaj czerpiesz realne korzyści z tego, że chciało Ci się wyszukać chyba najlepszy do podania w STS kod promocyjny! Sprawdź również STS oferta piłka nożna!

Jak wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS?

sts kod promocyjny MAXBONUS
W STS kod promocyjny podaj podczas rejestracji

Z wykorzystaniem kodu na pewno nie będziesz mieć najmniejszego problemu. Po pierwsze: już wiesz, jak wygląda i jest łatwy do zapamiętania. Po drugie: kiedy klikniesz w nasz dowolny link do STS, kod promocyjny będzie już siedział w formularzu rejestracyjnym. No i właśnie po trzecie: kod wpisuje się (lub w wersji dla wygodnych: klika) podczas rejestracji. Nie trzeba zatem szukać po zakamarkach serwisu, w zakładkach z promocjami albo gdzieś podczas wpłacania depozytu (patrzymy na Ciebie, Totolotku!). W przypadku STSu po prostu nie można tego schrzanić.

STS rejestracja 2022

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja jest łatwa i szybka. Kod promocyjny podajesz już w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego. W ogóle w przypadku STS rejestracja konta to jedyne miejsce, gdzie wpisujesz specjalny kod bonusowy do wzięcia udziału w promocji, więc sprawa jest prosta.

Rejestracji w STS dokonasz za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Masz też do wyboru dwie formy założenia konta: poprzez szybką rejestrację lub pełną, tradycyjną. Rejestracja szybka to otwarcie konta bez potwierdzenia swojej tożsamości. Wówczas będziesz mógł dokonać zakładów na łączną kwotę nie wyższą, niż 5000 zł. Ponadto nie będziesz uprawniony do odebrania wszystkich promocji, a co najważniejsze nie wypłacisz swoich wygranych.

Zalecamy zatem jak najszybszą aktywację konta – poprzez zweryfikowanie tożsamości. W tym celu musisz:

 • Uzupełnić swoje wszystkie dane osobowe,
 • Potwierdzić rachunek bankowy – przesłać wyciąg z konta,
 • Zweryfikować swoją tożsamość – skan dowodu osobistego lub paszportu.

Jakie bonusy dostaniesz w STS?

W zakładach bukmacherskich STS bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych graczy to 100% pierwszego depozytu aż do 300 zł, 50% drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% trzeciego depozytu do 700 zł. Ale halo, halo, przecież bonus ten może być jeszcze wyższy! Ponadto dostępny jest także cashback 20 zł na Betgames oraz cashback 20 zł na sporty wirtualne!

Oto pełna lista bonusów:

STS bonusKwota bonusuRodzaj bonusu STS
Pierwszy depozyt 100%Do 300 złPierwszy depozyt
Drugi depozyt 50%Do 500 złDrugi depozyt
Trzeci depozyt 50%Do 700 złTrzeci depozyt
Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon125 złKod promocyjny
MAXBONUS
Bonus za misje STS60 złPo 3. depozytach

STS bonus powitalny

Na STS oferta powitalna jest niezwykle różnorodna. Naszym zdaniem w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjrzyj się opisanym poniżej bonusom!

Bonus powitalny 300 zł + 500 zł + 700 zł!

STS kod promocyjny MAXBONUS

Co musisz zrobić, aby po pierwsze w ogóle dostać te pyszne 1500 zł i po drugie, żeby móc je wypłacić na własne konto bankowe? Na szczęście warunki stawiane przez STS nie są jakieś tragicznie trudne do spełnienia. Można wręcz powiedzieć, że w porównaniu do innych bukmacherów są one zupełnie uczciwe i przejrzyste.

Oto rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, aby cieszyć się dodatkowymi środkami w kieszeni:

 • Podczas rejestracji koniecznie zaznacz, że chcesz otrzymać bonus powitalny. Jeśli zarejestrujesz się bez zaznaczenia tego punktu, nie otrzymasz bonusu!
 • Musisz złożyć pierwszy, drugi i trzeci depozyt na wybraną kwotę. Pamiętaj, że do bonusu liczą się tylko te 3 pierwsze depozyty. Maksymalna kwota bonusu to 1500 zł: 100% do 300 zł za pierwszy depozyt, 50% do 500 zł za drugi depozyt i 50% do 700 zł za trzeci depozyt.
 • Jeśli wykonałeś dwa poprzednie kroki, to masz już na koncie bonusowym swoją dodatkową kasę. Super! Aby ją wypłacić, musisz dwukrotnie obrócić kwotą, która znalazła się na Twoim koncie bonusowym. Do obrotu zaliczają się tylko zakłady o łącznym kursie wynoszącym co najmniej 1.91 (zarówno w przypadku zakładów pojedynczych, jak i AKO).

Zakład bez ryzyka do 100 zł

Podoba Ci się oferta bukmachera STS? Jeśli tak, to pewnie kolejny prezent także przyjmiesz z entuzjazmem. Teraz, z kodem MAXBONUS, dostaniesz 125 zł cashbacku na pierwszy kupon! Pod spodem opisujemy klasyczne warunki promocji.

Postaw swój pierwszy zakład u bukmachera z konta “gotówkowego” za minimalną stawkę 20 zł. Możesz stworzyć dowolny kupon: SOLO lub AKO. Jeżeli nie powiodło Ci się i przegrałeś dostaniesz zwrot środków!

Mam bonus w postaci zwrotu, ale nie wiem jak go wypłacić – jeżeli zadajesz sobie to pytanie, to już wyjaśniamy. Przyznanym zwrotem musisz obrócić 2 razy na kursie min. 1.91. Zakład bez ryzyka z opcją cashback jest świetną propozycją dla wszystkich początkujących graczy. Dlatego na pytanie, czy w zakładach bukmacherskich STS rejestracja jest opłacalna, odpowiedź powinna być oczywista – tak.

Bonus 60 zł za misje STS

Czas na nowość w STS: specjalny bonus 60 zł do zgarnięcia za wykonanie 6 misji – po 2 po wpłacie każdego z depozytów. Po dokonaniu każdej z wpłat bukmacher odblokowuje dwie misje do wykonania. Zakończ wszystkie, a odbierzesz nagrodę! Zadania są następujące:

 • po pierwszym depozycie
  • zagraj kupon w aplikacji STS za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za min. 15 zł po kursie min. 1.91
 • po drugim depozycie
  • zagraj kupon z oferty STS LIVE za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z STS Betgames za min. 15 zł po kursie min. 1.91
 • po trzecim depozycie
  • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych STS za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z ofert e-sport za min. 15 zł po kursie min. 1.91

Pamiętaj, że na wykonanie zadania masz 30 dni licząc od momentu rejestracji. Jeśli taka strategia będzie dla Ciebie bardziej korzystna, możesz dokonać trzech depozytów jeden po drugim i dopiero wtedy zacząć wykonywać misje! Otrzymany bonus należy obrócić 2-krotnie w zakładach po kursie min. 1.91.

Jak obrócić bonus STS?

Podsumujmy więc. Jak to zwykle bywa, niemalże wszystkie promocje – bez względu na to, którego bukmachera dotyczą – wymagają określonego obrotu, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze otrzymane dzięki nim. Przypominamy, że ekskluzywną ofertę powitalną otrzymać możesz wyłącznie wpisując w trakcie rejestracji kod promocyjny STS: MAXBONUS.

 • Oferta powitalna 1500 zł – 100% pierwszego depozytu aż do 300 zł, 50% drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% trzeciego depozytu do 700 zł. W przypadku STS promocja powitalna wymaga przed wypłatą dwukrotnego obrotu. Mowa tutaj rzecz jasna o kwocie przyznanego bonusu. Obrotu możesz dokonać na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym, niż 1.91. Co ważne – do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie stawki z wygranych kuponów.
 • Czwarty bonus w STS za kod promocyjny STS to cashback 100 zł. Obrót zwrotem z tytułu przegranego zakładu jest niezwykle łatwy! W tym miejscu należą się słowa pochwały dla STS. Oferta ta wymaga dwukrotnego obrotu – po stosunkowo niskim kursie całkowitym – min. 1.91.
 • W przypadku najnowszej oferty – 60 zł za misje STS, obrót x2 po kursie min. 1.91 dotyczy tylko kwoty bonusu,.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Zobacz, jakie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Dzięki naszemu zestawieniu możesz porównać, które promocje odpowiadają Ci najbardziej. Zwróć uwagę, że kod promocyjny STS i kody promocyjne innych zakładów różnią się od siebie. Czy Twoim zdaniem zaproponowana przez STS oferta na dziś i STS oferta na tydzień jest najlepszym rozwiązaniem?

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 125 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 125 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 z
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
 5. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg

STS promocje tymczasowe

Bonusy powitalne to nie wszystko, co przygotował dla Ciebie bukmacher STS. Promocja – to słowo które charakteryzuje jednego z najpopularniejszych, polskich bukmacherów. Zakłady bukmacherskie STS logowanie i granie chcą uczynić jeszcze przyjemniejszym. Poniżej prezentujemy, jak aktualnie prezentuje się w STS oferta promocji tymczasowych.

Zaproś przyjaciela: bonus 50 zł

Ktoś spośród Twoich znajomych ostrzy sobie zęby na obstawianie zakładów? Dobrze się składa! Zaproś tę osobę do wspólnej gry w serwisie STS, a razem będziecie cieszyć się dodatkową kasą. Kolegę zaprosisz poprzez wejście w sekcję „Moje konto”. Możesz wysłać zaproszenie przez Facebooka lub przesłać znajomemu specjalnie wygenerowany link referencyjny. Twój znajomy musi się zarejestrować, wpłacić depozyt i postawić zakład, następnie otrzymać po 50 zł na oby dwa konta. Żeby go wypłacić będziecie musieli spełnić identyczne warunki, jak te, które obowiązują przy okazji bonusu powitalnego. Na co czekasz? Zaproś znajomego i odbierz bonus! Możesz znajomemu także powiedzieć – mam bonus dla Ciebie i polecić nasz wyjątkowy kod promocyjny. STS oferta promocyjna stanie się również i dla niego korzystniejsza!

STS aplikacja: co warto wiedzieć?

Bukmacher STS oferuje aplikację mobilną dla użytkowników z systemem iOS lub Android. Jeśli jednak nie masz smartfona czy tabletu z jednym z tych systemów, nie przejmuj się – pozostałym udostępniono wygodną, dobrze zoptymalizowaną mobilną wersję strony STS.

Jeśli chodzi o aplikację, jej obsługa jest naprawdę prosta. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Kod promocyjny STS, który znajdziesz na wstępie artykułu możesz użyć również w aplikacji! Przyjrzyjmy się zatem kompletnej liście, która zawiera możliwości platformy mobilnej:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Możliwość rejestracji konta
 • Błyskawiczny zakład
 • Sporty wirtualne
 • E-sport
 • Betgames
 • Dokonywanie wpłat na konto gracza
 • Zlecanie wypłaty
 • Funkcja cash-out
 • Dział STS – wyniki
 • Transmisje wideo
 • Czat online. Co to oznacza w STS? Typy na dziś, analizy, wymiana zdań – to wszystko możesz otrzymać, rozmawiając z doświadczonymi typerami.
 • Okresowe bonusy mobilne

W aplikacji STS logowanie możliwe jest za pośrednictwem Touch ID, Face ID (sprawdź, czy to bezpieczne), czy kodu PIN.

Płatności w STS: wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotną kwestią w świecie zakładów bukmacherskich są metody płatności. Każdy gracz życzy sobie błyskawicznego zasilania konta, a także szybkiej realizacji wypłat. Jak w tym kontekście prezentuje się STS? Trzeba przyznać, że naprawdę nieźle! U bukmachera STS znajdziesz sporo możliwości depozytów – w tym także wpłaty w punktach stacjonarnych! STS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, czy prowizji, zarówno z tytułu realizowanych wpłat, jak i wypłat.

Jak dokonać wpłaty w STS?

Na STS dostępne są następujące metody depozytu wraz z przedstawionymi minimalnymi kwotami:

 • VISA, Mastercard – minimalna kwota 1 zł
 • PayU (w tym także BLIK) – minimalna kwota 1 zł
 • dotpay (w tym Paysafecard) – minimalna kwota 1 zł
 • Skrill – minimalna kwota 20 zł
 • Paypal – minimalna kwota 20 zł
 • NETELLER – minimalna kwota 10 zł
 • Tpay.com – bez limitów
 • Wpłata w punkcie stacjonarnym STS – bez limitów

Wszystkie wyżej wymienione metody płatności są błyskawicznymi wpłatami. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie gracza maksymalnie do kilku minut po zleceniu wpłaty – bez względu czy następuje to w środku tygodnia, czy w weekend.

Aby wpłacić kasę do serwisu, musisz wykonać następujące proste czynności:

 1. Wejdź na stronę STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij pomarańczowy przycisk “Wpłata” u góry ekranu.
 3. Po prawej strony pojawiło się menu wpłaty. Wybierz w nim preferowaną metodę płatności.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować i kliknij przycisk “Wpłać” na dole menu.

Jak zrobić wypłatę od STS?

Jak wygląda sytuacja w kwestii wypłat? Niestety trochę mniej różowo. Jest tylko jedna opcja – bezpośredni przelew na konto bankowe podane przy rejestracji. Ma to związek z obowiązującym w Polsce prawem, wynikającym z ustawy hazardowej. Co bardzo istotne – musi to być Twój osobisty rachunek bankowy. Nie możesz wypłacić środków na konto osoby trzeciej.

Wypłaty realizowane są poprzez autorski system płatności STS Pay. Oznacza to, że pieniądze po zaakceptowaniu zlecenia wypłaty znajdą się na Twoim koncie w ciągu maksymalnie 15 minut. Dotyczy to banków: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, GETIN Bank, Noble Bank oraz BNP Paribas. Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście wspieranej przez STS Pay, wówczas na przelew poczekasz od 1 do 2 dni roboczych.

Przedstawiamy szybką instrukcję wypłacania kasy z serwisu STS:

 1. Wejdź na stronę STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij ikonę ludzika w prawym górnym rogu i wybierz opcję “Wypłata” z menu, które się pojawi.
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić w okienko “Wpisz kwotę przelewu”.
 4. Pod spodem wpisz swoje hasło, aby zweryfikować tożsamość oraz kliknij przycisk “Wypłać”.

FAQ: kod promocyjny STS i bonusy

CZY NA STS KOD PROMOCYJNY WYSTARCZY, ŻEBY DOSTAĆ WSZYSTKIE DODATKOWE BONUSY?

Dokładnie tak, po prostu podaj w trakcie rejestracji na STS kod promocyjny MAXBONUS, a otrzymasz najwyższe możliwe bonusy z każdej kategorii! Oczywiście jeżeli spełnisz warunki każdej z promocji.

KOMU PRZYSŁUGUJE NA STS BONUS POWITALNY?

Jeśli nie miałeś jeszcze nigdy konta w portalu, jesteś osobą pełnoletnią, przebywasz na terenie Polski i wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny STS, dostaniesz opisany w artykule bonus.

CZY JEST NA STS BONUS MOBILNY?

Czasami pojawiają się akcje, dzięki którym użytkownicy aplikacji mogą zyskać dodatkowe bonusy, ale nie ma żadnej stałej promocji mobilnej.

CZY JEŚLI OTRZYMAM OD STS BONUS NA START, TO BĘDĘ MÓGŁ UCZESTNICZYĆ TEŻ W INNYCH PROMOCJACH?

Jasne, nie ma z tym żadnego problemu. Bonus powitalny to po prostu pierwsza akcja, w której weźmiesz udział i nie wyklucza Cię ona w żaden sposób z udziału w promocjach dla stałych klientów.

ZROBIŁEM WSZYSTKO, CO BYŁO TRZEBA, ALE WCIĄŻ NIE MAM BONUSU, CO ROBIĆ?

Bez obaw, po prostu skontaktuj się z obsługą klienta STS. Bonus powitalny na pewno wyląduje na Twoim koncie, jeśli spełniłeś wszystkie konieczne warunki. Konsultanci STS pracują 24/7, więc szybko rozwiążą każdy problem.

Krótkie pytania i odpowiedzi – STS