Jak szukać typów?

Typy na esport

Jeśli chodzi o typy esport nie różni się szczególnie od innych kategorii zakładów. Co to oznacza w praktyce? Typy na esport pod lupą!

Typy esport – gdzie szukać, jak znaleźć najlepsze?

Co to są te całe “typy esport”? W skrócie mowa o podpowiedziach, które mają pomóc Ci podjąć odpowiednią decyzję podczas obstawiania. Sporo osób ma poczucie, że nie znają się na temacie wystarczająco, żeby samodzielnie przeprowadzić analizę. Niektórzy mają natomiast własne pomysły, ale wystawiane na esport typy z internetu pomagają im się upewnić co do swojego toku myślenia.

Czy typy na esport to coś, z czego warto korzystać? I gdzie w ogóle je znaleźć? Tego wszystkiego i sporo więcej dowiesz się w tym artykule.

Typy na esport

Platformy typerskie pozwalają zazwyczaj na publikację swoich podpowiedzi wszystkim użytkownikom. Tak samo wygląda to na portalach społecznościowych czy forach. To oznacza, że wśród internetowych typerów możesz trafić na bardzo różne osoby – zarówno na prawdziwych ekspertów, jak i na absolutnych laików albo nawet kłamców i oszustów.

Gdzie lepiej szukać typów?

O wyższości specjalnych platform typerskich nad serwisami typu Facebook świadczy fakt, że zwykle mają one specjalne mechanizmy pozwalające na pierwszy rzut oka ocenić skuteczność danego typera. Prawdopodobnie będzie mieć on jakiegoś rodzaju ocenę, a także będziesz mógł podejrzeć statystyki jego dotychczasowych zakładów: jak często wygrywa, które gry typuje najskuteczniej, czy “wychodzi na plus” itd. Na podstawie takich informacji możesz w sensowny sposób zdecydować, czy publikacje danej osoby są w ogóle warte Twojej uwagi.

Jak podchodzić do typów?

Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, czy o esport – typy to tylko teorie i trzeba o tym pamiętać! Nikt nie ma pewnej wiedzy na temat tego, co wydarzy się w przyszłości. Im bardziej typer próbuje Cię przekonać, że ma “pewniaka”, tym mniej powinieneś mu ufać. Najlepsi typerzy mają świadomość, że nie muszą i nie mogą zawsze mieć racji, ich umiejętność polega na tym, żeby mimo popełniania błędów statystycznie wychodzić “na plus”.

Kolejna ważna sprawa, którą musisz wziąć pod uwagę to fakt, że obstawiasz za swoje pieniądze, a nie za kasę typera. Nie możesz więc zrzucić odpowiedzialności na autora jakiejś analizy – postawiony kupon zawsze jest “na Tobie”! Zawsze dobrze przemyśl każdy typ, zanim postanowisz na jego podstawie podjąć decyzję. Po prostu zastanów się, czy się z nim zgadzasz i czy akceptujesz ryzyko przegranej.

Typy na dziś esport

Sprawdź, jak wyglądają najświeższe typy na dziś! Esport obfituje w interesujące wydarzenia. Jeśli tylko w najbliższym czasie jest planowany interesujący mecz i ktoś opublikował na niego proponowany kupon, znajdziesz go poniżej.

Typy na Counter Strike

W tej chwili nie mamy dla Ciebie ciekawych typów. Ale wróć do nas później!

Typy na LoL

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Typy na Dota 2

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Darmowe typy esport

Jeśli chodzi o esport, typy mogą być zarówno darmowe, jak i płatne – podobnie jak w przypadku większości dyscyplin. Zacznijmy od tych pierwszych.

Darmowe kupony są zwykle publikowane przez pasjonatów, chociaż możesz też trafić na typerów, którzy udostępniają za darmo tylko część swoich typów – to rodzaj marketingu mający Cię zachęcić do wykupienia płatnej “usługi”.

Bezpłatne analizy i kupony znajdziesz między innymi na specjalnych serwisach dla typerów. My szczególnie polecamy w tej kategorii bettingexpert. Oprócz tego możesz czytać wypowiedzi internautów na portalach społecznościowych i forach, ale jak już wspomnieliśmy, tam dużo trudniej zweryfikować, czy dany użytkownik wie o czym mówi.

Płatne typy na esport

Niektórzy typerzy każą sobie płacić za publikowane przez siebie na esport typy. W związku z tym można by podejrzewać, że oferują usługę lepszej jakości niż darmowe analizy… Ale w większości przypadków tak nie jest.

Przypominamy, że nikt nie ma kryształowej kuli. Zarówno płatni, jak i darmowi typerzy popełniają błędy, a jeśli będziesz płacić komuś za analizy, to będziesz musiał wygrać sporo wiecej zakładów, żeby “wyjść na plus” – w końcu pokrywanie jakiejś opłaty oznacza, że w praktyce zaczynasz na minusie!

Sugerujemy więc odpuścić sobie szukanie płatnych typów, szczególnie że w internecie nie brakuje oszustów. Jeśli zapłacisz komuś za analizy i okażą się one nietrafione, będziesz jeszcze bardziej sfrustrowany, niż gdybyś sam wymyślił nieudane kupony. Do tego na darmowych portalach internetowych możesz znaleźć sporo zweryfikowanych użytkowników, którzy już od dawna regularnie publikują typy bez żądania za to pieniędzy. Po co więc ryzykować i tracić kasę?

Czy jest sens szukać typów na esport?

Typy to narzędzie jak każde inne – może być przydatne lub niebezpieczne w zależności od tego, w jaki sposób z niego korzystasz!

Jeśli podchodzisz do sprawy z otwartym umysłem, czujesz odpowiedzialność za podejmowane decyzje i masz świadomość, że “pewniaczki” nie istnieją – typy z pewnością rozszerzą Twoją perspektywę i podsuną Ci ciekawe pomysły na kupony.

Jeżeli natomiast masz skłonność do przesadnej ufności i za mocno angażujesz emocje w obstawianie, lepiej uważaj! Zanim zaczniesz wzorować się na typach, upewnij się, że jesteś w stanie podchodzić do nich w zdrowy sposób.

Niezależnie od tego, jaką obierzesz strategię, życzymy Ci jak najwięcej udanych zakładów i wychodzenia na plus podobnie jak najlepsi esportowi typerzy! Wybierz dla siebie buka z listy poniżej… i do boju.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. LV BET

  60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. eToto

  Bonus od depozytu do 700 zł + freebety 77 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 200 zł, 100% do 200 zł, 100% do 300 zł: x3 AKO po kursie min. 2.00 (kurs poj. zdarzenia 1.20); Freebety 77 zł: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. forBET

  cashback 1200 zł + 100% do 2080 zł + bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback 1200 zł: x1 na AKO3 po kursie poj. min. 1.30; 100% do 2080 zł: x4 AKO2 po kursie min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera