Jak obstawiać boks?

Zakłady bukmacherskie boks

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie boks to coś, co interesuje wielu graczy, ale nie każdy wie jak się za to zabrać. W poniższym artykule dowiesz się dokładnie jak obstawiać tę niezwykle popularną dyscyplinę.

Zakłady bukmacherskie boks 2024

Boks to sport, który od jego powstania był ściśle związany z zakładami bukmacherskimi. Można rzec, że jedno nie mogło odbyć się bez drugiego. W dzisiejszych czasach zmieniła się forma obstawiania pięściarstwa i zamiast wciskać pieniądze w spocone dłonie przyjmującego zakłady na sali pełnej pijanych i krzyczących ludzi (jak to bywało w dawnych czasach), dziś możesz wygodnie, z domu i przede wszystkim legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Boks to sport, który może przynieść Ci wiele wrażeń.

Boks zakłady bukmacherskie | Top bukmacherzy na boks

Zapoznaj się z poniższą tabelą najlepszych bukmacherów do obstawiania pięściarstwa. Zestawienie to oparte jest o nasze doświadczenia w zakładach na boks. Bukmacher, u którego zechcesz zagrać na pewno znajdzie się poniżej:

Najlepsi bukmacherzy na boks

 1. STS

 2. BetFan

 3. Fortuna

Jak wybrać bukmachera dla siebie?

Z szerokiego wachlarza bukmacherskiej oferty, dobrze jest wybrać takiego, który to Tobie odpowiada najbardziej. Przede wszystkim najważniejsze jest to, żeby wybrany przez Ciebie bukmacher był legalny. Resztę cech idealnego buka wybierz pod własne preferencje. Obstawiając piłkę nożną, ręczną czy boks zakłady bukmacherskie, które wybierzesz, powinny cechować się:

 • Szybkością i przejrzystością strony internetowej. Wybierz bukmachera, którego układ strony internetowej najbardziej Ci odpowiada.
 • Łatwością rejestracji. W Polsce każdy legalny buk będzie potrzebował od Ciebie przesłania skanu dowodu osobistego i czasu na autoryzację konta. Wybierz takiego, który podzielił rejestrację na dwa etapy, tak abyś mógł swoje pierwsze zakłady obstawić z konta tymczasowego, którego otwarcie nie wymaga od Ciebie wiele zaangażowania.
 • Łatwością we wpłacaniu depozytu. Najlepsi bukmacherzy powinni udostępniać różne formy wpłacania pieniędzy. Upewnij się, że u wybranego przez Ciebie buka możesz wpłacić depozyt w swój ulubiony sposób, na przykład za pomocą BLIKA.
 • Ofertą bonusów powitalnych i promocji dla stałych graczy. Nie ulega wątpliwości, że jest to przede wszystkim rzecz, którą kierują się nowi użytkownicy, zakładając konto. Wybierz buka, który nie tylko oferuje bonus od wpłaty, ale i freebet bez depozytu, czy zakład bez ryzyka na start.
 • Szeroką ofertą zakładów. Przejrzyj, co do zaproponowania mają poszczególni bukmacherzy i czy możesz u nich obstawić swój ulubiony sport.
 • Szybkim czasem wypłaty pieniędzy. Niestety zazwyczaj łatwiej i szybciej robi się wpłaty, dlatego warto zwrócić uwagę, jak szybko dany bukmacher wypłaci Ci Twoją wygraną.
 • Posiadaniem aplikacji mobilnej. Tu nie trzeba wiele dodawać. Smartfony rządzą naszym życiem i najwygodniej jest nam obstawiać z telefonu
 • Dobrą obsługą klienta. Najlepszą formą kontaktu jest czat na żywo, nie wszyscy go posiadają. Nic tak nie pomaga jak wyczerpujący FAQ, zwróć uwagę czy Twój bukmacher odpowiedział na często zadawane pytania, tak żebyś Ty nie musiał ich zadawać
 • Wysokimi limitami na grę. Ten kontrowersyjny temat jest bardzo ważny przy wyborze bukmachera. Sprawdź, który bukmacher nakłada na swoich graczy limity wysokości wygranych lub wpłacanych stawek
 • Możliwością oglądania spotkań i meczów live. Opcja nie do przecenienia, dzięki której możesz trzymać rękę na pulsie i zwiększyć swoją szansę na wygraną. Boks na żywo oglądany bezpośrednio ze strony bukmachera byłby luksusem, ale w Polsce na tę opcję musimy jeszcze trochę poczekać.

Czy bonusy powitalne można wykorzystać w zakładach na boks?

Oczywiście! Nieważne, czy chcesz obstawiać piłkę nożną, snookera, czy boks, zakłady bukmacherskie oferują bonusy powitalne niezależnie od Twoich sportowych upodobań. Dzięki takim promocjom na start masz szansę na większe pieniądze do obstawiania zakładów. Możesz skorzystać również z freebetów czy cashbacków i zagrać bez ryzyka utraty kasy. Zapoznaj się dokładnie z warunkami bonusów, żeby wiedzieć co Ci przysługuje i w jakiej sytuacji.

Zakłady bukmacherskie a boks – jak obstawiać i wygrywać?

boks zakłady bukmacherskie

Zastanawiasz się od czego zacząć jeśli planujesz obstawić boks? Zakłady na pięściarstwo to nie bułka z masłem i żeby grać i wygrać trzeba porządnie się do tego przygotować. Boks to sport bardzo indywidualny a wynik pojedynków jest raczej ciężki do przewidzenia i zależy od wielu okoliczności. Jeśli chcesz obstawić zakłady bukmacherskie boks jest dyscypliną, która wymaga od Ciebie zdobycia jak najwięcej rzetelnych informacji na temat zawodników oraz samego pojedynku. Na boks zakłady mogą obudzić w Tobie nie tylko wielkiego stratega, ale i małego stalkera. Często nie bez znaczenia jest obserwowanie życia prywatnego pięściarzy, którym zresztą chętnie dzielą się w social mediach. Dzięki temu dowiedzieć się możesz czy zawodnik przed starciem był zajęty bardziej treningami, czy podróżami lub imprezami, a może jest pod wielką presją, która źle wpływa na jego wydajność? Gdy obstawiasz zakłady bukmacherskie boks, weź pod uwagę również inne czynniki.

Kalendarz walk, zawodnicy i ich kondycja

Zanim weźmiesz się po bukmachersku za boks zakłady musisz dokładnie przeanalizować pod kątem ostatnich spotkania zawodników. Warto prześledzić ich wcześniejsze walki oraz poziom rywali, którym stawili czoło. To, że Twój faworyt ma ostatnio za sobą same wygrane ze średniej klasy bokserami, nie znaczy, że pokona światowej klasy pięściarza.

Ważny jest nie tylko rezultat ich wcześniejszych pojedynków, ale również okoliczności, które się do niego przyczyniły. Na przykład wiedząc, że wybrany przez Ciebie bokser podczas ostatniego spotkania został znokautowany, możesz przypuszczać, że nie udało mu się wrócić do pełnej formy. Wtedy warto zastanowić się dwa razy nad postawieniem na niego kuponu. Jeśli masz zamiar obstawiać zakłady bukmacherskie, boks to dyscyplina, w której kondycja zawodników to rzecz kluczowa. Warunki fizyczne zawodnika też powinny być dla Ciebie kompasem, ale nawet przewaga wzrostu czy zasięgu ramion boksera nie pomoże gdy jego kondycja pozostawia wiele do życzenia. To z jakimi trudnościami zmierzają się zawodnicy przed spotkaniem, możesz prześledzić na ich kontach społecznościowych. Jeśli chcesz stawiać na boks zakłady bukmacherskie, tego typu informacje będą dla Ciebie niezwykle cenne.

Ranga i okoliczności walki

Kondycja fizyczna Twojego kandydata jest równie ważna jak ta psychiczna, a na nią może wpłynąć wiele okoliczności. Dowiedz się jak zawodnik, którego wybrałeś, reaguje na presję psychiczną związaną z walką o tytuł lub z walką w ramach prestiżowej federacji. Te najbardziej poważne to WBC, WBA, WBO i IFC. Możesz prześledzić np. na portalu Boxrec, jak na Twojego faworyta wpływa walka w danej federacji. Nie bez znaczenia jest też moment w karierze boksera, który może być dla niego albo czynnikiem motywującym lub odwrotnie – kłaść na niego zbyt dużą presję.

Planowanie bankrolla, czyli strategie obstawiania

Na boks zakłady mogą przynieść Ci sporo satysfakcji. Wyczerpująca analiza tej dyscypliny i jej zawodników to jednak nie wszystko. Musisz nauczyć się obstawiać z głową. Istotne jest też określenie własnej strategii zarządzania pieniędzmi i trzymania się jej. Podczas grania nie daj się ponieść emocjom i trzymaj się swojego planu finansowego.

A typy na boks?

Często jest tak, że gracze, stawiając zakład kierują się opinią innych graczy. Jednak gdy obstawiasz boks, typy które znajdziesz w internecie, są warte głębokiego przeanalizowania.

Jeśli zamierzasz zdać się na zapatrywania typerów, przede wszystkim zwróć uwagę na to, co tak naprawdę stoi za ich opinią. Nie liczylibyśmy się ze zdaniem osób, które swoje przekonania popierają wyłącznie utartymi frazesami, intuicją czy emocjami, np. gdy na ringu ma stanąć reprezentant Polski. Często takimi miejscami są fora internetowe, gdzie każdy, anonimowo może napisać co mu się żywnie podoba. Na szczęście w sieci znajdziesz dużo specjalistycznych serwisów lub blogów, gdzie typerzy rzetelnie podpowiedzą kto ma szansę wygrać, a czasami nawet w której rundzie. Za ich przekonaniami stoją dokładne analizy, wgląd w kondycję zawodników, ilość przetrenowanych godzin, udostępniają statystyki itd. Dlatego uważamy, że aby wziąć pod uwagę czyjeś typy, boks powinien być tej osoby główną pasją.

Kursy bukmacherskie – jak znaleźć najlepsze oferty?

Jak już wiemy wybranie bukmachera jest kluczowym zadaniem gdy chcemy obstawiać nie tylko boks. Zakłady na tę dyscyplinę zazwyczaj mają podobne kursy, ale najlepiej zagrać u tego operatora, który oferuje nam najwyższy kurs. Jeśli interesuje Cię boks, bukmacher którego powinieneś wybrać, powinien mieć w swojej również w swojej ofercie boks na żywo. Dzięki temu masz możliwość obstawiania na bieżąco i zwiększasz swoją szansę na wygraną.

Rynki na boks

Jeżeli zainteresowały Cię zakłady bukmacherskie boks możesz obstawić na kilka sposobów. Oto najważniejsze z nich:

Zwycięzca pojedynku

Tego chyba nikomu nie musimy wyjaśniać. Tu stawiasz swój kupon na wygranego pojedynku. Jest to zakład trzydrogowy, to znaczy że możesz postawić też na remis. Remisy w boksie zdarzają się rzadko, dlatego też są wyceniane przez bukmacherów bardzo wysoko.

Ilość rund

W tym zakładzie obstawiasz ile rund potrwa walka. Jest to zakład typu under/over więc typujesz czy pojedynek bokserski potrwa powyżej lub poniżej określonej liczby rund.

Sposób zwycięstwa

Kolejny popularny rynek na boks. Bukmacher oferuje Ci możliwość obstawiania, w jaki sposób zakończy się walka. Masz do wyboru zwykły nokaut, nokaut techniczny oraz dyskwalifikację.

Jak NIE robić zakładów bukmacherskich na boks

zakłady bukmacherskie boks

Już wiesz jak należy obstawiać na boks zakłady bukmacherskie. Musimy tu również wspomnieć jak nie należy tego robić. Odpowiedzialne granie jest domeną każdego odnoszącego sukcesy gracza.

Sentymenty

Nie daj się ponieść swoim subiektywnym emocjom. Rozumiemy, że nie tylko gdy obstawiasz boks, Polska i jej reprezentanci są bliskie Twojemu sercu, ale spójrz na ich szansę chłodnym okiem. A może darzysz sympatią zawodnika z innego kraju? Nieważny jest jego styl bycia, czy to w ilu reklamach się pojawia. Postaraj się realnie określić jego możliwości.

Procenty

Niech rzuci kamieniem ten, który po wypiciu procentów nie widział świata w różowych barwach. Alkohol ma to do siebie, że po jego spożyciu zazwyczaj źle oceniamy sytuację, nierzadko nad wyraz optymistycznie. Jeśli chcesz być odpowiedzialnym graczem, nie łącz tej przyjemności z obstawianiem zakładów. Alkohol jest bardzo złym doradcą.

Impulsy

Postaraj się nie stawiać impulsywnie na zakłady bukmacherskie. Boks ale też inne sporty wymagają od nowego gracza rozwagi i przemyślenia, zanim się na nie postawi. Spróbuj trzymać się swojej stawki i planu od początku do końca. Jeśli przegrałeś, nie daj się ponieść impulsywnej chęci natychmiastowego odegrania się.

Hazard może uzależniać! Gdzie szukać pomocy?

Jeżeli dostrzegasz u siebie jakiekolwiek objawy uzależnienia od hazardu, nie zwlekaj i poszukaj profesjonalnej pomocy. Pamiętaj, że nie jesteś w tym sam i są osoby, które wesprą Cię w tym trudnym momencie. Możesz skontaktować się z:

 • Anonimowi Hazardziści www.anonimowihazardzisci.org
 • Anonimowi Hazardziści numer telefonu: 881 488 990
 • telefon zaufania: 801 889 880 (codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00)