EURO 2020: Austria - Macedonia kursy

W inauguracyjnym meczu Grupy C spotkają się dwie dobrze znane nam reprezentacje, z którymi Polska rywalizowała w eliminacjach do Euro 2020. Jak to widzą bukmacherzy? Przed meczem Austria – Macedonia kursy są jednostronne.

Euro 2020: mecz Austria – Macedonia kursy

Nie ma co ukrywać – żadna z tych reprezentacji nie jest wirtuozami futbolu. Owszem, Austriacy zgodnie z oczekiwaniami zameldowali się na Euro 2020, ale w przypadku Macedończyków nawet przy rozszerzonym składzie Mistrzostw Europy należy mówić o niespodziance. Bukmacherzy nie wierzą jednak, że reprezentacja Macedonii będzie w stanie dalej zaskakiwać. Dlatego też przed meczem Austria – Macedonia kursy wskazują na Austriaków.

Kursy na Austrię

Wskazanie bukmacherów na reprezentację Austrii jest dość wyraźne. Dlatego też, jeżeli myślisz o tym, że zbijesz kokosy obstawiając zwycięstwo Austriaków – jesteś w błędzie. No chyba, że grasz za naprawdę wysoką stawkę lub dorzucisz do kuponu jeszcze jakieś zdarzenia. Singlowa “jedynka” przy Austrii nie powali Cię na kolana, bo kurs bukmacherski, sam widzisz, jaki jest.

Kursy na Macedonię

Dorobić się możesz za to przy wygranej Macedonii. Rzadko przy okazji dużych turniejów można dorwać aż tak wysoki kurs na zwycięstwo jednej z reprezentacji, ale powiedzmy sobie szczerze – szanse na to, że Macedonia ogra Austrię są jednak nikłe, ale dopóki piłka w grze… można wierzyć.

Austria – Macedonia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Zapewne zastanawiasz się, czy w ogóle warto rozważać umieszczenie tego meczu na kuponie bukmacherskim? No cóż. Nie ukrywajmy, ani Austria, ani tym bardziej Macedonia nie porwie Cię na kolana swoją grą, ale nie o to w zakładach bukmacherskich chodzi. Czasem nawet na mecze nudne jak flaki z olejem czy potyczki słabeuszy da się dorwać korzystne kursy czy dostrzec w nich coś, co pozwoli postawić rozsądny zakład.

Oczywiście, nie powiemy Ci wprost, czy obstawiać zwycięstwo Austrii, Macedonii czy remis. To Twoja decyzja. Na papierze wiemy, jak to wygląda. Murowanymi faworytami są Austriacy, ale co wydarzy się na boisku? Nie wiedzą tego nawet tęgie głowy. Jeżeli jednak nie chcesz stawiać na zwycięstwo czy remis meczowy, możesz też spróbować zagrać na over/under bramek. Jeśli przewidujesz łatwe zwycięstwo Austriaków, możesz też podbić, przyznajmy sobie szczerze, niewielki kurs na ich wygraną handicapem ujemnym – na przykład odejmując Austriakom gola, a wówczas będą musieli wygrać min. dwiema bramkami.

Obstawianie meczu Austria – Macedonia warto też poprzedzić analizą tego, co wydarzyło się pomiędzy tymi reprezentacjami w eliminacjach do Euro 2020. Oczywiście, mecz meczowi nierówny, ale statystyki bywają pomocne. A te pokazują, że choć Austria dwa razy pokonała Macedonię (4:1, 2:1) to jednak Macedończycy potrafili “ukłuć” defensywę rywali.

Euro 2020 kursy: czy to się opłaca?

Na Euro 2020 kursy bywają różne – jedne mniejsze, drugie większe. Oczywiście wszystko uzależnione jest od tego, co przewidują bukmacherzy. Jeżeli zagrasz przeciwko ich przewidywaniom, na pewno wyrwiesz wyższy kurs. Pamiętaj jednak, aby na siłę nie upierać się przy graniu wysokich kursów – i odwrotnie – zważ na to, że nie ma pewniaków. Nawet reprezentacje, których szanse oceniane były po kursie 1.05 potrafiły przegrywać.

Oczywiście tendencja jest taka, że na Mistrzostwa Europy kursy zostały dość dobrze podrasowane w stosunku do tego, czego mogliśmy doświadczyć chociażby w ligowych rozgrywkach. Znajdziesz tutaj także więcej opcji postawienia zakładu. Jednak do części z nich, jak na przykład dokładny wynik, dokładny rozmiar zwycięstwa czy dokładna liczba goli radzimy podchodzić z dystansem. Zdecydowanie łatwiej wytypować jest zwycięzcę czy zakres goli niż wcelować w coś co do joty. Na przykładzie meczu Austria – Macedonia nawet jeśli nie zacznie się on po Twojej myśli, to przecież wszystko może zmienić się na Twoją korzyść, a jeśli zagrasz na dokładny wynik i padnie przypadkowa bramka dla reprezentacji, której nie dawałeś szans, no to sorry, ale kuponem będziesz mógł sobie… rozpalić w kominku.

Uważaj także przy handicapach. Wielki turniej, jakim jest Euro 2020 to rozsądne gospodarowanie siłami. Nawet kiedy potentat spotyka się z kopciuszkiem, niekoniecznie musi mu zależeć na wbiciu czterech, pięciu czy nawet sześciu goli. Ekonomiczniej jest “dowieźć” spokojne 2:0 i zachować siły na kolejne, być może dużo ważniejsze mecze.

Gdzie szukać dobrych kursów na mecz Austria – Macedonia?

Przyjrzeliśmy się ofertom bukmacherów na Euro 2020 i wiemy już, że przed meczem Austria – Macedonia kursy, które Ci się spodobają znajdziesz w poniżej zaprezentowanych zakładach. Polecani przez nas bukmacherzy oferują też ciekawe bonusy na Euro 2020. Warto zaznajomić się z ich ofertami.