Gdzie obstawiać esport? Bukmacher dla Ciebie

eSport bukmacher 2022

Chcesz obstawiać esport? Zakłady bukmacherskie w tej kategorii są dostępne, a Ty jesteś we właściwym miejscu. Jeszcze nie u buka, ale już w artykule, w którym poznasz serwisy z najlepszą ofertą pod kątem sportów elektronicznych. No to wciskaj przycisk “play”!

Polski bukmacher: esport w 2022 roku

W 2022 roku czeka nas mnóstwo ekscytujących turniejów. Najlepsi gracze z całego świata rozegrają setki meczów popularnych gier – League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Dota 2… I uwierz nam, bukmacherzy też doskonale o tym wszystkim wiedzą. 

Na szczęście wiedzą również to, że na wymienionych powyżej grach nie kończy się esport. Bukmacher, który chce się uważać za nowoczesnego, musi w obecnych czasach zamieścić w ofercie naprawdę porządny pakiet zakładów na sporty elektroniczne. I to nie tylko dla najbardziej znanych, wymienionych powyżej pozycji!

Jeżeli obawiasz się, że jako fan sportów elektronicznych nie będziesz miał co obstawiać u topowych polskich bukmacherów, to pora pobrać aktualizację do wiedzy. Żyjemy obecnie w złotej erze esportu – także pod względem puszczania kuponów. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że esport + zakłady bukmacherskie to połączenie, które nigdy nie wypali. Ale ci, którzy wątpili, bardzo poważnie się mylili! 

TOP 5 bukmacherów z zakładami na esport

Jak oceniamy bukmacherów?

Widoczny powyżej ranking opiera się na osobistych doświadczeniach naszych redaktorów, a także na analizie oferty bukmachera. Wzięliśmy pod uwagę to, jak bardzo przyjazny jest dany serwis dla osoby, która chce obstawiać zakłady bukmacherskie “esport”. 

Mamy tutaj na myśli między innymi zakres oferty pod względem dostępnych gier, a także liczby rynków na poszczególne wydarzenia. Liczyła się dla nas również jakość oferowanych przez buka bonusów i oczywiście to, czy w promocjach mogą wziąć udział także użytkownicy obstawiający wyłącznie sporty elektroniczne. Ważne były oczywiście także kursy i ogólnie pojęta wygoda korzystania z serwisu na komputerze oraz na urządzeniu mobilnym typu telefon lub tablet.

Siłą rzeczy zestawienie jest w pewnym stopniu subiektywne i to od Twoich preferencji zależy, jaki będzie dla Ciebie najlepszy bukmacher – esport jest dostępny na wielu legalnych serwisach z licencją Ministerstwa Finansów! My natomiast zajmujemy się tematem obstawiania od wielu lat, więc wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, aby stworzyć dla Ciebie skondensowane źródło wiedzy o potencjalnie najlepszych bukach.

Bukmacher, esport i gracz

Jeśli chcesz obstawiać skutecznie, to esport nie powinien mieć przed Tobą tajemnic. No dobrze, może to za dużo powiedziane – ale warto, żebyś dobrze rozumiał gry, na które planujesz puszczać kupony. W końcu będziesz podpierał swoje prognozy co do wyników meczów własnymi, ciężko zarobionymi pieniędzmi. 

Nie jest tak, że tylko ekspert ma szansę wygrywać zakłady. Ba, zdarzają się nawet tacy spryciarze, którym udaje się dorobić na losowo stawianych kuponach… W praktyce nikt nie zajdzie jednak daleko, licząc wyłącznie na szczęście. Żeby na dłuższą metę mądrze obstawiać i wychodzić na plus, potrzebna jest także twarda wiedza.

Doświadczenie, oczytanie i wszystkie obejrzane mecze pomogą Ci tworzyć realistyczne i sprawdzające się jak najczęściej przewidywania co do tego, jak potoczy się kolejne spotkanie z kategorii esport. Bukmacher zrobi sobie z Ciebie zarobek, jeżeli będziesz obstawiać na ślepo, a tego byśmy nie chcieli! Jeśli nie czujesz się jeszcze stuprocentowo pewnie, ale bardzo chcesz wejść do gry – możesz zrobić sobie próbę “na sucho”. Przez tydzień wypisuj swoje typy na kartce albo w Excelu i sprawdzaj, czy trafiłeś. Możesz dopisywać także fikcyjne stawki i podliczyć, czy wyszedłbyś na plus. Takie podejście pozwoli Ci zweryfikować, czy jesteś gotów, żeby inwestować kasę w obstawianie.

Co oferują zakłady bukmacherskie? eSport i branża esportowa

CS:GO, LOL i Dota 2 to gry, które ma w ofercie prawie każdy bukmacher. Esport to jednak także wiele innych produkcji. Najlepsze serwisy bukmacherskie w Polsce wychodzą poza świętą trójcę sportów elektronicznych i wystawiają zakłady również na takie produkcje jak King of Glory, Overwatch, FIFA od EA, Rocket League, Hearthstone oraz StarfCraft 2 od Blizzarda… i nie tylko! 

Dostępnych do obstawiania gier jest naprawdę sporo. Im ważniejszy dany mecz, tym więcej pojawia się na niego także rynków – rodzajów zakładów, które można postawić. U większości buków różnorodność jest sporo większa niż tylko typowe 1X2 albo 12, czyli “kto wygra spotkanie”. Oferta na dany dzień u każdego bukmachera zależy oczywiście w dużej mierze od tego, dla której produkcji rozgrywają się w najbliższym czasie mecze i turnieje.

Jak obstawiać esport i wygrywać?

Jak mądrze obstawiać zakłady bukmacherskie? Esport rządzi się swoimi prawami, ale istnieją także pewne ogólne zasady, którymi powinieneś się kierować niezależnie od tego, czy będziesz obstawiać na Dotę 2, czy na rosyjski balet. O tym wszystkim, a nawet więcej, piszemy w poradniku “Jak obstawiać esport”. Zapoznaj się z nim, aby poczuć się w tym temacie pewniej, zanim rozpoczniesz samodzielne obstawianie!