Odbierz bonusy!

Superbet kod promocyjny 3755 zł - najwyższy bonus na lipiec 2024

Graj w Superbet!

Superbet

74/100
 • Legalny bukmacher Polska
 • Sprawdzone i zweryfikowane 15/07/2024
 • Freebet za kod promocyjny
 • Boosty kursowe i promocje specjalne

Super freebet za kod promocyjny Superbet!

Chcesz odebrać większy freebet od Superbet? Kod promocyjny zapewni freebet 35 zł dodawany do standardowego bonusu 3500 zł + 20 zł!

Jaki jest Superbet kod promocyjny na lipiec 2024?

Superbet kod promocyjny to MAXBONUS, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 3755 zł! Odbierz aż do 3755 zł dostępne tylko z kodem promocyjnym MAXBONUS.

Superbet kod promocyjnyMAXBONUS
Freebet za kod 35 zł
Freebet od 1. depozytudo 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet w aplikacji20 zł
Warunki bonusówFreebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł
Superbet bonus na start z kodem MAXBONUS

Bierz freebety Superbet w pakiecie na start

Odbierz aż do 3755 zł są w zasięgu ręki. Wystarczy, że zarejestrujesz w Superbet kod promocyjny, a będziesz mógł się cieszyć wskazaną ofertą powitalną. Po swoim pierwszym depozycie otrzymasz aż trzy okazałe bonusy. Będzie to darmowy zakład 35 złotych, 100% do 200 zł w formie freebetu oraz najwyższa z promocji – tygodniowy cashback do 3500 złotych. To jeszcze nie wszystko, bowiem kolejny darmowy zakład, tym razem o wartości 20 złotych znajdziesz w aplikacji mobilnej.

Superbet kod promocyjny na 3755 zł bonusu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bonusach, a przede wszystkim o ich warunkach, kontynuuj lekturę naszego tekstu. W dowolnym momencie możesz sprawdzisz też opinie o Superbet, żeby dowiedzieć się czy jest to dobry bukmacher do obstawiania meczów.

Odbierz aż do 3755 zł

Aż do 3755 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Superbet kod promocyjny – freebet 35 zł

Pierwszy bonus Superbet, który może wpaść na Twoje konto, to darmowy zakład 35 złotych. Jak otrzymać freebet? Podążaj za wskazówkami.

EtapOpis
RejestracjaZarejestruj się w Superbet, wykorzystując kod promocyjny: MAXBONUS.
DepozytDoładuj swoje konto za minimum 50 złotych.
Odbiór freebetuAutomatycznie otrzymasz darmowy zakład 35 zł.
Gra za freebetWykorzystaj darmowy zakład na dowolnych kuponach (SOLO lub AKO) z kursem min. 1.50.
Obrót freebetemWygrana trafi na saldo depozytowe, obrót bonusem nie jest wymagany!

Jak więc w skrócie można napisać, za dokonanie pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 złotych, otrzymasz darmowy zakład. Freebet 35 złotych wykorzystasz na własnych warunkach. Pamiętaj jedynie o kursie łącznym kuponu min. 1.50. Możesz grać SOLO lub AKO, a także przedmeczowo lub na żywo. Wygrana będzie Twoja, bez konieczności obracania bonusem! To lubimy!

Superbet kod promocyjny – freebet do 200 zł

Superbet gwarantuje także tradycyjne podwojenie pierwszego depozytu. Poniżej warunki, które należy spełnić, żeby otrzymać ten Superbet bonus na start.

EtapOpis
RejestracjaZałóż konto w Superbet z kodem promocyjnym: MAXBONUS.
DepozytDokonaj depozytu w kwocie 20 złotych lub wyższej.
Odbiór freebetuOtrzymasz freebet, o równowartości swojej wpłaty (max. 200 zł)
Gra za freebetDarmowy zakład wykorzystasz na dowolnym kuponie, w ciągu max. 10 dni
Obrót freebetemNiewymagany!

Jak zatem widać, ten bonus, podobnie, jak freebet 35 zł, dotyczy pierwszego depozytu. Co za tym idzie, jeżeli wpłacisz min. 50 zł, otrzymasz oba bonusy. Jeżeli wpłacisz mniej niż 50 zł, ale nie mniej niż 20 zł, otrzymasz wyłącznie jeden z nich. Poniżej wpłaty 20 zł, nie otrzymasz żadnej z promocji.

Darmowy zakład od pierwszego depozytu pojawi się na koncie automatycznie po dokonaniu przez Ciebie kwalifikowanej wpłaty. Bonus Superbet nie wymaga obrotu, ale wygrana z kuponu zagranego za darmowy zakład zostanie pomniejszona o jego wartość.

Superbet kod promocyjny – cashback do 3500 zł

Trzecim bonusem na start jest ogromny cashback. Wartość zwrotu może sięgnąć nawet 3500 złotych. Tym razem bukmacher nie oferuje freebetu, a zwrot w środkach bonusowych, które wymagają obrotu. Zarejestruj Superbet kod promocyjny i podążaj za poniższymi wskazówkami.

EtapOpis
RejestracjaDokonaj rejestracji z kodem promocyjnym: MAXBONUS.
DepozytWpłać na grę minimum 20 złotych.
Aktywacja freebetuCashback do 3500 złotych zostanie aktywowany automatycznie.
Obstawiaj zakładyObstawiaj zakłady przed pierwszy tydzień bez ryzyka.
Odbierz zwrotPo pierwszym tygodniu otrzymasz zwrot w formie bonusu, który będzie równał się sumie stawek, pomniejszonej o wygrane, podatek bukmacherski i przyznane bonusy. Maksymalny zwrot to 3500 złotych.
Obrót zwrotemBukmacher wymaga 3-krotnego obrotu, do którego zaliczają się kupony z kursem min. 1.91.

Przez pierwszy tydzień, każdy obstawiający może liczyć na cashback do 3500 zł! Uwaga! Bukmacher odda Ci nie tylko pieniądze za przegrane zakłady, ale za wszystkie kupony, które w zagrałeś! Jak to wygląda w praktyce? Ten bonus Superbet polega na tym, że operator zwróci Cu sumę środków postawionych i rozliczonych. Odejmie od tego oczywiście podatek. Musimy przyznać, że jest to bardzo oryginalna forma promocji. A jakie są warunki obrotu takim bonusem? Zwróconą kwotą należy obrócić trzykrotnie na dowolnych zakładach, a do obrotu zaliczane są wszystkie kupony SOLO i AKO z kursem łącznym min. 1.91.

Superbet kod promocyjny – freebet 20 zł w aplikacji

Ostatni bonus Superbet dla nowych graczy to darmowy zakład, przyznawany w aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak odebrać dwie dyszki.

EtapOpis
RejestracjaZarejestruj się w Superbet i podaj kod promocyjny: MAXBONUS.
DepozytDokonaj pierwszego depozytu.
Pobierz aplikacjęZainstaluj aplikację mobilną i zaloguj się do niej, w ciągu max. 7 dni od pierwszej wpłaty.
Odbiór freebetuOtrzymasz 20 zł freebetu.
Gra za freebetZagraj za darmowy zakład.
Obrót freebetemTen bonus nie wymaga obrotu!

Czwarty freebet? Czemu nie! Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od złożenia swojego pierwszego depozytu, zaloguj się na konto z telefonu i zgarnij dodatkowe 20 złotych na swoje ulubione zakłady! Bonus nie podlega warunkom obrotu!

Superbet freebety powitalne – jak obrócić?

Superbet bonusZasady obrotu
Freebet 35 złbrak warunków obrotu!
Freebet do 200 złbrak warunków obrotu!
Cashback do 3500 zł3x kurs kuponu min. 1.91
Freebet mobile 20 złbrak warunków obrotu!

Większość z bonusów powitalnych nie posiada warunków obrotu! To wyjątkowo korzystna informacja, która wyróżnia bukmachera Superbet na tle konkurencji.

Promocje stałe w Superbet

Poznałeś już wszystkie korzyści, które niesie ze sobą w Superbet kod promocyjny. Warto jednak wspomnieć, że ten operator ma jeszcze więcej promocji. Kolejne z nich obowiązują zarówno nowych, jak i zarejestrowanych graczy. Bez względu na to, kiedy się zarejestrowałeś i czy nawet dopiero zamierzasz to zrobić, możesz skorzystać z każdej, opisanej poniżej promocji bukmacherskiej.

SUPER SPIN

Superbet Super Spin

Ta promocja polega na tym, że gracz kręci wirtualnym kołem z różnymi bonusami i któryś z nich mu przypada w udziale. Poniżej zamieszczamy listę bonusów, które możesz wylosować raz dziennie i szanse w procentach na ich zdobycie.

 • „Bonus Sport”: od 2% do 40% 
 • „Super Sport Bonus”: od 2% do 15% 
 • „Mega Sport Bonus”: od 1% do 15% 
 • „Wirtualne Bonus”: od 1% do 15% 
 • „JackPot 10.000 PLN”: raz podczas trwania promocji

Jak pewnie domyślasz się, ten bonus jest związany z zakładami na żywo. W tym przypadku Superbet podkręca kursy własnie na zdarzenia z sekcji “live”.

Super Game

To dość oryginalna promocja, w której Superbet przygotował pulę nagród o wartości 100 000 zł w gotówce. Akcja została podzielona na tygodniowe rundy, a każda z nich kończy się w niedzielę. Całość polega każdorazowo na typowaniu 5 dokładnych wyników meczu. Gracz, który sprosta temu zadaniu, otrzyma jackpota do 75 000 zł w gotówce. Kolejne 25 000 zł zostanie podzielone na uczestników, którzy wytypują poprawnie od 2 do 4 dokładnych wyników. Mało tego, gwarantowaną wygraną otrzymasz już nawet przy jednym poprawnym dokładnym wyniku! Pamiętaj, żeby w każdym tygodniu wejść do gry!

Superbet bonus

Super Przewaga

Szalenie interesującą ofertą jest również Super Przewaga. Dzięki niej możesz cieszyć się wygraną bez względu na końcowy wynik, o ile wcześniej na boisku, tafli czy parkiecie zainstnieje jedna z sytuacji:

 • piłka nożna: 2 bramki przewagi
 • piłka ręczna: 6 bramek przewagi
 • koszykówka: 18 punktów przewagi
 • siatkówka: 2:0 w setach
 • tenis: 6:0 w secie
 • hokej na lodzie: 3 bramki przewagi

Jeżeli postawiłeś zakład na zwycięzcę i w trakcie meczu wydarzy się to, co opisaliśmy powyżej, to Superbet rozliczy Twój zakład i to bez względu na dalsze losy spotkania. Ile razy było tak, że drużyna a prowadziła 2:0, a później drużyna b strzelała 3 gole i Twój zakład lądował w koszu? Z “Super Przewagą” ryzyko to zostało wyeliminowane!

SUPER KURSY

Kolejnym bonusem są “SUPER KURSY”. Każdego dnia Superbet przygotowuje całą paczkę najciekawszych zakładów przedmeczowych, na które oferuje najwyższe kursy bukmacherskie. Wszystko to dzięki marży 0%! Poza samą atrakcyjnością kursów, oferta ta ma także inne zalety. Możesz grać “SUPER KURSY” zarówno na kuponach SOLO, AKO, jak i SYSTEM. Mało tego, na jednym kuponie możesz wykorzystać nawet kilka takich kursów! Do woli!

SUPER BONUS

Można zażartować, że Superbet rozbrykał się z bonusami, ale taka jest rzeczywistość. I gracze mają pełne powody do zadowolenia. W związku z tym, kolejna oferta, którą warto przedstawić to “SUPER BONUS”. Jest to promocja, przeznaczona dla kuponów akumulowanych. Możesz zyskać dzięki niej aż 100% bonusu do swojej wygranej.

Kupon musi zawierać przynajmniej 5 zdarzeń, o kursie min. 1.20 każde. Wówczas aktywujesz 7% bonusu. Jeżeli umieścisz na kuponie więcej kwalifikowanych zdarzeń, otrzymasz jeszcze więcej bonusu. Co ciekawe, na kuponie możesz umieścić też zakłady z niższym kursem, ale wówczas nie będą one brały udziału w obliczaniu bonusu. Maksymalny bonus (100%) dotyczy taśmy z co najmniej 24 zakładami.

Liczba zdarzeńBonus do wygranej
57%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
1555%
1660%
1765%
1870%
1975%
2080%
2185%
2290%
2395%
24 i więcej100%

Gry Wirtualne Bez Podatku

Jeżeli obiektem Twoich zainteresowań są nie tylko zakłady sportowe, to być może warto spróbować także wirtuali? Zwłaszcza, że Superbet przygotował na nie zakłady bez podatku. Umieść na kuponie przynajmniej trzy zdarzenia z oferty “Sporty Wirtualne Golden Race”, a bukmacher weźmie podatek na siebie. Dzięki temu, będziesz miał możliwość wygrać aż o 14% więcej (właśnie tyle wynosi podatek bukmacherski). Mało tego, Twoja wygrana może zostać powiększona nawet o 40%! Im więcej zakładów na wirtuale wrzucisz na kupon, tym więcej zyskasz. Maksymalna premia obowiązuje przy 10 i więcej zakładach w obrębie jednego kuponu.

Ilość zakładówBonus do wygranej
314%
415%
517%
620%
725%
830%
935%
10 i więcej40%

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Na tym bonusy Superbet się nie kończą, bowiem bukmacher regularnie dorzuca do swojej oferty kolejne promocje. Są one powiązane albo z konkretnym meczem albo też wydarzeniami sportowymi. Dzięki temu, w Twoje ręce mogą wpaść kolejne podwyższenia kursów bukmacherskich, zakłady ubezpieczone czy nawet tak uwielbiane przez graczy darmowe zakłady. Warto regularnie zaglądać do oferty Superbet. Wszystkie aktywne bonusy znajdziesz w zakładce “promocje”. Sprawdzaj też swoją skrzynkę e-mail, po wcześniejszym zaakceptowaniu zgód marketingowych, w poszukiwaniu dedykowanych promocji bukmacherskich.

Superbet rejestracja z kodem – szybka rejestracja

Jak zarejestrować się i aktywować w Superbet kod promocyjny? Spójrz na instrukcję.

EtapOpis
1Odwiedź stronę bukmachera Superbet. Jeżeli klikniesz w nasz link, od razu zobaczysz formularz rejestracyjny.
2Wpisz w formularzu: imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL oraz kraj zamieszkania.
3Kliknij na prostokącik przy “kod promocyjny”. Ujrzysz okienko, w którym warto wpisać: MAXBONUS.
4Po prawej stronie zaakceptuj regulamin bukmachera.
5Poniżej możesz wyrazić także zgodę na kontakty marketingowe.
6Zakończ rejestrację, klikając u dołu w czerwony przycisk “rejestracja”.
7Otwórz e-mail, który podałeś przy rejestracji i kliknij w link aktywacyjny.
8Twoje konto Superbet jest aktywne. Od teraz możesz się logować i obstawiać mecze!

Wypełnienie formularza rejestracyjnego pozwoli Ci założyć konto tymczasowe. W ten oto sposób, możesz nie tylko zalogować się na nie i obstawiać mecze, ale także odebrać wszystkie bonusy na start. Jednak po jakimś czasie będziesz zmuszony przekształcić konto tymczasowe w konto stałe.

Wszystko dlatego, że konto tymczasowe Superbet może być aktywne maksymalnie przez 30 dni. Poza tym, możesz zagrać łącznie za max. 5000 złotych, a Twoja max. wygrana nie może przekroczyć 2279,99 złotych. Kolejnym limitem jest blokada wypłaty wygranych. Jeżeli chcesz zdjąć te ograniczenia, zweryfikuj swoją tożsamość, co jest równoznaczne z aktywacją konta stałego.

Superbet rejestracja z kodem – pełna rejestracja

Jak dokonać pełnej rejestracji w Superbet? Podążaj za widoczną poniżej instrukcją.

EtapOpis
1Wypełnij formularz rejestracyjny, podając kod promocyjny MAXBONUS.
2Aktywuj konto, linkiem aktywacyjnym, który otrzymasz na podany przy rejestracji adres e-mail.
3Zaloguj się na konto gracza.
4Najedź na swoją nazwę użytkownika i wybierz “moje konto”.
5Uzupełnij brakujące dane osobowe i numer rachunku bankowego.
6Wybierz po lewej “przesyłanie dokumentów”.
7Skorzystaj z aparatu lub załaduj zdjęcie, które masz już na swoim urządzeniu (dowód osobisty bądź paszport)
8Prześlij dokumenty zgodnie z instrukcją i poczekaj na weryfikację ze strony bukmachera.

Odpowiedzmy sobie na kluczowe pytanie, jak długo trwa weryfikacja tożsamości w Superbet? Obsługa klienta działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i tak też jest weryfikowana tożsamość graczy. Stąd też, aktywacji konta stałego możesz spodziewać się w ciągu od kilku do kilkunastu minut. Co daje konto stałe w Superbet? Jak już wspomnieliśmy, możesz grać bez limitów i wypłacać wygrane. Jeżeli zatem jesteś przekonany do bukmachera Superbet, warto przeprowadzić tę procedurę najszybciej, jak to możliwe.

Superbet zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Powoli zbliżamy się do końca tej recenzji, więc zerknijmy w takim razie, jak prezentują się płatności w Superbet. Jak to zazwyczaj bywa z bukmacherami działającymi w Polsce, szału nie będzie jeżeli chodzi o wypłaty. Z wpłatą środków jest za to dużo lepiej. Z jakich metod płatności można skorzystać?

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Visa, Mastercard
 • PayPal
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard

Jak widać, uznanie w oczach bukmachera znalazł nie tylko BLIK, błyskawiczne przelewy i karty płatnicze, ale także e-wallety. To dość spora zaleta, bowiem wciąż wielu legalnych bukmacherów nie przekonało się do alternatywnych metod płatności.

Superbet płatności

Od razu jednak warto zaznaczyć, że o ile z wszystkich metod możesz korzystać przy dokonywaniu wpłaty, to wypłaty realizowane są u tego bukmachera kartami VISA i Mastercard (szybka wypłata) bądź tradycyjnym przelewem zwykłym. W pierwszym przypadku czas oczekiwania na środki to niespełna minuta. W drugim następny dzień roboczy. Sam zatem wybierz, co dla Ciebie jest wygodniejsze.

Minimalny depozyt i minimalna wpłata to 1 złotówka, a Superbet nie nalicza sobie żadnych opłat czy prowizji od przeprowadzanych przez graczy transakcji.

Superbet wpłaty – jak zrobić?

 • Zaloguj się na swoje konto gracza.
 • Kliknij w przycisk “wpłata”.
 • Wprowadź kwotę do wpłaty.
 • Wybierz jedną z dostępnych metod.
 • Postępuj według wskazówek.
 • Po kilku sekundach od zrealizowania płatności, środki znajdą się na Twoim koncie Superbet.

Aby dokonać wpłaty, musisz przede wszystkim być zarejestrowanym użytkownikiem. Zaloguj się na swoje konto i wejdź w zakładkę z płatnościami. Następnie ustal kwotę wpłaty i wybierz jedną z wielu dostępnych metod, po czym dokończ transakcję.

Superbet wypłaty – jak wypłacić?

 • Zaloguj się na konto gracza w Superbet.
 • Kliknij w swoją nazwę użytkownika.
 • Z rozwijanej listy wybierz “moje konto”.
 • Po lewej wybierz sekcję “wypłata”.
 • Zobaczysz kwotę, którą możesz wypłacić.
 • Wybierz tradycyjny przelew lub szybką wypłatę online (karta).
 • Wprowadź w okienko kwotę, którą chcesz wypłacić.
 • Zatwierdź swoje zlecenie.

Jeżeli chcesz wypłacić środki ze swojego konta gracza, niestety nie będziesz miał aż tak wiele opcji. Do wyboru pozostaje Ci jedynie szybka wypłata na kartę płatniczą bądź przelew zwykły. Pierwsza opcja gwarantuje otrzymanie środków maksymalnie w kilka minut, a druga na następny dzień roboczy.

Superbet VIP – oferta dla graczy VIP

Oprócz opisanych powyżej bonusów powitalnych czy promocji dla zarejestrowanych graczy, możesz powalczyć także o dostęp do Strefy VIP. Superbet nagradza w ten sposób najbardziej aktywnych graczy. Bukmacher wysyła indywidualne zaproszenia, ale jednocześnie udostępnił kilka wskazówek, co należy zrobić, żeby zostać dostrzeżonym. Mowa tutaj przede wszystkim o aktywności, zaangażowaniu i lojalności. Można rozumieć poprzez to regularne deponowanie, obstawianie, a nawet wypłacanie wygranych. Co ważne! Żeby otrzymać zaproszenie do Strefy VIP, musisz zaakceptować zgody na kontakty marketingowe. Jedynie tak, Superbet będzie mógł się z Tobą skontaktować.

Jakie korzyści niesie Strefa VIP?

 • Indywidualny opiekun konta – otrzymasz dedykowane wsparcie, a co za tym idzie, najwyższej jakości i priorytetową obsługę każdego Twojego zlecenia.
 • Dedykowane bonusy i promocje – codziennie znajdziesz nowy, spersonalizowany bonus, a mało tego, Superbet wystosuje także dla Ciebie zaproszenie na wydarzenie sportowe z pełnym pakietem VIP.
 • Szybka autoryzacja i priorytet zgłoszeń – bukmacher zadba o szybką autoryzację wysokich stawek, a wszystkie Twoje wypłaty wygranych będą realizowane w pierwszej kolejności.

Superbet zakłady bukmacherskie

Jakie zakłady można postawić w Superbet? Spójrz na poniższą tabelę.

Superbet rodzaje zakładówOpis
SOLOZakład pojedynczy, dotyczący wyłącznie jednego zdarzenia i rynku bukmacherskiego.
AKOZakład akumulowany, czyli kupon składający się przynajmniej z dwóch lub większej ilości zakładów pojedynczych. Musisz trafić wszystkie z nich, żeby odebrać wygraną.
SystemZakład systemowy, a więc rozwinięcie zakładu akumulowanego. Możesz zagrać przykładowo systemem 2z3, co oznacza, że możesz popełnić jeden błąd. Zauważ jednak, że wygrana na kuponie systemowym będzie niższa, od wygranej na kuponie akumulowanym.

Więcej o ofercie Superbet

Poznałeś już kod promocyjny i bonus Superbet. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Zerknij na nasze pozostałe teksty:

Superbet kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod Superbet?

Kod do Superbet to MAXBONUS.

Jaki otrzymam bonus Superbet?

Odbierz aż do 3755 zł

Jak aktywować bonus?

Zarejestruj się w Superbet i wpłać minimum 50 złotych, żeby otrzymać kompletną ofertę powitalną.

Czy bonus trzeba obracać?

Większość bonusów powitalnych jest wolna od obrotu.

Ile wynosi bonus Superbet?

Max. bonus to 3755 złotych.