Bonusy do 250 zł

Betcris KOD PROMOCYJNY 2022

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Betcris kod promocyjny. Rejestracja 2022

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/05/2022

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz 3 różne bonusy depozytowe, zakład bez ryzyka 100 zł na pierwszy kupon i 40 zł na sporty wirtualne i karty.

Betcris to bukmacher, który rozpoczął działalność na polskim rynku w sierpniu 2021 roku. Konkurencja jest duża, więc co zrobi, aby zachęcić do siebie graczy? Sprawdź oferowany przez Betcris kod promocyjny i inne bonusy. 

Betcris kod promocyjny na 18/05/2022

Betcris kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny Betcris? Idea na pewno jest znana wszystkim fanom zakładów bukmacherskich. Niemal każda firma oferuje kod, dzięki któremu nowy użytkownik po zarejestrowaniu dostanie – czasem symboliczne, czasem nieco lepsze – bonusy.

Promocje na start, ze względu na dużą konkurencję na polskim rynku, są przeróżne. Najpopularniejszy jest bonus od depozytu, często spotkasz też zakład bez ryzyka, a chyba dla większości graczy najkorzystniejszą jest freebet.

Jaki zatem przygotował Betcris kod promocyjny? Na ten moment niestety żaden specjalny. W Betcris oferta obejmuje promocje na start tak po prostu – aby je otrzymać, nie musisz wprowadzać żadnego kodu. Czy to się zmieni? Tego nie wiemy. Jeśli jednak na Betcris kod promocyjny się pojawi – niezwłocznie o tym poinformujemy. 

Jak wykorzystać kod promocyjny Betcris?

Mimo że na ten moment żaden kod promocyjny Betcris nie jest dostępny, możemy spodziewać się, że kiedyś się pojawi. Choćby dlatego, że w formularzu rejestracyjnym widnieje odpowiednie pole na jego wprowadzenie.

Jeśli więc, aby uzyskać od Betcris bonus na start, zaistnieje konieczność podania kodu, będziesz musiał to zrobić w pierwszym kroku rejestracji. Przeznaczone w tym celu jest ostatnie pole, zaraz nad przyciskiem „Dalej”. Spokojnie, jest to banalnie proste i na pewno nie sprawi Ci żadnego problemu! 

Betcris rejestracja 2022

Na Betcris oferta przewiduje możliwość rejestracji tzw. konta tymczasowego. Jest to opcja, którą znajdziesz u coraz większej liczby bukmacherów. W tym celu wystarczy w trzech krokach podać podstawowe dane takie jak: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo i pochodzenie środków pieniężnych, które będziesz wykorzystywał do gry.

W ostatnim kroku możesz ustalić swoje limity na grę. Musisz też oznaczyć oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. I tyle! Twoje konto zostanie zarejestrowane, będziesz mógł wpłacić pierwsze środki i grać.

Betcris konto tymczasowe

Podczas takiej szybkiej rejestracji masz też możliwość wprowadzić kod promocyjny Betcris, który póki co się nie pojawił. O czym jednak musisz pamiętać? Konto tymczasowe może funkcjonować maksymalnie 90 dni i w tym czasie wpłacisz najwyżej 5 000 zł. No i co najważniejsze – dopóki nie zweryfikujesz swoich danych dokumentem tożsamości, na Betcris bonus na start nie zostanie Ci przyznany. To oraz fakt, że nie będziesz miał możliwości wypłaty środków są największymi minusami takiego konta tymczasowego.

Betcris konto pełne

Co zatem musisz zrobić, aby jak najszybciej była dla Ciebie dostępna kompletna przygotowana przez Betcris oferta? A no właśnie zweryfikować się na podstawie dokumentu tożsamości. W tym celu po zalogowaniu u bukmachera wejdź w zakładkę „Mój profil”, a następnie wprowadź wszystkie wymagane dane. Co ważne, muszą się one zgadzać z dowodem osobistym lub innym dokumentem, który jest akceptowany do weryfikacji, ponieważ będziesz musiał też przesłać jego zdjęcia lub skany.

Gdy tylko przesłane informacje zostaną sprawdzone przez biuro obsługi klienta, będziesz mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego konta, w tym między innymi wykorzystać bonus na start, korzystać z dobrodziejstw, które da na Betcris kod promocyjny (jeśli taki się pojawi), no i co najważniejsze – wypłacać wygraną gotówkę!

Jakie bonusy dostaniesz w Betcris

Na Betcris kod promocyjny nie jest potrzebny! Ale czy to oznacza, że bukmacher nie przygotował żadnej oferty na start? Absolutnie nie! Sprawdź, jaki bonus Betcris zgarniesz po zarejestrowaniu nowego konta u bukmachera. 

BONUS BETCRISWARUNKI BONUSU
Zakład bez ryzyka do 500 zł (100% stawki)kod promocyjny Betcris: niepotrzebny
kupon za min. 20 zł z kursem min. 1.8
Inne bonusyna indywidualnych warunkach

Betcris bonus powitalny

Mimo że na Betcris kod promocyjny nie jest dostępny, bukmacher przygotował całkiem apetyczny bonus w ramach oferty powitalnej! Poniżej przybliżamy szczegóły. 

Zakład bez ryzyka do 500 zł

Jest to jeden z popularniejszych bonusów na start wśród bukmacherów na polskim rynku. Sprawa jest bardzo prosta – jeśli Twój pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany, przygotowana przez Betcris oferta przewiduje zwrot całej postawionej stawki na saldo bonusowe! Co to oznacza? Że środki odzyskasz, ale będziesz musiał nimi obrócić, zanim będziesz mógł wypłacić je z serwisu. Oto warunki:

 • Założenie nowego konta u bukmachera i postawienie pierwszego zakładu. 
 • Kupony, za które otrzymasz bonus w przypadku przegranej to SOLO lub AKO za co najmniej 20 zł z kursem min. 1.80. 
 • Kod promocyjny Betcris nie jest w tym celu konieczny. 
 • 100% stawki kuponu (do 500 zł) zostanie przyznane na Twoje konto depozytowe. 
 • Spełnić warunek obrotowy opisany poniżej.

Jak obrócić bonus Betcris?

Sprawa jest bardzo prosta! Na Betcris kod promocyjny nie jest dostępny, a bonus ma łatwy w zrozumieniu warunek obrotowy. 

 • Otrzymanym zwrotem z zakładu ubezpieczonego musisz obrócić 3x na zakładach AKO z minimum trzema selekcjami, każda po kursie minimum 1.30.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Na Betcris kod promocyjny nie został jeszcze podany, a wszystkie bonusy otrzymasz tak po prostu, za samą rejestrację nowego konta! Sprawdź, jak bonusy na start od tego bukmachera wyglądają na tle konkurencji. Przedstawiamy porównanie kodów oferowanych przez innych bukmacherów i bonusów, które dzięki nim zyskasz. 

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 140 zł zakłady bez ryzyka
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91 ZBR 100 zł: x3 po 1.91 ZBR 20 zł na Sporty Wirtualne: x3 po 1.91 ZBR 20 zł na BetGames: bez obrotu! Pełen reg
 2. Fortuna

  20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 100% do 2100 zł: x4 po kursie 1.80 20 zł free (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. BetFan

  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej 18+ | oferty Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 5. PZBuk

  cashback 1000 zł + freebet 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 50 zł: bez obrotu! Pełen reg

Betcris promocje tymczasowe

Na Betcris bonus na start to nie wszystkie promocje, które bukmacher przygotował, aby zachęcić graczy właśnie do siebie. Oferta powitalna prezentuje się raczej średnio na tle konkurencji. Bukmacher na zachętę prezentuje jednak też wiele innych promocji dla osób, którzy pozostaną na dłużej. Pamiętaj, że na Betcris kod promocyjny nie jest potrzebny, aby skorzystać z oferty na start ani innych bonusów. 

American Dream

Brzmi cudownie, prawda? I tak samo wyjątkowa jest ta promocja. Ale czym się tak zachwycamy? To codzienny zwrot podatku dla fanów sportów amerykańskich! Niewiarygodne? A jednak! Na czym to właściwie polega?

Każdego dnia masz szansę na zwrot całego zapłaconego podatku za kupony AKO z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej rozgrywek NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA! Zakład musisz postawić za minimum 10 zł z kursem całkowitym 2.50 (co najmniej). Za kupony rozliczone do godziny 7:00 jeszcze tego samego dnia dostaniesz freebet o wartości 100% zapłaconego podatku za wygrane zdarzenia kwalifikujące. 

Kursowy Boost

Tę promocję spotkasz już niemal u każdego bukmachera na polskim rynku i chyba nikomu nie musimy jej przedstawiać. Codziennie na Betcris oferta zawiera zdarzenia oznaczone niebieską rakietą. Oznacza to, że kursy na nie są znacznie wyższe niż w standardowej ofercie. Czyli warto je typować, bo można zgarnąć więcej kasy! 

Betcris+

Czyli dodatkowe nawet do 100% wygranej dla Ciebie! Warunek? Musisz lubić typować tzw. taśmy. Im więcej zdarzeń na kuponie postawisz, tym większy procent od wygranej dostaniesz. Już za 5 sekcji możesz zgarnąć dodatkowe 5%. Kupon oczywiście musi być rozliczony jako wygrany. Dodatkowe 100% od kwoty, którą uda Ci się osiągnąć możesz dostać już za 24 lub więcej zdarzeń! 

Tuesday Cashback

W Betcris oferta promocyjna zawiera codzienny freebet, a tu masz i taki cotygodniowy. Także darmowy zakład, wbrew nazwie, która sugeruje zakład bez ryzyka. Jak go zdobyć? W zależności od Twojego tygodniowego bilansu, liczonego od wtorku godziny 00:00 do 23:59 w poniedziałek, możesz dostać freebet w wysokości 10, 25, 50 lub 100 zł. Bilans liczony jest ze wzoru: suma stawek – wygrane – otrzymane bonusy. 

25 zł dla Fanów Esportu

betcris promocja esport

Tym razem kolejny freebet o wartości 25 zł do zgarnięcia co tydzień! Wystarczy, że w ciągu siedmiu dni (od poniedziałku do niedzieli) postawisz co najmniej pięć kuponów o łącznej wartości min. 100 zł na esport z oferty przedmeczowej lub live. I to wszystko! W najbliższy czwartek po zakwalifikowaniu się darmowy zakład trafi na Twoje konto. Co ważne, nie ma znaczenia rezultat postawionych kuponów. 

Bonus na Urodziny

Bukmacher Betcris docenia swoich graczy. W prezencie urodzinowym, w tym szczególnym dniu, zostanie Ci przyznany freebet o wartości 20 zł. Na jego wykorzystanie masz trzy dni. Możesz za niego postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami z dowolnych kategorii i kursem całkowitym przynajmniej 2.50. 

Betcris aplikacja. Co warto wiedzieć?

Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze wśród bukmacherów. Są najczęściej bardzo wygodne w użyciu, a co najważniejsze – pozwalają typować kiedy i gdzie tylko chcesz. Wystarczy jedynie smartfon lub tablet z dostępem do internetu. 

Tutaj jednak nie przychodzimy z dobrymi wieściami – bukmacher Betcris za granicą posiada aplikację mobilną, w Polsce taka niestety nie jest jeszcze dostępna. Liczymy, że jak najszybciej się pojawi, gdyż jest to duża wygoda i wiele osób preferuje typowanie właśnie przy jej pomocy.

Płatności w Betcris: wypłaty i wpłaty

Na koniec przyjrzyjmy się jeszcze metodom płatności, które dostępne są na Betcris. W jaki sposób można wpłacić środki na konto u bukmachera i jak przebiegają wypłaty?

Jak dokonać wpłaty w Betcris?

Wpłaty środków na Betcris są niestety nieco ograniczone. Depozyt możesz złożyć poprzez Przelewy24. Niestety, jeśli masz konto w banku, który nie jest obsługiwany przez pośrednika, pojawi się problem i pozostanie jedynie BLIK. Jeśli nim nie dysponujesz, środków niestety nie wpłacisz, a co za tym idzie – nie pograsz na Betcris.

Jak zrobić wypłatę od Betcris?

Wypłaty są na szczęście nieco prostsze, choć każda musi zostać ręcznie zatwierdzona przez biuro obsługi klienta, co odrobinę wydłuża cały proces. Czas wpłynięcia środków na Twoje konto zależny jest od godzin księgowania w banku. Aby wypłacić środki: 

 • Podaj kwotę, którą chcesz wypłacić i zatwierdź.
 • Personel Betcris musi zatwierdzić tę operację. Odbywa się to codziennie w godzinach 9:00 – 17:00. 
 • Środki pojawią się na Twoim koncie w zależności od dnia i godzin księgowania w banku. 

CTA: Odbierz pakiet na start!

FAQ

Jaki jest na Betcris kod promocyjny?

Na ten moment na Betcris nie ma jeszcze kodu promocyjnego. Aby skorzystać z bonusu na start, nie jest on potrzebny.

Jaki jest na Betcris bonus na start?

Oferta powitalna obejmuje cashback do 500 zł.

Czy na Betcris są inne promocje dla graczy?

Na Betcris znajdziesz wiele promocji zachęcających graczy do typowania właśnie tam, głównie w postaci darmowych zakładów.

Jak wpłacać i wypłacać środki na Betcris?

Na Betcris wpłacisz środki jedynie poprzez Przelewy24 lub BLIK. Wypłata zależna jest od Twojego banku, każda jednak musi wcześniej zostać zatwierdzona przez pracowników.