Bonusy do 1400 zł!

Betcris kod promocyjny 2024

Wypróbuj Betcris!

Betcris

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 14/06/2024
 • Światowa marka
 • Mnóstwo bonusów i promocji

Kod promocyjny Betcris MAXBONUS

Podczas rejestracji podaj w Betcris kod promocyjny MAXBONUS! Odbierz bonusy na start i obstawiaj!

Jaki jest Betcris kod promocyjny na czerwiec 2024?

<Operator> kod promocyjny to MAXBONUS, więc podaj go podczas rejestracji i odbierz bonus aż do 1400 zł! 1300 zł + 100 zł freebet! dostępne tylko z kodem promocyjnym MAXBONUS.

Betcris kod promocyjnyMAXBONUS
Bonus od depozytu100% do 400 zł, 50% do 400 zł i 50% do 500 zł
Freebet2x 50 zł
Warunki bonusówBonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80

Betcris bonus na start z kodem MAXBONUS

Betcris to bukmacher, który rozpoczął działalność na polskim rynku w sierpniu 2021 roku. Konkurencja jest duża, więc co zrobi, aby zachęcić do siebie graczy? Sprawdź oferowany przez Betcris kod promocyjny i inne bonusy.  Jaki jest kod promocyjny Betcris? Idea na pewno jest znana wszystkim fanom zakładów bukmacherskich. Niemal każda firma oferuje kod, dzięki któremu nowy użytkownik po zarejestrowaniu dostanie – czasem symboliczne, czasem nieco lepsze – bonusy.

Promocje na start, ze względu na dużą konkurencję na polskim rynku, są przeróżne. Najpopularniejszy jest bonus od depozytu, często spotkasz też zakład bez ryzyka, a chyba dla większości graczy najkorzystniejszą jest freebet. Jaki zatem przygotował Betcris kod promocyjny? Brzmi on: MAXBONUS. W Betcris oferta obejmuje aż pięć różnych promocji na start, a łączna wartość pakietu powitalnego to nawet 1400 złotych!

Bierz bonusy Betcris w pakiecie na start

Na Betcris kod promocyjny MAXBONUS przyda się, żeby ruszyć po bonus! Betcris oferuje aż pięć różnych promocji, a ich łączna wartość opiewa nawet na 1400 złotych.

BONUS BETCRISWARUNKI BONUSU
100% do 400 złkod promocyjny Betcris: MAXBONUS
za 1. depozyt
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót 4x (SOLO, kurs min. 1.80)
Freebet 50 złza 2. depozyt
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
freebet jako zwrot przegranego kuponu
obrót 1x (SOLO, kurs min. 1.80)
50% do 400 złza 3. depozyt
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót 4x (SOLO, kurs min. 1.80)
Freebet 50 złza 4. depozyt
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
frebeet jako zwrot przegranego kuponu
obrót 1x (SOLO, kurs min. 1.80)
50% do 500 złza 5. depozyt
min. wpłata 50 zł
min. zakład 50 zł (SOLO, kurs min. 1.80)
obrót 4x (SOLO, kurs min. 1.80)

Jak więc widzisz bonusy są w zasięgu ręki. Korzystanie z bonusów u bukmachera może przynieść wiele korzyści dla graczy. Przede wszystkim, bonusy pozwalają na zwiększenie kapitału początkowego, co z kolei zwiększa szanse na wygranie większych kwot. Ponadto, bonusy często oferują darmowe zakłady, co daje graczom możliwość obstawienia wydarzeń bez ponoszenia ryzyka finansowego. Kolejną zaletą korzystania z bonusów bukmacherskich jest możliwość eksperymentowania z różnymi strategiami i taktykami obstawiania. Dzięki bonusom gracze mogą spróbować nowych sposobów obstawiania, bez ryzyka utraty pieniędzy.

Bonusy bukmacherskie również zwiększają emocje związane z obstawianiem i oglądaniem wydarzeń sportowych. Darmowe zakłady pozwalają graczom na obstawienie wydarzeń, o których nie mieliby inaczej pojęcia lub na postawienie zakładów na zdarzenia, na które w normalnych okolicznościach nie chcieliby ryzykować swoich pieniędzy. Oprócz korzyści finansowych i emocjonalnych, korzystanie z bonusów bukmacherskich może również zwiększyć lojalność graczy wobec danego bukmachera. Jeśli gracze będą mieli pozytywne doświadczenia związane z bonusami, istnieje większa szansa, że będą chcieli obstawiać u tego samego bukmachera w przyszłości.

Podsumowując, korzystanie z bonusów u bukmachera może przynieść wiele korzyści dla graczy, takich jak zwiększenie kapitału początkowego, możliwość eksperymentowania z różnymi strategiami, emocje związane z obstawianiem i oglądaniem wydarzeń sportowych, a także zwiększenie lojalności wobec danego bukmachera. To fajnie, że na Betcris kod promocyjny jest już dostępny, bowiem bukmacher przygotował całkiem apetyczne bonusy w ramach oferty powitalnej! Poniżej przybliżamy szczegóły pakietu o wartości 1400 złotych.

Betcris kod promocyjny – 100% do 400 zł po pierwszym depozycie

Za kod promocyjny Betcris promocje lecą na grubo. Od pierwszego depozytu możesz zgarnąć 100% bonusu aż do 400 złotych. W tym celu należy dokonać pierwszej wpłaty oraz wysłać kupon na warunkach bukmachera.

 • Zarejestruj się z kodem promocyjnym.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty, o wartości minimum 50 złotych.
 • Postaw pierwszy zakład za co najmniej 50 złotych.
 • Musi to być zakład pojedynczy, o kursie minimum 1.80.
 • W ramach promocji otrzymasz bonus 100% od stawki netto.
 • Maksymalna wartość bonusu to 400 złotych.
 • Bonus wymaga 4-krotnego obrotu.
 • Do obrotu zaliczają się zakłady pojedyncze, o kursie min. 1.80.
kod promocyjny betcris typy live

Betcris kod promocyjny – Freebet 50 zł po drugim depozycie

Po pierwszym depozycie, przyszła kolej na drugą wpłatę i drugi bonus. Tym razem to darmowy zakład o wartości 50 złotych. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to klasyczny freebet, a jedynie cashback pod postacią darmowego zakładu. Co za tym idzie, bonus otrzymasz wyłącznie po przegraniu kuponu. Zaś jeżeli się poszczęści, promocja ominie Cię szerokim łukiem. Sprawdź warunki.

 • Wpłać drugi depozyt.
 • Musi to być minimum 50 złotych.
 • Wyślij zakład pojedynczy (kurs min. 1.80, stawka min. 1.80).
 • Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz freebet 50 zł.
 • Wygrałeś swój zakład? Bonus przepadnie.
 • Freebet wykorzystasz na zakładzie pojedynczym, o kursie min. 1.80.

Betcris kod promocyjny – 50% do 400 zł po trzecim depozycie

Trzeci depozyt w Betcris wiąże się z trzecim bonusem. Tym razem to podobnie, jak w przypadku pierwszej wpłaty, 400 zł, ale wartość bonusu zmalała do 50%.

 • Zdeponuj środki po raz trzeci.
 • Minimalna wpłata, uprawniająca do otrzymania bonusu to 50 zł.
 • Należy wysłać kupon pojedynczy, o kursie min. 1.80 i stawce min. 50 zł.
 • Otrzymasz bonus, wynoszący 50% stawki netto.
 • Maksymalna kwota bonusu to 400 zł.
 • Bonus wymaga 4-krotnego obrotu na zakładach pojedynczych, o kursie min. 1.80.

Betcris kod promocyjny – Freebet 50 zł po czwartym depozycie

Wciąż Ci mało? Po czwartym depozycie możesz zgarnąć freebet 50 zł, który znów jest cashbackiem na wypadek przegranego kuponu. Zerknij na warunki.

 • Wpłać min. 50 zł.
 • Postaw za min. 50 zł zakład pojedynczy, o kursie min. 1.80.
 • Przegrałeś? Otrzymasz freebet 50 zł.
 • Wygrałeś? Bonus przepadnie.
 • Darmowy zakład wykorzystasz na zakładzie pojedynczym, o kursie min. 1.80.

Betcris kod promocyjny – 50% do 500 zł po piątym depozycie

Na sam koniec, bukmacher przygotował bonus od piątego depozytu. Tym razem kwota jest najwyższa, bowiem 500 zł, a wartość bonusu to 50%.

 • Wpłać co najmniej 50 złotych.
 • Zagraj za min. 50 zł zakład pojedynczy, z kursem min. 1.80.
 • Otrzymasz 50% bonusu od stawki netto.
 • Maksymalny bonus to 500 zł.
 • Bonus wymaga czterokrotnego obrotu.
 • Warunki obrotu zrealizujesz na zakładach pojedynczych, z kursem min. 1.80.

Betcris bonus powitalny – jak obrócić?

Sprawa jest bardzo prosta! Na Betcris kod promocyjny jest dostępny, a bonusy mają łatwe w zrozumieniu warunki obrotowe.

Betcris bonusZasady obrotu
100% do 400 zł4x SOLO z kursem min. 1.80.
Freebet 50 zł1x SOLO z kursem min. 1.80.
50% do 400 zł 4x SOLO z kursem min. 1.80
50% do 500 zł4x SOLO z kursem min. 1.80

Jak widzisz, niemal każdy od Betcris bonus ma podobne warunki obrotowe. Dzięki temu łatwo je zapamiętać, a w konsekwencji, także łatwiej zrealizować. Bukmacher wymaga od graczy spełnienia pewnych warunków obrotu bonusem z kilku powodów. Po pierwsze, obowiązek spełnienia wymogów obrotu bonusem chroni bukmachera przed nadużyciami ze strony nieuczciwych graczy, którzy chcieliby wypłacić bonus bez faktycznego dokonywania zakładów. Po drugie, wymóg obrotu bonusem pozwala bukmacherowi na lepszą kontrolę nad wykorzystaniem bonusu. Dzięki temu bukmacher może ustawić pewne wymagania, takie jak minimalna kwota zakładu, minimalna kursy zakładów lub okres ważności bonusu. To z kolei pozwala na kontrolę nad ryzykiem finansowym związanym z przyznawaniem bonusów.

Trzeba także zaznaczyć, że podane warunki obrotu nie są zbyt trudne do spełnienia i nie powinno być z tym większych problemów. Głównie ze względu na fakt, że w przypadku takiego freebetu jest to tylko jednokrotny obrót, a sam kurs na kuponach to zaledwie 1.80.

Promocje stałe w Betcris

Na Betcris bonus na start to nie wszystkie promocje, które bukmacher przygotował, aby zachęcić graczy właśnie do siebie. Oferta powitalna prezentuje się raczej średnio na tle konkurencji. Bukmacher na zachętę prezentuje jednak też wiele innych promocji dla osób, którzy pozostaną na dłużej. Pamiętaj, że na Betcris kod promocyjny nie jest potrzebny, aby skorzystać z oferty dla zarejestrowanych graczy, ponieważ możesz go wykorzystać wyłącznie przy rejestracji nowego konta.

Warto pamiętać, że nawet jeżeli teraz operator nie ma w swojej ofercie zbyt wielu ciekawych bonusów dla swoich stałych graczy, to nie znaczy, że tak nie będzie w przyszłości. Bukmacher Betcris może wprowadzić wiele różnych promocji stałych dla swoich użytkowników, a oto kilka przykładów:

 1. Bonus od pierwszego depozytu – bukmacher oferuje bonus w postaci dodatkowej kwoty, którą można wykorzystać na zakłady po dokonaniu pierwszego depozytu na konto użytkownika.
 2. Cashback – bukmacher zwraca część stawek postawionych przez użytkownika, np. 10% od strat w ciągu tygodnia.
 3. Freebet – bukmacher przyznaje użytkownikowi darmowy zakład o określonej wartości przy spełnieniu określonych warunków, np. dokonaniu określonej ilości zakładów.
 4. Program lojalnościowy – bukmacher nagradza stałych użytkowników punktami lub bonusami, które mogą być wymienione na darmowe zakłady lub nagrody.

Warto jednak pamiętać, że promocje mogą ulegać zmianom, a ich dostępność może różnić się w zależności od kraju, w którym działa bukmacher. Do tego trzeba także pamiętać, że takie akcje dla stałych graczy są często ograniczone terminami i często oferowane np. przy okazji jakichś ważniejszych wydarzeń w świecie sportu.

Pozostałe promocje i bonusy dla graczy

Bukmacherzy często oferują różne promocje tymczasowe, aby przyciągnąć nowych graczy i zachęcić obecnych do obstawiania. Promocje te mogą przybierać różne formy i dotyczyć różnych dyscyplin sportowych. Poniżej przedstawiam kilka przykładów:

 1. Bonusy powitalne – to promocje, które oferowane są nowym klientom jako zachęta do zarejestrowania się i dokonania pierwszej wpłaty. Bonusy powitalne mogą być w postaci darmowych zakładów lub dodatkowego depozytu.
 2. Zakłady bez ryzyka – to promocje, które pozwalają graczom obstawić wydarzenie bez ryzyka utraty pieniędzy. Jeśli gracz przegra, bukmacher zwróci mu postawioną kwotę w postaci bonusu.
 3. Kombinowane zakłady – to promocje, które nagradzają graczy za obstawienie kilku zakładów jednocześnie. Jeśli wszystkie zakłady zostaną wygrane, gracz otrzymuje dodatkową premię w postaci bonusu.
 4. Bonusy za wielokrotne obstawienie – to promocje, które nagradzają graczy za obstawienie określonej liczby zakładów w ciągu określonego okresu czasu. Gracz może otrzymać bonus w postaci darmowych zakładów lub dodatkowej gotówki.
 5. Promocje związane z wydarzeniami sportowymi – to promocje, które są oferowane przed ważnymi wydarzeniami sportowymi, takimi jak mistrzostwa świata czy olimpiada. Promocje te mogą obejmować dodatkowe zakłady, bonusy lub specjalne kursy.

Warto zaznaczyć, że promocje te są zazwyczaj tymczasowe i zmieniają się regularnie. Dlatego warto często sprawdzać oferty bukmacherów i korzystać z dostępnych promocji, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Totalny zwrot podatku

To koronna propozycja bonusowa od Betcris, która dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeżeli chcesz stawiać zakłady na telefonie, warto z niej skorzystać. Jak otrzymać zwrot podatku? Należy zagrać kupon akumulowany z minimum 3 selekcjami, o kursie co najmniej 1.50 na każdą z nich. Kiedy okaże się wygrany, otrzymasz zwrot równowartości pobranego podatku bukmacherskiego. Maksymalny dzienny zwrot, niezależnie od liczby wygranych kuponów, wynosi 50 złotych.

Kasa na okrągło

Raz dziennie możesz zakręcić Kołem Fortuny i wylosować pytanie. Kiedy Twoja odpowiedź będzie poprawna, otrzymasz bonus 20 złotych pod postacią freebetu. Trzeba jednak pamiętać, że ten bonus nie zawsze będzie dostępny, ponieważ bukmacher może go wycofać z oferty.

Kupon dnia

Warto zwrócić uwagę na zakładkę z kuponem dnia. Codziennie Betrcris publikuje tam najciekawszy w swoim odczuciu kupon, zawierający podwyższone kursy na wszystkie zdarzenia.

Kursowy BOOST

Oprócz kuponu dnia, wyższe kursy możesz zdobyć także dzięki opcji “kursowy BOOST”. Publikowane są tam wydarzenia sportowe i e-sportowe z wywindowanymi kursami bukmacherskimi

Betcris rejestracja z kodem – szybka rejestracja

Jeśli więc chcesz uzyskać od Betcris bonus na start, kod promocyjny podajesz w formularzu rejestracyjnym, podczas zakładania konta gracza. Zrobisz to w pierwszym kroku rejestracji. Przeznaczone w tym celu jest ostatnie pole, zaraz nad przyciskiem „Dalej”. Spokojnie, jest to banalnie proste i na pewno nie sprawi Ci żadnego problemu! Czy warto? Owszem, bowiem czeka nawet 1400 złotych w bonusach powitalnych!

Spójrz poniżej, jak zarejestrować w Betcris kod promocyjny. Wystarczy wypełnić prosty formularz, który znajdziesz na stronie bukmachera klikając w nasz baner podany wyżej. To wszystko i nic więcej nie musisz robić!

betcris rejestracja

Na Betcris oferta przewiduje możliwość rejestracji tzw. konta tymczasowego. Jest to opcja, którą znajdziesz u coraz większej liczby bukmacherów. W tym celu wystarczy w trzech krokach podać podstawowe dane takie jak: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo i pochodzenie środków pieniężnych, które będziesz wykorzystywał do gry.

W ostatnim kroku możesz ustalić swoje limity na grę. Musisz też oznaczyć oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. I tyle! Twoje konto zostanie zarejestrowane, będziesz mógł wpłacić pierwsze środki i grać. Podczas takiej szybkiej rejestracji masz też możliwość wprowadzić kod promocyjny Betcris. O czym należy jednak wiedzieć? Konto tymczasowe może funkcjonować maksymalnie 90 dni i w tym czasie wpłacisz najwyżej 5 000 zł. Nie będziesz miał także możliwości wypłaty środków, dopóki nie zweryfikujesz swojej tożsamości.

Betcris rejestracja z kodem – pełna rejestracja

Co zatem musisz zrobić, aby jak najszybciej była dla Ciebie dostępna kompletna przygotowana przez Betcris oferta? A no właśnie zweryfikować się na podstawie dokumentu tożsamości. W tym celu po zalogowaniu u bukmachera wejdź w zakładkę „Mój profil”, a następnie wprowadź wszystkie wymagane dane. Co ważne, muszą się one zgadzać z dowodem osobistym lub innym dokumentem, który jest akceptowany do weryfikacji, ponieważ będziesz musiał też przesłać jego zdjęcia lub skany.

Gdy tylko przesłane informacje zostaną sprawdzone przez biuro obsługi klienta, będziesz mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego konta, wykorzystać bonus na start, korzystać z dobrodziejstw, które daje na Betcris kod promocyjny, no i co najważniejsze – wypłacać wygraną gotówkę!

Betcris zakłady bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Na koniec przyjrzyjmy się jeszcze metodom płatności, które dostępne są na Betcris. W jaki sposób można wpłacić środki na konto u bukmachera i jak przebiegają wypłaty? Jest to bardzo proste, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z ogarnięciem całego schematu działania zarówno przy wpłatach, jak i wypłatach środków na swoje konto.

Betcris wpłaty – jak zrobić?

Wpłaty środków na Betcris są w pewien sposób ograniczone. Depozyt możesz złożyć poprzez Przelewy24, PayU oraz BlueMedia. Niestety, jeśli masz konto w banku, który nie jest obsługiwany przez pośrednika, pojawi się problem i pozostanie jedynie BLIK. Jeśli nim nie dysponujesz, środków niestety nie wpłacisz, a co za tym idzie – nie pograsz na Betcris.

Betcris wypłaty – jak wypłacić?

Wypłaty są na szczęście nieco prostsze, choć każda musi zostać ręcznie zatwierdzona przez biuro obsługi klienta, co odrobinę wydłuża cały proces. Czas wpłynięcia środków na Twoje konto zależny jest od godzin księgowania w banku. Aby wypłacić środki: 

 • Podaj kwotę, którą chcesz wypłacić i zatwierdź.
 • Personel Betcris musi zatwierdzić tę operację. Odbywa się to codziennie w godzinach 9:00 – 17:00. 
 • Środki pojawią się na Twoim koncie w zależności od dnia i godzin księgowania w banku. 

Betcris VIP – oferta dla graczy VIP

W świecie zakładów bukmacherskich, oferty VIP zazwyczaj skierowane są do graczy, którzy obstawiają wysokie kwoty lub są lojalnymi klientami danego bukmachera. VIP często obejmują specjalne bonusy, wyższe limity wpłat i wypłat, a także indywidualne usługi obsługi klienta. Jednym z bukmacherów, który posiada swój klub VIP jest Betcris – jeżeli chcesz się do niego dostać, to musisz dostać zaproszenie od bukmachera!

betcris klub vip

Betcris zakłady bukmacherskie

Betcris rodzaje zakładówOpis
SOLOZakłady solo to rodzaj zakładów bukmacherskich, w których stawiamy na pojedyncze wydarzenie sportowe, a nie na kupon złożony z wielu wydarzeń. W zakładach “singlowych” stawiamy na wynik jednego konkretnego meczu lub wydarzenia, bez łączenia go z innymi.
Jednym z najpopularniejszych rodzajów zakładów solo jest zakład 1×2, w którym obstawiamy zwycięstwo jednej z drużyn lub remis.
AKOZakłady AKO to inny rodzaj zakładu bukmacherskiego, w którym stawia się na wynik kilku wydarzeń sportowych jednocześnie. Twoja wygrana zależy od trafienia wszystkich wydarzeń, jakie umieściłeś na kuponie. To oznacza, że ryzyko jest o wiele większe, ale oczywiście potencjalna wygrana jest uzależniona od mnożnika kursów poszczególnych zdarzeń. Im większa liczba zdarzeń, tym więcej możesz wygrać!
LiveTypy live to tzw. “granie zakładów na żywo”. Jeżeli oglądasz jakiś mecz i chcesz mieć większe emocje z kibicowania lub po prostu masz przeczucie, co się za chwilę wydarzy, to wtedy warto, żebyś skorzystał z opcji typowania na żywo. Szczególnie że to może być po prostu dobra zabawa, a same kursy zmieniają się bardzo dynamicznie.
DługoterminoweZakłady długoterminowe to rodzaj zakładu bukmacherskiego, w którym stawia się na wynik danego wydarzenia, które odbędzie się w odległej przyszłości, np. na wynik sezonu ligowego, zwycięzcę turnieju czy zdobywcę medalu. Wygrana lub przegrana zależy od wyniku końcowego, a czas oczekiwania na wynik jest dłuższy niż w przypadku zwykłych zakładów, co może wpłynąć na kursy oferowane przez bukmachera.

Więcej o ofercie Betcris

Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze wśród bukmacherów. Są najczęściej bardzo wygodne w użyciu, a co najważniejsze – pozwalają typować kiedy i gdzie tylko chcesz. Wystarczy jedynie smartfon lub tablet z dostępem do internetu. 

Podobnie wygląda w Betcris aplikacja, która jest dostępna do zainstalowania na systemy Android oraz iOS. To bardzo funkcjonalna platforma, która znacząco ułatwi Ci nie tylko obstawianie meczy, ale i odebranie bonusów na telefonie komórkowym. Aplikacja jest lekka i łatwa w obsłudze. Tego dokładnie się spodziewaliśmy, już wcześniej spoglądając jak działał Betcris mobile na innych rynkach.

Aplikację na iOS możesz znaleźć w sklepie App Store. Wymaga najnowszej wersji systemu iOS na posiadanym przez Ciebie urządzeniu. W przypadku Androida, apkę pobierzesz bezpośrednio od bukmachera, w zakładce “aplikacja mobilna”, widocznej na stronie głównej.

FAQ

Jaki jest na kod Betcris?

Betcris kod promocyjny to: MAXBONUS. Użyj go przy rejestracji konta!

Jaki jest na Betcris bonus na start?

Oferta powitalna składa się łącznie aż z 1400 zł!

Czy na Betcris są inne promocje dla graczy?

Na Betcris znajdziesz wiele promocji zachęcających graczy do typowania właśnie tam, głównie w postaci darmowych zakładów.

Jak wpłacać i wypłacać środki na Betcris?

Na Betcris wpłacisz środki jedynie poprzez Przelewy24 lub BLIK. Wypłata zależna jest od Twojego banku, każda jednak musi wcześniej zostać zatwierdzona przez pracowników.