Będzie widowisko!

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak typy na Fame MMA 19

Tym razem w oktagonie swoje wdzięki zaprezentują dwie naprawdę konkretne zawodniczki! Obie dziewczyny imponują warunkami fizycznymi i świetnym przygotowaniem. Będzie co podziwiać! A jakie są na Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak typy?

Kołodziejczyk - Rybak typy
Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk kurs BetclicDominika Rybak kurs Betclic
1.352.75
Kursy bukmacherskie z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak typy na Fame MMA 19

Fame MMA 19 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 września 2023 roku i będzie miało miejsce Tauron Arenie w Krakowie. Zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Jedną z ciekawszych walk gali jest starcie dwóch znanych influencerek: Klaudii „Sheeyi” Kołodziejczyk i Dominiki Rybak. Spodziewamy się, że obie panie zaprezentują solidny, warty uwagi poziom. Która z nich zatriumfuje?

Zakłady na Fame MMA kursami stawiają na wygraną Kołodziejczyk. Na pierwszy rzut oka to właśnie ona ma większe szanse. Sheeya jest nie tylko influencerką, ale przede wszystkim trenerką personalną związaną ze sportem od najmłodszych lat. W swojej sportowej karierze zajmowała się między innymi gimnastyką artystyczną, lekkoatletyką, siatkówką i akrobatyką. Obecnie najczęściej spotkać ją można na siłowni. A gdy akurat nie dźwiga sztangi, najpewniej wrzuca nowy content na swoje media społecznościowe: YouTube oraz TikTok

Dominika Rybak nie dysponuje tak imponującą sportową historią, jednak w ostatnich latach robi wiele, by nadrobić zaległości. Na swoim koncie ma już trzy śmiałe wygrane we freak fightach i wszystko wskazuje na to, że wielką ochotę na więcej. W internecie występuje najczęściej na TikToku i Instagramie.

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak typy

Obie dziewczyny charakteryzują się dwoma odmiennymi stylami walki.

Kołodziejczyk bazuje przede wszystkim na sile i technice. Istnieje szansa, że dzięki swoim umiejętnościom i przewadze siłowej Sheeya zdominuje ring, kontrolując przebieg starcia z Rybak. Tak właśnie miało to miejsce w jej pierwszej i jedynej walce – z Wiktorią Jaroniewską, która wówczas szczyciła się wynikiem 2-0, i którą Sheeya zdeklasowała w czasie 2 minut 46 sekund.

Poprzednie trzy walki Dominiki Rybak cechowały się dużą dynamiką. Fighterka jest szybka i zwinna i ma ogromny zapał. Można śmiało założyć, że jej szanse na zwycięstwo nad Sheeyą leżą właśnie w szybkości i precyzyjnym wyprowadzaniu ciosów.

Typy na Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk na Fame MMA 19

Pierwsza walka Sheeyi podczas Fame MMA 17 zakończyła się jej wielkim sukcesem. „Uścisk prawie jak boa dusiciel”, „Sheeya jest potwornie silna” – zachwycali się komentatorzy, gdy debiutantka walczyła w parterze. Bez dwóch zdań siła to jeden z jej głównych atutów. Wystarczy zresztą spojrzeć na sylwetkę zawodniczki. Kołodziejczyk zdecydowanie nie pomija treningów. Czy rzeczywiście rozgromi Rybak, tak jak sugerują to publikowane przed Fame MMA typy?

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 1-0-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 68,5 kg
  • Zasięg: 172 cm
  • Wiek: 22 lata

Typy na Dominika Rybak na Fame MMA 19

Dominika Rybak walczy zacięcie, szybko i skutecznie. W klatce już trzykrotnie udowodniła, na co ją stać. Doświadczenie z oktagonem na pewno będzie pomocne w jej czwartej walce. W starciu z wyraźnie silniejszą Kołodziejczyk po raz pierwszy może jednak napotkać przeszkodę nie do pokonania. Czy tak się stanie?

Dominika Rybak na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 3-0-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 66,5 kg
  • Zasięg: 167 cm
  • Wiek: 20 lat

Zakłady na Fame MMA 19

Na Fame MMA 19 typy na walki przewidują zwycięstwo Kołodziejczyk, nie oznacza to jednak że Rybak pozostaje w tym starciu bez szans. Pewne jest natomiast jedno – warto zobaczyć to wydarzenie. Czekamy z niecierpliwością!

Poniżej natomiast przedstawiamy typy wszystkich walk Fame MMA 19 – dostępne wyłącznie na Betclic.

Fame MMA 19 zakładyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga1.22 – 3.55
Paweł “Księżniczka” Tyburski – Alberto Simao1.35 – 2.85
Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński1.95 – 1.70
Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik1.70 – 1.95
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak1.35 – 2.75
Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz1.40 – 2.60
Sebastian “Alterboy” Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek3.90 – 1.18
Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś2.85 – 1.33
Franciszek “Franio” Rusiecki – Marcin “Xayoo” Majkut3.55 – 1.22
Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki1.80 – 1.84
Kursy Betclic z dnia 01.09.2023. Oferta może ulec zmianie.