Warto?

BetX aplikacja mobilna

Pobierz aplikację!

400 zł freebety + cashbacki do 720 zł

Aż do 1120 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
cashback 70% do 420 zł: x1 po kursie min. 2.00; freebet 50% do 300 zł zł: x1 po kursie min. 2.00; cashback do 300 zł: bez obrotu! freebet 30 zł za zgody: x1 po kursie min. 2.00; freebet 50 zł na esport: x1 po kursie min. 2.00; freebet 20 zł w aplikacji: x1 po kursie min. 2.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Mobilny BetX: aplikacja mobilna i wersja mobilna serwisu

W BetX aplikacja jest bardzo przyjazna nowym graczom, a Ci mogą z radością korzystać z usług tego bukmachera. Jak ją pobrać i co dokładnie oferuje? Te informacje znajdziesz właśnie w poniższym tekście!

BetX aplikacja mobilna – jak ją pobrać?

W BetX aplikacja mobilna, którą przygotował dla nas bukmacher, jest bardzo przyjazna i przejrzysta. Nawet nowi gracze u tego bukmachera bez problemu się w niej odnajdą, a to bardzo ważna rzecz. W końcu dzięki dedykowanemu oprogramowaniu na telefony możesz skorzystać z oferty tego operatora niezależnie od tego, gdzie jesteś. 

Warto tutaj także zaznaczyć, że aplikacja BetX pozwoli nam na skorzystanie z bonusu powitalnego, który możesz odebrać za rejestrację z naszego linku. W ten sposób zgarniesz nawet aż do 1120 złotych na start!

Jak zainstalować aplikację BetX na Androidzie?

 1. Wejdź na stronę BetX
 2. Zeskanuj kod QR lub pobierz bezpośrednio aplikację
 3. Zezwól na instalowanie aplikacji z zewnętrznych źródeł
 4. Otwórz plik instalatora i wyraź zgodę na instalację
 5. Zainstaluj aplikację
screen aplikacji betx i rzeczy, które oferuje

Jak zainstalować aplikację BetX na iPhonie (iOS)?

 1. Wejdź na stronę BetX
 2. Zeskanuj kod QR lub pobierz bezpośrednio aplikację
 3. Strona przekieruje Cię do App Store
 4. Pobierz ją i zainstaluj

BetX aplikacja mobilna – wymagania systemowe

Warto podkreślić, że w BetX aplikacja jest dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne. Na stronie bukmachera znajdziesz odpowiedniki: “BetX Android” oraz “BetX iOS”. Dzięki temu możesz korzystać z oprogramowania tej firmy zarówno na telefonach z Androidem, jak i iPhonach. 

Warto podkreślić, że w przypadku aplikacji BetX iPhone oraz urządzenia z Androidem mają przystosowane oprogramowanie oraz zrobioną optymalizację, dzięki czemu nie jest wymagana konkretna wersja systemu!

[bcblocks  type=”CTA” template=”1″ operator=”betx” text=”Pobierz aplikację BetX”]

BetX mobile – czym różni się aplikacja od wersji mobilnej serwisu?

BetX mobile – jaka jest różnica między aplikacją, a wersją przeglądarkową? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób i już śpieszymy z odpowiedzią. Przede wszystkim nawigacja oraz ogólne wrażenia, jakie mają użytkownicy z korzystania z aplikacji, są lepsze w przypadku dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, aniżeli gdy korzystają z wersji mobilnej w przeglądarce. 

Oferta, bonusy i pozostałe usługi są takie same w obu przypadkach – po prostu liczy się wygoda, a ta w przypadku aplikacji BetX jest o wiele lepsza.

BetX bonus mobilny

Warto odnotować, że aplikacja BetX daje nam ciekawy bonus za korzystanie z niej. Gracze mogą odebrać 20 złotych, gdy spełnią warunki promocji:

 • stawka kuponu min. 10 złotych,
 • liczba zdarzeń na kuponie: dowolna,
 • oferta: Prematch i/lub live.

Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł odebrać 20 złotych do wykorzystania w aplikacji BetX. Nie działa to w przypadku BetX Mobile – musi to być dedykowane oprogramowanie. W ten sposób bukmacher chce nas zachęcić do korzystania z tego rozwiązania i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu zapewnia to lepsze wrażenia!

Zalety aplikacji BetX

W BetX aplikacja ma wiele zalet, takich jak:

 • jest przejrzysta,
 • nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych,
 • można z niej korzystać za darmo,
 • posiada taką samą ofertę jak internetowa oferta,
 • daje nam dodatkowy bonus w wysokości 20 złotych.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację BetX?

 1. Zarejestruj się u tego bukmachera
 2. Przejdź do swojego konta
 3. Kliknij przycisk odpowiedzialny za dodanie środków
 4. Wybierz kwotę oraz odpowiednią formę płatności
 5. Przeprowadź transakcję

Jak wypłacić pieniądze z konta BetX?

W BetX aplikacja pozwala nam na proste i przyjemne wypłacanie środków. Wystarczy:

 1. Zalogować się na konto
 2. Przejść do profilu
 3. Kliknąć wypłatę
 4. Wybrać kwotę i zatwierdzić

W aplikacji BetX możesz w prosty sposób skontaktować się z obsługą klienta. Dostępny jest czat, który pozwala nam na skontaktowanie się z bukmacherem. Wystarczy rozwinąć hamburgerowe menu (trzy poziome paski w lewym górnym rogu), a następnie zaznaczyć, z czym potrzebujesz pomocy i kliknąć przycisk “rozpocznij czat”!

BetX aplikacja: opinie

W BetX aplikacja jest jedną z najlepiej zaprojektowanych i dostępnych na rynku. Działa płynnie i bez zarzutów, a jej proces instalacji jest standardowy. Do tego oferuje nam dodatkowy bonus, co wbrew pozorom nie jest normą. Warto również podkreślić, że zapewne bukmacher będzie ją stale rozwijał, więc gracze mogą liczyć na szereg bonusów, a także dodatkowych funkcjonalności. 

BetX to stosunkowo świeży bukmacher w naszym kraju, który zaczyna się rozwijać i pragnie przyciągnąć do siebie nowych graczy. Na koniec warto podkreślić, że korzystanie z aplikacji jest w pełni legalne, gdyż bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie takich usług!

FAQ

Jak zainstalować aplikację BetX na Android?

Przejdź na stronę bukmachera i wybierz podstronę aplikacja, gdzie znajduje się wersja na Android.

Jak zainstalować aplikację BetX na iOS?

Przejdź na stronę bukmachera i wybierz podstronę aplikacja, gdzie znajduje się wersja na iOS.

Czy jest bonus za aplikację mobilną?

Możesz odebrać do 20 PLN za aplikację mobilną!

Czy warto pobrać aplikację mobilną BetX?

Zdecydowanie warto rozważyć pobranie aplikacji mobilnej od BetX. Ten bukmacher przygotował dobrze zoptymalizowane oprogramowanie.