Obstawiaj snookera!

Snooker zakłady bukmacherskie

Czy snooker i zakłady bukmacherskie mogą iść ze sobą w parze? Jak najbardziej! W tym artykule przedstawimy Ci gdzie znajdziesz kursy bukmacherskie na snookera, na co zwrócić uwagę przy typowaniu oraz jakie błędy są przy tym najczęściej popełniane.

Snooker w zakładach bukmacherskich 2023

“Snooker zakłady”, to niezbyt częste wyrażenie wpisywane w przeglądarkach. Nie ma co ukrywać, nie jest to zbyt popularna dyscyplina sportu w tym kraju. Zgodnie z naszą historią i tradycją, bardziej skupiamy i na piłce nożnej, piłce ręcznej, czy siatkówce, zarówno jeśli chodzi o oglądanie, jak i typowanie spotkań. Ale jeśli jesteś znudzony obstawianiem ciągle tego samego sportu, poszukujesz wyzwań i chcesz spróbować czegoś innego, snooker i typy, które oferowane są przez bukmacherów mogą Cię zaciekawić.

Gdzie dają najlepsze zakłady na snookera?

Gotów na zmianę kategorii obstawiania? Świetnie! Ale teraz pojawia się pytanie, gdzie szukać ofert pod hasłem “snooker zakłady bukmacherskie”? Czy przedstawione oferty u buka są tak samo korzystne jak w przypadku innych kategorii? Już przychodzimy z pomocą. Zacznijmy od tego, że snooker i zakłady na tę kategorię widnieją na stronach u wielu bukmacherów, więc śmiało możesz zacząć poszukiwania najlepszego zakładu. Jednak my mamy swoje top 3, które naszym zdaniem obrazuje najfajniejsze oferty snookera na rynku. Koniecznie to sprawdź!

Top bukmacherzy do snookera

  1. STS

  2. BetFan

  3. Fortuna

Snooker, zakłady, precyzja

Zupełnie jak w każdej innej dyscyplinie, tak samo w snookerze można obstawiać spotkania. Kombinacji jednak jest nieco mniej, niż w przypadku np. piłki nożnej, gdzie typować możesz praktycznie wszystko: od liczby strzelonych bramek, po zawodnika, który wykonana najwięcej prób zdobycia gola. Dostępna oferta na ten rodzaj gry bilardowej jest nieco uboższa, ale nie ma co się dziwić, snooker i zasady, które tam obowiązują, znacznie różnią się od większości dyscyplin sportowych. 

Jeśli chcesz obstawić wyniki snookera, nic nie stoi na przeszkodzie, bo większość bukmacherów posiada w swojej ofercie tę kategorię. Zazwyczaj pojawiają się zakłady na tzw. shoot – out. To nic innego jak “nowsza” odmiana snookera. Różni się tym, że przed przystąpieniem do gry odbywa się pojedynek o rozbicie. Każdy z graczy odbija białą bilę od górnej bandy i ta, która po odbiciu pojawi się najbliżej dolnej, może decydować o kolejności grania. Kolejna zmiana dotyczy czasu gry. Przez pierwsze 5 minut gracze mają po 15 sekund na uderzenie, przez następne 5 minut po 10 sekund. Brak wbicia w tym czasie to faul za co najmniej 5 punktów. Jeśli natomiast ten faul się zdarzy,  przeciwnik faulującego gracza ma możliwość rozpoczęcia gry z bilą białą “w ręce”, tj. z dowolnie wybranego miejsca na stole. A jeśli wypadnie remis, zwycięzcę wyłania się poprzez dogrywkę na niebieskiej bili. 

Oprócz zakładów na shoot – out, pojawiają się też kategoria ligi mistrzów oraz mistrzów świata. Niestety nie każdy bukmacher oferuje taki snooker i typy z nim związane. 

Zakłady na snookera – na co zwrócić uwagę?

W każdym typowaniu niezwykle istotne jest trzymanie się pewnych zasad, które mogą zwiększyć Twoje szanse na zwycięstwo. Jeśli chcesz obstawiać snooker zakłady bukmacherskie nie będą tu wyjątkiem. Oto kilka wskazówek, które niewątpliwie mogą okazać się pomocne jeśli chodzi o snooker i zakłady na niego. Bierz i korzystaj!

  • Sprawdź aktualną formę zawodnika – to jedna z najważniejszych zasad. Pamiętaj, by nie kierować się nazwiskiem, tylko przeanalizuj, jak dany gracz radził sobie wcześniej. To zminimalizuje ryzyko błędu. Warto prześledzić ostatnie kilka potyczek, a nie opierać swojego typu na poprzedniej grze. Dzięki temu, masz większą ilość danych, na których możesz bazować i oszacować prawdopodobieństwo wygranej lub przegranej.  
  • Kontuzje – patrząc na formę zawodnika, upewnij się, że nie występuje świeżo po odbytych obrażeniach. Wówczas jego zwycięstwo może nie być już takie pewne.
  • Wzrost/spadek kursów – bukmacherzy również dostarczają sporo informacji. Jeśli na danego zawodnika mocno spadł kurs, to znaczy, że jego szansa na zwycięstwo jest większa. 
  • Sam podejmuj decyzję – analiza, analizą, ale pamiętaj, że grasz za swoje pieniądze, więc to do Ciebie należy ostateczne zdanie.

Bonusy powitalne i specjalne promocje

Jeśli chodzi o kategorię “snooker zakłady bukmacherskie”, specjalne promocje zwykle się nie pojawiają w tej kategorii (nie jest to zbyt popularne), ale jeśli chcesz zapolować na jakieś dodatki do typowania, można to załatwić w inny sposób. Wystarczy na przykład skorzystać z bonusów powitalnych, które bukmacherzy dodają podczas rejestracji konta. To zdecydowanie podniesie poziom gry i może przynieść większe korzyści.

Kursy bukmacherskie na snookera

Podczas obstawiania niezwykle ważne jest, aby śledzić kursy bukmacherów. I nie chodzi tylko o to, czy dany bukmacher zwiększył nagle stawkę lub gwałtownie ją obniżył, ale także o to, żeby śledzić i porównywać kursy innych bukmacherów. Zanim postawisz zakład, przejrzyj, czy inny buk nie ma podobnej oferty. Nie tylko po to, żeby skorzystać z fajniejszej, ale także żeby zdobyć więcej informacji o konkretnym zakładzie. Po analizie będziesz w stanie oszacować swoje szanse na wygraną jeszcze lepiej. Chyba więc warto, prawda?

Snooker – zakłady bukmacherskie

Snooker zakłady bukmacherskie

Chociaż obstawianie spotkań traktowane jest jako rozrywka, zanim zdecydujesz się postawić jakiś kupon, dokładnie zbadaj temat. W końcu stawiasz na to swoje pieniądze, więc to nie byle co. Przede wszystkim dowiedz się o obstawianiu tak dużo, jak zdołasz. Podaliśmy Ci już wcześniej wskazówki na co zwracać uwagę przed typowaniem – teraz wystarczy je użyć. Dodatkowo, warto dokładnie prześledzić losy i karierę danego snookera. Czy jego gra jest stabilna, a więc konsekwentnie pnie się ku górze, czy miewa dużo dobrych, jak i kiepskich momentów. To pozwoli Ci wyrobić sobie zdanie i nabrać pewności, który z zawodników jest warty postawienia na niego Twoich pieniędzy. Dzięki solidnej analizie danych zyskujesz nie tylko doświadczenie w typowaniu, ale także masz większą szansę na wygraną. Zaufaj nam, zyskowne zakłady są o niebo lepsze od losowych.

Analizuj, analizuj, analizuj

Emocje i obstawianie kuponów nigdy nie szły ze sobą w parze. Najlepsze typowania opierają się na chłodnej kalkulacji. Pamiętaj jednak, że dane, z których korzystasz są dynamiczne i szybko się zmieniają. Dlatego koniecznie przed zakończeniem kolejnego kuponu, upewnij się, że bazujesz na tych najbardziej aktualnych, aby nie popełnić błędu. Przecież nie chcesz stracić szansy na wygranej przez niedopatrzenie, prawda?

Przebieraj w ofertach legalnych bukmacherów

Jeśli obstawiasz już długo, możesz czuć się związany z jakimś bukmacherem lub być zbyt leniwym, żeby sprawdzić ofertę konkurencji. Wychodzisz z założenia, że zawsze obstawiałeś tutaj, więc w sumie po co co zmieniać? A no po to, że być może omija Cię naprawdę fajna oferta. Taka, która da Ci po prostu więcej: więcej kasy, więcej kuponów, więcej szans, czy większe szanse na wygraną. Dlatego nie obawiaj się i przebieraj w ofertach legalnych bukmacherów, żebyś miał pewność, że ta, którą wybrałeś jest najkorzystniejsza. 

Planuj wydatki na kupony

Oprócz obserwowania oferty bukmacherów i śledzania statystyk dotyczących danego zawodnika, niezwykle ważne jest planowanie wydatków. Nie daj się ponieść fali emocji, tylko realnie przelicz ile kasy chcesz i możesz przeznaczyć na typowanie. Dzięki temu masz kontrolę nad kosztami i nie zaskoczy Cię dostępne saldo na Twoim koncie.

Rynki bukmacherskie a snooker

Tak jak w każdej dyscyplinie, tak samo jeśli chodzi o snooker i zakłady bukmacherskie istnieje kilka rynków, które pozwalają Ci typować. Poniżej kilka z nich.

Zwycięzca (12)

To dość klasyczny rynek, w którym obstawiasz tak naprawdę, kto zostanie zwycięzcą danego starcia. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych punktów, przeszkód, czy wyrównań. Po prostu stawiasz na tego, kto według Ciebie wygra.

Handicap

Tutaj nieco się komplikuje. Jeśli mocny gracz ma zagrać z kimś, kto nie rokuje najlepiej, bukmacherzy często starają się wyrównać szansę i stworzyć dużo ciekawszy zakład. W tym celu dodają punkty graczowi, który jest gorszy tak, żeby szanse obu w tej rozgrywce były podobne. 

Liczba frejmów

To zakład, w którym obstawiasz ile rozgrywek odbędzie się dla danego spotkania, zanim zostanie wyłoniony zwycięzca.

Najczęstsze błędy w obstawianiu snookera

Snooker to wbrew pozorom nieprzewidywalna gra, w której duże znaczenie ma taktyka gracza, a także jego doświadczenie. Często wydaje się, że typowanie w tej kategorii jest proste, ale nic bardziej mylnego. Poniżej znajdziesz najczęstszych błędów, które pojawiają się nie tylko w kategorii “snooker zakłady”. 

Ślepe “pewniaki”

Jak wspominaliśmy, bukmacher to źródło wiedzy na temat szans danego przeciwnika. Nie można natomiast całkowicie mu zawierzać swojego typowania. Częstym błędem jest właśnie ślepe stawianie na tego zawodnika, który jest z wyższym kursem, bez żadnej wiedzy. Dreszcz emocji jest fajny, ale lepiej zwiększyć swoje szanse na wygraną i wcześniej nieco podszkolić się z tematu typowania. Wtedy emocje będą jeszcze większe! 

Podbijanie akumulatora

Trafiłeś na fajną ofertę, ale wymagane jest AKO? Uważaj na kolejny błąd często spotykany przy tego typu sytuacjach. Wielu graczy dodaje pozycje do kuponu tylko po to, aby spełnić wymagania dotyczące bonusu AKO, bez żadnej wiedzy i analizy. To sprawi, że masz jeszcze mniejsze szanse na wygraną. Lepiej bliżej zapoznać się z tematem, świadomie wytypować i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia całego kuponu.

Niezweryfikowane typy

Szukanie pomocy w internecie to dobry krok. Ale uważaj na różnego rodzaju graczy, znalezionych w internecie. Nie ufaj im ślepo, tylko zweryfikuj ich wiedzę i sprawdź odpowiednie statystyki. W ten sposób sprawdzisz, czy rzeczywiście ich typy to dobre rozwiązanie.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo

Uzależnienie od hazardu może spotkać każdego. Korzystaj mądrze i rozsądnie z ofert dostępnych na stronach bukmacherów. Graj odpowiedzialnie, a jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z odpowiednimi stronami: 

  • telefon zaufania: 801 889 880 (codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00)
  • Anonimowi Hazar5dziści www.anonimowihazardzisci.org
  • Anonimowi Hazardziści numer telefonu: 881 488 990