Jakie krążą na temat bukmachera Fuksiarz opinie?

Fuksiarz opinie

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS Recenzja

STS

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!

Czy warto obstawiać w serwisie Fuksiarz? – opinie

W temacie bukmachera Fuksiarz opinie są póki co mało konkretne, bo ten nowy serwis działa dopiero od niedawna. My już zdążyliśmy jednak zapoznać się z jego ofertą i możemy Ci powiedzieć co nieco o pierwszych wrażeniach w kwestii marki Fuksiarz. Recenzja start!

Czy bonus Fuksiarza jest wart zachodu?

fuksiarz bonus powitalny

Bonus powitalny to jeden z powodów, ze względu na który opinie o Fuksiarzu są dość pozytywne. Nowy bukmacher przyłożył się i wystawił ofertę, którą można określić mianem innowacyjnej, choć oczywiście ma ona też pewne wady. Na start możesz odebrać od tego bukmachera cashback 50% do maksymalnie 500 zł.

Czym wyróżnia się ta oferta na tle konkurencji? Tym, że zwrot następuje od razu na saldo główne. Tak, przeczytałeś to poprawnie – nie ma żadnego warunku obrotowego! Musimy przyznać, że takie podejście do tematu zrobiło na nas wrażenie. Brawo, Fuksiarz! Recenzja nie byłaby jednak kompletna, gdybyśmy nie wytknęli nowemu bukowi faktu, że zwraca on tylko połowę postawionej kasy. U konkurencji można jednak zazwyczaj dostać całą postawioną kwotę z powrotem, choć tam z kolei istnieją warunki obrotu. Sam musisz zdecydować, czy wolisz taką wersję, czy podejścia buka Fuksiarz. Opinie z pewnością będą tutaj podzielone.

Pamiętaj jeszcze, że Fuksiarz oddaje 50% stawki netto, czyli w praktyce 44% kasy, którą postawisz. Takie podejście ma większość bukmacherów, ale jednak szkoda, że nowy serwis nie postanowił pozytywnie się wyróżnić na tle konkurencji również pod tym względem. A czy jest u buka Fuksiarz kod promocyjny? Warto sprawdzić, bo jeśli już się pojawił, to możliwe, że można dzięki niemu odebrać dodatkowe profity na start.

Jak prezentują się promocje w Fuksiarzu – oferta dodatkowa

Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądała na dłuższą metę oferta bukmachera Fuksiarz. Opinie z pewnością będą się jeszcze zmieniały, a buk może w oparciu o nie wprowadzać zmiany w proponowanych promocjach. Ale na co zanosi się na krótko po premierze tej nowej marki?

Wygląda na to, że Fuksiarz stara się iść w cashbacki. Tego typu promocja została zaoferowana graczom nie tylko na początek – wygląda na to, że bukmacher planuje oddawać użytkownikom część postawionej stawki od każdego przegranego kuponu. Zobaczymy, jak długo utrzyma się taki stan rzeczy. Póki co wygląda na to, że istnienie tego rodzaju bonusu ma zbawienny wpływ na opinie o Fuksiarzu.

Oprócz tego buk umożliwia graczom także obstawianie po specjalnie podwyższonych kursach. Tego rodzaju oferta to praktycznie standard u każdego bukmachera, więc nie ma tutaj o czym za wiele opowiadać.

W co jeszcze celuje nowy bukmacher Fuksiarz? Opinie na początku jego działalności zdecydowanie doceniają promocje, które umożliwiają graczom przedwczesne wyciągnięcie wygranej z kuponu, jeżeli zostanie spełniony jakiś częściowy warunek. Ułatwia to obstawianie i pozwala mniej się stresować podczas oczekiwania na rozliczenie kuponu.

Zobaczymy, czy na dłuższą metę buk wprowadzi więcej ciekawych bonusów. Przydałaby się na przykład promocja wynagradzająca za zapraszanie do serwisu kolegów. Ciekawe również, czy pojawią się bonusy reload albo freebety. Przy ich pomocy buk z pewnością przekonałby do siebie sporo nowych użytkowników.

Kursy w serwisie Fuksiarz – opinie

Jak prezentują się kursy w serwisie Fuksiarz? Opinie w tej kwestii są raczej w porządku. Kursy stoją na podobnym poziomie co u konkurencji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Fuksiarz obiecuje podbijać ofertę na niektóre wydarzenia do najwyższej na rynku. Przekonamy się, czy to będzie prawda – jeśli tak, to bukmacher z pewnością zaskarbi sobie sympatię wielu użytkowników!

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Sprawdźmy, jakie rynki udostępnia u siebie nowy bukmacher Fuksiarz. Recenzja nie byłaby bez tego kompletna!

Rynki ogółem

Zakres zakładów oferowanych przez Fuksiarza stoi na podobnym poziomie co u konkurencji. Nie odstaje w dół, ale nie jest także w stanie dogonić najlepszych. Póki co Fuksiarz prezentuje się po prostu przeciętnie. Z pozytywów należy wymienić, że buk od razu wprowadził do oferty gry karciane, czyli funkcję, którą w Polsce wciąż mają tylko niektórzy bukmacherzy.

Zakłady na popularne sporty

U tego nowego buka można oczywiście obstawiać piłkę nożną, tenisa, hokeja, siatkówkę i koszykówkę, czyli najchętniej wybierane przez polskich kibiców dyscypliny. Zakres rynków oferowanych na te sporty stoi na dobrym poziomie.

Zakłady na mniej popularne sporty

Fuksiarz umożliwia również obstawianie nieco mniej popularnych dyscyplin takich jak rugby, boks, tenis stołowy, snooker czy squash. W ich przypadku oferta jest oczywiście mniej szeroka, niż ma to miejsce dla piłki nożnej albo siatkówki, ale i tak jest na co postawić!

Zakłady na esport

Wygląda na to, że póki co sporty elektroniczne w ogólnie nie znalazły się w ofercie nowego bukmachera. Opinie o Fuksiarzu mogą na tym ucierpieć! Oby buk jak najszybciej zdecydował się na wprowadzenie esportu.

Zakłady na żywo i streaming na stronie Fuksiarz – opinie

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Póki co oferta zakładów na żywo u Fuksiarza wydaje się raczej minimalna. Buk ma w ofercie najpopularniejsze wydarzenia, ale nie wprowadził esportu. Nie ma także możliwości oglądania transmisji na żywo. Trzymamy kciuki, żeby nowa marka jak najszybciej rozszerzyła funkcje live – gracze obecnie po prostu tego wymagają.

Fuksiarz sporty wirtualne

Jak na razie nie ma na Fuksiarzu żadnych wirtuali. Zamiast nich możesz ewentualnie obstawiać gry karciane, ale to jednak nie to samo. Zobaczymy, czy na dłuższą metę buk zdecyduje się o wprowadzeniu sportów wirtualnych do swojej oferty.

Metody płatności i ich (nie)wygoda

Wygląda na to, że po raz kolejny musimy użyć słowa “minimalna” – bo właśnie taka jest oferta płatności bukmachera Fuksiarz. Można deponować kasę w serwisie przy pomocy najprostszych metod polegających głównie na ściągnięciu pieniędzy z konta bankowego przy pomocy platformy płatniczej albo karty. Buk nie umożliwia obecnie korzystania ze Skrilla, PayPala, Paysafecard ani żadnych innych nowoczesnych rozwiązań, do których przyzwyczaiła nas konkurencja. Wypłaty są standardowe – zgodne z zasadami polskiego prawa.

Obsługa klienta w Fuksiarzu: kontakt, sposoby komunikacji

Póki co obsługa klienta w Fuksiarzu to świetny sposób, żeby przenieść się w czasie do roku 2010. Trochę gorzej, jeśli chcesz ją wykorzystać, żeby szybko uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Na tę chwilę buk udostępnia jedynie adres mailowy, pod który można napisać do konsultantów. Nie ma nawet formularza kontaktowego, już nie wspominając o narzędziu ze science fiction, jakim jest czat na żywo. Pod tym względem bukmacher zdecydowanie musi się poprawić, jeżeli chce na równi konkurować z innymi bukami – i to szybko!

Fuksiarz opinie ogólne

To jak, jesteś gotowy, żeby założyć konto na Fuksiarzu? Naszym zdaniem bukmacher ma potencjał, żeby wejść na wyższy poziom, ale póki co lepiej poczekać z rejestracją. Kto wie, może za jakiś czas buk polepszy swoją ofertę – wprowadzi aplikację mobilną, ulepszy obsługę klienta, powiększy bonus, wprowadzi kod promocyjny… Na tę chwilę rekomendujemy grę na STS, chociaż jeżeli wolisz już teraz założyć konto na Fuksiarzu, to oczywiście droga wolna!

STS

100/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!
Fuksiarz opinie pozytywneFuksiarz opinie negatywne
bonus powitalny bez obrotucashback na start tylko 50%
promocje typu cashbackminimalna oferta
promocje ułatwiające wygranąprzestarzała obsługa klienta