Jakie krążą na temat bukmachera Fuksiarz opinie?

Fuksiarz opinie

Fuksiarz Recenzja

Fuksiarz

Oferta powitalna w serwisie Fuksiarz: zwrot 100% do 50 zł bez obrotu, freebet 10 zł w aplikacji, a do tego cashback bez końca do 200 zł. Kod promocyjny Fuksiarz: też już jest!

Czy warto obstawiać w serwisie Fuksiarz? – opinie

Choć serwis bukmacherski wystartował stosunkowo niedawno, to mamy już o Fuksiarz opinie, które dadzą Ci przejrzysty obraz całej sytuacji. Dogłębnie zapoznaliśmy się z ofertą Fuksiarz. Recenzja start!

Czy bonus Fuksiarza jest wart zachodu?

Fuksiarz. Zero Ryzyka do 50 zł na Euro 2024

Bonus powitalny to jeden z powodów, ze względu na który opinie o Fuksiarzu są pozytywne. Nowy bukmacher przyłożył się i wystawił ofertę, którą można określić mianem innowacyjnej, choć oczywiście ma ona też pewne, drobne wady. Na start możesz odebrać od tego bukmachera Zero ryzyka 100% do 50 zł bez obrotu + cashback do 200 zł + freebet 10 zł!.

Czym wyróżnia się ta oferta na tle konkurencji? Tym, że nagrody wchodzą od razu na saldo główne. Tak, przeczytałeś to poprawnie – nie ma żadnego warunku obrotowego! Musimy przyznać, że takie podejście do tematu zrobiło na nas wrażenie. Brawo, Fuksiarz!

A czy jest u buka Fuksiarz kod promocyjny? Warto sprawdzić, bo jeśli już się pojawił, to możliwe, że można dzięki niemu odebrać dodatkowe profity na start.

Jak prezentują się promocje w Fuksiarzu – oferta dodatkowa

Jaka jest dalsza oferta promocyjna bukmachera Fuksiarz? Opinie są jeszcze lepsze, niż w przypadku bonusu powitalnego. Cashback bez końca może nie jest niczym nadzwyczajnym, ale Early Payout to oferta z gatunku “palce lizać!”.

Po pierwsze, wygląda właśnie na to, że Fuksiarz stara się iść w cashbacki. Tego typu promocja została zaoferowana graczom nie tylko na początek – ale też wtedy, kiedy już na dobre rozgoszczą się na salonach Fuksiarza. Cashback bez końca możesz wykorzystać na wiele sposobów, a zwrot uzależniony jest od ilości zdarzeń na Twoim kuponie. Może wynieść nawet 50% stawki. I standardowo też, nie posiada żadnych warunków obrotu!

Kolejny bonus to darmowy zakład, który możesz otrzymać po rejestracji, weryfikacji i depozycie w aplikacji mobilnej Fuksiarza.

Oprócz tego buk umożliwia graczom także obstawianie po specjalnie podwyższonych kursach. Tego rodzaju oferta to praktycznie standard u każdego bukmachera, więc nie ma tutaj o czym za wiele opowiadać. Poza tym, że nowy bukmacher Fuksiarz dotrzymuje kroku innym, za co należą się słowa pochwały.

W co jeszcze celuje nowy bukmacher Fuksiarz? Opinie przechylają się w stronę zdecydowanie pozytywnych, kiedy weźmiemy na tapetę Early Payout. To oferta, dzięki której jeszcze w trakcie trwania meczu piłkarskiego, możesz otrzymać wygraną za swój zakład. Jak to możliwe!? Ano tak, że jeżeli postawiłeś zakład 1×2, a w trakcie meczu dana drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, Twój zakład zostaje rozliczony jako wygrany. I to bez znaczenia, jak potoczą się dalsze losy spotkania! Ale heca!

Jest też Fuks Kreator, gdzie w jeden zakład możesz łączyć kilka zakładów z jednego meczu, a więc np. zakład na wynik + liczba goli + liczba żółtych kartek.

Kursy w serwisie Fuksiarz – opinie

Jak prezentują się kursy w serwisie Fuksiarz? Opinie w tej kwestii są raczej w porządku. Kursy stoją na podobnym poziomie co u konkurencji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Fuksiarz podbija ofertę na niektóre wydarzenia w ramach codziennej promocji BOOST. Warto zajrzeć do tej zakładki i sprawdzić, czy akurat nie pojawił się mecz, który miałeś zamiar obstawiać.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Sprawdźmy, jakie rynki udostępnia u siebie nowy bukmacher Fuksiarz. Recenzja nie byłaby bez tego kompletna!

Rynki ogółem

Zakres zakładów oferowanych przez Fuksiarza stoi na podobnym poziomie co u konkurencji. Nie odstaje w dół, ale nie jest także w stanie dogonić najlepszych. Póki co Fuksiarz prezentuje się po prostu… standardowo. Z pozytywów należy wymienić, że buk od razu wprowadził do oferty gry karciane, czyli funkcję, którą w Polsce wciąż mają tylko niektórzy bukmacherzy.

Zakłady na popularne sporty

U tego nowego buka można oczywiście obstawiać piłkę nożną, tenisa, hokeja, siatkówkę i koszykówkę, czyli najchętniej wybierane przez polskich kibiców dyscypliny. Zakres rynków oferowanych na te sporty stoi na dobrym poziomie.

Zakłady na mniej popularne sporty

Fuksiarz umożliwia również obstawianie nieco mniej popularnych dyscyplin takich jak rugby, boks, tenis stołowy, snooker czy squash. W ich przypadku oferta jest oczywiście mniej szeroka, niż ma to miejsce dla piłki nożnej albo siatkówki, ale i tak jest na co postawić!

Zakłady na esport

Wygląda na to, że póki co sporty elektroniczne w ogólnie nie znalazły się w ofercie nowego bukmachera. Opinie o Fuksiarzu mogą na tym ucierpieć! Oby buk jak najszybciej zdecydował się na wprowadzenie esportu.

Zakłady na żywo i streaming na stronie Fuksiarz – opinie

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów na żywo w Fuksiarzu również jest konkurencyjna. Buk niczym nie ustępuje konkurencji, ale też nie można powiedzieć, że póki co, w czymś ją wyprzedza. Szkoda, że póki co nie wprowadzono opcji oglądania transmisji wideo, ale pewnie i na to przyjdzie odpowiedni moment. Na to zresztą liczymy.

Fuksiarz sporty wirtualne

Jak na razie nie ma na Fuksiarzu żadnych wirtuali. Zamiast nich możesz ewentualnie obstawiać gry karciane, ale to jednak nie to samo. Zobaczymy, czy na dłuższą metę buk zdecyduje się o wprowadzeniu sportów wirtualnych do swojej oferty.

Metody płatności i ich wygoda

Bukmacher pokrywa przy okazji depozytów najpopularniejsze metody płatności, a więc przelewy online i bezpośrednie płatności BLIK, za co należą się słowa uznania. Szkoda, że nie można wpłacać kartą płatniczą, ale liczymy, że to się wkrótce zmieni. Pozytywna informacja jest też taka, że wszystkie płatności księgowane są natychmiast, a więc w kilkanaście sekund po zrealizowaniu wpłaty, możesz zacząć obstawiać. Jeśli chodzi o wypłaty, to te nie rzucają na kolana, ale Fuksiarz, jak większość bukmacherów jest ograniczony prawem bukmacherskim w Polsce. Może wypłacać wyłącznie na osobiste rachunki bankowe graczy. Przelew może trafić na Twoje konto już nawet w 15 minut!

Obsługa klienta w Fuksiarzu: kontakt, sposoby komunikacji

Póki co obsługa klienta w Fuksiarzu to świetny sposób, żeby przenieść się w czasie do roku 2010. Trochę gorzej, jeśli chcesz ją wykorzystać, żeby szybko uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Na tę chwilę buk udostępnia jedynie adres mailowy, pod który można napisać do konsultantów. Nie ma nawet formularza kontaktowego, już nie wspominając o narzędziu ze science fiction, jakim jest czat na żywo. Pod tym względem bukmacher zdecydowanie musi się poprawić, jeżeli chce na równi konkurować z innymi bukami – i to szybko!

Fuksiarz opinie ogólne

To jak, jesteś gotowy, żeby założyć konto na Fuksiarzu? Naszym zdaniem bukmacher prezentuje się dobrze. Podobać może się bonus powitalny bez warunków obrotu oraz pozostałe promocje, ze szczególnym uwzględnieniem Early Payout. Oczywiście debiutantowi nie umknęły też pojedyncze błędy, jak chociażby brak czatu na żywo czy transmisji online. Niemniej jednak rekomendujemy Fuksiarza jako opcję spróbowania czegoś nowego. Załóż konto na Fuksiarzu i sam sprawdź, jak świetnym rozwiązaniem jest Early Payout!

Fuksiarz

73/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 24/06/2024
  • zwrot 100% do 50 zł bez obrotu!
  • freebet 10 zł mobile – bez obrotu!

Kod promocyjny Fuksiarz? Sprawdź!

Oferta powitalna w serwisie Fuksiarz: zwrot 100% do 50 zł bez obrotu, freebet 10 zł w aplikacji, a do tego cashback bez końca do 200 zł. Kod promocyjny Fuksiarz: też już jest!
Fuksiarz opinie pozytywneFuksiarz opinie negatywne
bonus powitalny bez obrotubrak transmisji wideo
Early Payoutniedostępny czat online
Fuks Kreatorbrak zasileń konta za pomocą Skrill