Zakłady na Euro 2020: bonus bukmacherski na start!

Euro 2020 bonus

Kto okaże się najlepszy na Starym Kontynencie? Kibice piłkarscy już zacierają ręce na Mistrzostwa Europy. Wielki turniej to także święto dla bukmacherów, którzy prześcigają się w swoich ofertach. Dzięki temu możesz zgarnąć na Euro 2020 bonus.

Euro 2020 bonus

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina na całym świecie. Nie może więc dziwić, że stawianych jest na nią najwięcej zakładów. Ma to odzwierciedlenie w bonusach i promocjach bukmacherskich, które w zakładach piłkarskich są spotykane częściej, niż gdziekolwiek indziej.

Nie musisz nawet wyczekiwać wielkiej rangi turnieju, jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, czy finał Ligi Mistrzów. Bonusy bukmacherskie w zakładach piłkarskich dostępne są na każdym kroku. Aczkolwiek, nie ma co ukrywać – w przypadku wyjątkowych wydarzeń, jakim jest chociażby Euro 2020, promocje wyglądają najbardziej okazale.

U którego bukmachera znajdziesz bonusy na Euro 2020?

Specjalnie dla Ciebie postanowiliśmy przejrzeć ofertę legalnych bukmacherów i porównać ich bonusy na Euro 2020. W ten oto sposób wyselekcjonowaliśmy najlepsze bonusy, z którymi możesz zapoznać się poniżej.

Legalni bukmacherzy i ich promocje na Euro 2020: bonus, promocje, freebety

 • Bonus od depozytu
 • Zakład ubezpieczony na Euro 2020
 • Darmowy zakład (freebet) na Euro 2020
 • Promocja podwyższająca kursy bukmacherskie
 • Ranking graczy z atrakcyjnymi nagrodami

Top oferty na Euro 2020: bonus powitalny

Gdzie zatem na Euro 2020 bonus wygląda najlepiej? Do rozpoczęcia zmagań o prym na Starym Kontynencie pozostało jeszcze trochę czasu, a więc nie ma co ukrywać, wciąż czekamy na konkretne oferty bukmacherów. 

Poszliśmy jednak o krok dalej i postanowiliśmy przewidzieć, jak mogą wyglądać bonusy na Euro 2020. W tym celu sięgnęliśmy pamięcią do poprzednich wielkich turniejów, jak chociażby MŚ 2018 w Rosji, czy ME 2016 we Francji, ale nie tylko. Dzięki temu wiemy, gdzie możesz spodziewać się najlepszych bonusów na nadchodzące Mistrzostwa Europy.

Bonus STS na Euro 2020

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

W zakładach bukmacherskich STS nowi gracze mogą skorzystać z trzech bonusów powitalnych – także na Euro 2020. Bonus, który jest największy to 100% od pierwszego depozytu aż do 1200 złotych. Ciekawie wygląda też cashback na pierwszy zakład do 230 zł i darmowy zakład bez depozytu 30 zł z kodem promocyjnym STS: MAXBONUS. Jeżeli interesują Cię nie tylko zakłady piłkarskie, to możesz zgarnąć też po 20 złotych na Betgames (zakłady na gry karciane) i Sporty Wirtualne.

Zasada działania bonusu depozytowego jest niezwykle prosta. Wpłacasz pierwszy depozyt, a bukmacher podwaja go (max. do 1200 zł). Jedyne, co musisz zrobić to obrócić przyznanym bonusem minimum trzykrotnie w ciągu 30 dni (kurs min. 1,91). Identycznie wyglądają warunki obrotu freebetu, którego otrzymasz bez depozytu, po zweryfikowaniu swojej tożsamości. Jeżeli chcesz zgarnąć także zakład bez ryzyka, musisz wpłacić minimum 20 zł, a bukmacher automatycznie obejmie ubezpieczeniem Twój pierwszy kupon. Nie wejdzie Twój typ? Otrzymasz zwrot, a będzie on objęty 3x obrotem.

Euro 2020 STS bonus

Jeśli chodzi o bonusy Euro 2020, STS już je zaprezentował! Bukmacher będzie przez cały czas trwania turnieju i już przed nim oferował specjalne zadania do wykonania dla użytkowników. Wykonaj przynajmniej 17 z nich, aby wziąć udział w podziale apetycznej kwoty 1.500.000 zł – tak, to naprawdę tyle zer! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o bonusach STS na Euro 2020, sprawdź artykuł poniżej.

Bonus Fortuna na Euro 2020

Fortuna

86/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Kod promocyjny daje większy bonus!
 • 10 zł + 3x cashback po 100 zł + 20 zł w pakiecie

Dla każdego coś miłego

Bonus powitalny w Fortunie to solidny pakiet na start: extra bonus 10 zł (z kodem!), 3x zwrot po 100 zł oraz 20 zł za darmo w punktach Fortuna Klub Plus!

Wszyscy czekamy na Euro 2020. Bonus powitalny od Fortuny, który będzie można wykorzystać także na zakłady na Mistrzostwa Europy to: 20 zł freebet w punktach lojalnościowych bez depozytu, zakład ubezpieczony do 600 zł za pierwszy depozyt oraz 100% do 2100 zł z kodem promocyjnym za drugi depozyt.

Freebet 20 zł otrzymasz bez depozytu. Bukmacher Fortuna przyzna go w punktach lojalnościowych. Przenieś się do Sklepu Gracza i wymień je na darmowy zakład lub kolekcjonuj dalej, w celu odbioru lepszych bonusów.

Dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład w ciągu 5 dni. Jeżeli się nie powiedzie, Fortuna dokona zwrotu maksymalnie 600 zł. Co lepsze, będzie to prawdziwy zwrot 100% stawki kuponu bez potrącania podatku bukmacherskiego. Kasa trafi na saldo bonusowe i będzie objęta przyjemnym warunkiem, jednokrotnego obrotu bez dodatkowych wymogów.

Jak zgarnąć 100% do 2100 zł? To niewątpliwie najbardziej atrakcyjny bonus Euro 2020. Zacznijmy od tego, że standardowo Fortuna rozdaje 100% do 2000 zł od drugiego depozytu, a dodatkowa stówa jest doliczana przy użyciu kodu promocyjnego. Zarejestruj się z kodem, zgarnij wcześniejsze bonusy, a następnie dokonaj drugiej wpłaty i obróć jej kwotą 4 razy. Do obrotu wliczają się kupony z kursem całkowitym min. 1.80. Na wyrobienie tych warunków obrotu masz 30 dni, a kiedy podołasz temu zadaniu, otrzymasz równowartość wpłaty, gotową do wypłaty!

A co z Euro 2020? Bonus opisany powyżej, a konkretnie wszystkie trzy bonusy obowiązywać będą także podczas Mistrzostw Europy! Patrząc na stronę internetową Fortuny, możesz spodziewać się także rankingów graczy, czy Happy Hours, podczas których kursy bukmacherskie na Euro 2020 będą jeszcze wyższe. Spoglądając w przeszłość, Fortuna może zaprezentować także coś naprawdę extra, skierowane na poszczególne mecze. Kto wie, czy nie właśnie na spotkania biało-czerwonych. Śledź więc ofertę tego bukmachera!

Bonus Betclic na Euro 2020

Betclic

85/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Zwrot w formie freebetów
 • Główny sponsor Fame MMA

W Betclic bonus robi robotę

Genialnie prosty bonus: zakładasz konto z kodem, wpłacasz depozyt i stawiasz zakład. Przegrasz? Dostajesz zwrot do 200 zł bez obrotu! Wygrasz? Bierzesz kasę!

Zakłady bukmacherskie Betclic już od dłuższego czasu przyzwyczaiły graczy do najwyższego cashbacku na rynku. Zakład ubezpieczony w Betclic z naszym kodem promocyjnym: MAXBETPL może wynieść nawet 550 złotych. Wystarczy, że postawisz swój pierwszy zakład, a jak powinie się noga, otrzymasz zwrot. Bukmacher nie narzuca, w jakim czasie musisz zawrzeć pierwszy zakład, jaki jest wymagany minimalny kurs, liczba zdarzeń, czy stawka. Stawiasz to, na co masz ochotę – mogą to być także zakłady na Euro 2020. Bonus w postaci zwrotu otrzymasz na saldo bonusowe. Będzie on objęty wymogiem sześciokrotnego obrotu po kursie min. 2,00.

betclic bonus euro 2020

Czego możemy się jeszcze spodziewać po Betclic na Euro 2020? W trakcie turnieju będzie można oczywiście korzystać z popisowej akcji promocyjnej bukmachera, czyli Multi+. Bonus ten pozwala zgarniać dodatkowo nawet +50% wartości wygranych z odpowiednio dużych kuponów AKO. Betclic publikuje również tzw. Super Kursy na mecze Euro 2020, więc możesz się spodziewać, że oferta kursowa u tego buka będzie jedną z najlepszych na rynku. Co oprócz tego? Ze względu na charakterystykę Betclic bukmacher nie publikuje raczej dużych promocji obejmujących swoim działaniem całego turnieju na wzór konkurencji. Możesz natomiast liczyć na to, że z okazji poszczególnych meczów będą się u niego pojawiały naprawdę dobre i pomysłowe bonusy limitowane czasowo. Koniecznie śledź więc ofertę tego buka, żeby nie ominął Cię jakiś świetny deal!

Bonus LV BET na Euro 2020

LV BET

70/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Solidna dawka bonusów i promocji
 • Potężna oferta na esport

Nietypowy bonus do 2060 zł + 14%!

W LV BET bonus to 2 freebety po 20 zł każdy, 100% do 500 zł, reload 50% do 600 zł, mnożnik do 900 zł, 33 dni bez podatku oraz – za kod promocyjny LV BET – freebet extra na 20 zł!

U bukmachera LV BET każdy nowy klient może otrzymać bonus w postaci mnożnika kursu. W przypadku pierwszego depozytu do wyjęcia jest nawet 1000 złotych, a za drugą wpłatę LV BET przygotował maksymalny bonus 500 zł. Jeżeli użyjesz nasz kod promocyjny, przysługuje Ci dodatkowo 20 zł bez depozytu – także na zakłady na Euro 2020. 

Bonus z mnożnikiem zależy od wysokości Twojej wpłaty. W przypadku pierwszego depozytu dostaniesz bonus 1% na kupon z mnożnikiem x100, a druga wpłata to bonus 1% i mnożnik x50. Jak wykorzystać bonus? Aktywuj go na kuponie, spełniającym wymagania bukmachera, a więc: min. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2,50 i 1,25 na każde zdarzenie. Jeżeli wygrasz, to w przypadku pierwszego depozytu wymagany obrót bonusem to 4x na kursie min. 2,00, a w przypadku drugiej wpłaty trzykrotny obrót z takim samym wymogiem kursowym.

Czy bukmacher LV BET przygotował jeszcze jakieś bonusy bukmacherskie? Ależ oczywiście, w końcu Euro 2020 wreszcie jest już z nami! Pierwsza oferta, Codzienny Cashback, trwa od 11 do 15 czerwca i jest idealnym sposobem na to, aby zacząć obstawianie Euro z mniejszym ryzykiem. Dokonaj wpłaty na co najmniej 50 zł i tego samego dnia postaw wpłacone środki na mecze Euro 2020, a jeżeli Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz cashback 50% stawki do kwoty 25 zł w postaci bonusu 1 zł z mnożnikiem x25. Pamiętaj, że kupon musi być rozliczony w ten sam dzień, kiedy go postawisz.

Oprócz tego LV BET ma jeszcze akcję promocyjną Typuj Mecze Polaków, w ramach której możesz wygrać aż 100 000 zł. W tym celu wystarczy obstawić na kuponie za co najmniej 20 zł dokładne wyniki wszystkich meczów grupowych Reprezentacji Polski. Jeśli chodzi o obstawianie naszej kadry, dostępny jest również bonus Kasa na grę, czyli 500 zł na pierwszy mecz grupowy Polski. Dokonaj depozytu na minimum 25 zł, a otrzymasz w formie bonusu z mnożnikiem połowę depozytu. Aby otrzymać maksymalny bonus, czyli 500 zł, trzeba wpłacić 1000 zł. Ten bonus jest dostępny tylko 14 czerwca od godziny 10.00!

Bonus BetFan na Euro 2020

BetFan

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Od groma atrakcyjnych promocji
 • Solidne zakłady na esport

Dopakowany bonus na start!

W BetFan bonus dopakowali jak Pudzian przed galą, więc jest z czego brać! Wpłać tylko 150 zł i graj za 450 zł na bajecznych warunkach obrotowych!

Na BetFan dla nowych użytkowników już od dawna był dostępny świetny pakiet powitalny – ale teraz, z okazji Euro 2020, prezentuje się on nawet lepiej. Jeśli założysz konto u bukmachera, będziesz mógł odebrać nie tylko cashback 600 zł i 1000 zł od drugiej wpłaty, ale do tego jeszcze specjalny Euro Freebet o wartości 50 zł. Nieźle, co? Do tego darmowy zakład nie ma żadnego warunku obrotowego, jeśli wygrasz postawiony za niego dowolny kupon, to wygrana kwota minus wartość freebetu od razu będzie Twoja. Wygląda na to, że BetFan to świetne miejsce, żeby zacząć przygodę z Euro 2020 bez ryzyka. A do tego na pewno będą się pojawiać specjalne zakłady na poszczególne mecze turnieju, więc warto śledzić ofertę bukmachera na bieżąco.

Bonus forBET na Euro 2020

forBET

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • kod promocyjny
 • pakiet bonusów na start

W forBET bonus to 3 desery na raz

Powiększony zakład bez ryzyka, powiększony bonus 100%, a do tego jeszcze aż 30 dni obstawiania bez podatku w forBET? Bonus, że palce lizać!

W zakładach bukmacherskich forBET czeka na Ciebie pokaźny bonus od pierwszej wpłaty – tak zwany “Pakiet Kibica”. Standardowo jest to 100% do 2000 zł, ale jeżeli w trakcie rejestracji podasz nasz kod promocyjny, bonus na start wzrośnie do 2050 zł. Poza tym, w przypadku drugiego depozytu otrzymasz bonus MaxiZysk, zwiększający wygraną. Jakby tego było mało, to przez pierwsze 14 dni po rejestracji grasz bez podatku. 

Aby odblokować bonus 100% najpierw musisz jeden raz obrócić kwotą swojego depozytu (kupony AKO, kurs min. 2,50). Takie same wymogi kuponu obowiązują dla obrotu bonusem. W tym przypadku musisz jednak obrócić bonusem dwukrotnie, w ciągu 14 dni. Jeżeli chcesz grać bez podatku, stawiaj przez pierwsze dwa tygodnie po rejestracji zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem 1,30 na każde z nich.

Czy na forBET jest na Euro 2020 bonus lub inne, dedykowane promocje? Oczywiście, że tak! Na dobry początek bukmacher proponuje ranking z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych. W ramach akcji “Ranking Mistrzostwa Europy z forBET” topowi gracze mogą wygrać kultowe włoskie skutery, a do tego przewidziane jest jako nagrody aż 50 000 zł w bonusach.

Kolejna akcja promocyjna to zbiór 22 bonusów na każdy dzień Euro 2020 – tak zwane “Dwie jedenastki”. Nie wiadomo, jakie promocje wymyślił forBET, ale z pewnością będą one atrakcyjne – najlepiej codziennie zaglądać do odpowiedniej zakładki na stronie bukmachera i sprawdzać bonusy. Nie chciałbyś chyba, żeby coś Cię ominęło!

Do tego forBET zaproponował jeszcze oryginalną i emocjonującą akcję “12. zawodnik“, w ramach której możesz zdecydować się na ulubioną drużynę i zbierać punkty w zależności od jej występów na turnieju. Im dalej zajdzie Twój faworyt, tym więcej dostaniesz bonusów – maksymalnie do zgarnięcia jest w tej promocji aż 1000 zł! Dokładne zasady działania promocji znajdziesz oczywiście na stronie forBET.

Bonus Fuksiarz na Euro 2020

Fuksiarz

73/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • zwrot 100% do 50 zł bez obrotu!
 • freebet 10 zł mobile – bez obrotu!

Kod promocyjny Fuksiarz? Sprawdź!

Oferta powitalna w serwisie Fuksiarz: zwrot 100% do 50 zł bez obrotu, freebet 10 zł w aplikacji, a do tego cashback bez końca do 200 zł. Kod promocyjny Fuksiarz: też już jest!

U tego buka główny bonus powitalny to cashback 50% do 500 zł, ale na tym nie kończą się turniejowe atrakcje. Z okazji Euro 2020 Fuksiarz przygotował kod promocyjny, dzięki któremu możesz przy rejestracji odebrać dodatkowo specjalny bonus – trzy miesiące darmowego dostępu do Przeglądu Sportowego w wersji online! Świetny sposób, żeby być na bieżąco z wydarzeniami Euro 2020 i całym letnim okienkiem transferowym – w sumie wystarczy też na początek przyszłego sezonu. Sprawdź kod, zarejestruj się przy jego użyciu i ciesz się dobrą sportową publicystyką przez trzy miesiące.

Bonus PZBuk na Euro 2020

PZBuk

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Freebet bez warunków obrotu
 • Mocna oferta live

PZBuk kod bonusowy? Odbierz super freebet!

PZBuk wyjechał na polski rynek od bardzo doświadczonej grupy speców zakładów bukmacherskich. Nie jest tu bowiem nawet potrzebny kod bonusowy, żeby zgarnąć freebet 250 zł na dzień dobry!

Jeśli lubisz ograniczać ryzyko, to spodoba Ci się bonus powitalny PZBuk – to cashback o wartości aż 500 zł, czyli idealne ubezpieczenie na obstawianie Euro 2020. Do tego za nasz kod promocyjny możesz zgarnąć jeszcze freebet o wartości 20 zł. A czy warto obstawiać u tego bukmachera Euro 2020? Naszym zdaniem jednym z najmocniejszych argumentów na tak są tutaj zakłady Kardio, które pozwalają w niezwykle emocjonujący sposób puszczać z urządzenia mobilnego kupony na to, co wydarzy się w następnych minutach czy nawet sekundach spotkania na żywo. Jeżeli przeczuwasz, że zaraz padnie gol – PZBuk to właściwe miejsce, żeby postawić tego typu zakład.

Bonus eToto na Euro 2020

eToto

72/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Większy bonus z kodem
 • Rewelacyjna aplikacja mobilna

W eToto jest co robić

To od dawna nie jest mały, lokalny bukmacher – oferta eToto jest zdecydowanie konkurencyjna. A do tego jeszcze bonus 100% od 1. depozytu do 200 zł, 100% od 2. depozytu do 200 zł, 100% od 3. depozytu do 300 zł, zakład bez ryzyka 100% do 100 zł oraz darmowe zakłady w sumie 77 zł!

Na eToto możesz zacząć obstawianie Euro 2020 na naprawdę niezłych warunkach. Na dobry początek wjeżdża oczywiście bonus powitalny, w przypadku tego bukmachera jest to podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1500 zł, czyli jeżeli wpłacisz półtora tysiąca – będziesz mógł obstawiać za łącznie 3000 zł. Ale potem robi się tylko lepiej, bo za samą rejestrację z naszego linka partnerskiego możesz zacząć grę u tego buka ze srebrnym statusem w jego programie lojalnościowym, co przekłada się na kolejne środki na obstawianie Euro 2020. Już po założeniu konta możesz więc odebrać kolejne bonusy: freebet 10 zł i bonus reload 100% do 500 zł. Nieźle, co? Łączna wartość bonusów wynosi 2010 zł!

Bonus Superbet na Euro 2020

Superbet

74/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Freebet za kod promocyjny
 • Boosty kursowe i promocje specjalne

Super freebet za kod promocyjny Superbet!

Chcesz odebrać większy freebet od Superbet? Kod promocyjny zapewni freebet 35 zł dodawany do standardowego bonusu 3500 zł + 20 zł!

Na Superbet bonus Euro 2020 prezentuje się naprawdę czadowo! Na początek dostajesz oczywiście od buka ofertę powitalną, na którą składają się przy użyciu naszego kodu promocyjnego freebet 34 zł, cashback o wartości 500 zł i jeszcze bonus reload 50 zł na dobry start. Ale potem robi się tylko lepiej, bo dzięki promocji 20+20 możesz dostać od Superbet 20 zł za każdy dzień trwania turnieju Euro 2020! Bonus zostanie przyznany za każdy dzień, kiedy obstawisz zakład za przynajmniej 20 zł. Minimalny kurs wydarzenia, które kwalifikuje się do tej promocji to 1.60. Możesz obstawić kupon z jednym takim zdarzeniem albo z kilkoma – to już Twój wybór. Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka – odbierając po 20 zł każdego dnia Euro 2020, możesz się wzbogacić o kilka stówek!

Ale na tym się nie kończy, Superbet przygotował na Euro 2020 naprawdę bogaty pakiet bonusów. W trakcie turnieju będzie obowiązywał tak zwany Superranking, w którym będziesz mógł zdobywać punkty za każdą zagraną złotówkę, a do tego jest jeszcze mnożnik za liczbę dni regularnej gry. Zwycięzca wygra samochód Mustang, a pozostali gracze z TOP 10 będą przez 25 tygodni tydzień w tydzień otrzymywać grube bonusy w ramach tzw. Superpensji. Dla osób z pozycji 2-5 jest to 2000 zł co tydzień, a dla 6-10 1000 zł co tydzień. Na takich warunkach warto rywalizować!

Do tego Superbet ma kolejne świetne oferty na poszczególne rodzaje meczów – na przykład na spotkania z udziałem Polaków. Bukmacher zadeklarował się już chociażby, że rozliczy jako wygrane wszystkie kupony przedmeczowe obstawione na wygraną albo wygraną lub remis Polski, jeśli strzeli ona w danym meczu przynajmniej dwa gole. To zresztą dalej nie koniec nietypowych czy podkręconych zakładów Euro 2020 na Superbet. Wejdź na stronę bukmachera i sprawdź Super Euro oraz Zakłady Specjalne na Euro, a na pewno się nie zawiedziesz – będzie ciekawie!

Bonus Totolotek na Euro 2020

Totolotek

60/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024

Totolotek zmienia się w bwin!

Totolotek przechodzi duże zmiany, dlatego dotychczasowe oferta powitalna i kod promocyjny nie są już aktualne!

Jeżeli zarejestrujesz się na Totolotku z naszym kodem promocyjnym, będziesz mógł odebrać aż cztery bonusy o sporej łącznej wartości: 100% do 500 zł, cashback do 230 zł, bonus mobilny 49 zł i do tego wszystkiego freebet 25 zł. Dobry początek, prawda? A do tego jest przecież jeszcze bonus Euro 2020. Totolotek przygotował z tej okazji aż osiem promocji. Część z nich została już opublikowana, a pozostałe będą prezentowane po kolei wraz z kolejnymi dniami turnieju. Pierwsza z nich daje możliwość uzyskania reloadu 200 zł, a przecież przed nami jeszcze siedem promocji, więc już widać, że będzie się działo! Do tego Totolotek przygotował również Odds Boost, czyli wysoko podniesione kursy na poszczególne wydarzenia. Na pierwszy dzień turnieju kurs na gola Yilmaza w obu połowach został na przykład podkręcony z 91.00 na 160.00 – a to tylko jedno z wielu, wielu zdarzeń. Warto przejrzeć ofertę Totolotka!

Czy bonusy bukmacherskie Euro 2020 są warte zachodu?

Oczywiście, że tak. Na Euro 2020 promocje są tym, wobec czego żaden z graczy nie powinien przejść obojętnie. W końcu bonusy gwarantują dodatkowe środki na grę, wyższe wygrane, czy zabezpieczenie zakładów w przypadku cashbacku. Pamiętaj jednak o warunkach promocji, z którymi dokładnie powinieneś zapoznać się przed każdorazowym sięgnięciem po dowolny bonus na Euro 2020.

Jak dobrze skorzystać z bonusu na Euro 2020?

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje, które powinieneś wiedzieć o bonusach na Euro 2020. Dzięki nim unikniesz przykrych niespodzianek, które mogą sprawić nawet, że Twój bonus po prostu przepadnie.

Warunki bonusu

Na Euro 2020 oferty promocyjne są tak liczne, że ciężko zdecydować się, po którą sięgnąć. Kluczową rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę są warunki bonusu. To one determinują po spełnieniu jakich wymogów otrzymasz bonus, a także co musisz zrobić, aby wypłacić wygrane. Poniżej znajdziesz najczęstsze warunki, które idą w parze z bonusami bukmacherskimi. Oczywiście dany bonus na Euro 2020 może zawierać tylko jeden z nich, ale istnieją też promocje, które zawierają wszystkie, wymienione na poniższej liście warunki.

 • Minimalna wpłata
 • Maksymalny bonus
 • Czas na wykorzystanie bonusu
 • Czas i wymogi odblokowania bonusu
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie
 • Minimalny kurs kuponu i każdego zdarzenia
 • Czas na obrót bonusem
 • Warunki obrotu bonusem (wysokość obrotu, kurs, minimalna liczba zdarzeń)

Obrót bonusem, obrót depozytem, obrót łączną kwotą

W przypadku wymaganego obrotu, gracze mają często problem z rozróżnieniem czego tak naprawdę dotyczy. Dlatego zawsze dokładnie zapoznaj się z warunkami promocji. Na Euro 2020 bonus tak, jak na inne zakłady może być objęty różnorakim obrotem.

 • Obrót bonusem – musisz spełnić tylko wymogi obrotu kwotą, którą otrzymasz od bukmachera
 • Obrót depozytem – obracasz wyłącznie swoim depozytem, dotyczy najczęściej obrotu wpłatą, którego należy dokonać przed otrzymaniem bonusu powitalnego 100%
 • Obrót łączną kwotą – wymóg obrotu w tym przypadku dotyczy sumy depozytu i bonusu

Zabroniony cash out

Jak zapewne wiesz, w zakładach bukmacherskich możesz skorzystać z opcji cash out, a więc wypłacić wygrane z jeszcze otwartego zakładu. Taka możliwość nie dotyczy jednak środków z salda bonusowego. Na saldzie bonusowym znajduje się każdy otrzymany bonus, dopóki nie spełnisz jego warunków obrotu. 

Czas na wykorzystanie bonusu, a czas na obrót bonusu

Kolejnymi zagadnieniami, które budzą wątpliwości wśród graczy są czas na wykorzystanie bonusu i czas na obrót bonusu. Czym się różnią?

Czas na wykorzystanie bonusu określa czas, w którym możesz sięgnąć po dany bonus. Liczony jest najczęściej od momentu zakończenia rejestracji lub dokonania pierwszej wpłaty. Najlepiej wytłumaczyć to na prostych przykładach:

 • Postaw pierwszy zakład w ciągu 3 dni od złożenia depozytu, aby otrzymać na niego ubezpieczenie
 • Doładuj konto w 48h od rejestracji i otrzymaj darmowy zakład 20 zł

Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku czasu na obrót bonusu. Liczony on jest od momentu, w którym otrzymasz bonus. Środki trafią tymczasowo na saldo bonusowe i od Ciebie zależy, czy stamtąd wrócą na saldo gracza, czy przepadną. Musisz w określonym czasie dokonać wymaganego obrotu bonusem, aby zatrzymać pieniądze przy sobie. Spójrz na przykład:

 • Obróć przyznanym bonusem czterokrotnie w ciągu 30 dni

Cały regulamin bonusu

Wspominaliśmy o tym już wyżej, ale będziemy to powtarzać jak mantrę. Nie ważne, czy bierzesz na Euro 2020 bonus, czy na inne zakłady – każdorazowo pamiętaj o przeczytaniu regulaminu bonusu.

Pewnie pomyślisz, szkoda czasu. No tak, ale co w przypadku jeśli obok nosa, przez Twoją nieuwagę przejdzie całkiem pokaźna sumka? No właśnie. Dlatego zapoznaj sie z wszystkim warunkami bonusu, a w szczególności z warunkami otrzymania i wymaganego obrotu bonusem.

Strategia obstawiania

Zastanawiasz się, czy jest jakaś skuteczna strategia obstawiania meczów Euro 2020? Tak naprawdę dużo zależy od Twojej intuicji, ale zawsze warto sięgnąć po sprawdzone porady.

 • Na początek unikaj skomplikowanych zakładów, stawiaj proste zakłady na zwycięstwo w meczu, liczbę bramek, czy awans z grupy
 • Unikaj też taśm, czyli kuponów zawierających kilkanaście zakładów. Skoncentruj się raczej na zakładach pojedynczych lub kuponach akumulowanych z max. 5 zdarzeniami
 • Nigdy nie graj emocjami. Każdy z nas chciałby, żeby Polska wygrała Euro 2020, ale czy taki zakład ma sens? No właśnie. Staraj się przewidywać wyniki z chłodną głową
 • Graj na tyle, na ile pozwalają Twoje możliwości. Rozsądnie gospodaruj pieniędzmi, mając zawsze z tyłu głowy ryzyko przegranej
 • Sięgaj tylko po te bonusy, które posiadają według Ciebie możliwe do zrealizowania warunki obrotu. Co z tego, że bukmacher obieca gruszki na wierzbie, jeśli obrót bonusem, nawet w pocie czoła będzie niemożliwy do wykonania?
 • Poszukaj typów na sprawdzonych stronach z typami bukmacherskimi. Pamiętaj jednak, że pewniaki nie istnieją, a typy nie są jedyną wyrocznią. W końcowym rozrachunku zawsze stawiaj na swoją intuicję.