Zakłady na Euro 2020: bonus bukmacherski na start!

Euro 2020 bonus

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Kto okaże się najlepszy na Starym Kontynencie? Kibice piłkarscy już zacierają ręce na Mistrzostwa Europy. Wielki turniej to także święto dla bukmacherów, którzy prześcigają się w swoich ofertach. Dzięki temu możesz zgarnąć na Euro 2020 bonus.

Euro 2020 bonus

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina na całym świecie. Nie może więc dziwić, że stawianych jest na nią najwięcej zakładów. Ma to odzwierciedlenie w bonusach i promocjach bukmacherskich, które w zakładach piłkarskich są spotykane częściej, niż gdziekolwiek indziej.

Nie musisz nawet wyczekiwać wielkiej rangi turnieju, jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, czy finał Ligi Mistrzów. Bonusy bukmacherskie w zakładach piłkarskich dostępne są na każdym kroku. Aczkolwiek, nie ma co ukrywać – w przypadku wyjątkowych wydarzeń, jakim jest chociażby Euro 2020, promocje wyglądają najbardziej okazale.

U którego bukmachera znajdziesz bonusy na Euro 2020?

Specjalnie dla Ciebie postanowiliśmy przejrzeć ofertę legalnych bukmacherów i porównać ich bonusy na Euro 2020. W ten oto sposób wyselekcjonowaliśmy najlepsze bonusy, z którymi możesz zapoznać się poniżej.

Legalni bukmacherzy i ich promocje na Euro 2020: bonus, promocje, freebety

 • Bonus od depozytu
 • Zakład ubezpieczony na Euro 2020
 • Darmowy zakład (freebet) na Euro 2020
 • Promocja podwyższająca kursy bukmacherskie
 • Ranking graczy z atrakcyjnymi nagrodami

Top 5 ofert na Euro 2020: bonus powitalny

Gdzie zatem na Euro 2020 bonus wygląda najlepiej? Do rozpoczęcia zmagań o prym na Starym Kontynencie pozostało jeszcze trochę czasu, a więc nie ma co ukrywać, wciąż czekamy na konkretne oferty bukmacherów. 

Poszliśmy jednak o krok dalej i postanowiliśmy przewidzieć, jak mogą wyglądać bonusy na Euro 2020. W tym celu sięgnęliśmy pamięcią do poprzednich wielkich turniejów, jak chociażby MŚ 2018 w Rosji, czy ME 2016 we Francji, ale nie tylko. Dzięki temu wiemy, gdzie możesz spodziewać się najlepszych bonusów na nadchodzące Mistrzostwa Europy.

Bonus STS na Euro 2020

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

W zakładach bukmacherskich STS nowi gracze mogą skorzystać z trzech bonusów powitalnych – także na Euro 2020. Bonus, który jest największy to 100% od pierwszego depozytu aż do 1200 złotych. Ciekawie wygląda też cashback na pierwszy zakład do 230 zł i darmowy zakład bez depozytu 30 zł z kodem promocyjnym STS: MAXBONUS. Jeżeli interesują Cię nie tylko zakłady piłkarskie, to możesz zgarnąć też po 20 złotych na Betgames (zakłady na gry karciane) i Sporty Wirtualne.

Zasada działania bonusu depozytowego jest niezwykle prosta. Wpłacasz pierwszy depozyt, a bukmacher podwaja go (max. do 1200 zł). Jedyne, co musisz zrobić to obrócić przyznanym bonusem minimum trzykrotnie w ciągu 30 dni (kurs min. 1,91). Identycznie wyglądają warunki obrotu freebetu, którego otrzymasz bez depozytu, po zweryfikowaniu swojej tożsamości. Jeżeli chcesz zgarnąć także zakład bez ryzyka, musisz wpłacić minimum 20 zł, a bukmacher automatycznie obejmie ubezpieczeniem Twój pierwszy kupon. Nie wejdzie Twój typ? Otrzymasz zwrot, a będzie on objęty 3x obrotem.

Spróbujmy przewidzieć, jaki bonus na Euro 2020 może przygotować najpopularniejszy bukmacher w Polsce. STS przyzwyczaił graczy do dużej liczby promocji, a skoro przed nami wielki turniej, to tak powinno być i tym razem. Pokazały to już zresztą poprzednie Mistrzostwa Świata, czy Mistrzostwa Europy. Możemy spodziewać się absolutnie czegoś nowego – promocji, które będą obowiązywały niezależnie od przedstawionej na wstępie oferty powitalnej. Patrząc w przeszłość, STS powinien zaprezentować dodatkowe darmowe zakłady, zakład ubezpieczony, a także rankingi graczy z atrakcyjnymi nagrodami bonusowymi i rzeczowymi.

Bonus Fortuna na Euro 2020

Fortuna

86/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021

Dla każdego coś miłego

Bonus powitalny w Fortunie to solidny pakiet na start: bonus 100% do 2000 zł, zwrot do 210 zł (z kodem) oraz 20 zł za darmo w punktach Fortuna Klub Plus!

Wszyscy czekamy na Euro 2020. Bonus powitalny od Fortuny, który będzie można wykorzystać także na zakłady na Mistrzostwa Europy to: 100% od depozytu do 2000 zł, 20 zł freebet oraz zakład ubezpieczony do 210 zł z naszym kodem promocyjnym.

Jak zgarnąć 100% do 2000 zł? Ten bonus na Euro 2020 wygląda w tej chwili najbardziej atrakcyjnie, ale trzeba pamiętać o kilku warunkach promocji. W ciągu 3 dni od rejestracji musisz wpłacić pierwszy depozyt, a w ciągu następnych 4 dni postawić pierwszy zakład. Po tym czasie rusza zegar 30 dni. W tym czasie musisz obrócić swoją pierwszą wpłatą 4 razy na zakładach AKO (min. 3 zdarzenia) o kursie kuponu nie mniejszym niż 1,60. Jeżeli spełnisz warunki, otrzymasz 100% od swojej wpłaty na saldo gracza. 

Freebet 20 zł otrzymasz bez depozytu. Bukmacher Fortuna przyzna go w punktach lojalnościowych. Przenieś się do Sklepu Gracza i wymień je na darmowy zakład lub kolekcjonuj dalej, w celu odbioru lepszych bonusów.

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu Fortuna przygotowała dla Ciebie podwyższony zakład bez ryzyka – do 210 zł. Wyślij swój pierwszy kupon w ciągu 10 dni od rejestracji, a bukmacher obejmie go ubezpieczeniem. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot, wymagający tylko jednokrotnego obrotu.

A co z Euro 2020? Bonus sprecyzowany konkretnie na tę imprezę jeszcze się nie pojawił, ale mamy pewne przeczucia. Patrząc na stronę internetową Fortuny, możesz spodziewać się rankingów graczy, czy Happy Hours, podczas których kursy bukmacherskie na Euro 2020 będą jeszcze wyższe. Spoglądając w przeszłość, Fortuna może zaprezentować także coś naprawdę extra, jak dodatkowy bonus od doładowania, czy darmowy zakład właśnie na Mistrzostwa Europy. Czekamy z wypiekami na twarzy!

Bonus Betclic na Euro 2020

Betclic

85/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021

W Betclic bonus robi robotę

Odbierz od Betclic bonus cashback, który może wynieść (dzięki kodowi promocyjnemu) nawet 550 zł! Takim ubezpieczeniem się nie gardzi!

Zakłady bukmacherskie Betclic już od dłuższego czasu przyzwyczaiły graczy do najwyższego cashbacku na rynku. Zakład ubezpieczony w Betclic z naszym kodem promocyjnym: MAXBETPL może wynieść nawet 550 złotych. Wystarczy, że postawisz swój pierwszy zakład, a jak powinie się noga, otrzymasz zwrot. Bukmacher nie narzuca, w jakim czasie musisz zawrzeć pierwszy zakład, jaki jest wymagany minimalny kurs, liczba zdarzeń, czy stawka. Stawiasz to, na co masz ochotę – mogą to być także zakłady na Euro 2020. Bonus w postaci zwrotu otrzymasz na saldo bonusowe. Będzie on objęty wymogiem sześciokrotnego obrotu po kursie min. 2,00. 

Czego możemy się jeszcze spodziewać po Betclic na Euro 2020? Oferty dedykowane Mistrzostwom Europy jeszcze nie ujrzały światła dziennego, ale pozostajemy czujni. Spoglądając w przeszłość tą dalszą, a także nieco bliższą, Betclic powinien przypuścić szturm z dodatkowym bonusem powitalnym na Euro 2020. Możemy spodziewać się też czegoś na wzór Ligi Betclic, gdzie gracze będą rywalizować o jak najlepszą skuteczność na zakładach na Euro 2020. Co jeszcze? Mile widziany przez graczy jest także darmowy zakład, a więc nie wykluczamy, że i ta oferta znajdzie uznanie w oczach operatora. 

Bonus LV BET na Euro 2020

LV BET

70/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021

Nietypowy, warty uwagi bonus do 3353 zł + 14%!

w LV BET bonus to dwa mnożniki kursów z wygranymi do w sumie 3000 zł, cashback 333 zł, 14 dni bez podatku oraz – za kod promocyjny LV BET – freebet na 20 zł!

U bukmachera LV BET każdy nowy klient może otrzymać bonus w postaci mnożnika kursu. W przypadku pierwszego depozytu do wyjęcia jest nawet 1000 złotych, a za drugą wpłatę LV BET przygotował maksymalny bonus 500 zł. Jeżeli użyjesz nasz kod promocyjny, przysługuje Ci dodatkowo 20 zł bez depozytu – także na zakłady na Euro 2020. 

Bonus z mnożnikiem zależy od wysokości Twojej wpłaty. W przypadku pierwszego depozytu dostaniesz bonus 1% na kupon z mnożnikiem x100, a druga wpłata to bonus 1% i mnożnik x50. Jak wykorzystać bonus? Aktywuj go na kuponie, spełniającym wymagania bukmachera, a więc: min. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2,50 i 1,25 na każde zdarzenie. Jeżeli wygrasz, to w przypadku pierwszego depozytu wymagany obrót bonusem to 4x na kursie min. 2,00, a w przypadku drugiej wpłaty trzykrotny obrót z takim samym wymogiem kursowym.

Czy bukmacher LV BET przygotował jeszcze jakieś bonusy bukmacherskie? Euro 2020 tuż, tuż, a więc wkrótce możemy spodziewać się kumulacji kolejnych promocji. Fajnie gdyby wpadł darmowy zakład, czy inne, wyjątkowe promocje związane z Euro 2020. Tutaj LV BET ma szerokie pole do popisu, a przecież w przeszłości przyzwyczaił już, że potrafi zaskoczyć.

Bonus forBET na Euro 2020

forBET

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/05/2021
 • kod promocyjny
 • pakiet bonusów na start

W forBET bonus to 4 desery na raz

Powiększony bonus 100%, ekskluzywny cashback, 14 dni obstawiania bez podatku, a do tego jeszcze kupon MaxiZysk do 200 zł w forBET? Bonus, że palce lizać!

W zakładach bukmacherskich forBET czeka na Ciebie pokaźny bonus od pierwszej wpłaty. Standardowo jest to 100% do 2000 zł, ale jeżeli w trakcie rejestracji podasz nasz kod promocyjny, bonus na start wzrośnie do 2050 zł. Poza tym, w przypadku drugiego depozytu otrzymasz bonus MaxiZysk, zwiększający wygraną. Jakby tego było mało, to przez pierwsze 14 dni po rejestracji grasz bez podatku. 

Aby odblokować bonus 100% najpierw musisz jeden raz obrócić kwotą swojego depozytu (kupony AKO, kurs min. 2,50). Takie same wymogi kuponu obowiązują dla obrotu bonusem. W tym przypadku musisz jednak obrócić bonusem dwukrotnie, w ciągu 14 dni. Jeżeli chcesz grać bez podatku, stawiaj przez pierwsze dwa tygodnie po rejestracji zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem 1,30 na każde z nich.

Czy na forBET będzie na Euro 2020 bonus lub inne, dedykowane promocje? Oczywiście, że tak! Póki co, nie poznaliśmy jeszcze szczegółów, ale już można zacząć spekulacje. Przeglądając historyczne bonusy na wielkie turnieje oraz aktualne promocje forBET, można spodziewać się licznych rankingów graczy z nagrodami, kolejnej gry bez podatku, czy darmowych zakładów. Nic, tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości!

Czy bonusy bukmacherskie Euro 2020 są warte zachodu?

Oczywiście, że tak. Na Euro 2020 promocje są tym, wobec czego żaden z graczy nie powinien przejść obojętnie. W końcu bonusy gwarantują dodatkowe środki na grę, wyższe wygrane, czy zabezpieczenie zakładów w przypadku cashbacku. Pamiętaj jednak o warunkach promocji, z którymi dokładnie powinieneś zapoznać się przed każdorazowym sięgnięciem po dowolny bonus na Euro 2020.

Jak dobrze skorzystać z bonusu na Euro 2020?

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje, które powinieneś wiedzieć o bonusach na Euro 2020. Dzięki nim unikniesz przykrych niespodzianek, które mogą sprawić nawet, że Twój bonus po prostu przepadnie.

Warunki bonusu

Na Euro 2020 oferty promocyjne są tak liczne, że ciężko zdecydować się, po którą sięgnąć. Kluczową rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę są warunki bonusu. To one determinują po spełnieniu jakich wymogów otrzymasz bonus, a także co musisz zrobić, aby wypłacić wygrane. Poniżej znajdziesz najczęstsze warunki, które idą w parze z bonusami bukmacherskimi. Oczywiście dany bonus na Euro 2020 może zawierać tylko jeden z nich, ale istnieją też promocje, które zawierają wszystkie, wymienione na poniższej liście warunki.

 • Minimalna wpłata
 • Maksymalny bonus
 • Czas na wykorzystanie bonusu
 • Czas i wymogi odblokowania bonusu
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie
 • Minimalny kurs kuponu i każdego zdarzenia
 • Czas na obrót bonusem
 • Warunki obrotu bonusem (wysokość obrotu, kurs, minimalna liczba zdarzeń)

Obrót bonusem, obrót depozytem, obrót łączną kwotą

W przypadku wymaganego obrotu, gracze mają często problem z rozróżnieniem czego tak naprawdę dotyczy. Dlatego zawsze dokładnie zapoznaj się z warunkami promocji. Na Euro 2020 bonus tak, jak na inne zakłady może być objęty różnorakim obrotem.

 • Obrót bonusem – musisz spełnić tylko wymogi obrotu kwotą, którą otrzymasz od bukmachera
 • Obrót depozytem – obracasz wyłącznie swoim depozytem, dotyczy najczęściej obrotu wpłatą, którego należy dokonać przed otrzymaniem bonusu powitalnego 100%
 • Obrót łączną kwotą – wymóg obrotu w tym przypadku dotyczy sumy depozytu i bonusu

Zabroniony cash out

Jak zapewne wiesz, w zakładach bukmacherskich możesz skorzystać z opcji cash out, a więc wypłacić wygrane z jeszcze otwartego zakładu. Taka możliwość nie dotyczy jednak środków z salda bonusowego. Na saldzie bonusowym znajduje się każdy otrzymany bonus, dopóki nie spełnisz jego warunków obrotu. 

Czas na wykorzystanie bonusu, a czas na obrót bonusu

Kolejnymi zagadnieniami, które budzą wątpliwości wśród graczy są czas na wykorzystanie bonusu i czas na obrót bonusu. Czym się różnią?

Czas na wykorzystanie bonusu określa czas, w którym możesz sięgnąć po dany bonus. Liczony jest najczęściej od momentu zakończenia rejestracji lub dokonania pierwszej wpłaty. Najlepiej wytłumaczyć to na prostych przykładach:

 • Postaw pierwszy zakład w ciągu 3 dni od złożenia depozytu, aby otrzymać na niego ubezpieczenie
 • Doładuj konto w 48h od rejestracji i otrzymaj darmowy zakład 20 zł

Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku czasu na obrót bonusu. Liczony on jest od momentu, w którym otrzymasz bonus. Środki trafią tymczasowo na saldo bonusowe i od Ciebie zależy, czy stamtąd wrócą na saldo gracza, czy przepadną. Musisz w określonym czasie dokonać wymaganego obrotu bonusem, aby zatrzymać pieniądze przy sobie. Spójrz na przykład:

 • Obróć przyznanym bonusem czterokrotnie w ciągu 30 dni

Cały regulamin bonusu

Wspominaliśmy o tym już wyżej, ale będziemy to powtarzać jak mantrę. Nie ważne, czy bierzesz na Euro 2020 bonus, czy na inne zakłady – każdorazowo pamiętaj o przeczytaniu regulaminu bonusu.

Pewnie pomyślisz, szkoda czasu. No tak, ale co w przypadku jeśli obok nosa, przez Twoją nieuwagę przejdzie całkiem pokaźna sumka? No właśnie. Dlatego zapoznaj sie z wszystkim warunkami bonusu, a w szczególności z warunkami otrzymania i wymaganego obrotu bonusem.

Strategia obstawiania

Zastanawiasz się, czy jest jakaś skuteczna strategia obstawiania meczów Euro 2020? Tak naprawdę dużo zależy od Twojej intuicji, ale zawsze warto sięgnąć po sprawdzone porady.

 • Na początek unikaj skomplikowanych zakładów, stawiaj proste zakłady na zwycięstwo w meczu, liczbę bramek, czy awans z grupy
 • Unikaj też taśm, czyli kuponów zawierających kilkanaście zakładów. Skoncentruj się raczej na zakładach pojedynczych lub kuponach akumulowanych z max. 5 zdarzeniami
 • Nigdy nie graj emocjami. Każdy z nas chciałby, żeby Polska wygrała Euro 2020, ale czy taki zakład ma sens? No właśnie. Staraj się przewidywać wyniki z chłodną głową
 • Graj na tyle, na ile pozwalają Twoje możliwości. Rozsądnie gospodaruj pieniędzmi, mając zawsze z tyłu głowy ryzyko przegranej
 • Sięgaj tylko po te bonusy, które posiadają według Ciebie możliwe do zrealizowania warunki obrotu. Co z tego, że bukmacher obieca gruszki na wierzbie, jeśli obrót bonusem, nawet w pocie czoła będzie niemożliwy do wykonania?
 • Poszukaj typów na sprawdzonych stronach z typami bukmacherskimi. Pamiętaj jednak, że pewniaki nie istnieją, a typy nie są jedyną wyrocznią. W końcowym rozrachunku zawsze stawiaj na swoją intuicję.