Fuksiarz i La Liga

Kolejny freebet od Fuksiarza! Darmowy bonus 20 zł na La Ligę

Na polskim rynku bukmacherskim pojawiają się coraz nowsze bonusy i promocje, a Fuksiarz po raz kolejny zaskakuje. Tym razem proponuje graczom następny freebet o wartości 20 złotych, który mogą wykorzystać na rozgrywki LaLiga. Czemu akurat te rozgrywki? Bukmacher nawiązał niedawno współpracę z ligą hiszpańską, więc będzie mógł zaproponować swoim graczom ciekawszą ofertę niż konkurencja.

Darmowy zakład 20 zł od Fuksiarza na La Ligę

Freebet 20 zł w Fuksiarzu. Oferta specjalna na rozgrywki LaLiga

Po zaproponowaniu graczom nowej wersji aplikacji mobilnej i urozmaiceniu oferty powitalnej o darmowy zakład, do bonusów w Fuksiarzu dołącza freebet 20 zł, możliwy do wykorzystania przy zakładach meczów LaLiga. Dzięki temu oferta na start dla nowych graczy będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, a fani ligi hiszpańskiej będą mieli specjalną platformę do obstawiania swoich ulubionych rozgrywek.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy założyć konto u bukmachera Fuksiarz i dokonać pierwszej wpłaty. Wtedy darmowy zakład o wartości 20 złotych zostanie przypisany do konta gracza. Oferta jest dostępna od razu po rejestracji, więc bez problemu otrzymamy freebet – nawet gdy nadrzędnym celem będzie bonus powitalny Fuksiarza bez ryzyka. Środki mogą zostać jednak wykorzystane tylko na zakłady związane z ofertą na spotkania ligi hiszpańskiej.

Dlaczego Fuksiarz ma darmowy zakład na La Ligę?

Fuksiarz ogłosił, że udało mu się nawiązać współpracę z LaLiga i dzięki temu stał się oficjalnym bukmacherem tych rozgrywek w naszym kraju. Co za tym idzie? Bogatsza oferta kursowa na mecze La Ligi i więcej zdarzeń do obstawiania! Oczywiście również bonus w postaci wspomnianego już freebetu w wysokości 20 zł. To pierwsze tego rodzaju partnerstwo z udziałem polskiego bukmachera i światowej marki, którą niewątpliwie jest LaLiga, więc z ciekawością będziemy obserwować dalsze ruchy Fuksiarza na rynku bukmacherskim.

Dodatkowe 20 zł na zakłady La Liga w Fuksiarzu

Jak wykorzystać freebet 20 zł na ligę hiszpańską?

Darmowy zakład od Fuksiarza można wykorzystać tylko na ofertę z ligi hiszpańskiej. Jak to zrobić?

  • Wystarczy zarejestrować się na www.fuksiarz.pl lub poprzez aplikację mobilną Fuksiarza.
  • Następnie dokonać wpłaty (min. 1 zł), aby odebrać freebet 20 zł na rozgrywki LaLiga,
  • Freebet jest ważny przez 72 godziny od momentu jego przyznania,
  • Można go wykorzystać na dowolny kupon AKO zawierający zdarzenia z ligi hiszpańskiej (min. kurs każdego zakładu to 1.40).

To tyle, teraz wystarczy poczekać na rozliczenie kuponu. Jeśli okaże się on trafiony, otrzymujesz wygraną, pomniejszoną o wartość freebetu (20 zł). W przypadku porażki, tak naprawdę nic nie tracisz, ponieważ skorzystałeś ze środków bonusowych.

Warunki obrotu darmowym zakładem

Na koniec najlepsze. Przyznany freebet 20 zł na La Ligę nie podlega żadnym warunkom obrotowym. Pozwala na jednorazowe zagranie kuponu na ligę hiszpańską, a gdy wygrasz, środki są od razu dostępne do wypłaty. Fuksiarz wymaga zatem jedynie, aby zagrać freebetem przy kuponie z co najmniej dwoma zdarzeniami, gdzie każde z nich ma minimalny kurs 1.40. Są to bardzo proste do spełnienia wymagania, więc każdy sympatyk La Ligi bez problemu sobie z nimi poradzi.

Fuksiarz

Kod promocyjny Fuksiarz? Sprawdź!
Zwrot 50% do 500 zł bez obrotu Codzienny cashback: brak obrotu! Freebet 20 zł La Liga: bez obrotu!