Zero Ryzyka!

Fuksiarz cashback

Odbierz bonus Fuksiarza!

Fuksiarz

60/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 17/04/2024
 • zwrot 100% do 50 zł bez obrotu!
 • freebet 10 zł mobile - bez obrotu!

Fuksiarz bonus przygotował... nietuzinkowy

W Fuksiarzu bonus to ubezpieczenie zakładu aż do 50 zł bez ryzyka, do tego możliwość odbierania cashbacku aż do 200 zł codziennie oraz freebetu 10 w aplikacji - i to wszystko bez obrotu!

Fuksiarz cashback – obstawiaj bez ryzyka!

W ofercie bukmachera Fuksiarz cashback to 100% do 50 zł na prostych warunk…. a w zasadzie to bez warunków obrotu! Sprawdź także pozostałe promocje w przygotowanym przez nas tekście i dołącz do ekipy Fuksiarza!

Fuksiarz zakład bez ryzyka

Fuksiarz cashback

Śmiało można stwierdzić, że Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy pokochali cashbacki. W jego ofercie znalazło się kilka zakładów bez ryzyka, a pierwszy możesz już odebrać tuż po rejestracji konta i postawieniu pierwszego zakładu. I pamiętaj, że choć na pierwszy rzut oka wszystkie te oferty wyglądają podobnie, to różnią się szczegółami. A jak dobrze wiesz, diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Dokładnie zapoznaj się więc z opisanymi przez nas warunkami promocyjnymi, dzięki czemu będziesz wiedział, który bonus będzie najlepszy – nie dla kolegi, wuja czy sąsiada, ale właśnie dla Ciebie!

Fuksiarz cashback w ofercie powitalnej za kod promocyjny

Zarejestruj się na Fuksiarzu z kodem promocyjnym (po przejściu z naszego linka), a bukmacher przypisze do Twojego konta ubezpieczenie pierwszego zakładu. Kwota 100% do 50 zł może nie robi wrażenia, ale spójrzmy krok po kroku, jak odebrać bonus i jak wyglądają jego warunki. Te są imponujące!

Jak dostać cashback na start?

 • Kliknij w jeden z linków w czytanym tekście, a automatycznie przekierujemy Cię do rejestracji u Fuksiarza.
 • Sprawdź, jaki jest kod promocyjny Fuksiarza i jak go wykorzystać.
 • W formularzu rejestracyjnym wprowadź wszystkie wymagane przez bukmachera dane.
 • Zaakceptuj regulamin i potwierdź swoją rejestrację kodem SMS.
 • Zaloguj się na konto i wpłać środki na grę (min. 50 zł, żeby zgarnąć cashback).
 • Postaw pierwszy zakład (min. stawka 50 zł, min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs każdego z nich min. 1.60).
 • Udało się i wygrałeś? Brawo!
 • Przegrałeś? Otrzymasz zwrot 50% stawki (max. 50 zł).

W telegraficznym skrócie ujmując, wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem u Fuksiarza, wpłacisz co najmniej 50 złotych na grę, a następnie wyślesz kwalifikowany zakład za min. 50 zł (AKO, min. kurs zdarzenia to 1.60). Jego ubezpieczenie zostanie przypisane automatycznie i w ten sam sposób otrzymasz od bukmachera Fuksiarz cashback.

Warunki obrotu

Warunki obrotu, ale jakie warunki obrotu? Fuksiarz stawia, jak sam to określa, na prawdziwy cashback. W związku z tym zwrot nie podlega żadnemu obrotowi. Otrzymany bonus możesz wypłacić i zmykać gdzieś indziej lub próbować szczęścia dalej. Decyzja leży po Twojej stronie.

Fuksiarz cashback bez limitu na La Ligę

cashback bez limitu na la ligę

Jeden zakład bez ryzyka to za mało? Zgadzamy się! Dlatego też regularnie możesz odbierać u bukmachera Fuksiarz cashback bez limitu. Na czym polega ta oferta? Z każdego przegranego kuponu zawierającemu tylko mecze La Ligi, na Twoje konto może wpaść nawet 200zł! Nigdzie nie biegnij. Najpierw zapoznaj się z opisanymi poniżej warunkami promocji.

Jak zgarnąć cashback bez limitu na La Ligę?

 • Codziennie na stronie Fuksiarza możesz obstawiać ligę hiszpańską z cashbackiem bez limitu. Obstawiaj na kuponie zdarzenia z niej, żeby bukmacher objął Cię ubezpieczeniem.
 • Wysokość zwrotu zależy od tego, ile zdarzeń z oferty “cashback” umieścisz na swoim kuponie. Zakład pojedynczy to 1% zwrotu, a podwójny 2%.

Pełna tabela:

Ilość zdarzeń12345678910-1920-2930
Zwrot stawki1%2%3%4%5%8%12%15%17%20%35%50%
 • Z Cashbacku bez limitu możesz korzystać codziennie,
 • Maksymalna kwota zwrotu za jeden kwalifikowany kupon wynosi 200 zł.

Na pierwszy rzut oka, warunki jakimi objęty jest ten oto u buka Fuksiarz zakład bez ryzyka mogą się wydawać nieco skomplikowane. Wystarczy się jednak w nie nieco dokładniej wczytać.

Warunki obrotu

Choć sam Fuksiarz cashback bez limitu nie powala wysokością zwrotu (mamy tu na myśli % stawki), to miło, że bukmacher zwraca część kasy z przegranych zakładów. Nie każdy operator zdecydował się na taki ukłon w stronę graczy.

Dobrą informacją jest fakt, że i ten bonus, podobnie, jak powitalny w zakładach Fuksiarz zakład bez ryzyka, nie podlega żadnym warunkom obrotu. Zwrot otrzymasz od razu po rozliczeniu kuponu i możesz go od przysłowiowej ręki wypłacić.

Freebet 10 zł w aplikacji mobilnej

Trzecia część oferty powitalnej w Fuksiarzu to freebet 10 zł. Możesz go otrzymać w aplikacji mobilnej. Wymagana jest rejestracja, weryfikacja i pierwszy depozyt o wartości minimum 50 zł właśnie na telefonie. Darmowy zakład zostanie dopisany do Twojego konta w ciągu maksymalnie 72 godzin. Będziesz mógł zagrać za niego kupon akumulowany, a więc taki, który składa się z co najmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich wynosi minimum 1.40.

Warunki obrotu

Obrót? Jaki obrót? Wygrana z freebetu, która jest pomniejszana o jego wartość, trafi na saldo gotówkowe. Wypłacasz od razu lub grasz dalej – sam decydujesz!

Cashbacki to nie wszystko!

Myślisz, że skoro u bukmachera Fuksiarz cashback idzie tak grubo i oferowany jest w różnych wariantach, to nie znalazło się tutaj miejsce na inne promocje bukmacherskie? A gdzież tam! Fuksiarz ma dla Ciebie jeszcze kilka ciekawych ofert.

Mega Kursy Boost

Jest to sposób na powiększenie wygranej na kuponie. Przejdź do zakładki “boost” w ofercie Fuksiarza, a znajdziesz tam kilka ciekawych meczy, dla których bukmacher podwyższył kursy bukmacherskie. Ten Fuksiarz bonus również nie podlega warunkom obrotu i dostępny jest każdego dnia!

Early Payout

Już zacierałeś ręce na wygraną, kiedy Twój faworyt prowadził 2:0, a tu klops, 2:1, 2:2 a nawet i 2:3? Znasz to uczucie? Bukmacher Fuksiarz także. Dlatego w jego ofercie pojawiła się propozycja “Early Payout”. Jeśli zagrasz dowolny mecz z rozgrywek objętych ofertą, to bukmacher rozliczy Twój zakład jako wygrany, kiedy wskazana przez Ciebie drużyna w dowolnym momencie meczu obejmie dwubramkowe prowadzenie. Ten Fuksiarz bonus obejmuje następujące ligi: Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, Ligue 1, La Liga, Bundesliga, Ekstraklasa, Puchar Polski, el. MŚ Europa.

FAQ

Jaki jest u buka Fuksiarz bonus powitalny?

To cashback 100% do 50 złotych bez obrotu, cashback 200 zł bez limitu na La Liga oraz 10 zł freebetu w aplikacji!

O jakich warunkach bonusu Fuksiarz cashback muszę pamiętać?

Min. stawka 20 zł oraz minimalnie dwa zdarzenia na kuponie o kursie min. 1.20 każde.

Czy cashback Fuksiarza wymaga obrotu?

Nie. Bonus trafia na saldo gotówkowe, dostępne do wypłaty.

Czy Fuksiarz zakład bez ryzyka podlega podatkowi?

Nie. Fuksiarz zwraca 100% i nie wymaga obrotu!

Czym jest u bukmachera Fuksiarz cashback bez limitu na La Ligę?

To Fuksiarz zakład bez ryzyka, dzięki któremu za każdy przegrany kupon z La Ligi możesz zgarnąć nawet 200 złotych zwrotu. Warto jednak zaznajomić się z warunkami promocji, bo jest w nich kilka kluczowych zmiennych.