Łap ubezpieczenie!

Fuksiarz BONUS 500 ZŁ

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 16/04/2021

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

Fuksiarz bonus powitalny na 16/04/2021

Kolejny operator zameldował się na polskiej arenie bukmacherskiej! Chcesz odebrać od bukmachera Fuksiarz bonus powitalny? Zerknij najpierw, jak wyglądają jego zasady. Tak, aby niczego ważnego nie pominąć.

Fuksiarz bonus na start 2021

Jeśli zechcesz wypróbować ofertę nowego bukmachera, na przywitanie otrzymasz zakład ubezpieczony do kwoty 500 zł. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie jest to pełen cashback, albowiem zwrot wynosi tylko 50% stawki pierwszego, nieudanego zakładu.

Fuksiarz bonusKwota bonusuRodzaj bonusu Fuksiarz
Cashback powitalny 50%do 500 złKod promocyjny: niewymagany
Cashback bez końca 50%do 2000 złpromocja cykliczna
BOOSTpodwyższone kursypromocja cykliczna

Fuksiarz bonus powitalny do 500 zł

Fuksiarz bonus na start

500 zł to maksymalny bonus. Fuksiarz rozdaje go w ramach zakładu ubezpieczonego dla każdego nowego klienta, który spełni krótkie warunki promocji. To rzecz jasna może się podobać, ale jest też mroczniejsza strona oferty powitalnej. Mamy na myśli fakt, że na konto wraca tylko 50% stawki, a nie 100%, jak ma to miejsce u zdecydowanej większości legalnych bukmacherów.

Jak dostać cashback?

Choć do cashbacku nie jest potrzebny kod promocyjny, to warto jednak sprawdzić, czy taki kod jest dostępny w Fuksiarzu. Jeśli tak, to całkiem możliwe, że pociągnie on za sobą dodatkowe profity dla noworejestrujących się klientów Fuksiarza. Wracając do zakładu ubezpieczonego, jego odbiór jest dość prosty, ale żeby nie było, że coś pominiesz: spójrz na poniższe etapy od rejestracji konta aż po odbiór bonusu powitalnego.

 • Zarejestruj się na stronie Fuksiarza.
 • Podczas rejestracji zaznacz „Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Wpłać pierwszy depozyt.
 • Minimalna kwota uprawniająca do odbioru ubezpieczenia to 20 zł.
 • Przygotuj kupon AKO (min. 2 zdarzenia).
 • Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.20.
 • Wówczas bukmacher obejmie Twój kupon ubezpieczeniem.
 • Na wypadek przegranej otrzymasz zwrot.
 • Będzie to 50% postawionego zakładu – podatek bukmacherski w wysokości 12%.

Warunki obrotu

Zwrot trafia na saldo gracza i nie wymaga dodatkowego obrotu, ale powiedzmy to sobie wprost: widzieliśmy lepsze zakłady ubezpieczone. Takie, gdzie zwrot wynosi 100%. Dobrym przykładem jest bukmacher STS, który w odróżnieniu od Fuksiarza, gwarantuje właśnie 100% ubezpieczenia na pierwszym kuponie (do 230 zł), a do tego freebet 30 zł i 100% do 1200 zł.

Jak odebrać bonus w serwisie Fuksiarz? Warunki bonusu w jednym miejscu!

Jeśli już podjąłeś taką decyzję, to pędź po bonus Fuksiarz. Dla pewności zerknij jeszcze na poniższą tabelkę, gdzie zamieściliśmy najważniejsze warunki oferty powitalnej u Fuksiarza.

Fuksiarz bonusWarunki bonusu
Cashback 50% do 500 złkod promocyjny: niewymagany
min. wpłata: 20 zł
kupon AKO
min. kurs zdarzenia: 1.20
wymagany obrót: brak
BIERZ SWÓJ BONUS!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Skoro już szczegółowo opisaliśmy, jak wygląda w serwisie Fuksiarz bonus powitalny, to fajnie byłoby też wiedzieć, jak wypłacić kasę. Co zrobić jeśli już bonus trafi na Twoje konto? Możesz grać dalej, a możesz też błyskawicznie podjąć decyzję o wypłacie.

W zakładach Fuksiarz metody wypłaty prezentują się następująco:

Fuksiarz wypłatyMin. wypłataMax. wypłataProwizja Czas wypłaty
Przelew online*10 zł4 999 zł (do 3 transakcji dziennie)braknawet w 15 min.
Zwykły przelew1 zł200 000 złbrak1-2 dni robocze

* musimy też Cię uświadomić, że przelewy online nie są dostępne dla wszystkich kont bankowych. Fuksiarz współpracuje z następującymi operatorami: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, T-Mobile, GETIN Bank, Noble Bank oraz BNP Paribas. Jeśli nie jesteś posiadaczem konta w jednym z tych banków, wypłacić bonus czy wygrane będziesz mógł jedynie przelewem zwykłym. Na całe szczęście poza dłuższym czasem oczekiwania (do 2 dni roboczych) nic więcej w przypadku takiej wypłaty się nie zmienia.

Pozostałe bonusy

bonus fuksiarz

Jak wygląda w serwisie Fuksiarz oferta promocyjna? Bonus powitalny już znasz, a co jeszcze na Ciebie czeka, jeśli zdecydujesz się przetestować nowego bukmachera? Przede wszystkim cashback bez końca, na warunkach 50% zwrotu do 2000 złotych oraz BOOST i Early Payout. W przypadku tych promocji kolejny raz można odnieść się do bonusu na start. Jeśli chodzi o nasze oczekiwania, a rzeczywistość, to część warunków promocyjnych może się podobać, a część najchętniej byśmy… potłukli 25-kilogramowym młotem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś zapoznał się ze szczegółami i sam wyrobił sobie zdanie, odpowiadając na pytanie: hit czy kit?

Cashback bez końca 50%

Zakład bez ryzyka jest w ofercie powitalnej, ale kolejne ubezpieczenie czeka na Ciebie już w ramach stałej promocji. Ubezpieczyć możesz tutaj nie jeden, a kilka czy nawet kilkanaście kuponów. Warunki oferty są jednak dość zagmatwane. Zatem wyjaśnijmy je po kolei.

Przede wszystkim, zwroty, które możesz otrzymać to 50% postawionych zakładów – podatek bukmacherski 12%. Żeby ubezpieczyć dany kupon, musisz wybrać zdarzenie z oferty cashback. Wyłącznie takie mecze podlegają ubezpieczeniu, pozostała oferta nie zalicza się do tej akcji promocyjnej. Ale to tylko pierwszy warunek, są także kolejne. Na swój kupon możesz wybrać wyłącznie mecze o kursie wynoszącym co najmniej 1.20 lub większym. No i kluczowa zasada: jeśli myślałeś, że zwrot 50% otrzymasz tak łatwo, to zatykamy uszy, bo jęk Twojego zawodu może popsuć nam słuch. Czy jest aż tak źle? No cóż… promocja Fuksiarz została oparta o ilość wydarzeń na kuponie. Im masz ich więcej, tym wyższy procent zwrotu:

 • 1 mecz – 5% zwrotu
 • 2 mecze – 7% zwrotu
 • 3 mecze – 10% zwrotu

I tak dalej, i tak dalej… aż do 15 meczów na jednym kuponie, które gwarantują zwrot… 50% stawki kuponu. Ugryźlibyśmy się w język, ale naprawdę nie możemy, oj nie. Cóż, zwrot 100% można by jeszcze zrozumieć, ale 50% przy 15 wydarzeniach. 15!? Pocieszające jest, że kasa wraca na saldo gracza i możesz ją od razu wypłacić. Jednak i to wygląda na bardzo marny interes…

BOOST

Na stronie Fuksiarz oferta promocji to także klasyka gatunku. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na propozycję „Mega kursy BOOST”, gdzie Fuksiarz podnosi kursy bukmacherskie. Taką ofertę można spotkać praktycznie u wszystkich legalnych operatorów w Polsce, ale to nie powód, by karcić Fuksiarza, a idealny moment, by przyznać: tym razem stanął na wysokości zadania! Jedyne, co życzylibyśmy sobie, by zostało poprawione, to zwiększenie liczby wydarzeń. Faktycznie kursy podnoszone są na fajnych warunkach, ale liczba meczów jest mocno ograniczona. Aby sprawdzić, co aktualnie Fuksiarz „BOOSTUJE”, kliknij w menu głównym w sekcję „BOOST”. Obok zobaczysz też liczbę zdarzeń i rzadko kiedy przekracza ona kilka pozycji.

Early Payout

Fuksiarz early payout

O ile wcześniej Fuksiarza nieco krytykowaliśmy (ale zasłużenie), bo w serwisie Fuksiarz bonus powitalny czy poprzednie promocje pozostawiają nieco do życzenia, to teraz, Early Payout, to naszym zdaniem istny majstersztyk!

Ten bonus Fuksiarz musi się podobać. Zwłaszcza, że bukmacher jest w tym zakresie pionierem na polskim rynku zakładów sportowych. Już wyjaśniamy, o co chodzi z tym Early Payout.

Dzięki tej propozycji możesz zamknąć swój zakład przed czasem i otrzymać 100% wygranej! Od razu wyjaśniamy, że nie jest to cashback, bo w takiej ofercie nigdy nie otrzymasz za sprzedaż kuponu 1:1 tego, co byś wygrał, trzymając zakład do końca. W Early Payout już jak najbardziej tak!

Jak aktywować Early Payout?

 • Postaw zakład na zwycięstwo (1X2).
 • Do promocji zaliczają się wyłącznie zakłady przedmeczowe.
 • Jeśli w trakcie meczu, „Twoja” drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, możesz zamknąć zakład!
 • Otrzymasz wówczas 100% wygranej, niezależnie od dalszych losów meczu!

No i jak? Prawda, że fajnie? Koszmar 90 minuty czy doliczonego czasu gry, kiedy ktoś nagle odwraca losy meczu już nie musi Cię trapić. Takie na stronie Fuksiarz promocje to my lubimy. I nie można było tak od razu?

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

Żeby nie wpuścić się w maliny… To nie żart, a bolesna prawda, której doświadcza wielu początkujących graczy na zakładach bukmacherskich. Nie ma tu tak naprawdę znaczenia, czy chodzi o bonus Fuksiarz czy o innego operatora. Warunki promocji to świętość, z którą powinieneś dokładnie się zapoznać. Czytając je tylko pobieżnie albo niekiedy i wcale: łatwo możesz się samemu oszukać.

Prosty przykład? Żeby odebrać cashback od Fuksiarza, musisz umieścić na kuponie dwa zdarzenia z kursami min. 1.20. Co by było, gdybyś nie przeczytał o tym w regulaminie i zagrał za 1000 zł pierwszy kupon na zdarzenia o kursie 1.19 każde? Nie otrzymałbyś zwrotu na wypadek przegranej! I zabrakłoby Ci… 0.01 x2. I co? Warto czytać regulamin bonusu? Warto!

FAQ

Jaki jest najwyższy w serwisie Fuksiarz bonus powitlany?

Najwyższy bonus Fuksiarz to 50% cashback do 500 zł. Wciąż czekamy na kod promocyjny, który da coś więcej.

Jak otrzymać od Fuksiarza bonus na start?

Wpłać min. 20 zł, zagraj kupon AKO (min. 2 zdarzenia, min. kurs 1.20 na każde). Jeśli nie trafisz, dostaniesz zwrot.

Czy bonus u Fuksiarza wymaga obrotu?

Promocja Fuksiarz na start nie jest objęta wymogiem obrotu.

Czy u bukmachera Fuksiarz promocje się łączą?

Tak. Z wszystkich aktualnych promocji możesz korzystać niezależnie od siebie.

Jak wpłacać i wypłacać na Fuksiarz.pl?

W Fuksiarz minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł. Możesz wpłacać przelewami online lub kodem Blik, a wypłacać przelewami online/przelewami zwykłymi.