Łap ubezpieczenie!

Fuksiarz bonus 500 zł

Fuksiarz

60/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 09/06/2023
 • zakład bez ryzyka do 500 zł i bez obrotu
 • mnóstwo promocji i akcji boostowych

Fuksiarz bonus przygotował… nietuzinkowy

W Fuksiarzu bonus to ubezpieczenie zakładu aż do 500 zł jako cashback 50%. Za to bez warunków obrotu!

Fuksiarz bonus powitalny na 09/06/2023

Nowy operator rozgościł się na polskiej arenie bukmacherskiej, że ho ho! Chcesz odebrać od bukmachera Fuksiarz bonus powitalny? Zerknij najpierw, jak wyglądają jego zasady. Tak, aby niczego ważnego nie pominąć.

Fuksiarz bonus na start 2023

Jeśli zechcesz wypróbować ofertę nowego bukmachera, na przywitanie otrzymasz zakład ubezpieczony do kwoty 500 zł. I choć jest to 50% zwrot, to najbardziej podoba nam się fakt, że cashback nie ma warunków obrotu. Możesz od ręki zlecić wypłatę!

Fuksiarz bonusKwota bonusuRodzaj bonusu Fuksiarz
Zakład bez ryzyka 50%do 500 złKod promocyjny: sprawdź
Cashback bez końca 50%do 200 zł za każdy kuponpromocja cykliczna
BOOSTpodwyższone kursypromocja cykliczna

Fuksiarz bonus powitalny do 500 zł

Fuksiarz bonus cashback do 500 zł

500 zł to maksymalny bonus. Fuksiarz rozdaje go w ramach zakładu ubezpieczonego dla każdego nowego klienta, który spełni krótkie warunki promocji. Na konto gracza wraca co prawda 50% stawki, a nie 100%, jak ma to miejsce u większości legalnych bukmacherów. Fuksiarz konkuruje jednak z nimi czymś innym: warunkami obrotu. Podczas, kiedy u innych bukmacherów musisz obracać swoim bonusem raz, dwa czy nawet cztery razy, na Fuksiarzu zwrot nie posiada żadnych dodatkowych warunków obrotu!

Jak dostać zakład bez ryzyka?

Sprawdź jak działa na Fuksiarzu kod promocyjny. Całkiem możliwe, że pociągnie on za sobą dodatkowe profity dla noworejestrujących się klientów bukmachera. Wracając do zakładu ubezpieczonego, jego odbiór jest dość prosty, ale żeby nie było, że coś pominiesz: spójrz na poniższe etapy od rejestracji konta aż po odbiór bonusu powitalnego.

 • Zarejestruj się na stronie Fuksiarza.
 • Podczas rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Wpłać pierwszy depozyt.
 • Minimalna kwota uprawniająca do odbioru ubezpieczenia to 50 zł.
 • Przygotuj kupon AKO (min. 2 zdarzenia).
 • Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.20.
 • Wówczas bukmacher obejmie Twój kupon ubezpieczeniem.
 • Na wypadek przegranej otrzymasz zwrot.
 • Będzie to 50% postawionego zakładu – podatek bukmacherski w wysokości 12%.

Warunki obrotu

Zwrot trafia na saldo gracza i nie wymaga dodatkowego obrotu. Co to oznacza? Ano tyle, że możesz wypłacić kasę i próbować szczęścia gdzieś indziej albo jeszcze raz puścić kupon na Fuksiarzu i skorzystać chociażby z kolejnego, tym razem regularnego cashbacku!

Jak odebrać bonus w serwisie Fuksiarz? Warunki bonusu w jednym miejscu!

Jeśli już podjąłeś taką decyzję, to pędź po bonus Fuksiarz. Dla pewności zerknij jeszcze na poniższą tabelkę, gdzie zamieściliśmy najważniejsze warunki oferty powitalnej u Fuksiarza.

Fuksiarz bonusWarunki bonusu
ZBR 50% do 500 złKod promocyjny: sprawdź
min. wpłata: 50 zł
kupon AKO
min. kurs zdarzenia: 1.20
wymagany obrót: brak
BIERZ SWÓJ BONUS!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Skoro już szczegółowo opisaliśmy, jak wygląda w serwisie Fuksiarz bonus powitalny, to fajnie byłoby też wiedzieć, jak wypłacić kasę. Co zrobić jeśli już bonus trafi na Twoje konto? Możesz grać dalej, a możesz też błyskawicznie podjąć decyzję o wypłacie.

W zakładach Fuksiarz metody wypłaty prezentują się następująco:

Fuksiarz wypłatyMin. wypłataMax. wypłataProwizja Czas wypłaty
Przelew online10 zł4 999 zł (do 3 transakcji dziennie)braknawet w 15 min.
Zwykły przelew5 zł200 000 złbrak1-2 dni robocze

Fuksiarz współpracuje z następującymi operatorami: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, T-Mobile, GETIN Bank, Noble Bank oraz BNP Paribas. Jeśli nie jesteś posiadaczem konta w jednym z tych banków, wypłacić bonus czy wygrane będziesz mógł jedynie przelewem zwykłym. Na całe szczęście poza dłuższym czasem oczekiwania (do 2 dni roboczych) nic więcej w przypadku takiej wypłaty się nie zmienia.

Pozostałe bonusy

Jak wygląda w serwisie Fuksiarz oferta promocyjna? Bonus powitalny już znasz, a co jeszcze na Ciebie czeka, jeśli zdecydujesz się przetestować nowego bukmachera? Przede wszystkim cashback bez końca, na warunkach 50% zwrotu do 200 złotych za każdy przegrany kupon oraz BOOST i Early Payout. Szczególnie może podobać się oferta cashbacku bez końca, gdzie praktycznie w każdy dzień tygodnia możesz stawiać regulaminowe zakłady, a kiedy się nie uda, otrzymać odpowiedni zwrot.

Cashback bez limitu

Fuksiarz cashback bez limitu

Zakład bez ryzyka jest w ofercie powitalnej, ale kolejne ubezpieczenie czeka na Ciebie już w ramach stałej promocji. Ubezpieczyć możesz tutaj nie jeden, a kilka czy nawet kilkanaście kuponów. Warunki oferty są co prawda nieco skomplikowane, ale warto się z nimi zapoznać, bo sama promocja wygląda, a nawet nie wygląda, a jest, okazała.

Przede wszystkim, zwroty, które możesz otrzymać to 50% stawki postawionych zakładów minus oczywiście podatek bukmacherski 12%. Żeby ubezpieczyć dany kupon, musisz wybrać zdarzenie z oferty cashback. Wyłącznie takie mecze podlegają ubezpieczeniu, pozostała oferta nie zalicza się do tej akcji promocyjnej. Ale to tylko pierwszy warunek, są także kolejne. Na swój kupon możesz wybrać wyłącznie mecze o kursie wynoszącym co najmniej 1.60 lub większym. No i kluczowa zasada: jeśli myślałeś, że zwrot 50% otrzymasz tak łatwo, to zatykamy uszy, bo jęk Twojego zawodu może popsuć nam słuch. Czy jest aż tak źle? No cóż… promocja Fuksiarz została oparta o ilość wydarzeń na kuponie. Im masz ich więcej, tym wyższy procent zwrotu:

 • 3 pozycje – 1% zwrotu
 • 4 pozycje – 2% zwrotu
 • 5 pozycji – 5% zwrotu

I tak dalej, i tak dalej… aż do 30 pozycji na jednym kuponie, które gwarantują zwrot 50% stawki kuponu. To jeszcze nie wszystko, bo tak, jak w ofercie powitalnej, tak i w cashbacku bez końca, kasa wraca na saldo gracza i możesz ją od razu wypłacić.

BOOST

Na stronie Fuksiarz oferta promocji to także klasyka gatunku. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na propozycję “Mega kursy BOOST”, gdzie Fuksiarz podnosi kursy bukmacherskie. Taką ofertę można spotkać praktycznie u wszystkich legalnych operatorów w Polsce, ale to nie powód, by karcić Fuksiarza, a idealny moment, by przyznać: nowy operator stanął na wysokości zadania i niczym nie ustępuje starym wyjadaczom! Kursy podnoszone są na fajnych warunkach, ale liczba meczów jest dość ograniczona. Aby sprawdzić, co aktualnie Fuksiarz “BOOSTUJE”, kliknij w menu głównym w sekcję “BOOST”. Obok zobaczysz też liczbę zdarzeń.

Early Payout

Fuksiarz Early Payout

W serwisie Fuksiarz bonus powitalny i regularnie promocje jeszcze się nie kończą. Czas przedstawić teraz Early Payout. To naszym zdaniem istny majstersztyk! Ten bonus Fuksiarz musi się podobać. Zwłaszcza, że bukmacher jest w tym zakresie pionierem na polskim rynku zakładów sportowych. Już wyjaśniamy, o co chodzi z tym Early Payout.

Dzięki tej propozycji możesz zamknąć swój zakład przed czasem i otrzymać 100% wygranej! Od razu wyjaśniamy, że nie jest to cashback, bo w takiej ofercie nigdy nie otrzymasz za sprzedaż kuponu 1:1 tego, co byś wygrał, trzymając zakład do końca. W Early Payout już jak najbardziej tak!

Jak aktywować Early Payout?

 • Postaw zakład na zwycięstwo (1X2).
 • Do promocji zaliczają się wyłącznie zakłady przedmeczowe.
 • Jeśli w trakcie meczu, “Twoja” drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, możesz zamknąć zakład!
 • Otrzymasz wówczas 100% wygranej, niezależnie od dalszych losów meczu!

No i jak? Prawda, że fajnie? Koszmar 90 minuty czy doliczonego czasu gry, kiedy ktoś nagle odwraca losy meczu już nie musi Cię trapić. Takie na stronie Fuksiarz promocje to my lubimy. I nie można było tak od razu?

Fuks Kreator

To kolejna ciekawa propozycja od Fuksiarza. Co prawda nie jest to stricte bonus, ale oferta, która na polskim rynku pojawia się do tej pory niezwykle rzadko. Gracze za pomocą Fuks Kreatora mogą połączyć w jeden zakład kilka zdarzeń z jednego wydarzenia, otrzymując jeszcze wyższy kurs bukmacherski. Przykładowo, możesz postawić na wygraną reprezentacji Polski, liczbę bramek i rzutów rożnych.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

Żeby nie wpuścić się w maliny… To nie żart, a bolesna prawda, której doświadcza wielu początkujących graczy na zakładach bukmacherskich. Nie ma tu tak naprawdę znaczenia, czy chodzi o bonus Fuksiarz czy o innego operatora. Warunki promocji to świętość, z którą powinieneś dokładnie się zapoznać. Czytając je tylko pobieżnie albo niekiedy i wcale: łatwo możesz się samemu oszukać.

Prosty przykład? Żeby odebrać cashback od Fuksiarza, musisz umieścić na kuponie dwa zdarzenia z kursami min. 1.20. Co by było, gdybyś nie przeczytał o tym w regulaminie i zagrał za 1000 zł pierwszy kupon na zdarzenia o kursie 1.19 każde? Nie otrzymałbyś zwrotu na wypadek przegranej! I zabrakłoby Ci… 0.01 x2. I co? Warto czytać regulamin bonusu? Warto!

FAQ

Jaki jest najwyższy w serwisie Fuksiarz bonus powitalny?

Najwyższy bonus Fuksiarz to 50% cashback do 500 zł.

Jak otrzymać od Fuksiarza bonus na start?

Wpłać min. 20 zł, zagraj kupon AKO (min. 2 zdarzenia, min. kurs 1.20 na każde). Jeśli nie trafisz, dostaniesz zwrot.

Czy bonus u Fuksiarza wymaga obrotu?

Promocja Fuksiarz na start nie jest objęta wymogiem obrotu.

Czy u bukmachera Fuksiarz promocje się łączą?

Tak. Z wszystkich aktualnych promocji możesz korzystać niezależnie od siebie.

Jak wpłacać i wypłacać na Fuksiarz.pl?

W Fuksiarz minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł. Możesz wpłacać przelewami online lub kodem Blik, a wypłacać przelewami online/przelewami zwykłymi.