Lepszy!

Nowy cashback bez limitu w Fuksiarzu!

Odbierz cashback!

Cashback bez limitu gwarantuje nawet 200 zł za każdy przegrany kupon w serwisie Fuksiarz.pl. O ile sama promocja nie jest niczym nowym, to jej odświeżone zasady już tak!

Fuksiarz.pl Cashback Bez Limitu

Po pierwsze, liczba zakładów objętych promocją jest nieograniczona. Fuksiarz przewidział trzy stopnie zwrotu stawki. Środki otrzymane z tytułu Cashbacku bez limitu nie wymagają obrotu! Możesz wypłacić je od razu na konto bankowe lub kontynuować grę.

Po drugie, promocja obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe z oferty (oprócz zakładów specjalnych). Aby skorzystać z promocji, wystarczy dodać określone zdarzenie z kursem min. 2.00. Po wybraniu spotkań do zakładu i ustawieniu stawki, pod kuponem pojawi się wartość ewentualnego zwrotu z tytułu Cashback. Jego procent zależy od liczby spotkań na kuponie. Jeśli widzisz komunikat, to znaczy, że kupon objęty jest promocją, a przedstawiona kwota automatycznie trafi na Twoje konto gracza w razie przegranej.

Po trzecie, zwrot środków odbierzesz już za zakład pojedynczy! Co prawda w tym przypadku procent zwrotu wynosi 5%, ale nie ma co kręcić nosem biorąc pod uwagę dwa powyższe akapity. Tym bardziej, że po dodaniu dwóch zdarzeń spełniających warunki promocji do kuponu, otrzymujesz gwarantowane 7% zwrotu postawionej stawki. Przedstawiamy pełną tabelę:

Ilość zdarzeń123456789101112131415
Zwrot stawki5%7%10%12%15%17%20%22%25%27%30%35%40%45%50%

Cashback bez limitu gwarantuje więc dodatkowe środki na każdym przegranym kuponie, a dodatkowe pieniądze trafiają na Twoje konto od razu po rozliczeniu zakładu. Pamiętaj tylko, że środki wypłacane dzięki Cashback kumulują się na dedykowanym koncie. W każdej chwili możesz zdecydować, co z nimi zrobisz: wypłacić je na konto bankowe lub kontynuować grę w Fuksiarzu!

Nie masz konta w Fuksiarzu? Najwyższa pora to nadrobić!

Fuksiarz

73/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29/01/2023
  • zakład bez ryzyka do 500 zł i bez obrotu
  • pakiet Polsat Box Go Sport!

Kod promocyjny Fuksiarz? Sprawdź!

Oferta powitalna w serwisie Fuksiarz: zakład bez ryzyka do 500 zł i bez obrotu. Kod promocyjny Fuksiarz: też już jest i daje pakiet Polsat Box Go Sport za darmo!