Przed nami Fame MMA 16 - kto walczy tym razem?

Fame MMA 16 to z pewnością wydarzenie sportowe, na które czeka wielu fanów rozrywki ale i także mieszanych sztuk walki. Kto w tej edycji zawalczy o zwycięstwo? 

Gala Fame MMA 16 odbędzie się 5 listopada 2022 roku w ArenIe Gliwice, gdzie odbędzie się 10 walk celebrytów i gwiazd polskiego internetu. To wydarzenie zawsze przyciąga szeroką widownię. Kogo można się spodziewać w tej edycji? Sprawdźmy, czy organizatorzy przewidzieli czyjeś debiutanckie walki i jak wyglądają zakłady bukmacherskie na Fame MMA 16.

Fame MMA 16 – karta walk.

Zanim jednak rozpoczną się starcia, informacje, które są najbardziej pożądane przez fanów Fame MMA zawarte są w karcie walk. Chodzi o nazwiska influencerów, którzy będą walczyć w oktagonie, a także konfiguracje starć, czyli informację o tym kto wystąpi przeciwko komu. Przed nami 16 edycja tego widowiska,  mimo to federacja zadbała o to, by widzowie z zaciekawieniem oglądali pojedynki. Kogo możemy się spodziewać podczas walcz? 

Niewątpliwie największe zaciekawienie budzą influencerzy z projektu Team X i Ekipy Friza. Mowa o Marcinie Dubielu i Trombie, którzy zapowiadali wiele emocji i niezwykłych wrażeń. Kto w tym starciu okaże się zwycięski? Musimy czekać do 5 listopada, by się o tym przekonać.

 Ciekawa może okazać się też walka Jacka Murańskiego i Roberta Pasuta, znanego jako Sutanator. Robert miał okazę już walczyć podczas gali Fame MMA 13. Wówczas zmierzył się z Jakubem “Japczan” Piotrowiczem. Podczas tego starcia Pasuta znokautował Japczana w pierwszej rundzie i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo. Jacek Murański z kolei miał okazję wykazać się w 15 edycji widowiska. Walczył wówczas z Arkadiuszem Tańcula, z którym przegrał po przyjęciu serii ciosów. Ciekawe jak potoczy się ta walka.

Podczas 16 edycji Fame MMA walkę stoczy także Mariusz “Hejter” Słoński i Amadeusz “Ferrari” Roślik. Hejtera po raz pierwszy można było oglądać podczas Fame MMA 7, kiedy to wygrał walkę z Tomkiem Olejnikiem. Słoński ma na swoim koncie jeszcze kilka walk, więc obeznanie w oktagonie może być kluczowe.

Amadeusz “Ferrari” Roślik również miał już swoje przygody podczas Fame MMA, któe kończył się z różnym skutkiem  Zadebiutował podczas drugiej edycji wydarzenia, wygrywając z Sylwestrem Tkoczem w pierwszej rundzie. W kolejnym wydarzeniu z kolei przegrał z Dawidem Malczyńskim po decyzji sędziów, podobnie jak podczas Fame MMA 4, kiedy walczył z Adrianem Polańskim. Dostał kolejną szansę, której nie wykorzystał i podczas Fame MMA 7 nielegalnie kopnął w twarz swojego rywala. Brał udział również podczas Fame MMA 10 i 11. Niewątpliwie jego starcie z Hejterem może okazać się niezwykle ciekawe i emocjonujące.

Fame MMA 16 – kursy.

Jak przedstawiają się zakłady bukmacherskie na Fame MMA 16? Sporo operatorów ma już ofertę na poszczególne walki, a kursy na Fame MMA 16 są naprawdę ciekawe! Oto propozycje od Betclic:

Walka Fame MMA 16Kursy
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.