Nowa twarz bukmachera!

Łukasz Gikiewicz ambasadorem LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie ogłosiło, że Łukasz Gikiewicz dołączył właśnie do zespołu jako ambasador marki. Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław z 2012 roku będzie  współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w  mediach społecznościowych i na YouTube. 

Łukasz Gikiewicz twarzą LV BET

Łukasz Gikiewicz urodził się w Olsztynie i to właśnie na Warmii stawiał pierwsze piłkarskie kroki  reprezentując barwy m.in. Stomilu Olsztyn czy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Seniorską karierę  rozpoczynał w Olimpii Elbląg, później grał także w Wigrach Suwałki czy ŁKS Łódź, aż w 2010 roku trafił  do Śląska Wrocław, z którym w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski. Rok później wyjechał z kraju i  rozpoczął zagraniczną karierę, podczas której występował m.in. na Cyprze (Omonia Nikozja, AEL  Limassol), w Bułgarii (Lewski Sofia), a później także poza Europą – w Arabii Saudyjskiej (Al-Wehda  Club Mekka, Al-Batin FC, Hajer Club), Tajlandii (Ratchaburi FC, BEC Tero Sasana) czy Jordanii (Al Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju, a na  dodatek został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy indyjskiego klubu Chennaiyin FC. 

Łukasz Gilkiewicz twarzą LV BET

Teraz Łukasz Gikiewicz został ambasadorem LV BET. Współpraca będzie się opierać przede wszystkim na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych bukmacherasamego piłkarza oraz w serwisie YouTube. Na drugą połowę roku zapowiadane są nawet bardziej nieszablonowe działania związane z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi! Jako ekspert w swojej dziedzinie, Gilkiewicz będzie się dzielił spostrzeżeniami i wnioskami z użytkownikami LV BET. Fani mogą się zatem spodziewać licznych akcji aktywacyjnych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Bukmacher zapowiada, że współpraca z piłkarzem potrwa co najmniej do końca kwietnia 2023 roku. 

Współpraca z bukmacherem

Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu  krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim  fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w  nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne  mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z  udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to  prawdziwy skarb – mówi Marcin Doszczeczko, CEO LV BET Zakłady Bukmacherskie. 

Jestem podekscytowany że przez najbliższy rok będę mógł dzielić się z klientami LV BET swoimi  spostrzeżeniami dotyczącymi piłki nożnej w wielu zakątkach świata. Mogę zagwarantować, że w  czasie naszej współpracy nigdy nie zabraknie dobrego humoru i szerokiego uśmiechu, a obserwujący  nas fani piłki z pewnością nie będą się nudzić – czy to ze względu na ciekawe opowieści, czy na różne  akcje i konkursy, które przygotowujemy z LV BET. A wszystko to w obliczu zbliżającego się  najważniejszego wydarzenia w świecie futbolu, czyli mundialu. Szykują się piękne piłkarskie miesiące! – opowiada Łukasz Gikiewicz.

Jesteśmy bardzo ciekawi owoców współpracy LV BET z Gikiewiczem. Będziemy na pewno na bieżąco informowali Cię o najciekawszych akcjachg promocyjnych w dziale “Nowe promocje” na legalbuk.pl!