Jasny faworyt

EURO 2020: mecz Francja - Szwajcaria kursy

Dla Francuzów konfrontacja ze Szwajcarią powinna być tylko przystankiem w drodze do większych wyzwań. Na mecz Francja – Szwajcaria kursy są po stronie “Les Blues”, którzy w końcu są aktualnymi Mistrzami Świata. Jeśli podopieczni Didiera Deschampsa odpadną ze Szwajcarią, to byłaby to największa niespodzianka tegorocznego Euro. Trudno zakładać taki scenariusz, ale jak to w sporcie – nic nie można wykluczyć!

Euro 2020: mecz Francja – Szwajcaria kursy

Spotkanie Francja – Szwajcaria zostanie 28 czerwca o godzinie 21:00. Francuzi mają za sobą twardą rywalizację w grupie F, która była określana mianem “grupy śmierci”. Jak przystało na głównego faworyta do zwycięstwa w Euro 2020 Francja awansowała do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. “Les Blues” pokonali Niemców 1:0, a następnie dwukrotnie zremisowali z Węgrami 1:1 i Portugalią 2:2. Dorobek pięciu punktów pozwolił wygrać rywalizację w zestawieniu grupy F.

Na konfrontacje Francja – Szwajcaria zakłady bukmacherskie przygotowały bogatą ofertę typów przedmeczowych i “na żywo”. Euro 2020 kursy u legalnych operatorów umożliwiają granie rozbudowanych kuponów o rynki na wynik, strzelców, liczbę goli itd. W 1/8 finału w zakładach bukmacherskich można typować również: kto awansuje do kolejnej fazy turnieju? Zwróć uwagę, że tym razem w razie remisu będzie dogrywka, a jeśli dodatkowy czas nie wyłoni zwycięzcę, to będziemy świadkami konkursu rzutów karnych.

Kursy na Francję

Nie tylko na mecz Francja – Szwajcaria kursy faworyzują “Trójkolorowych”. Już długo przed turniejem Euro 2020 bukmacherzy typowali, że francuska reprezentacja sięgnie w tych rozgrywkach po złoty medal. Francuzi na poprzednim Euro przegrali w finale, ale później zrehabilitowali się za to wygrywając tytuł Mistrzów Świata. Tak naprawdę na dwóch wielkich turniejach podopieczni Didiera Deschampsa nie zawodzili i tak ma być również tym razem. W grupie F Francja już na starcie musiała walczyć z byłym Mistrzem Świata (Niemcami) i aktualnym Mistrzem Europy (Portugalia). Francuzi żadnego z tych meczów nie przegrali, co pokazuje, że do Euro 2020 są dobrze przygotowany.

Kursy na Szwajcarię

W meczu Francja – Szwajcaria zakłady bukmacherskie nie patrzą optymistycznie na postawę drużyny prowadzonej przez Vladimira Petkovica. Szwajcarzy wypełnili swój cel minimum, a więc awansowali z grupy A, gdzie skonfrontowali się z Walią, Włochami i Turcją. “Helweci” zdobyli 4 punkty – remisując z Walijczykami i zwyciężając z Turkami. Przeciwko “Squadra Azzurra” Szwajcaria przegrała 0:3. Wynik w konfrontacji z Włochami niejako pokazuje, że Szwajcarii do europejskiej czołówki wciąż sporo brakuje. To jednak zespół, który na Euro 2016 zremisował z Francją 0:0 w fazie grupowej tamtego turnieju. Czy to zapowiada wyrównane starcie?

Francja – Szwajcaria zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Wielu bukmacherów w Polsce oferuje na mecz Francja – Szwajcaria kursy, które mogą być dodatkowo podwyższone za pośrednictwem promocji BOOST itd.  Typowanie tego pojedynku w zakładach nie jest złym pomysłem, jeśli spojrzymy na promocje bukmacherów. W czasie Euro 2020 operatorzy zakładów udostępniają specjalne bonusy i konkursy dla nowych klientów. Dzięki temu można zyskać bonus na obstawianie meczu Francja – Szwajcaria.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W pojedynku Francja – Szwajcaria zakłady premiują umiejętności Karima Benzemy i spółki. To oznacza, że kursy na Francję są niższe niż typowanie na Szwajcarię. W tym spotkaniu to “Helweci” są ustawiani w roli niżej notowanego rywala, więc typując wygraną szwajcarskiej reprezentacji można zdecydowanie więcej zarobić. Wystarczy spojrzeć na wartości kursowe. Wygrana Francji? Średni kurs u polskich bukmacherów to 1.55*. A co jeśli zdecydujesz się zaryzykować i wytypować zwycięstwo Szwajcarii? Wtedy możesz liczyć na kurs oscylujący w granicach 7.00*. Jak widzisz różnica jest zdecydowana!

*Średni kurs z dnia 25.06.2021

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Francja – Szwajcaria?

W meczu Francja – Szwajcaria zakłady bukmacherskie można typować tylko u tych operatorów, którzy posiadają koncesje Ministerstwa Finansów. Najlepsze kursy na Euro 2020 i pojedynek Francja – Szwajcaria oferują bukmacherzy, którzy są wysoko oceniani przez pozostałych graczy. Jakie to firmy? Na wyróżnienie w tym elemencie zasługują STS, Superbet, Fortuna, Betclic i LVBET. U tych bukmacherów są oferowane też bonusy powitalne, które dają szansę zagrania meczu Francja – Szwajcaria za darmo lub bez ryzyka.