Zapowiedź, typy, kursy

Andora - Polska

Przed biało-czerwonymi przedostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2022 roku. Jeśli reprezentacja Polski pokona Andorę, a Albania nie zdobędzie nawet punktu w meczu z Anglią, wówczas zapewnimy sobie udział w barażach bez względu na wynik ostatniego spotkania z Węgrami. I nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza, niż wspomniane zwycięstwo podopiecznych Paulo Sousy.

Do trzech razy sztuka? Nie tym razem. Z Andorą musimy zrobić swoje

Do tej pory reprezentacja Polski grała z Andorą dwukrotnie. W 2012 roku podczas meczu towarzyskiego wygraliśmy 4:0, a w marcu 2021, w trwających eliminacjach do MŚ 2022, triumfowaliśmy 3:0. Trudno zatem sobie wyobrazić inny wynik, niż zwycięstwo biało-czerwonych. Zwłaszcza, że jesteśmy o krok od baraży, a Andora to jedna z dwóch (obok San Marino) najsłabszych reprezentacji w naszej grupie. Andorczycy zdobyli do tej pory 6 punktów, odnosząc jedynie dwa zwycięstwa z San Marino. Pozostałe spotkania przegrali, a bolesną lekcją dla nich było chociażby październikowe 0:5 od Anglii.

Na mecz Andora – Polska spoglądać będziemy nie tylko przez pryzmat walki o baraże do MŚ 2022, ale też w kontekście debiutu Matty’ego Casha. W środę FIFA potwierdziła wszelkie formalności związane z graczem Aston Villi i pewne jest, że zobaczymy go na boisku przeciwko Andorze. Czy Matty Cash zagra od pierwszej minuty? Zobaczymy. Paulo Sousa wierzy, że 24-letni obrońca pomoże reprezentacji Polski w wywalczeniu awansu na Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Sam Cash czeka na debiut i odśpiewanie hymnu Polski.

Ciekawe na mecz Andora – Polska zakłady, nasze typy i kursy bukmacherskie

Jeżeli chcesz pokusić się o przewidzenie meczu Andora – Polska, zakłady bukmacherskie przygotowały kilka ciekawych propozycji. Przyjrzeliśmy się im poniżej, selekcjonując naszym zdaniem najlepsze na spotkanie Andora – Polska kursy bukmacherskie. Mamy też kilka ciekawych spostrzeżeń.

Andora – PolskaKursy
Polska do przerwy i na koniec meczu1.35
Powyżej 2.5 gola w całym meczu1.40
Robert Lewandowski strzeli bramkę1.25
Kursy STS z dnia 11.11.2021

Uważamy, że wystawione na mecz Andora – Polska typy i zakłady mogą się sprawdzić. Pierwszy z nich dotyczy zwycięstwa reprezentacji Polski do przerwy i na koniec meczu. Raz, że Andora w naszej grupie z nikim, oprócz San Marino jeszcze nie wygrała. Dwa, Andorczycy przegrali pierwszą połowę aż w 9 z 15 ostatnio rozegranych spotkań. Celujemy też w powyżej 2.5 gola w meczu. W ostatnim meczu z Andorą zdobyliśmy cztery gole, a poprzednio trzy. Co najmniej jedno trafienie może zanotować Robert Lewandowski. “Lewy” nie trafił w trzech ostatnich meczach biało-czerwonych, ale w klubie znów jest maszyną nie do zatrzymania. Ostatnie trzy spotkania (Freiburg, Benfica, Union) to łącznie sześć goli piłkarza, który wymieniany jest jako główny kandydat do zdobycia Złotej Piłki.