Nowe show

AlkoMaster, czyli nowa forma freak fight?

Stosunkowo niedawno, bo w wakacje, polski świat show biznesu obiegła informacja o nowej federacji – AlkoMaster. Walki będą miały miejsce już w ten weekend, ale… Co to w ogóle jest? Na czym ma polegać?

Federacja AlkoMaster

O samej Federacji nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, chociaż jej pierwsza gala, AlkoMaster 1, już za 3 dni. Na oficjalnej stronie wydarzenia alkomaster.tv czytamy:

AlkoMaster to pierwsza na świecie federacja zajmująca się organizacją profesjonalnych pojedynków na kontrolowane spożywanie alkoholu. Uzupełnione świetnymi i zabawnymi zadaniami. Podczas naszych gal przekonasz się kto z Twoich ulubieńców potrafi lepiej się bawić i wypić więcej ale również dowiesz się: co pić i jak pić by pić bezpiecznie… bo przecież każdy z nas pije prawda? Nadeszła era picia z pompą!

alkomaster.tv

AlkoMaster – o co chodzi?

No właśnie o to. Zawodnicy mają pić alkohol w takich samych ilościach, co rundę. I wykonywać zabawne zadania. Iiii kto wypije więcej i wykona zadania, i nie padnie na deski, ten wygrywa?

Osobliwa rywalizacja gali AlkoMaster zasady przedstawi nam tak naprawdę dopiero podczas pierwszego show, dlatego ciężko nam nawet podać w tym momencie jakiekolwiek konkrety. Znów podpierając się informacjami ze strony alkomaster.tv, możemy powiedzieć, że:

(…) gala wizualnie będzie poniekąd połączeniem wszystkich gal freak fight jakie do tej pory widzieliście, jednocześnie będzie mega unowocześniona i totalnie odjechana na skale jakiej dotychczas nie było. Pojedynki będą zarówno jeden na jednego, jak i kombinacje kilkuosobowe. Każdy z nich to 5 rund o określonym czasie. Podczas każdej rundy zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej, co rundę wchodzi alkohol o większej mocy. Zwycięzca rundy losuje zadanie jakie będzie wykonywane. Przykładowe zadania z jakimi zmierzą się Zawodnicy to zjedzenie żywej larwy, czytanie wiersza czy robienie jaskółki bądź okrążeń na rowerze. (…)

alkomaster.tv/zasady

Organizatorzy zapewniają, że nad bezpieczeństwem zawodników czuwać będzie nie tylko sędzia, ale także lekarz. Dodatkowo każdy z uczestników zostanie przebadany przed turniejem, aby mieć pewność, że przystępuje do pojedynku w pełni sił witalnych. Nieliche znaczenie na drodze do zwycięstwa swojej walki ma mieć tez strategia obrana przez pijącego (bądź pijącą – o zawodnikach powiemy za chwilę). W AlkoMaster zasady mówią o tym, że nie zawsze ważne będzie, kto wypije więcej, ale szybciej, co przecież nie jest dla każdego. Trunki mają jednak być odpowiednio przygotowane i podane zawodnikom. Jak twierdzą organizatorzy, ma to ponoć mieć spore znaczenie.

Uczestnicy gali zostali dobrani w pary przede wszystkim wagowo. Płeć? Ma mniejsze znaczenie, ponieważ zobaczymy np. zawody w piciu dwie na jednego (sumaryczna waga obu zawodniczek ma odpowiadać wadze ich przeciwnika). W jednej z konkurencji mamy także zobaczyć czterech zawodników w formule 2 na 2, a także każdy na każdego.

Pierwsze AlkoMaster – zawodnicy

Kto wystąpi na AlkoMaster? Nie zaskakuje, że są to przede wszystkim celebryci znani z kontrowersyjnych programów MTV, kanałów YouTube, Instagrama, a także gal freak fight – przede wszystkim federacji Fame MMA. Wśród zawodników AlkoMaster 1 znajdują się więc Kasjusz “DonKasjo” Życiński, Alan “Alanik” Kwieciński, Ewelina “Evelona” Kubiak, Maciek “BigJack” Jarema, Magdalena “Maluba” Lubacz czy Daniel “Magical” Zwierzyński.

Kiedy AlkoMaster 1?

AlkoMaster 1 odbędzie się w najbliższą sobotę, 27. listopada, o godzinie 19:00. Dostęp do wydarzenia możliwy jest przede wszystkim przez usługę PPV w cenie w tej chwili promocyjnej: 15 zł (standard) lub 25 zł (premium).

USŁUGASTANDARDPREMIUM
GALADOSTĘP PRZEZ 72h DOŻYWOTNI DOSTĘP
NAYEBANA KOZETKATAK TAK
BACKSTAGENIE TAK
CHATNIE TAK
GŁOSOWANIA I KONKURSYNIE TAK
MATERIAŁY DO POBRANIANIE TAK
Info: https://alkomaster.online/

Kto wygra AlkoMaster?

Oczywiście pary w pojedynkach mają mieć wyrównane szanse poprzez dobór wagowy, jednak mieszane zestawienia wzbudzają spore zainteresowanie wśród publiczności śledzącej konferencje i doniesienia organizatorów z przygotowań do gali. Oceny szans w każdej z “walk” podjął się bukmacher LV BET.

AlkoMaster zawodnikLV BET kurs
Diabeł – Żółw.tv1.75 – 1.85
Szofer – TKM1.70-1.90
Mielonidas – Fit.pl1.60 – 2.05
Lenka & Mia – Magical1.90 – 1.70
Psychotrop – Ćwiartson & BigJack1.85 – 1.75
Pasza – Arnold1.75 – 1.85
Kolar & Lasik – Pedro & Alanik2.05 – 1.60
Kruszyna – Konserwator – Noras – BodyChrist1.98 – 2.20 – 3.95 – 5.40
Maluba – Evelona1.85 – 1.75
Ferrari – Hejter1.80 – 1.80
Don Kasjo – Rataj1.40 – 2.50
Kursy LV BET na AlkoMaster z dnia 23.11.2021r. Oferta może ulec zmianie. | Źródło: bonusowykod.com

Odpowiedzialna gra

Zakłady bukmacherskie powinny być przede wszystkim rozrywką, a nie sposobem na pomnażanie gotówki lub rozwiązywanie problemów finansowych. Obstawianie AlkoMaster i podobnych mu wydarzeń może wydawać się proste, jednak event ten nie ma nic wspólnego ze sportem i nie ma też tu mowy o jakimkolwiek sensownym typowaniu. Jeśli masz ochotę robić zakłady na AlkoMaster, rób je wyłącznie dla zabawy.